Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגובה לgadik

אז למה אתם (אני לא יודע אם אתה באופן ספציפי) כל כך בטוחים, באופן מוחץ, שהפתרון הוא למחוק על כל עזה על כל תושביה? אל תקחו את זה כעובדה מוגמרת. שמע, אני לא אומר שמו"ם הוא מה שיציל את המדינה. אני אומר שצריך לגשת אליו כי אם יש סיכוי לשפר את המצב, זה הסיכוי. זה שמצביעי מרצ הם מיעוט זה נכון (בעיקר בגלל שמרצ נחשבת 'קיצונית' למרות שבכלל לא ברור לי מה קיצוני בלרצות שלום ובתמיכה בנישואים חד מיניים), אבל להזכירך השמאל תופס חלק גדול מהמדינה, הרבה אנשים מעוניינים להפסיק את הקפאון המדיני ברשות ממשלת נתניהו ולהתחיל לעבוד. זה שהמדינה כאן עדיין קיימת ונושמת זה לא לזכות אף מפלגה, לא לזכות אף פלג. זה לזכות הצבא החזק שלנו וזהו. הבעיה היא שאני לא רואה עוד כמה זמן הצבא הזה מחזיק כיבוש עם מורדים (שעוד לא מימשו את מלוא עוצמתם), ואם בכלל אכפת לכם מהלוחמים שהולכים קפוט על מלחמות מיותרות.

ובגלל שהזכרת את חנין זועבי ואחמד טיבי, מפלגת מרצ גינתה את התנהגותה של חנין זועבי (עם זאת לא תמכה בהדחתה מהכנסת) ואחמד טיבי סתם חמור, לא טרוריסט, שכל מה שמעניין אותו זה רווחת הערבים (שמצביעים לו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומה ההגדרה לאותה גדה מערבית? מי קבע אותה? תכתובת חוסיין מקמהון או שמא הצהרת בלפור?

שי, אז אתה מצביע מרצ ו...? עוד מפלגה אימפוטנטית כמו שאר החברות שלה במיעוט שנגועה בכל מיני מניעים הזויים ומחזיקה באנשים מגוחכים שמביישים את אלו שבחרו בהם, בדיוק כמו שהמפלגות הערביות עושות שירות חרא סליחה על הביטוי למגזרים שלהם. חבורה של דבילים שהמציאו זהות פלסטינאית, קבעו מושג חדש שלא היה קיים גם אחרי 1967 וזאת כדי להתאגד ולנסות להפריע בכנסת ישראל.

כל המפלגות הבכאילו דואגות לעשייה לא באמת עושות יותר מדי הנה דוגמאת הפח אשפה שהם משווקים לבוחריהם בתואנה כזאת או אחרת המכונה ה"כיבוש" או בערבית احتلال , כסף שיוצא מתוך הכיס שלי מממן פעולות נגד מדינת ישראל והעשיה שלה.

http://meretz.org.il/%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%A6/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%91%D7%9B%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A9/

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוחות הבטחון עושים עבודה סיזיפית בכדי למנוע כניסת מפגעים לישראל (ויש ה-מ-ו-ן! בכל יום יש בממוצע בין 40 ל-130 התראות במתווה התארגנות). עבודתם קוצרת פירות, כי אני לא רואה את דודה שלי עולה לשמיים בסערה ואתה לא רואה את מי מהקרובים שלך מטפס מהר למעלה..

לא שאני חו"ח בא להגן על מחבלים, אבל יש מספר דברים שצריך להבין בכדי לדעת שלא ממש בטוח שהמחבלים האלה בכלל קיימים בכמויות שמנסים לספר לנו:

1. משפט אמריקאי ידוע אומר ש"כשבארגז הכלים שלך יש רק פטיש, כל בעיה היא מסמר". אתה הרי לא באמת מאמין שיש כל יום בין 40-ל 130 פיגועים פוטנציאלים אבל כשהלך הרוח של כוחות הבטחון בשטחים (במיוחד השב"כ שהכרתי בזמנו לא מעט פעילי שטח וניתקתי איתם קשר בעקבות התבטאויות שלהם שאוזן אדם לא תסבול) שכל מקומי שלא מתנהג כמו עבד נרצע הוא מחבל בפוטנציה, אז הנה הגעת ל 130 פיגועים בפוטנציה.

2. כל העניין הזה עם השטחים מגלגל מאות מליוני שקלים והוא בעל אינטרס פוליטי ראשון במעלה כך שיש את כל האינטרסים בעולם לנפח את מספר ההתראות.

הרי ברור לך שאין אפשרות למנוע 100% מהפיגועים בצורה מוחלטת, אז מתוך 130 ביום, איפה בדיוק הפיגועים בשטח ישראל?

