Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק רכבי היוקרה בארץ

zivmesh
שימו לב! השרשור הזה בן 3432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני אשמח לדעת האם מישהו מכיר מקורות מידע על שוק רכבי היוקרה בארץ:

פילוח גילאים, פילוח גיאוגרפי, מאפייני הרוכשים וכו'

יעזור לי מאוד!! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך התבוננות אמפירית הייתי מחלק את זה בצורה כזאת

רכב יוקרה חדש~3 שנים: איש עסקים מצליח 40+/ערס עם אבא עשיר 17~23/עבריין צמרת 20+

רכב יוקרה בן 3~5 שנים: קבלן 30~65/עבריין דרג ביניים 17~45/סרסור 17~45/עורך דין שצריך פוזה 25+

רכב יוקרה בן 5~10 שנה: קבלן דרג נמוך 25~65/אדם סולידי שרוצה רכב נוח ומפנק במקום לקנות רכב משפחתי חדש 35+

רכב יוקרה בן 10~15 שנה: כפרים/סרסור 17~25/ערס 17~23/עבריין 17~25

רכב יוקרה בן 20~15 שנה: ערס שרוצה פוזה 17~20/ בחור צעיר שרוצה להגשים חלום ילדות 20~28/כפרים

רכב יוקרה בן 30+ שנה: אספן 40+/כפרים

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בהעדר נתונים קופצות להן כל הסטיגמות האפשריות.

הייתי מתבייש לרשום את התשובה ההזויה הזו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אם היה לך קצת חוש הומור, לא היית מתבייש לכתוב תשובה כזאת. ;)

התשובה נכתבה ברוח השאלה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב,הזוי,מגוחך.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אם היה לך קצת חוש הומור, לא היית מתבייש לכתוב תשובה כזאת. ;)

התשובה נכתבה ברוח השאלה.

חשבתי שענית ברצינות...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, כדי לענות על השאלה הזאת ברצינות צריך להצליב את הנתונים של גופים הבאים:

משרד התחבורה, רשות המיסים, משרד הפנים ומשטרה. כפי שFkl0ster רשם, כל הנתונים האלו חסויים ולא זמינים לציבור. לכן אי אפשר לעשות סקר כזה.

נשאר רק סטיגמות. חשבתי שהרמז של "מתוך התבוננות אמפירית הייתי מחלק את זה בצורה כזאת" יבהיר את מהות התשובה.

הנתון היחיד שמשרד התחבורה מפרסם, זה כמה רכבים עלו לכביש ומאיזה סוג. מתוך זה א ניתן להסיק שום דבר על פלח גילאים, מיקום גאורגרפי וכד'. אין דרך חוקית לקבל נתונים האלה כדי לעשות סקר. סקר טלפוני וכד' לא יעיל, כי דווקא אנשים שקונים רכבי יוקרה לא יענו אליו ברצינות.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יוקרה בן 3~5 שנים: עבריין דרג ביניים 17~45

משום מה, כל פעם שיש חיסול של עבריין אני משתומם לראות שמדובר במזדה 3.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יוקרה חדש~3 שנים: איש עסקים מצליח 40+/ערס עם אבא עשיר 17~23/עבריין צמרת 20+

רכב יוקרה בן 3~5 שנים: קבלן 30~65/עבריין דרג ביניים 17~45/סרסור 17~45/עורך דין שצריך פוזה 25+

רכב יוקרה בן 5~10 שנה: קבלן דרג נמוך 25~65/אדם סולידי שרוצה רכב נוח ומפנק במקום לקנות רכב משפחתי חדש 35+

רכב יוקרה בן 10~15 שנה: כפרים/סרסור 17~25/ערס 17~23/עבריין 17~25

רכב יוקרה בן 20~15 שנה: ערס שרוצה פוזה 17~20/ בחור צעיר שרוצה להגשים חלום ילדות 20~28/כפרים

רכב יוקרה בן 30+ שנה: אספן 40+/כפרים

חחחחח הפצצת אחי!

Mazda3 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...