Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159. נערך

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בדיוק מכרתי את ה 3 שלי. אחרי שנתיים וחצי הפסדתי 20K ₪. הבדל עצום לעומת הבחור שסיפר פה על האלפא שהיתה ברשותו שנתיים והפסיד 50K !

מה?!

כמה עלתה ה-3 שלך וכמה עלתה ה-159 של הבחור??

בוא נניח שיש לי פיז'ו 406 אשר רכשתי ב-20K ולאחר שנתיים וחצי היא הייתה שווה רק 1.99, אז היא שומרת על ערכה אותו הדבר כמו ה-3 שלך? או שהיא ירדה כ-99.9% בזמן שהמאזדה 3 ירדה רק 50%?

החשבון הוא פשוט, אם היום אתה יכול לרכוש 6 בת 4 בפחות מחצי מחיר שהיא עלתה כחדשה זה אומר שהיא לא בדיוק צ'ק בנקאי וככל הנראה לא שומרת על ערכה הרבה יותר מכל רכב אחר בסגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא נביא, אך אני מניח שאם תרכוש מזה 6 ואלפא 159 באותו סכום (80K), אז ירידת הערך לאחר שנתיים תהיה פחות או יותר אותו דבר (אני מניח שבאזור 20-30K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין 150K ₪ להפסיד תוך 3 שנים בערך, זה המוון כסף . וזה שהמחיר ההתחלתי שלה היה 280K עדיין לא מצדיק ירידת ערך שכזו.

נכון אין רכב ששומר על ערכו , כולם מפסידים. אני יוצא מנקודת הנחה שרכב כידוע זה לא השקעה אלא קנייה שיש בה רק מפסידים בעת המכירה. אבל דחיל רבאק! 50K בשנתיים שלאחר מכן שוב להפסיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מצדיק? מצדיק בעיני מי?

הדבר היחיד שלא מובן הוא למה בדיוק התעניינת ב-159 מלכתחילה. היא לא שונה, בהיבט אחזקה ועלויות שוטפות (+/-) מהב.מ.וו. והאודי שפסלת. כנראה יותר זולה מהן, אבל לא בהרבה. כנ"ל ביטוחים, כנ"ל ירידת ערך. אם אתה רוצה מאזדה6, תקנה מאזדה6. תאבד פחות כי תשלם פחות. גם תקבל פחות. זה מה יש.

להשוואה, הנה מודעה מ-WINWIN, אודי A4 שנת 2008. ק"מ סביר -, יד שניה - המחיר הנדרש 61,900 ש"ח.

http://www.winwin.co.il/Cars/Ads/CarsAds,4329660.aspx?utm_source=ynet_hp-expose&utm_medium=component&utm_campaign=ongoing&Ref=a_ynet_hp

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל להגיע לתובנות האלו הייתי צריך את חברי הפורום המחזיקים ברכב.

אחרת, איך אוכל לדעת? אלא אם יש לי מכר/חבר/משפחה המחזיקים ברכב.

לכן שללתי גם אותה. והתמקדתי ב 6 .

סליחה אם גרמתי לך עוגמת נפש על הטרחה לכתוב.

אגב,

האודי שאותי עניינה היא הצורה החדשה, לא זו שבלינק שצירפת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין 150K ₪ להפסיד תוך 3 שנים בערך, זה המוון כסף . וזה שהמחיר ההתחלתי שלה היה 280K עדיין לא מצדיק ירידת ערך שכזו.

נכון אין רכב ששומר על ערכו , כולם מפסידים. אני יוצא מנקודת הנחה שרכב כידוע זה לא השקעה אלא קנייה שיש בה רק מפסידים בעת המכירה. אבל דחיל רבאק! 50K בשנתיים שלאחר מכן שוב להפסיד?

אני לא מבין למה זה רלוונטי לאחד כמוך שרוכש את הרכב כיד שלישית לאחר שהוא כבר ספג את מרבית ירידת הערך שלו? זה שהרוכש המקורי איבד 150K בשלוש שנים זה דווקא טוב לך כי אתה מקבל רכב מצוין במחיר נמוך. זה לא חיסרון מבחינתך אלא יתרון! כפי שציינתי, הרכב ימשיך לאבד ערך באותו סכום של המזדה 6 ומהבחינה הזו אני לא רואה יתרון ברכישת המזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לא לצאת פראייר.

car4fun - אין לי שום עגמת נפש בכתיבה. אם יש עגמת נפש, יש אחלה X בפינת הדפדפן, לא זו הנקודה. פשוט הדברים עליהם אתה מלין היו צריכים להיות ברורים עוד לפני הסינון הראשוני, וההתרעמות שלך נראית קצת, איך נאמר, "צעירות".

לגבי צורת האודי, זה לא באמת משנה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

etta,בטח רלוונטי ההפסד מחיר . למה שאתה קונה אוטו כזה אתה קונה אוטו עם פוזה. אם האוטו שמור אנשים חושבים שאתה זה שהפסיד על האוטו ימבה כסף ואז מסתכלים עליך בתור איש לא מחושב. בסוף חושבים שאתה פרייר והלכה הפוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת הסובארו הוא בטח לא רוצה בגלל ההנעה הכפולה

ואת האודי כי במשפחה של אשתו לא קונים גרמני

הכי בטוח עוד פעם מזדה 3

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה הוא לא רוצה 159 תניחו לו :?

יש הבדל בין רוצה - ליכול.

נשאיר אותה ושאר המתמודדות שאני רוצה ,לעתיד :-)

כרגע, מסתמן שה6 נותנת מענה חיובי בהחלט לאדם המחפש רכב מרווח ומשפחתי יפה, וזול יחסית.

נכון סכום הרכישה זהה, אבל להיות בעל רכב לא מתבטא רק ברכישה.

ויש כאן תגובות שאני פשוט מעדיף להתעלם מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך. הייתי בשוק כשראיתי שהgti שלי הפסידה 100 אלף בשנתיים וחצי, אבל כשאני מסתכל מסביב, גם במחיר שלה היום אין מה שמציע את מה היא מציעה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

etta,בטח רלוונטי ההפסד מחיר . למה שאתה קונה אוטו כזה אתה קונה אוטו עם פוזה. אם האוטו שמור אנשים חושבים שאתה זה שהפסיד על האוטו ימבה כסף ואז מסתכלים עליך בתור איש לא מחושב. בסוף חושבים שאתה פרייר והלכה הפוזה.

זו תגובה צינית או רצינית??!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה!

מה הייתם מעדיפים, יד נמוכה או ק״מ נמוך?

יש שני רכבים זהים בדגם צבע ושנה.

אחד עם 83 קמ יד 1

השני עם 60 קמ יד 2

אני עושה בממוצע כ 12 אלף קמ בשנה.

זא שבשבילי ההפרש משמעותי כיוון שאני יכול לנהוג ברכב שבאופציה השניה כשנתיים ורק אז להגיע לקמ של האופציה הראשונה.

השאלה מה חשוב יותר לקונה (העתידי כשאמכור אותו בעוד כ 3-4 שנים) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...