Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אם גם יצלם מהירות ואז אוטובוס שלי יצטרך לנסוע 50 קמ"ש :(

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בטוח שזה רעיון רע. הנת"צ צר במיוחד וגובל בגדר בטחון, והאוטובוסים של נתיב-אקספרס טסים בו כשיש להם מרווח של סנטימטרים מהגדר מימין והמכוניות משמאל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל אתה יודע מה השיפוצים?

מתכננים הרחבה או שבונים מחלף בשפיים?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אללה. את כל המדינה הם מנקזים לנקודה הזו?

בדיוק איפה שהפקק עד עכשיו היה מתחיל להתפוגג.

זה נכון לשני הכוונים. -גם אחרי הפקק של נתניה דרום-ווינגייט לכוון דרום, וגם איפה שמסתיים הפקק של גלילות- יקום לצפון.

אני לא מהנדס תנועה, אבל לתחושתי זה יהפוך את כביש החוף סופית למגרש חניה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה שצומת שמריהו תהפוך למחלף זה אחלה.

אני עדיין מסכים עם NATCO. מקווה ששנינו טועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקקי הערב בד"כ מסתיימים שם משום שהם נגרמים בגלל מבנה כביש החוף לפני שפיים (עליה ופניות חדות יחסית). המחלף הזה יעקוף את הבעיה הזו כי הוא יעביר חלק ניכר מהתנועה בדרך חלופית שתהיה מאוזנת יותר מבחינת שיפועים ופניות ולא פחות חשוב מזה הוא מייצר אלטרנטיבה נוספת וזה תמיד טוב.

פקקי הבוקר ממש לא מסתיימים בשפיים אלא רק אחרי כפר שמריהו והם נגרמים מהשילוב של השיקוע בכביש והחיתוך המהיר ימינה שנגרם על ידי עובדי איזור התעשייה שרוצים לרדת בהרצליה פיתוח. הורדה של אחוז ניכר מהתנועה האחרת לשם יכולה להפחית את הפקקים.

יהיו גם השפעות פוטנציאליות לפקקים שנגרמים כתוצאה מהעומס האיום בכביש 5 משום שהחלק העיקרי של הפרויקט הזה מחבר את כביש 531 לאיילון ומייצר אלטרנטיבה לכביש 4 ו5.

בקיצור, אני דווקא חושב שזה פרויקט מבורך. הוא לא גורע מהמצב הקיים והוא מייצר אלטרנטיבות נוספות של כבישים מהירים ומחלפים. נחיה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. כפר שמריהו-הסירה (ולאחרונה גם בעליה לכביש 5 בגלילות, משום מה :evil:) זה כבר "פקק נפרד" :-P

בכל מקרה, נשמע שיש לך הבנה טובה יחסית בנושא. אולי אתה יכול להסביר למה אחרי רעננה צפון בכביש 4 נהיה ממש פקק עד מחלף בני דרור?

תמיד מפליא אותי הפקק הארור הזה. עד שהשתחררת מהרמזור של רעננה דרום, הכל זורם. פתאום טיפה אחרי רעננה צפון, עומדים עד בצרה. ומשם זוחלים עד בני דרור.

חוץ מההשתלבות אחרי בצרה (שכמה כלי רכב כבר מגיעים ממנה?) אין שום סיבה הגיונית לדבר הזה, חוץ מלקוי בתכנון הדרך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול אלא רק עומד בפקק ומנסה להבין את מה שאני רואה...

בכביש 4 אני נוסע הרבה פחות אבל ממה שאני מכיר וראיתי, בין מחלף רעננה צפון לבצרה יש קטע משפך חביב שבו מורידים את כמות הנתיבים מ4 ל2 בתוך 100-200 מטר. זה מה שסותם את הכל. אחרי הקטע הזה התנועה די משתחררת (שוב, מהנסיון היחסית מוגבל שלי). אין לי שום יכולת לקבוע אם זה תכנון לקוי או שגודל הפקק ועומס התנועה לא מצדיק להגדיל את כמות הנתיבים בקטע שבין רעננה צפון לבני דרור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מצלמות הנת"צים מתחילות לעבוד ביום ראשון, ללא אכיפת מהירות (עפ"י משרד התחבורה).

"במשרד אומרים כי תוך מספר שבועות, יצורפו לפעילות האכיפה גם המצלמות המוצבות בכביש החוף ובעשרות רחובות בתל אביב"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4899884,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביום ראשון אני נוסע במיוחד לראות אם הפלא הזה באמת יזיז למישהו משהו. אחת התופעות המעצבנות שיש וחבל שלקח לרשויות משהו כמו שנתיים להעלים עין מרמיסת החוק על ידי עברייני תנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא יתווספו מצלמות נוספות (והרבה) בכביש החוף, הנזק עולה על התועלת. חלק מהנוסעים בנת"צ כרגע מצפצפים על המצלמות הלא פעילות (השתיים הדרומיות מוצבות בזוית שברור ממנה שהן אינן פעילות) והמיעוט נדחף לנתיב הימני קצת לפני המצלמה וחוזר לנת"צ אחריה, ובכך גורם להפרעה ולכמעט תאונות (בינתיים). כשיופעלו המצלמות, המיעוט יהפוך לרוב. הנסיעה בנת"צ תהפוך ללא כדאית לעברייניים רק אם בכל 500 מטר בערך תוצב מצלמה בפוטנציה (בית מצלמה שעשוי להיות פעיל). בינתיים נוצר מטרד קטן לעבריינים ולא כ"כ קטן לשאר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...