Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו אני מבין לאן ממהרות ניידות משטרת התנועה כשהן עוקפות אותי בנת"צ - הן ממהרות לאכוף אי מתן זכות קדימה להולכי רגל!

לא, אתה חושב באמת שבשביל להגיע לאירועים הם יעמדו בפקק ויגיעו לכל אירוע אחרי שעתיים וחצי, מה שיגרור פוסט מירמור למה לוקח למשטרה שעתיים להגיע לתאונה? הרי כל מה שארשום על המשטרה לא ירצה אותך,לא?? אולי אם שוטרי מוסקווה או מדינה מושחתת אחרת יהיה לך יותר נעים.. לא ייאמן פשוט. סע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שממהר לאירוע נוסע מהר ומפעיל סירנה כדי שיפנו לו את הדרך. ובאמת שאין סיבה שמשטרת תנועה שממהרת לאירוע תגיע מפולג כשבהרצליה יש תחנת משטרה.

גם סנטה קלאוס ושלגיה יש רק באגדות, חבר.

ירצה אותי דבר אחד, כשהמשטרה תתחיל לעשות את העבודה שלה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שממהר לאירוע נוסע מהר ומפעיל סירנה כדי שיפנו לו את הדרך. ובאמת שאין סיבה שמשטרת תנועה שממהרת לאירוע תגיע מפולג כשבהרצליה יש תחנת משטרה.

גם סנטה קלאוס ושלגיה יש רק באגדות, חבר.

ירצה אותי דבר אחד, כשהמשטרה תתחיל לעשות את העבודה שלה.

טוב באמת שלא ממש מעניין אותי מה אתה חושב על המשטרה ובנוסף לא רוצה סתם להתיש את השרשור הזה. רק לידיעתך שעל פי החוק על ניידת לא חלה שום חובה להפעיל סירנה או להדליק גשר לאורה עליון לצורך ביצוע תפקידה, בנוסף אין שום קשר בין משטרת גלילות לכבישים הבין עירוניים שם עובדות ניידות משטרת התנועה הארצית שהיא גוף נפרד מניידות הסיור בתחנות. אז קודם תלמד מה זה משטרה ואז תתלונן. סופ"ש נעים ונטול מירמור על המשטרה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"משטרת ישראל איפה אתם"?

הם עסוקים בלעשות תיקים כאלה : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?541837-%D7%99%D7%A6%D7%90%D7%AA%D7%99-%D7%96%D7%9B%D7%90%D7%99-%D7%9E%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%A3-%D7%91140-%D7%91%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-%D7%A9%D7%9C-90-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%A7%D7%A8%D7%94 שמתפרסמים בכל התקשורת.

ודרך אגב מה שאתה מדבר זה משטרת תנועה ארצית , הם לא משטרת סיור רגיל

עריכה אחרונה על ידי LordJ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל המרמור שלכם על המשטרה, שלפעמים אולי מוצדק, בשנים האחרונות משטרת התנועה מתמקדת יותר בעבירות שגורמות להרוגים, ופחות במה שפופולרי. תתפלא אבל רוב עיסוק ניידות התנועה בזמן האחרון ובעיקר העירוניות, הוא באכיפה כנגד נהגים שלא נותנים זכות קדימה להולכי רגל, וזאת עקב העליה המדאיגה בתאונות שבהם נהרגו הולכי רגל בתקופה האחרונה. המשטרה פועלת בשיטה של תקיפת העבירות שגורמות להרוגים הכבישים. אז אומנם זה מרתיח שנוסעים שם פרטיות, אבל לא זה מה שגורם כל יום להולך רגל אחד לפחות להיהרג בכבישים.

מי שרוצה להתמדק בעבירות שגורמות להרוגים הולך ומסתכל על דו"ח הלמ"ס "גורמים לתאונות דרכים" ומחפש את העמודה של "תאונות עם הרוגים".

אז הוא מגלה שרוב ההרוגים בכלל בגלל אי מתן זכות קדימה לרכב ולא להולך רגל (אם כי גם זה אכיפה רצויה), בטח לא מהירות.

