Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנוסע דיי הרבה בנת"צ אני אסביר:

1. המדינה מתעללת בנוסעי הפרטי ומפקיע נתיב, הסובל העיקרי הוא הנוסע הפרטי.

זה לא נתיב. המדינה מפקיעה שוליים למען תח"צ. אתה נוסע בשוליים. אתה ערס, בדיוק כמו אלו שעוקפים פקקים מהשוליים.

2. בנתיב נתניה תל אביב אני משתלב רק אם אני רואה במראה 2 קילומטר לאחור שאין אוטובוס, במידה ומגיע אני חוזר.

וברגע שאתה חוזר, אתה גורם לרכב בימני לבלום, שגורם לרכב אחריו לבלום, והופ - קיבלנו פקק שמתארך לאורך קילומטרים. אבל היי, אתה לא נדפק מזה אז מה אכפת לך, נכון?

4. הנתיב נוצר כי שר התחבורה רצה להראות שהוא עושה משהו, ללא שום תיאום להגברת הקווים או שיפור יעלות.

להבדיל ממך, אני גם משתמש בתחבורה ציבורית, אז במקום לזרוק סיסמאות - קודם תעשה נסיעה. זמני התח"צ השתפרו פלאים מאז הנת"צ.

5. התחבורה הציבורית מאד לא יעילה והנתיב הוא צעד אחד שנעשה מתוך שיקולים פופוליסטים.

התח"צ בין נתניה לת"א מאוד יעיל. שוב, אני נוסע הרבה, ויש לי מכרים שויתרו על רכב מהעבודה, כי עדיף להם להתנייד בתח"צ ולקבל את 3000 השקלים במשכורת.

6. בהנתן המצב הזה אני אמשיך לנסוע בנת"צ, תמשיכו לזהם ולעמוד בפקק להנאתכם.

הרשה לי לתקן אותך: "בהינתן המצב הזה, אמשיך לשים ז*ן על כל הסובבים אותי, ואמשיך להיות ערס."

בלי קשר, הזכרת לי שהתכוונתי היום להקפיץ את השרשור הזה, פשוט כי הבוקר, בין כל שאר הכולירות הרגילים שפקדו את הנתיב, היו גם אבארט 500, BMW M5 E39 ופורשה 911 קאררה. אני מניח שהם פוקדים את האתר הזה, גם אם אינם תורמים לו באופן פעיל.

אין טעם לכתוב לקלל, זה לא יעזור. זה פשוט בעיקר מצער אותי לראות שגם בקרב חובבי הרכב יש תפוחים רקובים כאלה.

אני גם רואה מספר רכבי אספנות בכל בוקר, כך שבכל קבוצה יש תפוחים רקובים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור טוב אתה.

שמע, זה סיכון שגם אתה יכול לקחת. יכול להיות שיתפסו אותך ויכול להיות שלא. אתה יכול לעמוד בפקק כמו כולם ואתה יכול לקצר את משך הנסיעה שלך.

אני לא לוקח, כי אני פחדן.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על הסיכון.

99.9% (אם לא 100%) שלא אקבל דו"ח גם אם אסע שם הלוך ושוב כל היום בנת"צ וגם אם תעצור אותי משטרה.

אני לא מדבר על אי כיבוד החוק אלא על אי כיבוד שאר המשתמשים בדרך.

מי שנוסע בנת"צ שם פשוט משתין בקשת על שאר משתמשי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני אינני נוסע בנת"צ ולעולם לא אסע בנת"צ, לא משנה כמה אמהר. לא בגלל שאני כזה שומר חוק (למשל מהמהירות המקסימלית המותרת באותו כביש אני חורג פה ושם :wink: ) אלא משום שאני נותן כבוד לאנשים אחרים ולזכותם בכביש, ולכן לא "אעקוף את הפקק" (וגם לא אעקוף בתור בסופר, בבנק או בדואר) ולא אדחף ואגזול זכות קדימה, כמו שעושים העוקפים בנת"צ כשזה מסתיים במחלף רבין.

calmride - אני מעריך את הכנות ומקווה לא לפגוש אותך לעולם.

נראה לי שזה יותר קשור לעובדה שחוץ ממפרצי האוטובוסים לקליטה/הורדה של נוסעים, אין לניידת היכן לעמוד (כאילו יש, אך זה כרוך בחסימת כל הנתיב). הפתרון במצב הנוכחי לנתיב הזה זו אכיפה אלקטרונית בלבד.

כמו שאתה כותב, ישנם מקומות לבצע בהם אכיפה. המפרצים ארוכים ויש מקום "להחנות" את העבריינים מבלי לחסום את התחנה. כמו כן, שוטר אחד ומצלמת וידאו אחת יכולים להפיק 2000 דו"חות ביום, שישלחו בדואר. לא חייבים מצלמה אוטומטית על עמוד.

למיטב ידיעתי אין בעיה כלשהי בסימון הנתיב. מעניין. ניר, אם תהיה לך אפשרות לדבר שוב עם אותו שוטר, נסה לברר איתו בצורה יותר ברורה מה בדיוק הבעיה.

