Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אצלך בסיאט יש עברית אבל ברכבים של פולקסווגן אין תמיכה.. וגם השליטה הקולית לא עובדת.

מוזר מאד

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהחלט. מן הסתם זה מבטל את הדיסק און קי כי הפלאפון מחובר במקומו.

אבל רדיו בהחלט ניתן, דיסקים או כרטיס זיכרון sd עדיין ניתן.

עובד במקביל ומצויין.

המערת תומכת בעברית כבר היום... גם השליטה הקולית דרך כפתורי ההגה עובדים.

גם לצורך הוצאת שיחות וגם לצורך ניווט.

שום עברית ותכלס זה עצוב שזה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת, כל הכבוד. אשמח לדעת איך ניתן ליצור קשר עם אותו איתן שהזכרת, בשיחות עם אחד מנציגי המכירות נאמר לי שהם גם עובדים על לאפשר את השליטה הקולית (כפתור על גלגל ההגה שכיום מנוטרל). אני לפני קבלת החלטה על רכישת רכב חדש (שוקל גולף) ולצערי הרב (אני קצת מצ'וגע), האינטגרציה לטלפון (שנפתרה חלקית) ומערכת המולטימדיה (למה רק 6.5??) מטרידים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראשית, גם אנחנו כיבואן מברכים על השינוי ועל כך שיש לנו אפשרות להציע פתיחה של הפונקציות.

בנוסף למידע שנמסר בפוסט, אני מבקש להוסיף את הנתונים הבאים:

1.פתיחת שלוש הפונקציות שמוזכרות אפשרית רק בדגמים בהם מותקנת מערכת מולטימדיה מדגם Composition Media דור 2 אולם, גם כאן ישנן מספר יחידות בקרה חריגות בהן לא ניתן לפתוח את הפונקציות. ניתן לזהות את היחידות הנ"ל על פי המק"ט שלהן. כדי לדעת מה המק"ט של יחידת הבקרהיש ללחוץ על לחצן ה Menu, לבחור במסך Setup ולגלול למטה עד שהשורה System information תיחשף. לחיצה על השורה תפתח מסך שבו בחלק העליון יהיה כתוב המק"ט של היחידה. המק"טים הבאים אינם תומכים בהתקנת הפונקציה: 3Q0 035 819 (819 A) / 3Q0 035 820 (820 A) ובהן אין אפשרות לפתוח את הפונקציה.

2.בדגמי הפולו (מלבד דגם הפולו GTI) מותקנת מערכת מולטימדיה מדגם Composition Color. במערכות אלו לא ניתן לפתוח את ה App Connect, ולכן אין וגם לא תהיה אפשרות לפתוח את הפונקציה.

3.במספר דגמים, כגון השירוקו, היצרן לא מציע שקע USB עם שבב זיהוי של אפל ולכן, למרות שקיימת אפשרות תיאורטית לפתוח את פונקציות ה App Connect, מכיוון שפונקציית הCar play לא תפעל, אנחנו לא מציעים את האפשרות לפתיחה.

4.תיקון קל לסעיף 9,פונקציות ה App Connect לא היו פתוחות עבורנו ע"י היצרן מכיוון שגם אפל וגם גוגל לא תמכו בפונקציות בישראל. מכיוון שהחל מעדכון מערכת ההפעלה של אפל ל iOS 9.3 נפתחה האפשרות של הפעלת ה [color= ]Car Play[/color] בישראל, אישר היצרן את פתיחת הפונקציות עבורנו. מאחר וגוגל עדייןאינה תומכת ב Android Auto בישראל, למרות שהיאנפתחת עם פתיחת ה App Connect, אנחנו לא יכולים להציע תמיכה בפונקציה ומי שרוצה להשתמש בה עושה זאת על דעת עצמו בלבד. אנחנו מעריכים שבעתיד, גוגל תתמוך בפונקציה בארץ והיא תפעל כראוי. ניתן לראות את המדינות בהן גוגל תומכת ב Android Auto בקישור הבא: https://support.google.com/androidauto/answer/6348019?hl=en&ref_topic=6348027.לאחר כניסה לקישור יש לבחור בשורה Where to use ע"מ לראות את רשימת המדינות הנתמכות.

5. חשוב לי לציין כי גם כאשר הפונקציות פתוחות ופועלות במלואן, השיקוף של הטלפון אינו מתבצע באופן מלא אל מערכת המולטימדיה ורק פונקציות ואפליקציות אשר עברו אישור של גוגל ואפל ישוקפו. לדוגמה,כרגע, WAZE עדיין לא מאושרת לשימוש ולכן היא לא תשוקף.

