Jump to content

Avenger

 • פרסום הודעות

  201
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Avenger

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. שלום, ברכב גולף GTI ידני, בכל ההילוכים הדוושה מפרידה בצורה תקינה וקצת גבוה (לא משהו חדש). מאתמול בשילוב לרוורס הדוושה מפרידה רק ממש בלחיצה מלאה, ואז ההילוך נכנס ממש עם עזיבה של סנטימטרים בודדים של הדוושה. כשזה קורה הדוושה גם נשארת תקועה בחצי גובה ולא ניתן לשלב הילוכים אחרים עד שאני ממש משחרר את הדוושה (מרים אותה) עם הרגל. כאמור זה קורה רק ברוורס, כל שאר ההילוכים משולבים באופן רגיל ולא מורגש שינוי. לא יודע אם משנה, אבל אוסיף שהקלאץ לא מחליק באופן כללי וגם כשזה קורה. מישהו יודע מה פשר העניין? תודה מראש.
 2. מחפש גאנט 17 מקורי של גולף GTI דור 7.
 3. תודה, אבל אני אחדד את שאלותי: 1. האם יש משמעות לצורך תביעת הנזק, בין תיקון במוסך לבין תיקון בסדנה? 2. האם יש צורך בהערכת שמאי לפני התיקון, על מנת שאוכל לתבוע אחכ? השאלה כמובן מתייחסת למקרה שהוא לא יהיה מעוניין לשלם מראש על הנזק על פי הצעת מחיר שאקבל.
 4. נהג נסע רוורס על האוטו שלי וגרם לנזק קל לצבע ולפח. כיוון שעמדתי מחוץ לאוטו באותו זמן, הוא מיד יצא מהרכב והתנצל על הפגיעה. ביקשתי ממנו פרטים, הוא נתן אבל ביקש שאדבר איתו בטלפון ולא אפנה אל הביטוח. הבעיה שתוך כדי העברת הפרטים, שלקחה כמה דקות, הוא כל הזמן ניסה לנקות את האוטו שלי והוא חזר ואמר כמה הפגיעה קטנה וכמה בקושי רואים אותה וכו׳. בסוף הוא עוד הגדיל ואמר שהוא לא יודע אם לא היתה שם שריטה עוד קודם. בשלב זה אמרתי לו שאין לנו מה להמשיך לדבר בנושא ונכנסתי לרכב ונסעתי. הוא ניסה להתנצל ולהגיד שהוא לא ״התכוון לזה״, אבל לא ראיתי טעם להמשיך בשיחה. עובדת בונוס - המקום מצולם ויש לי סרט של הפגיעה.
 5. לא. זה כנראה היה המצבר מההתחלה, אבל היה להם יותר נוח לטרטר אותי שלוש פעמים למוסך מאשר להחליף אותו מיד.
 6. שלום, ברכב שלי, גולף דור 7 משנת 2016, מותקנת מצלמת רוורס של גיל-קאר שהותקנה על ידי היבואן צמפיון מוטורס. במצלמה יש פסים שאמורים לדמות את רוחב הרכב, אך בפועל הם צרים יותר ולא ניתן לסמוך עליהם כדי לדעת אם הרכב "עובר" במקומות צרים. כבר כשהרכב היה חדש פניתי אליהם (צמפיון ואז גיל-קאר) וביקשתי לכוון את רוחב הפסים, אבל נאמר לי שלא ניתן ו"ככה זה". לאחרונה התקנתי וו גרירה ולכן ניתקו לי את המצלמה והחזירו אותה. כאשר התנעתי את האוטו והכנסתי לרוורס מיד הבחנתי שרוחב הפסים השתנה, כנראה התאפס או משהו... (כרגע זה יותר צר מבעבר, אבל זה לא משנה באמת כל עוד זה לא ברוחב האמיתי של האוטו גם ככה). לאור השינ
 7. זו מצלמה בשקל וחצי, אין לה שום התראות. בדקתי גם בהוראות שלה. והצפצוף קורה גם בלי סטייה מנתיב.
