Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי על נתצ כמו באיילון, ולא על הנתיב המוזר שעשו בכביש החוף.

אגב, אתם גם לא שמתם לב -ADIDAS דיבר על נתצ בדרך נמיר, באותו הנוסח שיש באיילון, בשעות מסוימות הוא נתצ, בשאר שעות היממה נתיב רגיל לכל דבר.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש נתיבים שמשמשים כנת"צ בשעות הבוקר ובשאר היום הם נתיבים רגילים. (כמו באיילון) ויש את הנת"צ בכביש החוף שמותר לנסיעת אוטובוסים בקווי שירות בין 6:30 ל- 9:30 ובשאר היום אסור לנסיעה. משמע, למכוניות רגילות אסור לנסוע בו בשום שלב של היום.

בקיצור, שניכם צודקים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמבלה בוקר בוקר בכביש החוף עד מחלף הסירה

2 נק' למחשבה

מאז פתיחת הנתצ העומס רק עלה, למה ? וואלה כי לפעמים יש שוטר שמחכה בתחנה אוטובוס וכולם חוזרים לנתיב הרגיל ואז יש העמסה של כמות נכבדה של רכבים חזרה לנתיב ה"ימני" שחלק מהנתיב הימני בורחים לאמצע.

אני מודה ומתוודה שלכאורה נסעתי פעם או פעמיים בנתצ ? למה ? ככה ! אני עומד כמו בן רחב בנתיב הרגיל עומד ועומד ועומד ולוקח לי שעה ועשרים להגיע מפולג עד הרצליה בעוד שאני רואה שיש כמה "עבריינים" שנוסעים בנתצ והם מגיעים מהר יותר לעבודה. אז למה שאני אמשיך לעמוד ?

יהיו כאלה שבטח ישפטו אותי ויגידו שהלוואי ואני אתפס, (והקנס לא זול בכלל והוא מכיל בתור מנה עיקרית גם נק') אבל או שהחוק חל על כולם או שהחוק לא חל על אף אחד וזה נתיב רביעי לגיטימי לכולם.

מאז פתיחת הנתצ הנסעה פשוט התארכה משמעותית ונהפכה ללא בטוחה שבכל רגע יצוץ לי מהנתצ לימני איזה טמבל שראה שוטר והיה חייב לעבור נתיב בגלל זה.

נ.ב זהו נתיב מטופש שמיועד אך ורק לאוטובוסים, לא מוניות, לא רכבי הסעה, לא סמי טריילרים אך ורק אוטובוסים

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? מסכים איתך במאה אחוז. אמנם אני אישית מעולם לא הבאתי את עצמי באמת לנסוע בנתיב אבל הרבה פעמים חשבתי על זה וכמעט עשיתי את זה, פשוט חייתי שנה בקנדה והקור כנראה עשה משהו מוזר למצפון שלי.

מצד אחד, כל מי שעוקף את הפקק הוא בן **** ומגיע לו לקבל את הדו"ח, אבל מצד שני הם לא מקבלים שום דוחות ולמה שאני אסבול בגלל חבורת החארות האלה? סרבייבל אוף דה פיטסט מישהו פעם אמר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתיב המדובר אסור לנסיעה בשבת?

יש נציבי תחבורה ציבורית שפתוחים לנסיעה פרטית בשבתות, לא?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות יצא לי להסיע הרבה פעמים (מעל 20) קרובי משפחה לאיכילוב ואסותא.

לפעמים יצאנו קצת מאוחר, לפעמים הפקק הקדים טיפה, נוצרו מצבים שהתור קבוע לעוד 5 דקות ואני עדיין תקוע ליד געש.

רציתי לעלות על הנת"צ כמו שאר הדרעקים, כי זה כבר כמעט על תקן מקרה חירום רפואי, אבל לא עשיתי, גם אם איחרנו לתור, גם אם היינו צריכים להתחנן שיקבלו אותנו ולא יקבעו מחדש לעוד 6 חודשים, אבל לא נסענו על הנת"צ.

לא מנסה להציב את עצמי באור של צדיק בסדום, אבל אני מאמין שאם אני יכולתי להתאפק אז גם מאות הרכבים שמצפצפים על כולם יכולים.

.. או שישלמו ₪1000, מגיע להם.

