Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הטובה ביותר לעשות עם סכום כסף המיועד בעתיד לקניית דירה?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איציק

אצלך הם קמו במצב רוח רע.

כנס לתפוז כל יום יש תמהיל 75%,

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפוז לא מעניין אותי, אני מדבר איתך תכל'ס בשטח.

"עוד לא ראינו עד היום אישור של 75%".

אולי זו מדיניות הבנק הספציפי ? אולי השד העדתי קפץ להם פתאום מהמותן ? לא יודע ולא מעניין אותי.

אני סומך עליך ב 100% על מה שאתה כותב כאן, אבל מכניס דברים לפרופורציות (מניסיון אישי !) למען הקוראים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתפוז זה השטח, ולכן אני כותב שאין בעיה לקבל 75% מימון לדירה ראשונה.

לשם באים אנשים עם הרצון שלהם למשכנתא.

לא יודע באיזה בנק הייתם ומהיכן הבאת את השד העדתי .

אז עם כל הכבוד לנסיון האישי שלך ויש כבוד הוא לא מייצג.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עם כל הכבוד לנסיון האישי שלך ויש כבוד הוא לא מייצג.

הדוגמא שלי היא לא מייצגת - אבל באותו המשפט אני יכול לומר שגם הפורום בתפוז לא מייצג שום דבר, סה"כ פורום עם כמה עשרות\מאות משתתפים, לא משהו שמייצג את השטח באמת...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

כל יום מגיעים לשם כ 10 אנשים עם בקשות למשכנתא . הם מייצגים את כל עמך ישראל מכאלה שמרוויחים 7K לכאלה שמרוויחים 40K.

מכאלה שמבקשים מימון של 30% מהבנק לכאלה שמבקשים ומקבלים מימון של 75%.

באמת ויכוח עקר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ויכוח עקר.

לצערי הרב, אתה הפכת את ה"ויכוח" לעקר. אני ציינתי עובדה מהשטח, מניסיון אישי שלי לפני חודש, ואתה חושב שאני בא להתווכח איתך.

לא בא להתווכח איתך, ישה !

חבר טוב (שגם קורא כאן בפורום, וחבר פורום TT) שלקח משכנתא לפני כשנה, נתקל באותן התופעות. בטלפון הם גורמים לך לראות את הכל בוורוד (נותנים עד 75%) אבל כשאתה בא לסניף הם מתחילים עם הערמת הקשיים ומסבירים לך בצורה חלקלקה שיותר מ 60% לא תקבל אצלם.

האנשים שבאים להתייעץ בתפוז - באים להתייעץ. אתה בעצמך לא תמיד יודע באיזה שלב הם. קראתי בפורום המשכנתאות הנ"ל והתרשמתי - אבל איך נסגרו אצלם העניינים - ברוב המקרים אתה לא יודע.

אני חושב שלפני שמציירים את התמונה כולה בוורוד, ומייעצים לאנשים על סמך נתון שהוא לא בהכרח מציאותי (75%) כנראה לכולם, כדאי שכל אחד ילך לבנקים בסביבתו ויבדוק בעצמו מה האפשרויות שהבנק פורש בפניו.

למען הסר ספק - חבר שלי הוא בעל השכלה והם זוג עובד שמכניס הכנסה ממוצעת למשק, ובמקרה של אחי - הוא עצמאי ואישתו בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך. כולם מתפרנסים בכבוד ומגדלים 1-2 ילדים, מחזיקים (כל משפחה) 2 מכוניות ומשלמים שכר דירה של 4-5K בחודש. לא רואה שום סיבה הגיונית למה בפגישה בבנקים מראים לך את ה 60%, ובטלפון הכל נראה וורוד יותר (75%).