ה-Upside של המצלמות החדשות הוא שעם המצלמות לא תהיה סיבה לעקוף את הפקק דרך הנת"צ, ואז לא תהיה לאותם עוקפים סיבה להידחף (אי מתן זכות קדימה) חזרה כשהנת"צ נגמר או כשיש מחלף.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור.

היתה לי אתמול שיחה מעניינת עם שוטר תנועה ממתנ"א נתניה על הנת"צ בכביש החוף. שאלתי אותו בפשטות מדוע הם אינם אוכפים את החוק. הוא ענה שיש להם הנחייה שלא לאכוף את הנסיעה בנתיב בגלל ש"יש בעייה חוקית עם הנתיב, שסומן באופן לא נכון ולכן הדו"חות לא יתפסו בבית המשפט. צריך להיות קו רציף ולא שניים מקוטעים".

חזרתי הביתה ובדקתי בספר התמרורים, וגיליתי שלהבנתי לפחות, הסימון הוא לגמרי by the book.

http://www.justice.gov.il/NR/rdonlyres/F47D2496-F367-46AC-BB23-4153CBF425EF/24338/6957.pdf

אז מסקנותי:

1. יש הנחייה מלמעלה למתנ"א שלא לאכוף את הנסיעה בנת"צ.

2. לשוטרים אין מושג למה, וגם שליטתם בספר התמרורים קצת לוקה.

ScreenHunter_01 Dec. 09 11.52.jpg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר קשור לעובדה שחוץ ממפרצי האוטובוסים לקליטה/הורדה של נוסעים, אין לניידת היכן לעמוד (כאילו יש, אך זה כרוך בחסימת כל הנתיב). הפתרון במצב הנוכחי לנתיב הזה זו אכיפה אלקטרונית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין בעיה כלשהי בסימון הנתיב. מעניין. ניר, אם תהיה לך אפשרות לדבר שוב עם אותו שוטר, נסה לברר איתו בצורה יותר ברורה מה בדיוק הבעיה.

בלי קשר, הזכרת לי שהתכוונתי היום להקפיץ את השרשור הזה, פשוט כי הבוקר, בין כל שאר הכולירות הרגילים שפקדו את הנתיב, היו גם אבארט 500, BMW M5 E39 ופורשה 911 קאררה. אני מניח שהם פוקדים את האתר הזה, גם אם אינם תורמים לו באופן פעיל.

אין טעם לכתוב לקלל, זה לא יעזור. זה פשוט בעיקר מצער אותי לראות שגם בקרב חובבי הרכב יש תפוחים רקובים כאלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה בכלל מישהו נוסע באוטובוסים שעוברים בנתיב זה כאשר יש רכבת לאותו הכיוון? האם בפועל בכלל יש נסועה של תחבורה ציבורית בנתיב זה??

האם היקף נסועת התחבורה הציבורית בנתיב זה מצדיק החרגת נתיב זה רק לתחבורה ציבורית? אולי עדיף בכלל להוסיף נתיב זה לכלי רכב רגילים? ולהגביל מהירות נסיעה בו לאור כך שמדובר למעשה בשול בימני.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות שם יש. באיילון צפון אפשר לספור על אצבע אחת מקסימום 2, כל בוקר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנוסע דיי הרבה בנת"צ אני אסביר:

1. המדינה מתעללת בנוסעי הפרטי ומפקיע נתיב, הסובל העיקרי הוא הנוסע הפרטי.

2. בנתיב נתניה תל אביב אני משתלב רק אם אני רואה במראה 2 קילומטר לאחור שאין אוטובוס, במידה ומגיע אני חוזר.

3. ב 90 אחוז מהמקרים אני יכול להמשיך בנתצ כל הזמן.

4. הנתיב נוצר כי שר התחבורה רצה להראות שהוא עושה משהו, ללא שום תיאום להגברת הקווים או שיפור יעלות.

5. התחבורה הציבורית מאד לא יעילה והנתיב הוא צעד אחד שנעשה מתוך שיקולים פופוליסטים.

6. בהנתן המצב הזה אני אמשיך לנסוע בנת"צ, תמשיכו לזהם ולעמוד בפקק להנאתכם.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...