אני יובל :wink:

הדברים שלו נאמרו בצורה ברורה לחלוטין, והוא היה בטוח בדבריו. הלואי שאיזה עיתונאי יבקש באופן רשמי תגובה ממפכ"ל המשטרה, או אולי איזה ח"כ יגיש שאילתה בעניין.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בשבתות וחגים אני כן נוסע בנת"צ, בתנאי שהוא הנתיב הכי ימני ומותר לנהוג בו (שלא כמו בנת"צ בכביש החוף).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על הסיכון.

99.9% (אם לא 100%) שלא אקבל דו"ח גם אם אסע שם הלוך ושוב כל היום בנת"צ וגם אם תעצור אותי משטרה.

אני לא מדבר על אי כיבוד החוק אלא על אי כיבוד שאר המשתמשים בדרך.

מי שנוסע בנת"צ שם פשוט משתין בקשת על שאר משתמשי הדרך.

זה תלוי בפריסה של הנתיב. אם לא מדובר ב"חיתוך" של הנתיב הרגיל, אני לא רואה בזה בעיה ממשית. בירושלים יש נת"צ לאורך כל דרך חברון ויש אנשים שמנצלים אותו כדי להגיע למרכז העיר מהר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. מדהים איזו ראייה צרה יש לאנשים, ועוד להתגאות בזה בפומבי. נו טוב, זו כנראה מנת המשכל של מי מתנהג כמו בבון באפריקה.

ואדון calmride (שזה שם אירוני והופכי להתנהגות שלך) - שלא תבין לא נכון, גם אני מאוד רוצה לנסוע בנת"ץ ומאוד הייתי שמח לעקוף את הפקק, אבל כנראה שאני קצת יותר מחונך ממך, וקצת יותר מתחשב ממך, וכנראה שמשתייך לאלה בחברה הישראלית שעוד מנסים לשמר את הקצת-תרבות שעוד נותרה בנו. ממליץ לך לאמץ את זה בחום בכל אשר תלך ותעשה במקום לשים זין על כל העולם.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר של אדם נמדד בעיקר איפה שאין אכיפה, לא איפה שיש.

מר CALMRIDE, אני מקווה מאוד שאתה לא נושא מדבקת פורום על רכבך, אם כן בבקשה הסר אותה כדי לא להוציא שם רע לכולנו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנוסע דיי הרבה בנת"צ אני אסביר:

1. המדינה מתעללת בנוסעי הפרטי ומפקיע נתיב, הסובל העיקרי הוא הנוסע הפרטי.

2. בנתיב נתניה תל אביב אני משתלב רק אם אני רואה במראה 2 קילומטר לאחור שאין אוטובוס, במידה ומגיע אני חוזר.

3. ב 90 אחוז מהמקרים אני יכול להמשיך בנתצ כל הזמן.

4. הנתיב נוצר כי שר התחבורה רצה להראות שהוא עושה משהו, ללא שום תיאום להגברת הקווים או שיפור יעלות.

5. התחבורה הציבורית מאד לא יעילה והנתיב הוא צעד אחד שנעשה מתוך שיקולים פופוליסטים.

6. בהנתן המצב הזה אני אמשיך לנסוע בנת"צ, תמשיכו לזהם ולעמוד בפקק להנאתכם.

יש עוד חוקים שאתה בוחר להתעלם מהם כי הם לא מתאימים לך? תשלום מיסים? קריוקי אחרי השעה 23:00? (לא יודע, אתה נראה לי הטיפוס).

תן לי לנחש שזה לא מסתיים בנסיעה בנת"צ, עם יד על הלב - כמה פעמים ביום אתה נוסע בנתיב ישר ונדחף 50 מטר לפני הרמזור לפנייה ימינה?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנימה אופטימית זו השרשור ננעל. לאור תגובתו המלומדת של calmride ומכאן השרשור רק יילך ויתדרדר.

אם יש למישהו מחשבות, תובנות או עדכונים פנו אלי ואפתח המנעול.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

תודה לאיתמר שפתח שוב את השרשור.

עדכון מהשטח: מספר שלטים מאירי עיניים הוצבו לאורך הנתיב. אין בהם שום חדש - תמרור נת"צ של אוטובוסים בלבד, בין 6:30-10:30 ובשאר הזמן אסור לכל כלי רכב.

אבל עצם הצבת השלטים מעידה אולי על התרחשות מסויימת. להזכירכם:

"בשבועות הקרובים יוצבו מצלמות אכיפה אוטומטיות, בנתיב התחבורה הציבורית שבכביש החוף, שיאכפו נסיעה של כלי רכב בלתי מורשים בנת"צ. יצוין כי המצלמות ישמשו לאכיפת נסיעת כלי רכב בנתצי"ם בלבד ולא ישמשו כלל לאכיפת מהירות בכביש.", ישראל כץ (הודעת דוברות משרד התחבורה) 1 בנובמבר 2015.

2016-08-03 08.16.44 (1).jpg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...