הסיבה שבגללה מצאתי לנכון לציין את זה - כי אני שם לב שבכל ההמלצות הניתנות כאן לאחרונה, נזרק הנתון של 75% מימון - דבר שהוא לא בהכרח נכון לכל אחד.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק זה מהיום

ריביות

חגית *

☼ 28/10/14 14:48

21read_messages_icon.png

זו הצעה טובה לדעתכם?משכנתא של 577500 שזה 75 מימון מערך הבית,ל25 שנה,מסלול אחד עוגן מקמ לשנה 190000 בריבית 1.30,החלק הגדול 288000 בריבית קבועה לא צמודה 4.38 והשאר ריבית משתנה כל 5 שנים לא צמודה בריבית 3.15,סהכ החזר חודשי 2787,ששני המסלולים האחרונים קבועים רק המקמ משתנה,דעתכן? אגב כדאי לקחת שמאי פרטי מטעמינו או שמאי של הבנק?האם עוגן מקמ יותר טוב מהפריים או שזה לא משנה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

אני נזהר מאוד בשימוש בשד העדתי כדי להסביר למה פלוני קיבל 75% מימון ואלמוני רק 60%.

יש עוד פרמטרים לפיהם הבנק יהיה מוכן לממן נכס.

יכול להיות שעל פי הנחיות בנק ישראל אפשר לתת לאדם 75% מימון אבל הבנק כשהוא מבצע את תחשיבי ההחזר החודשי הצפוי והעתידי, ועושה את מבחני הרגישות, מגיע למסקנה שלאדם אין יכולת החזר למימון של 75% והוא יעדיף לממן עד 60%.

יכול להיות שהם מעריכים את הלווה כלווה מסוכן, ותוקעים ריביות גבוהות / אחוזי מימון נמוכים כדי שהוא ילך לבנק אחר.

יכולות להיות אלף ואחת סיבות שלא את כולן יציגו לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין השד העדתי היה בצחוק...

מאידך, אני לא רואה בעיה עם הפרמטרים שהוצגו:

במקרה של אחי - הכנסה ממוצעת לחלוטין, ערך הנכס לקניה: 950K. הון עצמי 250K, רוצים משכנתא 700K. לא מסובך.

אין להם שום רקורד שלילי ברזומה.

לריביות לא הגענו, מאחר ואת ה 75% למימון הם לא רצו לתת.

בבנק אחר דיברו על ערב שיחתום.

אצל חבר אחר, שגם משוטט כאן מידי פעם, אותו הסיפור.

האם בשני המקרים האלו הבנקים קמו על צד שמאל ? לא ברור. מה שכן ברור לי, שלא לכולם הם רצים לתת 75% מערך הנכס.

אני בכלל לא נכנס למשכנתאות לדירות\בתים\נכסים שמעבר לקו הירוק, שם הם בכלל לא רוצים לשמוע עליך (בחלק מהמקרים - בצדק. לא נראה לי שיש מה לבוא בתלונות בעניין הזה).

בנוגע לתעבורה בפורום המשכנתאות בתפוז ומה זה אמור על המציאות -> הנה דוגמא מהפורום הזה:

בפורום הזה יש עשרות אלפי אנשים, שחלקו הגדול מגדיר עצמו כחובב רכב.

מתוך הכמעט 9 מיליון איש שחיים במדינה הזו, הם אפילו לא אחוז ! איזה אחוז, אולי כמה עשיריות האחוז.

אבל בשבילנו, מי שקורא כאן בפורום, נדמה שיש ים (!) אנשים חובבים רכב במדינה. כשכולם מרוכזים במקום אחד קטן, פתאום נראה שיש הרבה... אז זהו שלא.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ,

עוד כמה ימים נפתח הסכום שנסגר לפני חצי שנה בבנק. האם להמשיך ולסגור לעוד חצי שנה? או יש שוני בהמלצות.

ממה שכתבתם נראה לי שלא :)

דירה עדיין לא נמצאה לצערי :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שמאז הריבית במשק עוד ירדה ,

תבדוק טוב שהעמלות שתשלם לא יהיו במקרה יותר גבוהות מהתמורה שתקבל נטו. (על ריבית משלמים מס 15% או 25% תלוי באפיק )

ואם אתה מחפש דירה כעת , אז כן ללכת על האפיק הבטוח ביותר.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ,

עוד כמה ימים נפתח הסכום שנסגר לפני חצי שנה בבנק. האם להמשיך ולסגור לעוד חצי שנה? או יש שוני בהמלצות.

ממה שכתבתם נראה לי שלא :)

דירה עדיין לא נמצאה לצערי :(

קנה מניות אמאזון, הן הרבה יותר זולות מאשר בפעם הקודמת :D

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...