Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

30 אלף ש"ח, מרווח, חסכוני, אוטומטי, מזגן לבעלי דיעות קדומות (כ"ע)

dolevush
שימו לב! השרשור הזה בן 3688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מחפשים המלצה לרכב לזוג+2. משהו מרווח, חסכוני, אוטומטי, מזגן טוב וכמובן בטיחותי ושלא רואה מוסך (האוטו היוצא פשוט עשה לי טראומה, אנחנו צריכים אוטו שלא זקוק להתעסקות). נוסעים לא מעט-לא הרבה. עבודה, טיולים, משפחה בשבת, פעם בכמה זמן גם נסיעות ארוכות. בקיצור, משפחה טיפוסית שמטיילת מידי פעם.

התקציב - יכולים להגיע גם ל-30,000.

המוסכניק האהוב שלנו הורה - בלי צרפתיות!

נשמח לעצותיכם המלומדות.

בתודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס 1.6 2007-8 עונה על הדרישות מצויין, פרט לחיסכון בדלק, שם היא לא מבריקה, אבל באופן כללי כל קטגורית המשפחתיות 1.6 אוטומט מאותן שנים סובבת סביב אותה צריכת דלק, כך שאם כמות הנסועה לא גבוהה ההבדל בעלויות לא גדול.

ככלל היפניות יעלו יותר, ולכן יהיו ישנות יותר ופחות בטוחות (גם פחות נוחות ומרווחות), הקוראניות שנכנסות בתקציב הן עדיין מהדור שלא ממש סגר את הפערים מול אירופה ויפן.

אם בכל זאת נעולים רק על תוצרת המזרח המיצובישי לנסר, שהיא משפחתית בינונית לכל היותר תתן תמורה לא רעה למחיר, תיפול מהפורד בכל הנוגע לאיכות חיים ובטיחות, וגם תהיה איטית ולא חסכונית במיוחד כמו הפורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס 1.6 2007-8 עונה על הדרישות מצויין, פרט לחיסכון בדלק, שם היא לא מבריקה, אבל באופן כללי כל קטגורית המשפחתיות 1.6 אוטומט מאותן שנים סובבת סביב אותה צריכת דלק, כך שאם כמות הנסועה לא גבוהה ההבדל בעלויות לא גדול.

ככלל היפניות יעלו יותר, ולכן יהיו ישנות יותר ופחות בטוחות (גם פחות נוחות ומרווחות), הקוראניות שנכנסות בתקציב הן עדיין מהדור שלא ממש סגר את הפערים מול אירופה ויפן.

אם בכל זאת נעולים רק על תוצרת המזרח המיצובישי לנסר, שהיא משפחתית בינונית לכל היותר תתן תמורה לא רעה למחיר, תיפול מהפורד בכל הנוגע לאיכות חיים ובטיחות, וגם תהיה איטית ולא חסכונית במיוחד כמו הפורד.

תודה. בכלל לא נעולים על תוצרת המזרח, אבל ראינו רנו סקניק 2006 שאהבנו והמוסכניק שלנו, עליו אנחנו סומכים מאד, המליץ בלשון המעטה להתרחק מרכבים צרפתים (לא בישראל, ככה הוא אמר). אני אבדוק את הפורד פוקוס, תודה על ההכוונה. התסכלתי קצת על הלנסר מודל 2007, משהו בווייב האינטרנטי עליה לא נראה לי, בעיקר מבחינת הדלק ומה שקראת לו איכות חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-B3 בתקציב של 30000 ש"ח לא הייתי מתקרב עם מקל.

(וגם בתקציב יותר גדול לא כי הוא לא מרווח ולא חסכוני)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. בכלל לא נעולים על תוצרת המזרח, אבל ראינו רנו סקניק 2006 שאהבנו והמוסכניק שלנו, עליו אנחנו סומכים מאד, המליץ בלשון המעטה להתרחק מרכבים צרפתים (לא בישראל, ככה הוא אמר). אני אבדוק את הפורד פוקוס, תודה על ההכוונה. התסכלתי קצת על הלנסר מודל 2007, משהו בווייב האינטרנטי עליה לא נראה לי, בעיקר מבחינת הדלק ומה שקראת לו איכות חיים.

הלאנסר מתאימה בול לצרכים שציינת.

מדובר ברכב אמין מאוד שלא רואה מוסך.

הוא מרווח ומאובזר (רוב הדגמים הגיעו עם שש כריות אויר וגלגלי מגנזיום).

צריכת דלק ממוצעת לקטגוריה ( מגאן חסכונית יותר ופוקוס זללנית יותר ממנו).

השוק מציע מבחר גדול של לנסרים ולא בעיה למצוא אחת שמורה עם קילומטרז׳ נמוך במחיר שציינת.

זו ההמלצה שלי שמבוססת על ניסיון של ארבע וחצי שנים עם לנסר 2004 שנמכרה אתמול בצער רב עם אפס תקלות!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיו לו שתיהן, הלאנסר אכן סוס עבודה אך הפורד משמעותית יותר נוחה ומרווחת. הפורד קצת יותר מתקדמת עם רדיו בילט אין ומחשב. שתיהן יחסית כבדות עם בערך 100 כ"ס וגיר 4 הילוכים לא זריז. בצריכת דלק הם דומות ובנהיגה רגועה יוציאו 1 -10 עד 1-12, למרות שלטעמי הלאנסר המאובזרת יותר נעימה לעין, הייתי הולך על הפורד אך ההחלטה צריכה ליפול על רכב מסויים ומצבו הספציפי

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלטעמי הלאנסר המאובזרת יותר נעימה לעין, הייתי הולך על הפורד

מנסיוני עם פוקוס שכורה - רכב מאוד מאוד נוח ומהנה ביחס למתחרותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...