Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה,טיפולים ואחזקה קיה פורטה 2010.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדיעה שלך לא נכונה, בהשכרה ממש לא מפחדים על הרכב.

מוסיפים כמה שקלים ויש כיסוי מלא לכל מקרה.

לא פעם שכרנו רכבים במשפחה והיינו צריכים אחרי כמה דקות לחזור ולהחליף אותם כי הם היו קרועים.

כל אופן, שמח שאתה מרוצה מהרכב, שמור עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על הסקירה.

אני גם אוהב את הפורטה. משפחתית טובה וזולה לאחזקה [חוץ מהביטוח].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיעה שלך לא נכונה, בהשכרה ממש לא מפחדים על הרכב.

מוסיפים כמה שקלים ויש כיסוי מלא לכל מקרה.

לא פעם שכרנו רכבים במשפחה והיינו צריכים אחרי כמה דקות לחזור ולהחליף אותם כי הם היו קרועים.

כל אופן, שמח שאתה מרוצה מהרכב, שמור עליו.

יש לי חוויה רעה עם רכב ליסינג לשעבר (השברולט הקודמת שלי) שהוא באמת היה קרוע. אני גם רואה את החברים שלי שמשתמשים ברכבי ליסינג של ההורים ופשוט מ*יינים את הרכב. לעומת זאת כשאני רואה את רוב האנשים שמשכירים רכב הם נוהגים 10 קמ''ש מתחת למותר ונוהגים כאילו הם נולדו אתמול...כמובן יש את המשוגעים שקורעים את האוטו אבל אני מקווה שהם לא יותר משוגעים ממני :lol:

בכל מקרה זה רכב ההשכרה לשעבר השני מתוך 3 שקנינו ולא היו הפתעות בשום אחת מהרכישות,אבל זה כבר תלוי במזל.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ביציבות? אם אתה מתכוון להיגוי אז על הפנים כמו שאמרתי,ההגה כמו בסימולטור זול.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סיקור. מהרבה נהיגות בפורטה המסקנה שלי בערך כמו שלך - מכונית משפחתית נחמדה שעושה הכל בצורה טובה. אין לה יתרונות של ממש, אבל גם אין לה הרבה חסרונות.

אני ממש לא אוהב את ההגה, לדעתי הוא ממש גרוע. לא רק שהוא לא מתקשר, היום זה כבר נורמה בסגמנט ולא צריך להתלונן על זה. אבל החיסרון העיקרי של ההגה הוא החוסר דיוק, הקלות המוגזמת והתחושה המוזרה שיש לו. וזה חבל כי היכולת הדינאמית עצמה לא רעה.

בקשר לעובדה שהרכב מהשכרה, אני גם חושב כמוך שזה לא אמור להפריע. אם הרכב שמור ויוצא טוב גם בבדיקה, לא רואה סיבה לפסול אותו מלבד זה שכנראה כמה עשרות או מאות אנשים ישבו לפניך בכיסא הנהג. רכבי ליסינג לפי מה שאני רואה לא עוברים חיים פשוטים יותר. הרכב שלי למשל גם השכרה לשעבר ועד עכשיו אין שום בעיות, הכל מקורי, תקין ומתנהג כמו חדש בלי עין הרע.

הביטוח באמת יקר.

אני מבטח מאזדה 3 ויונדאי I30 עם נהג חדש וצעיר ב-5,300 ו-4800 בהתאמה.

ממליץ לך להתאמץ קצת יותר בסקר שוק בפעם הבאה.

מייק, היכן אתה מבוטח אם אפשר לשאול? בביטוח שעכשיו אני מבוטח בו המחיר יקר בכ-2 אלפיות על המאזדה, בלי נהג חדש, אלא רק צעיר ועבר נקי על הכביש, וזה עוד אחרי שגם אני עשיתי סקר שוק קטנטן (כנראה שזה לא מספיק...). אם אני לא טועה, הרכב שלך הוא גם אותו שנתון כמו שלי (2008).