עריכה אחרונה על ידי צ'מפיון מוטורס שירות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.פתיחת שלוש הפונקציות שמוזכרות אפשרית רק בדגמים בהם מותקנת מערכת מולטימדיה מדגם Composition Media דור 2 אולם, גם כאן ישנן מספר יחידות בקרה חריגות בהן לא ניתן לפתוח את הפונקציות. ניתן לזהות את היחידות הנ"ל על פי המק"ט שלהן. כדי לדעת מה המק"ט של יחידת הבקרהיש ללחוץ על לחצן ה Menu, לבחור במסך Setup ולגלול למטה עד שהשורה System information תיחשף. לחיצה על השורה תפתח מסך שבו בחלק העליון יהיה כתוב המק"ט של היחידה. המק"טים הבאים אינם תומכים בהתקנת הפונקציה: 3Q0 035 819 (819 A) / 3Q0 035 820 (820 A) ובהן אין אפשרות לפתוח את הפונקציה.

ברוכים הבאים לפורום.

לא ברור לי מי כתב את ההודעה הזו, אבל אנצל את הפלטפורמה לשאלה נוספת ברשותכם במקום לצלצל ולשלוח מיילים, מה גם שהשאלה רלוונטית לעוד אנשים:

בחלק מהמכוניות מסוג פולו GTI עם המערכת הנ"ל יש את המק"ט הבעייתי, כולל ברכב שלי. אם אתמקד ברשותכם על הרכב שלי, הוא יוצר בספטמבר 2015 כאשר היצרן החל להכניס את האופציות הללו למערכות החל מהשבוע ה- 22 של שנת 2015, דהיינו בסביבות מאי 2015 ואי לכך הרכב יוצר ארבעה חודשים (!) לאחר שהאופציות הוטמעו במערכות.

כלקוח שהמתין לרכב שנה ושלושה חודשים מאז הפניה הראשונה ליצרן בספטמבר 2014 ועד ינואר 2016 שעלה לכביש (הזמנה מיוחדת, גיר ידני - ההזמנה הראשונה של ידני בפולו GTI), אני לא חושב שזה הגיוני שחלק מהלקוחות יוכלו להנות מהשיקוף וחלק מהלקוחות לא יוכלו בטענה שישנה בעיית מק"טים - יש פה אפליה ובעיה חמורה עליה צריך לתת את הדעת (אמנם לא אשמתכם, אבל היצרן אחראי).

כאמור, היצרן בגרמניה צריך למצוא פתרון לנושא הזה, ולמען הסר ספק מה שמעניין אותי באופן אישי הוא האפשרות להצגת ניווט כלשהו (לאו דווקא וויז) על המסך - זה יכול להיות גם גוגל מפות - כל שאר האופציות שהשיקוף מציע לא מעניינות אותי.

שאלתי היא האם היצרן שוקד על פתרון לבעלי המערכות הנ"ל עם המק"ט הבעייתי בפולו GTI? ובכלל, מדוע לא ניתן לפתוח את האופציה במק"טים הנ"ל - מהי הבעיה?

אגב, הפולו הוא לא הרכב הראשון שאני מוציא מכם כחדש - בשנת 2008 רכשתי פאביה ספורט חדשה אשר עדיין אצלי וברצוני להחליפה בקרוב בדגם חדש יותר מהדגמים שאתם מייבאים (היא כבר 8 שנים על הכביש ומעל 100 אלף ק"מ), ולכן אשמח לקבלת פתרון לפולו ע"מ שתהיה לי מוטיבציה לרכוש מכם גם את הרכב השלישי (הפעם מהמלאי ולא בהזמנה מיוחדת). תודה :)

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, לא מבין מה אתה רוצה.

קנית אוטו עם מפרט מסויים שלא כולל שיקוף ולא כולל אופציה לשיקוף. אף אחד לא חייב לך כלום ואם תתעקש יגידו לך להחליף את המערכת על חשבונך למערכת שכן תומכת בשיקוף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ככה אתה מכיר אותו?

הם עוד רגע יחליפו לו את כל המערכת לאחת הכי חדשה והכי מפוארת עם שיקוף, מכונת אספרסו מובנית ו-BJ Dispenser רק כדי שיפסיק לבלבל את המוח, השכר של מי שצריך לענות לכל הפניות שלו עולה להם יותר מלתת מה שהוא רוצה וזהו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, לא מבין מה אתה רוצה.

קנית אוטו עם מפרט מסויים שלא כולל שיקוף ולא כולל אופציה לשיקוף. אף אחד לא חייב לך כלום ואם תתעקש יגידו לך להחליף את המערכת על חשבונך למערכת שכן תומכת בשיקוף.

מה הבעיה לנסות לקבל יותר ממה שקיים במפרט של הרכב חינם אין כסף ? בכול זאת הוא לקוח וותיק של צ'מפיון ובכדי לשמור על לקוח מרוצה אולי הם יסכימו לצ'פר אותו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה ההבדל במערכת שיש לו, אם זה סתם גחמה לא לתמוך בה או שיש לו שמה חומרה פשוטה יותר ובאמת אין אפשרות לעדכן את זה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...