Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fiat & Abarth 124

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה משותף בפרוייקט הזה יותר מאשר בפיאט/אלפא? ביפניות הגיר של טויוטה ומערכת ההזרקה של טויוטה. כל היתר של סובארו, כולל הייצור. השוני הוא רק בראש שלך. הבולשיט השיווקי בטויוטה אפילו יותר מאולץ מאשר ב-124.

אתה יודע לפתוח וויקיפדיה, נכון?!

אז תקרא לבד.

זה בכלל מיזם שראשיתו בטויוטא, כולל האבטיפוס, שהוצג מראש, כפי שהיה, מיזם של שותפות.

ומה תרמה פיאט למיאטה, בדיוק?

אם אתה לא מבין את ההבדל מפיתוח משותף בבנייה של קו ייצור, בין חברות שותפות, לבין קנייה של מוצר שמכינה עבורך חברה אחרת, אני לא זה שילמד אותך.

זה רק מוכיח שפאנבוי לא רואה, לא מציאות ולא עובדות.

אתה יודע מה, אתה מספיק אינטיליגנטי להבין את ההבדל לבד.

אתה סתם מתווכח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטעים, בפורום רכב הדיון הוא לא על הרכב מבחינה מכאנית, אלא על הרכב מבחינת בבל"ת שיווקי. אני משפשף את העיניים ובודק שוב שאני לא בפורום של 'שנקר' או משהו.... WHO THE FUCK CARES מה המשווקים של פיאט אומרים, הם אומרים מה שלדעתם יכניס להם מקסימום REVENUE. יבגני ניסח זאת כבר מקודם - למי אכפת מהשיט הזה? כל מה שמעניין זה שתהיה לנו עוד רודסטרית עם הנעה אחורית. מבחינתי שיגידו ש124 זו סדרה הנדסית ולכן זו תהיה המכונית שמהונדסת הכי טוב בגלקסיה.... ממתי מעניין אתכם הפרסום ולא הרכב עצמו? גאד דם.

יבגני, לחשוב שהפיאט תתומחר מתחת למיאטה, זה מוזר. אתה חי איתנו כאן בישראל כן? ממתי התמחור של סמל"ת קשור למציאות, בטח ובטח (ובטח) כשמדובר בסגמנט ספורטיבי....? כאילו הלוואי ואתה צודק כן? פשוט... לא יקרה, הלאה :)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכפת כי כל מה שקשור לאלפא, ולאחרונה למדנו שגם לפיאט, משום-מה מהווה כר פורה להטרלה.

שרשור מקביל (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?585462-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%91-%D7%9E-%D7%95%D7%95-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%94-1-%D7%A1%D7%93%D7%90%D7%9F-%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%A1%D7%A4%D7%98-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%99) של BMW שמאבדת את הסממן הדינאמי מס' 1 שלה וכזה שהם התגאו בו שנים על גבי שנים - הנעה אחורית, לא יזכה לכאלה הדים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיצחת את הסוד, מי שרוצה מקסימום חשיפה יואיל נא וידביק על הפרונט סמל של איטלקיה, ורצוי כזו שמשווקת על ידי סמל"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הויכוח פה.

אם תשאלו אותי אני מעדיף פיאט שהיא למעשה מיאטה מאשר דגמי הלנצ'יה שהיו למעשה קרייזלר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שיכול לשפר את החגיגה (או לדפוק אותה) יהיה התמחור של סמל"ת. ואם הם יעשו מאמץ ויתנו לנו אותה ב 200K, אני מבטיח לעשות גם. (על אף שאני מרייר על ה Focus RS)

נראה לי שבמחיר של ה-RS תוכל לקנות 2 "פיאטות" [אהבתי ממש את הכינוי!].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן לא פחות הזוי יש גם קרייזלר דלתא שהיא בעצם לנצ'יה. ואין לי מושג מה הקשר בין זה לפיאטה.

זה בשוק הבריטי, שם לנצ'יה לא משווקת כלל.

למיטה ידיעתי גם האפסילון משווקת שם תחת קרייזלר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבמחיר של ה-RS תוכל לקנות 2 "פיאטות" [אהבתי ממש את הכינוי!].

ה RS בייבוא אישי/מקביל צפוייה לעלות סביב ה 240/250 אש"ח. ובמחיר הזה, מטומטם מי שייבחר ב"פיאטה" בישראל.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? ואם אותו אדם רוצה רודסטר יפה, רגועה ואלגנטית ולא בהמה כמו ה-RS? הוא גם אדיוט?

ואם הוא רוצה קיה סורנטו ולא RS?

מה הקשר בין הפיאטה ל-RS?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באמת מטומטם זה שבוחר ב124, אני הייתי קונה לימוזינה במחיר הזה ועל הדרך עושה עוד כסף ממפגרים שרוצים להתחתן כאילו הם בווגאס.

מה הקשר בין RS לרודסטר הזאת? :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה RS בייבוא אישי/מקביל צפוייה לעלות סביב ה 240/250 אש"ח. ובמחיר הזה, מטומטם מי שייבחר ב"פיאטה" בישראל.

מאיפה המידע הזה? הערכה אישית, או משהו קונקרטי יותר?

כי ביבוא אישי זה לא ממש מתאים לתחשיב שאני מכיר, וביבוא מקביל וואלה אין לי מושג איך הם יתמחרו אותה, אבל זה לא נשמע ממש הגיוני בהינתן המחיר של הST בזמנו - למיטב ידיעתי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צפה את המחיר הזה?

שלא תטעה, אני מקווה שאתה צודק. הלוואי ותעלה רק 5K יותר ממיאטה.

רק שדעתי על תג המחיר שציינת היא הסמיילי :roflmao:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...