Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fiat & Abarth 124

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רמה מבחינת פיצ'רים? אז האבארת פונטו בנחיתות משמעותית (מבורכת מאד לטעמי למעט מערכת הבלו אנד מי הענתיקה שאני ממש לא אוהב).

מה שכן, את המושבים אני לוקח איתי לאוטו הבא.

בגירה הבחור השווה למיאטה, לא לMPS. לך תשתה קפה ותנקה את העניים מקורים כבר 11.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושווה לסמוך על הדעה שלך, שכן היא בד"כ מאוזנת כמו הטיטניק... .

לא. כי אתה אות ומופת לדעות מאוזנות.

בכלל, לא הייתי מדבר יותר מדי על ״ילדי מאוורר״ בדיון הזה.

אגב, לפני שאתה קופץ. אני לא הייתי בוחר באף אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מתחיל, ברור שאני כותב את דעתי האישית. אני לא כותב או מבקר או מישהו בעל שם בתחום שדעתי היא הקובעת. זו דעתי. לטעמך היא מוטעית, לגיטימי. אתה הרי רכשת את הפונטו, לא? אני רוכש את המיאטה.

ולא, פונטו לא נתנה לי בראש. אם לא הייתי מוכר, הייתי מזמין אותך לנסות. אבל מאוחר מדי.. הרכב נח וממתין לבעלים הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתך לגיטימית, בוודאי.

העובדה שאתה שב ומטיח אותה במי שיודע עובדתית שאתה טועה היא זו שמקוממת.

אני אישית חושב שהאופל היא בדיחה עצובה אבל אתה לא רואה אותי מביע את הדיעה הזאת בכל שרשור, נכון?

אני גם חושב שהמיאטה יכולה לנפק ביצועים ללא רבב היא עדיין לא תעניין אותי (מבחינתי זה כמו שתגיד לי שאני יכול לקבל יופי של מ***ה מחנה לסלו), אתה עדיין לא רואה אותי קופץ כאחוז דיבוק להדביק את ההעדפה האישית שלי בפרצוף של כל מי שחושב אחרת.

לגבי כן או לא ראש בראש מול הפונטו שלי, או מול הרכב החזק יותר שלי, נשאיר את זה לדמיון.

בכל מקרה השרשור לא הולך למקום של השוואת פינים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתך לגיטימית, בוודאי.

העובדה שאתה שב ומטיח אותה במי שיודע עובדתית שאתה טועה היא זו שמקוממת.

בתחושות, אין כזה דבר "יודע עובדתית" יש מקסימום "שחושב עפ"י תפישת העולם שלו שאתה טועה".

אני אישית חושב שהאופל היא בדיחה עצובה אבל אתה לא רואה אותי מביע את הדיעה הזאת בכל שרשור, נכון?

כאמור, זכותך לחשוב כך, רק שדוקא כאן, מדובר בנתונים ומספרים אמפירים ובכל אספקט מוטורי וכלכלי, אופל עולה על פיאט (+אלפא) אז אולי תנמק במה בדיוק אתה רואה בה כבדיחה.

אני גם חושב שהמיאטה יכולה לנפק ביצועים ללא רבב היא עדיין לא תעניין אותי (מבחינתי זה כמו שתגיד לי שאני יכול לקבל יופי של מ***ה מחנה לסלו), אתה עדיין לא רואה אותי קופץ כאחוז דיבוק להדביק את ההעדפה האישית שלי בפרצוף של כל מי שחושב אחרת.

.

מה רע במ*י*ה מחנה לסלאו? נראה לי זאת שואבת לך את הסדינים לתוך הת*ת :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא ציין את זה סתם כדי לנסות "להחזיר" לי על דעתי. אני אגב לא מטיח דעותיי, אני פשוט מביע אותן. אם תראה, לא רשמתי "אתה טועה, דעתך לא נכונה" וכדומה. דווקא מי שעשה זאת, זה אתה. אתה רשמת "קשקוש" וכו' על דעתי. כך שמי שמטיח דעות בשרשור זה אתה. לדעתי פונטו לא מציעה איכות טובה. לא חושב שהיא ברת השוואה למיאטה למשל. זכותי להחזיק בדעה הזו. לא ראית אותי מכנה אותך עיוור, בעל חושש מישוש פגם, נכון? אין פה שום הטחה מהצד שלי.

כתבתי שהאיכות של הפונטו זבל, אבל לא כתבתי למישהו שהפונטו כרכב הוא זבל לעומת המיאטה או כל דבר אחר. (למרות שאני אישית לא חובב פיאט ולדעתי זה זבל).

אף אחד ממש לא משווה פינים. וגם הזימון לבדוק אם תוכל "לתת לי בראש" זה הכל ברוח טובה, בלי שום קשר לאגו או משהו בסגנון. כולנו אוהבים רכבים וכולנו פה מסיבה זו, כולם נוהגים מהסיבה זו וכולנו לפעמים קמים ב-4 בבוקר מסיבה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמירו אל תתמם.

בגירה עם הברושור אי אפשר לנגב אפילו ישבנים. תאמין לי ניסיתי.

כל העניין ברכבים האלה בעיני היא התחושה שהם נותנים לך.

האופל יכולה אף היא להציע לי יניקה מהרבנית קוק, עדיין אסרב.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתעלמים מהעיקר כרגע - SMC מציעים אותה ב-199. איך? יבוא אישי לרכב בסכום כזה מוזיל בשליש? נשמח לתגובה פה.

אם זה המצב, חושב שהיא תיתן פייט מבחינת מכירות למיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...