Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - דצמבר 2014, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 332
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי אתמול (13.9.14) בצפון וראיתי דייהטסו שרייד שנת 88 עומדת בחניה בצבע לבן

ככל הנראה המודעה הזאת קשורה כי זה האזור שראיתי את הרכב ולא הספקתי לצלם http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=13&SubModelID=100&FromYear=1988&UntilYear=1988&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לצלם אבל ברחובות ברחוב הרב דוד ישראל 36 (או ליד 36) יש בחצר פרטית פיאסטה שנת 83 שנראת כאילו עומדת הרבה זמן, בגג נראה שיש בטן אך בסה''כ נראת במצב דיי טוב. הרכב בצבע אדום.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי 100, נראת מטופלת ומטופחת, נצפתה בשערי תקווה בחניה של בית. נראת מסוף שנות ה70. צבע לבן.

של חבר והיא במצב מעולה +מלא ארגזים של חלקים חדשים והיא למכירה צחי 0505234560

עריכה אחרונה על ידי ערן לנסקי

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם דעה אישית , אבל לפרסם כתובת מדויקת כולל מספר בית על רכב שנמצא בתוך חניה פרטית ונראה סה"כ טוב לדברי המשורר

קצת חורג מגבול הטעם הטוב

ובכוונה לא העתקתי את תוכן ההודעה שנמצאת 2 מלמעלה

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד''כ אני מפרסם דברים עם תמונה, בגלל שפרסמתי ללא תמונה חרגתי מהרגלי.

הסה''כ נראת טוב זה מושג רחב, אני מבקר שם מדי פעם כי אחות של אשתי גרה שם, הרכב נראה מוזנח ואחד שלא נסע ולא זז מהמקום כבר כמה שנים טובות, למרות זאת נראה סה''כ בסדר!

הרכב גלוי לעין ולא מוסתר כלל, עומד בתוך חניה שנראת היטב מהרחוב, נראה גם שהחניה לא נפתחה כבר כמה שנים טובות.

לא זכור לי אם הרכב גם משמש כמחסן או לא!

מי שיצליח אולי לשוחח עם הבעלים שמן הסתם גרים בבית ולהוציא מהם את הרכב בסכום כלשהו אולי יזכה ברכב חביב לשיפוץ.

אם קיים גנב ברזל שיצליח להוציא אותה משם מבלי לעורר חצי רחוב אני ממש אצדיע לו (בציניות אם מזה החשש שלך).

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד''כ אני מפרסם דברים עם תמונה, בגלל שפרסמתי ללא תמונה חרגתי מהרגלי.

הסה''כ נראת טוב זה מושג רחב, אני מבקר שם מדי פעם כי אחות של אשתי גרה שם, הרכב נראה מוזנח ואחד שלא נסע ולא זז מהמקום כבר כמה שנים טובות, למרות זאת נראה סה''כ בסדר!

הרכב גלוי לעין ולא מוסתר כלל, עומד בתוך חניה שנראת היטב מהרחוב, נראה גם שהחניה לא נפתחה כבר כמה שנים טובות.

לא זכור לי אם הרכב גם משמש כמחסן או לא!

מי שיצליח אולי לשוחח עם הבעלים שמן הסתם גרים בבית ולהוציא מהם את הרכב בסכום כלשהו אולי יזכה ברכב חביב לשיפוץ.

אם קיים גנב ברזל שיצליח להוציא אותה משם מבלי לעורר חצי רחוב אני ממש אצדיע לו (בציניות אם מזה החשש שלך).

יש באמצע, כאלו שיגנבו חלקים , מראות , סמלים , ודברים נוספים. גם להם לא צריך לעזור

ואפשר להגיד , ברחובות , בחצר של בית פרטי נחה לה פיאסטה...

אם פונה חבר פורום מוכר , אפשר למסור את הכתובת. זה הנוהל כאן לפחות.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באמצע, כאלו שיגנבו חלקים , מראות , סמלים , ודברים נוספים. גם להם לא צריך לעזור

ואפשר להגיד , ברחובות , בחצר של בית פרטי נחה לה פיאסטה...

אם פונה חבר פורום מוכר , אפשר למסור את הכתובת. זה הנוהל כאן לפחות.

אני לאחרונה כמעט ולא נכנס לפה וגם ולא בודק הודעות פרטיות כמו פעם.

אם יהיה למישהו אומץ להכנס בשכונה הזאת לחצר שמגודרת והחניה צמודה לבית בשביל חלק לפיאסטה.....

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה ברמת אביב

forsale.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משעמם בנמל

20140922_125634a.jpg

20140922_125634b.jpg

20140922_125643a.jpg

20140922_161447a.jpg

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה כמעט ולא נכנס לפה וגם ולא בודק הודעות פרטיות כמו פעם.

אם יהיה למישהו אומץ להכנס בשכונה הזאת לחצר שמגודרת והחניה צמודה לבית בשביל חלק לפיאסטה.....

מה העקשנות לא להסיר את הכתובת המדויקת, תפרסם רק איזור כללי.

ודרך אגב בעל הרכב לא גר שם ,

זה אח של מישהו /ירושה לא יודע מה בדיוק הולך שם,

פעם דיברתי אם זה שגר שם והוא אמר שינסה לבדוק לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטובוס משנות ה 60-70 באזור פתח תקווה ( אוטובוס עם ״אף״) מחכה שמישהו יציל אותו . כמו כן באחד מרחובות העיר פתח תקווה אוטובוס לשעבר של דן ״מרכב ווספה״ משמש משרד חניון , אולי מישהו יציל אותו .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...