דיברתי על נתצ כמו באיילון, ולא על הנתיב המוזר שעשו בכביש החוף.

אגב, אתם גם לא שמתם לב -ADIDAS דיבר על נתצ בדרך נמיר, באותו הנוסח שיש באיילון, בשעות מסוימות הוא נתצ, בשאר שעות היממה נתיב רגיל לכל דבר.

הודעה אחת מעליך מדברת על פולג-שמריהו, למיטב ידיעתי מדובר בכביש החוף, לכן הנחתי שאתה מדבר עליו.

לא משנה, דילגנו הלאה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוט במקום לקוי מאוד.

עד לרגע זה נסעתי בנתיב הזה עשרות פעמים כי הייתי בטוח שהוא מותר לנסיעה מלבד בשעות 6:30 עד 9:30 שבהם הוא מיועד לאוטובוסים.

ובכלל הקונספט מאוד מבלבל, למה שנתיב פתאום יהפוך לשוליים ולא ימשיך לשמש כנתיב, במיוחד בכביש שיש בו פקקי תנועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוט במקום לקוי מאוד.

עד לרגע זה נסעתי בנתיב הזה עשרות פעמים כי הייתי בטוח שהוא מותר לנסיעה מלבד בשעות 6:30 עד 9:30 שבהם הוא מיועד לאוטובוסים.

ובכלל הקונספט מאוד מבלבל, למה שנתיב פתאום יהפוך לשוליים ולא ימשיך לשמש כנתיב, במיוחד בכביש שיש בו פקקי תנועה...

כי בכביש בין עירוני עמוס ראוי שיהיו שוליים.

לדעת הגורמים במשרד התחבורה / מע"צ בשעות הנ"ל ניתן להשתמש בשוליים כנת"צ לאוטובוסים (ובמקרה חירום כנראה שאם תשתמש בו כשוליים אז גם לא יצלבו אותך על זה).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהנסיעה בנת"צ נמשכת בכל שעות היממה, זה כנראה רק עניין של זמן עד שתתרחש תאונה קטלנית בין עבריין לא ערני מספיק למכונית/משאית תקועה בשול/נת"צ.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לשעות העומס, בזמן שהכביש פנוי והמהירות הממוצעת בו גבוהה:

1. אין צורך בנתיב נפרד לתחבורה ציבורית.

2. אין הצדקה לנתיב רביעי לכביש הפנוי ממילא.

3. יש צורך בשול למקרה שרכב נתקע.

אם כן הנהגים היו מצייתים לחוק, או אם המשטרה היתה אוכפת את החוק, הנת"צ היה פשוט מ ו ש ל ם.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש צורך בשול למקרה שרכב נתקע, אבל משום מה בקטע הכביש שבין חיפה לעתלית בנו גדר ולא השאירו שום שול, גם לא מפרץ לעצירת חירום.

כמו שכתבו למעלה, נראה לי שהפוטנציאל לתאונה הוא גבוה. רכב ישתמש בשול לעצירה ונהג אחר יסע בו במהירות מטורפת כדי לחסוך 5 דקות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוך על המשטרה שתדאג לחלוב כסף גם משם, אכן גם אני מסכים שאין לאף אחד מה לחפש על הנתיב הזה, אבל תן להם להציב עוד כמה עשרות מצלמות מהירות ולהתעסק בקקה לפני השנה החדשה, כי צריך להראות במצגת של סוף השנה כמה המצלמות מהירות הורידו את מספר תאונות הדרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל המרמור שלכם על המשטרה, שלפעמים אולי מוצדק, בשנים האחרונות משטרת התנועה מתמקדת יותר בעבירות שגורמות להרוגים, ופחות במה שפופולרי. תתפלא אבל רוב עיסוק ניידות התנועה בזמן האחרון ובעיקר העירוניות, הוא באכיפה כנגד נהגים שלא נותנים זכות קדימה להולכי רגל, וזאת עקב העליה המדאיגה בתאונות שבהם נהרגו הולכי רגל בתקופה האחרונה. המשטרה פועלת בשיטה של תקיפת העבירות שגורמות להרוגים הכבישים. אז אומנם זה מרתיח שנוסעים שם פרטיות, אבל לא זה מה שגורם כל יום להולך רגל אחד לפחות להיהרג בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...