 8. הי, מישהו יודע מה מקור הצפצוף שמופיע בסוף הסרטון, של קול עולה ויורד? מדובר ברכב מסוג ניסאן קשקאי, בלי התקנות מקומיות מלבד מצלמת דרך, שהצליל לא מגיע ממנה. במוסך של ניסאן לא מכירים את הצליל ולא יודעים מה מקורו, לטענתם לא ממשהו מובנה באוטו. זה לא הצליל של סטייה מנתיב (הצליל של הסטייה זה מה ששומעים לפני הצליל שעולה ויורד). אודה למי שיודע במה מדובר. סרטון:
 9. הדיון היה בקונטקסט מסוים, אז נכון שלא כתבת טיגואן אבל היה ניתן להבין (בטעות) שזו הכוונה, כיוון שזה היה נושא הדיון. דבר שני, לא קיטלגתי אף אחד כהזוי ולא כתבתי את המילה הזוי (על הטיותיה) באף הודעה. בכך מקרה, מצטער ומתנצל על האופן התקיף שבו נכתבו הדברים.
 10. הרכב ישמש את האישה ביומיום ואת המשפחה בסופי שבוע וטיולים. גודל תא המטען היה לכן גם פקטור משמעותי. האופציה להזיז את הכסא האחורי על מסילה קדימה לטובת תא המטען הוסיף לו עוד נקודות בונוס, לימים המועטים שזה רלוונטי. אני לא חושב שפולקסווגן הוא מותג פרימיום, אבל הוא בהחלט מותג איכותי מאד והיו לנו כבר כמה רכבים של הקונצרן במשפחה, שמכולם נהנינו. הסיבה שבכלל ניכנסתי לדיון הזה הוא כי פותחת השירשור (שנעלמה מזמן ) בחנה רכבים שבדיוק בסגמנט ועניין אותי לדעת אם היא בדקה את האופציה ומה היא חושבת עליה. אני, בכל מקרה, כבר הזמנתי את הרכב השבוע, מאמין שהאשה תהנה מבחירתה.
 11. כשהדיון הוא על הטיגואן, ובארץ מוכרים אותו רק עם קוקפיט דיגיטלי, אז להכניס רעש לא קשור, של לוח שעונים אנלוגי, זה רק מבלבל את הדיון ולא קשור. אז תרבות דיון היא להעלות טיעונים רלוונטיים. לגבי מה במערב אירופה, שוב, לא רלוונטי. משנה מה יצרנים אחרים מוכרים פה באותו כסף. אם מישהו חושב שגולף ב-130 אלף הוא רכב פרימיום זו בעיה שלו, אבל לי הוא מרגיש יותר איכותי מהרבה רכבים אחרים באותה קבוצת מחיר.
 12. כיום הטיגואן 1.5 נמכר ב-190 אלף, ברמת גימור הכי גבוהה שכוללת כל מה שאני צריך ולא צריך. לשים עוד 60 אלף שקל (30%) על רכב שייסע 12-14 אלף בשנה, לכמה שנים, נראה לי לא רלוונטי. תודה בכל מקרה.
 13. תודה. אני מניח שרכב כזה, לו היה נמכר בארץ באופן סדיר, היה עולה כמה עשרות טובות יותר מגירסת ה-1.5. כך שבכל מקרה הוא היה הופך אותו ללא רלוונטי לצרכים של אשתי ולתקציב המיועד.
 14. על טעם וריח וכו... לגבי גירסה מוזלת, שאלתי כי אני פחות מתלהב מדברים כמו ריפודי עור, מושב חשמלי וכו, אז הייתי שמח לוותר עליהם ולשלם פחות. זה לא אומר שאני חושב שהתמורה לא מוצדקת. אין פה איזה נסיון לשכנע אנשים אחרים שהבחירה שלי (או יותר נכון של אשתי) מוצדקת, כי היא מוצדקת בשבילה כמו שהסכמת איתי. לעצמי לא הייתי קונה את האוטו הזה ולא הייתי קונה ג׳יפון באופן כללי.
×
×
 • Create New...