Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חח ועל הדרך תיעדת תיעוד קלאסי של נהג שמוק שעוקף מימין ומשתחל בין שתי מכוניות. לא שהנהג בטויוטה הוא מלאך, הוא יכל לפנות את הדרך לרכב המהיר יותר במקום להיות שעה בשמאלי לעקיפה שלא בטוח שהיה מצליח לבצע, אבל עדיין, לא חושב שזה מספיק על מנת להצדיק את מה שעשה נהג האלפא... היה צריך לחכות קצת.

עריכה: בצפיה שניה אני רואה שהנהג בטויוטה היה דיי דביל, נשאר בשמאלי כאשר הם יצאו יחד ברמזור והוא מפתח פער מהנהג בנתיב הימני שעוקף אותו ולמעשה הנתיב הימני פנוי להשתלבות שלו. אם כי אני רוצה לקוות שאם נהג האלפא היה נותן לו עוד קצת זמן, הוא לבד היה עובר לימני. אם כי אני לא במקומו של נהג האלפא ואולי הוא שם לב למשהו על נהג הטויוטה שאני לא רואה בסרטון.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

העקיפה מימין זה מילא, כולנו עקפנו ועוקפים מימין נהגים שתקועים בשמאלי. מה שמפריע (לי, לפחות), זה שהוא נצמד יתר-על-המידה לקדג'אר שלפניו. אבל ממש נצמד. וכמובן, כל התמרונים האלו בדרך למצלמת מהירות. בשביל מה? ממילא תכף יוצאים מחדרה ואז תרביץ.

ולעניין הג'וליה עצמה- אני דווקא אוהב את מראה ה"לבן ליסינג", אבל לא בטוח בקשר לגג השחור.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגג לא סתם צבוע בשחור.

זה גג נפתח, כולו זכוכית, שכמובן מושחרת על מנת שתסנן במעט את השמש.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ברמת השרון הזדמנתי ליד אחת לבנה ברמזור. אין לי מושג איזה דגם אבל היה לה סנרוף, אם זה אומר משהו. ובכן במציאות, מגובה מושב הנהג שלי, האוטו הזה מרשים הרבה יותר מאשר בתמונות, הוא גדול, ארוך, מעוצב להפליא ובמיוחד תורמת למראה "ישיבתו" הנמוכה על הכביש, מה שנותן לו חזות של חית טרף כורעת לפני תקיפה. לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דווקא לא ארוך בכלל, 4.64 מטר.

דווקא העיצוב העגלגל שלו מקנה לו מראה קצר יחסית (שבעיני זה יתרון).

הגג הפנורמי מגיע סטנדרט מרמת הגימור האמצעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא רק שהיא לא ממש ארוכה, היא אפילו קצרה ב-2-3 ס"מ מה-159 וזה מבורך בעידן שבו מכוניות רק גדלות כל הזמן.

המראה הקצר יחסית מגיע ממידת רוחב נדיבה, 5 ס"מ יותר מה-159.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן הליסינג הגדול

$399 LEASE-DEAL SPECIAL: GIULIA VS. 330I VS. A4 VS. C300 VS. ATS VS. XE VS.

IS VS. Q50 VS. S60

399-Lease-Deal-Special-front-end-in-motion.jpg?interpolation=lanczos-none&fit=around%7C660%3A439

The Big Test: When Everything’s Equal, Who Makes the Best Compact Luxury Sports Sedan?

אמ;לק לעצלנים:

2017-03-14.jpg

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם המבחן הזה.

אין ספק שהמנצחת ראויה (ומבצעת הרבה יותר טוב מגרסת הבסיס האירופאית, על 200 סוסיה), אבל כשהמקום השני הולך למכונית שחויית הנהיגה בה מתוארת כסימולטור, המקום השלישי הולך למכונית ממש לא מבריקה(C קלאס) וסדרה 3 המצויינת נדחקת למקום השביעי והמביש, משהו במבחן הזה מריח לא טוב.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר של הג'וליה הם ציינו בפירוש שהיא מתעלה על כל האחרות מבחינת חווית נהיגה.

באשר לדירוג, בכל זאת, חווית נהיגה זה לא הפרמטר היחיד.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר לדירוג, בכל זאת, חווית נהיגה זה לא הפרמטר היחיד.

ראשית, המבחן מתייחס לדגמי ספורט סדאן, כך שחויית נהיגה היא בכל זאת אלמנט חשוב. לא מדובר כאן על מבחן של פאסאט-קאמרי-B4-ווטאבר.

שנית, המרצדס מאכזבת גם באספקטים פרקטיים והיא מרגישה הרבה יותר זולה מהדור הקודם של C קלאס.

שלישית, מיקומה הנמוך כל כך של הבימר, לחלוטין אינו טבעי. למקם לפניה את IS200 עם מנוע הטורבו שנקטל בכל כתבה אפשרית?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את הבחירה בג׳וליה, היא באמת מצויינת, ומשב רוח רענן מתוקף היותה החדשה שבחבורה, אבל מבחינתי ברגע שהבימרית הגיעה למקום השביעי (ועוד אחרי הלקסוס) המבחן הזה מבחינתי איבד מאמינות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נהיגה אינטנסיבית בג'וליה למשך שבוע (מנוע הכניסה - 2.0 טורבו בנזין) אני יכול להוסיף שלחובבי הנהיגה אין בשורה מרחיקת לכת מאחר והרכב מאד מאד אבל מאד יציב ולא ניתן לנטרל בקרות (קשה לשחק עם ישבנה).

אני מקווה שהמנוע החזק יותר מוציא אותה משלוותה.

הרכב מאד יציב גם בכבישים מפותלים שלפניך עברה מפלסת שלג וגם על כבישים רטובים משלג שנמס.

הTURN IN נדיר ומרגישים באופן מובהק את חלוקת המשקל 50 50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...