Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש עם טויוטה קורולה החדשה - אני מאוהב :-)

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לא צריך להגזים, אבל אני מאוד מופתע לחיוב ;-)

אשתדל לתמצת לגשת לעניין:

הגה: אין. כלומר הוא מפנה אותך בדיוק להיכן שאתה מכוון אותו, אין ספק, אבל אתה לא מרגיש כלום. כמו בתוך חמאה.

כסא: קצת אגרסיבי בתמיכת הגב אבל מפתיע מאוד לטובה לאורך זמן. תמיכת צד טובה. לא אהבתי את המושבים בדגמים הקודמים שלהם - כאן מבחינתי יש שיפור מהותי.

מ"מ: סטנדרט. איכות שמע מפתיעה מאוד לטובה. שליטה מעצבנת, אין ספריות רק "רשימות השמעה", אבל אשתי מתה על זה שיש בחירת שירים לפי ABC. דיבורית סטנדרט טובה מאוד. לטעמי - VAG עושים מסכים טובים יותר, אבל המסך ב- VAG כ"כ קטן שזה מביש. בטויוטה יש אפשרות לכוון רק 6 תחנות - מוזר ולא ידודיתי. בקיצור: יש טובות ממנה מבחינת תפעול, אבל הסאונד מפתיע לטובה.

מצלמת רוורס: גאוני. יש גם חיישנים.

מרווח: סבבה++. באלפא (עליה בנפרד) קצת צפוף מאחור לילדים (ברור...) - בטויוטה יש ים מקום ואפשר לדחוס ביניהם עוד ילד אם רוצים (כולם בבוסטר/כסא).

תא מטען: מרווח מאוד, נוח להטענה (לעומק), יש רק וו תליה אחד משום מה. הצירים של מכסה תא המטען נכנסים פנימה ועשויים לפגום בטעינת מזוודות גבוהות וכו'.

מנוע: סבבה, ברור שיש לו 137כ"ס (או כמה שזה), מאיץ כמו שצריך (ביחס לקטגוריה, כן?), ואוכל את ה- 1.2T 105, שלא יגידו לכם אחרת. מול ה- 122 הוא כנראה כבר גבולי, אם בכלל.

גיר: אני אוהב רציפים עוד מאז ה- R25, גם פה אני מחבב את הגיר. אמנם לפעמים יש קצת רעש שצריך להתרגל אליו בעת האצה משמעותית, אבל באמת שטויות. הרכב יוצא מהמקום בזריזות והגיר עוזר בהאטות.

SPORT: יש לחצן כזה, אבל עצם העובדה שהחיווי עליו הוא בצבע ירוק, מסביר לכם כמה הוא משפיע :-) (כלומר, משפיע אבל מעט)

לוח מחוונים: ברור ונקי. מחשב דרך קצת מוזר ולא קריא במיוחד, שעון של סובארו DL בקצה הרחוק של הדש - לא ברור...

אבזור נוסף: אין תעלת מיזוג לאחור בין הכסאות אבל יש מזגן טוב מאוד (בינתיים, קיץ עוד לא ממש היה). יש משענת יד עם מתקן לכוסות בין המושבים האחוריים - מאוד שימושי. יש USB, יש מקום לכוסות גם מקדימה, יש משענת יד עם שני תאים מקדימה, ובסה"כ סבבה. תאורת פנים קצת חלשה מאחור.

אחיזה בנס הרים: לא נבחנה, ל"ר.

בקיצור: מקרר, מקרר, אבל נוסעת היטב ומאוד מומלצת למשפחה. נשיקות לכולם :-)

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת פרטים בסיסיים... קורולה חדשה? צבע? תוספות לעומת הבסיס? קילומטראג׳...

צריכת דלק...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר היקר, עד היום סבלתי את ההתלהבות שלך - במיוחד כשמדובר ב GTI וג'ולייטה.. די כבר :twisted:

הקורולה טובה מאוד אך עדיין לא מושלמת.

הפנים שלה מרווח מאוד, אך עיצוב הדשבורד הגבוהה באמת מפריע.. ואני לא כזה גמד! שלא לדבר על העיצוב העתיק.

האבזור בסדר גמור - חסרה בקרת שיוט והמסך קטן.

נוחות הנסיעה טובה בסך הכל, אך רעש הכביש ישנו.. אפילו ה B4 2006 שלנו יותר שקטה..

הביצועים טובים בסך הכל, והתיבה ממש בסדר. אבל מפה ועד ה TSI יש לנו קצת הבדל (ולא לטובת הקורולה..). מניסיון, אני יכול לספר לך שבעליות לצפת למשל, לוקח לה הרבה זמן להאיץ מיציאה מפניה חדה.. אפילו הריו 1.25 שלי עושה את זה יותר זריז!

בסך הכל מדובר ברכב טוב, אך לא מושלם. כמו כל רכבי הקטגוריה בעצם.. אחד טוב בתחום שהשני לא מצטיין בו.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי מושלם, כתבתי טובה מאוד - וזה גם מה שאתה אומר, לגאסי :-). ולא יודע על איזה רעשי כביש אתה מדבר. בלאון היו רעשים בלתי נסבלים, כאן אין שום רעש. ממש לא. ובדקתי היטב, בעירוני ובבין עירוני, אפילו היום ;-)

ההשוואה ל- 1.2T היא אישית, שלי, ביחס לגולף סמירו. אני מאוד אוהב את רכבי סובארו, אגב, במיוחד אאוטבק ו- B4 סטיישן, אבל אימפרזה הנוכחית לא משהו... גם לא חוכמה להשוות מסגמנטים שונים.

במחיר שקיבלתי אותה (חדשה, שחורה) - לא הצלחתי לקבל אף רכב אחר, ואני לא יודע מי היה טוב יותר (בוודאות המזדה 3 וה- I30, והקיה פורטה פחות טובות לטעמי). את הרכב קניתי בכלל בלי נסיעת מבחן, כי לא ציפיתי לכלום. אולי מכאן ההפתעה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל לאהוב את החבילה שהקורולה מציעה..

אבל בחיאת - אתה מאוהב במקפיא !!

אתה מזכיר לי את ההתלהבות שלי מריו-ידנית שלי.. רכב חסכוני שעונה על כל דרישותי אבל משעמם מוות לנהיגה.

בכל זאת תתדחשו על הרכב.. סעו בזהירות!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ברכב,אבל לדעתי הוא בין המרשימים בקטגורית המשפחות מבחינת חיצוניות, והעיצוב של הדש בורד שאיתו התחילה האורייס פשוט ניראה מעולה!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ברכב,אבל לדעתי הוא בין המרשימים בקטגורית המשפחות מבחינת חיצוניות, והעיצוב של הדש בורד שאיתו התחילה האורייס פשוט ניראה מעולה!

נראה לי אתה מתבלבל בין מאזדה 3 החדשה לקורולה.. קורולות אף פעם לא היו מרשימות בעיצוב חוץ ופנים. אתה יודע מה בעצם זאת רק דעתי.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני,הקורולות בדור קודם אותי לא הרשימו,אבל דווקא בדגם הזה יש סלון לדעתי מאוד יפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב דווקא מאוד מרשים מבחינה חיצונית, יש כאן אחת חדשה בחנייה והיא נראית מדהימה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת ה GLI, עם חישוקי המגנזיום, נראית סבבה לגמרי. מלבד השעון הדיגיטלי המביך שמזכיר את זה שהיה לי בוידאו JVC משנת 1982 (שעדיין עובד), הכל סבבה.

מבחינת המזגן אני לא דואג, הטויוטות מאז ומתמיד הצטיינו בקטגוריה הזו.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...