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מבטח באיילון תחת הסכם עם הסתדרות המורים אז המחירים "כאילו" מיוחדים.

אבל בשנים קודמות ביטחתי בשלמה חברה לביטוח, ב-9 מיליון ובעוד חברה שאני לא ממש זוכר במחירים דומים מאוד.

אני רק אציין שמדובר בביטוחים ישירים וכי דרך סוכן זה תמיד היה יותר יקר באלפיה או 2.

אני לא מת על לקבל הצעה ולסגור באינטרנט, אני תמיד מתקשר וההצעה בטלפון נמוכה יותר ממה שמופיע באתרים השונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור מצויין, נשמע כמו רכב 1600 משפחתי אוטומטי ממוצע, יצא לי לנהוג על הפורטה של המנהלת שלי, הרכב משרה תחושבה טובה בישיבה בפנים, מבחוץ אהבתי מאוד את המראה שלו וביצועים טובים למנוע 1600.

סך הכל רכב מצויין גם בתור רכב ראשון במשפחה, הכי חשוב שאתה נהנה ממנו!

*המחיר של הביטוח לא קצת מוגזם בישביל קיה פורטה?

על מאזדה 3 2010 עלה לי הרבה פחות בתור נהג צעיר.

ההורים שלי שילמו מחיר דומה כשהייתי נהג חדש וצעיר על טויוטה קורולה בת 3.

מן הסתם המחיר עכשיו (בן 21, 4 שנות וותק, בלי תביעות) הוא כחצי ממחיר הביטוח כשהתחלתי לנהוג.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ביציבות? אם אתה מתכוון להיגוי אז על הפנים כמו שאמרתי,ההגה כמו בסימולטור זול.

אני מתכוון להרגשת יציבות במהיריות גבוהות.

נסעתי במיצובישי אטראג' לפני מספר ימים וב120-125 הרכב נהיה מאוד לא נעים לשהיה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה..מהבחינה הזאת הרכב בסדר גמור.

היום נסעתי במהירות גבוהה יחסית והרכב מרגיש טוב ויציב אבל רועש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שההגה חסר התחושה זה אותו הגה שניתן למצוא ביונדאי i30.

תמיד כשהייתי נוהג עליה הייתה לי תחושה שההגה נלקח מאיזה פלייסטיישן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שקיה היום זה לא דייהו או שברולט אוואו מבחינת תדמית. השתדרגו כמו שצריך. הפורטה נחמדה, אבל היא לא שקטה כל כך בכביש מהיר (החדשה לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מבטח באיילון תחת הסכם עם הסתדרות המורים אז המחירים "כאילו" מיוחדים.

אבל בשנים קודמות ביטחתי בשלמה חברה לביטוח, ב-9 מיליון ובעוד חברה שאני לא ממש זוכר במחירים דומים מאוד.

אני רק אציין שמדובר בביטוחים ישירים וכי דרך סוכן זה תמיד היה יותר יקר באלפיה או 2.

אני לא מת על לקבל הצעה ולסגור באינטרנט, אני תמיד מתקשר וההצעה בטלפון נמוכה יותר ממה שמופיע באתרים השונים.

אני אתקשר אליהם לברר את זה, תודה... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שקיה היום זה לא דייהו או שברולט אוואו מבחינת תדמית. השתדרגו כמו שצריך. הפורטה נחמדה, אבל היא לא שקטה כל כך בכביש מהיר (החדשה לפחות).

דייהולט נשאר אותו זבל בערך, תסתכל כמה תלונות יש בפורום על ספארקים, לא תמצא תלונות על קיה פיקנטו או יונדאי i10 שהמנוע שלהן נכבה באמצע הנסיעה.

לא תמצא תלונות על סיד/i30/פורטה שהיה להן ריקול על זה שנכבה המנוע (מה שכן קרה בקרוז).

אני חושב שדייהולט עשו שיפור, אבל זה עדיין לא מספיק, יונדאי וקיה יושבות מבחינת אמינות ושמירת ערך הרבה יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...