Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שאתה צודק וככל הנראה היה מדובר במצב דיינמיק, כי את ה-ESP הרגשתי בוודאות.. הוא נאבק להשאיר את הרכב יציב.

צריכת הדלק אגב בגין אותה נסיעה של כ-10 דקות עם קיק-דאון וכו' הייתה 1 ליטר ל-3 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
Be it with a stick or a superior automatic, Alfa has done the job. Now, all they need is some love for the SUV that killed the Giulia Sportwagon. That way they can keep making a sports sedan that makes you forget the letter M and the number 3.

:shock:

קראתי כבר לא מעט ביקורות נהדרות על הג'וליה, אבל השורה התחתונה פה חריגה קצת.

מניח שהכותב ממש התלהב מהרכב והחליט להגזים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מגיע לך צל"ש רק על זה שאתה לא מתייאש

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube;z3U-XH_ipE0]

פה בפורום כבר קברו את האוטו הזה כידוע, החיאה מהסוג הזה תצטרך להמתין עד שה"גרמנים" ירגעו קצת ממה שכנראה פירשו כהתקפה נבזית על האוטו שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כולנו כבר יודעים 'איך אלפא רומאו ג'וליה נוסעת'.

הגיע הזמן לשנות את שם השרשור ל-'אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נמכרת?'...

לא, כי התשובה תהיה ברורה, היא נמכרת רע.

גם אם היא טובה בהרבה מכל מוצר גרמני (היא לא) וכך גם שלושת הדורות הבאים ( אם יהיו) אני בספק גדול עם יהיה שיפט משמעותי מהמכירות של הטרויקה הגרמנית.׳

ברמה האישית של החיבה למותג זה טיפה מפריע לי,

ברמה הגיאופוליטית הרבה פחות, גרמניה של היום היא מדינה מערבית מתקדמת שרוב בני האדם בה מחזיקים בדעות פרוגרסיביות מתקדמות ביותר כלפי בני אדם אחרים שאינם דומים להם, ולכן לדעתי הם כח חשוב בעולם של ימינו והייתי רוצה לראות אותם ממשיכים למכור היטב ולחזק את כלכלתם.

אז הגוליה לא נמכרת טוב? ביג דיל, ממש לא מפתיע. תחזיות המכירות הם לא יותר מתחזית. העולם של היום מלא באנשים שהם עבדים למותגים, כאלה ואחרים, ועבדכם אינו יוצא דופן.

עדיין כולם היט רוצים סדרה 105 בחנייה כמכונית לסופש, עם מזגן כמובן, או במוו מסדרה אפס שתיים (לא באמת כתבתי את זה נכון :)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הלכתי שנייה לבדוק מה קורה עם הג'וליה... ולא היא עדיין לא מוכרת אפילו חצי מהתחזית (יותר קרוב לרבע). אולי שנה הבאה.

אבל קראתי את הציטוט הזה והוא קרע אותי מצחוק:

“I’ll be the first one to say it. At Alfa Romeo, we’re really not out to win any sales crowns,” he said. “We’re out to re-establish a legendary brand around the world, and we’re looking at a number of indicators to gauge our success and gauge our progress.”

Those include online search traffic and interest, lease rates, and residual-value awards.

https://www.motor1.com/news/149118/alfa-romeo-giulia-slow-sales/

יענו, באלפא רומיאו מודדים ערך לפי ,כניסות באינטרנט, כאילו היו חברת דוט קום בעשור הקודם, לפני הקריסה.

מכירות, מכירות זה משני...

וזה לפני הטענה שאלפא תשמור ערך יותר טוב מהמתחרות.

לא פלא שלרכב החדש שלהם קוראים סתלבטיו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הם משנים גרסאות כל שני וחמישי. אחרי זה מתפלאים למה אני לא מייחס כל חשיבות לכל הצהרה שלהם לעיתונות, טובה כרעה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם הימורים וקופה גדולה מאוד על מי ישחרר את הפליטת פה המביכה ביותר וכל פעם מישהוא אחר גורף את הכסף?

שיהיו לי בריאים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יענו, באלפא רומיאו מודדים ערך לפי ,כניסות באינטרנט, כאילו היו חברת דוט קום בעשור הקודם, לפני הקריסה.

אני חושב שמישהו שם לא בדיוק הבין את משמעות המונח "פורנו מוטורי".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בוודאי שהאקסל סובל הכל, גם הפורום.

156 היא אולי הצלחה ביחס לאלפא, אבל משהו אומר לי שלא לנתונים הללו אלפא מכוונים. בכל אופן, 40K זה נתון של ג'ולייטה (למיטב זכרוני היו גם שנים מוצלחות יותר). לא יודע לאיזה נתון הם יגיעו, אבל נראה לי שעם רכב מוצלח בהרבה, ומאחוריו מאמצי שיווק גדולים בהרבה, הם יצליחו לעבור את כמות המכירות של הג'ולייטה. לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את זה.

בהמשך לתגובה לפאלו, לא הייתי שם את הכסף שלי בידיים שלהם.

אז עברה 2017.

אז בהתחשב בכותרת השרשור, מסתבר שהג'ולייה דווקא נוסעת לא רע (מעולה במקרה של ה-QV!) אבל לא נמכרת כמצופה. כלומר, כמצופה ע"י אלפא. האנליסטים דווקא היו קרובים (קצת הגזימו כלפי מעלה, באיזה 15%-20%, כמדומני).

אוקי.

זה היה צפוי, בהתחשב בחולשת המותג וחוזקת המתחרים (ולדעתי גם העיצוב הפושר לא סייע לעשות גלים אצל מי שלא ספר את אלפא).

הנה עוד קצת על חולשת המכירות והגבלת הייצור הקסינו:

http://www.thetruthaboutcars.com/2017/10/alfa-romeo-isnt-going-meet-2017-sales-targets-blame-china/

נזכרתי בשרשור הזה, כי לאחרונה נתקלתי בשמועות שאלפא מעבירה את הפוקוס ל-SUVs, ושאפילו היורשת של הג'ולייטה תהיה... SUV. או לפחות, קודם כל SUV,

אולי אח"כ גם האצ'.

אאוץ'!

אני יודע שמיטב המותגים מוכרים SUVs מכל סוגי הפוזה בהצלחה, אבל הם נשענים על התדמית של דגמי סדאן ספורטיבים. נראה לי טעות להפוך את אלפא רומיאו למותג שמזוהה עם SUVs, בלי בסיס תדמיתי של יצרן מכוניות ספורט סקסיות.

כאילו, יש כאן אלפיסט שיחליף את הג'ולייטה שלו בג'יפ ג'ולייטה?!

כשאני כותב את זה, זה נראה לי סתם הנפצה, אבל...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...