תכלס בשטח, מעבר לזריקת אבנים ספורדית פה ושם, הסדר באיו"ש הוא כמעט מופתי ולא בזכות שום כוחות בטחון אלא בזכות זה שכל הפלגים הפלסטינים נטשו את ההתנגדות הלוחמת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני, ונדמה לי שגם יוסי, מנסים להגיד הוא שמבחינה אובייקטיבית ישראל היא לא הגיבור ולא הקורבן ולא התליין בסכסכוך הזה. אתם כמובן מוזמנים להמשיך ולחשוב אחרת, תוך טיפוח סטראוטיפים על ערבים או שמאלנים או כל קבצה אחרת בעולם.

מדויק.

ההבדל הוא שלרוב, האנשים שמבינים את שני הצדדים עושים את זה מתוך הבנה וראייה רחבה יותר, בניגוד למי שרק רואה את הצד שלו ומאמץ צורת חשיבה מלחמתית ודוגמטית יותר, שמסתכל על הדברים מתוך בורות, שנאה ושטיפת מוח.

כי ברור, כל מי שלא מסכים איתי, בוגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אז אתה מצביע מרצ ו...? עוד מפלגה אימפוטנטית כמו שאר החברות שלה במיעוט שנגועה בכל מיני מניעים הזויים ומחזיקה באנשים מגוחכים שמביישים את אלו שבחרו בהם, בדיוק כמו שהמפלגות הערביות עושות שירות חרא סליחה על הביטוי למגזרים שלהם. חבורה של דבילים שהמציאו זהות פלסטינאית, קבעו מושג חדש שלא היה קיים גם אחרי 1967 וזאת כדי להתאגד ולנסות להפריע בכנסת ישראל.

כל המפלגות הבכאילו דואגות לעשייה לא באמת עושות יותר מדי הנה דוגמאת הפח אשפה שהם משווקים לבוחריהם בתואנה כזאת או אחרת המכונה ה"כיבוש" או בערבית احتلال , כסף שיוצא מתוך הכיס שלי מממן פעולות נגד מדינת ישראל והעשיה שלה.

http://meretz.org.il/%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%A6/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%91%D7%9B%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A9/

במסגרת האימפוטנטיות הפוליטית שלך, אתה כנראה גם לא יודע שבכנסת הקודמת, מרצ הייתה היחידה שבעזרת 3 חברי כנסת קיימה את הבטחותיה, העבירה חוקים, שמרה על קשר רציף עם ציבור בוחריה וכו', איפה תראה עוד מפלגה שבה חברי הכנסת יענו לך באופן אישי על הודעה פרטית בפייסבוק? אני בטוח שעוד הרבה אנשים פה יעידו שמרצ היא בערך המפלגה היחידה שדאגה ב100% לציבור בוחריה וזו אולי גם הסיבה שכוחה הוכפל בבחירות האחרונות. לצערך גם בבחירות הבאות הכח שלהם יוגדל באופן משמעותי כי אנשי שמאל מבינים שהמפלגה היחידה שבאמת עושה ובאמת פועלת (ועוד עם מספר מועט של חברי כנסת) היא מרצ.

צר לי על בורותך אבל פורומים נגד הכיבוש לא אומרים פורומים נגד הציונות. הכיבוש הוא רעה חולה במדינת ישראל והוא זה שיביא אותה לסופה, ואני חושב שלגיטימי מאד להתנגד לו (ולו רק בשביל בטחונה ועתידה של מדינת ישראל, ולא בשם אהבת הפלסטינים!).

ושלא תגיד לי שאני זורק סיסמאות ולא יודע על מה אני מדבר

סיכום פעיילות מרצ בכנסת ה18

הצעות חוק שאושרו בקריאה שנייה ושלישית

*הצעת חוק העונשין (תיקון - החמרת הענישה על עבירות כלפי אנשי צוות רפואי)

*הצעת חוק עבודת נשים (תיקון – הגבלת פיטורים בשל טיפולי הפריה חוץ גופית או פוריות)

*הצעת חוק התייעלות אנרגיה במבני ציבור

*הצעת חוק זכויות החולה (תיקון – איסור הפליה על בסיס גיל)

*הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון – איסור פיצול מרשמים)

*הצעת חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

*הצעת חוק המים (חובת התקנת אביזרים חוסכי מים במבנים המשמשים גופי ציבור)

*הצעת חוק זכויות הסטודנט (תלמידי בית ספר לאומנות)

*הצעת חוק צער בעלי חיים (איסור ייבוא מוצרי קוסמטיקה וחומרי ניקוי שנוסו על בעלי חיים)

*הצעת חוק צער בעלי חיים (איסור עקירת ציפורניים שלא לצורכי בריאות)

*הצעת חוק גיל פרישה לאישה

הצעות חוק שאושרו בקריאה ראשונה

*הצעת חוק נכי רדיפות הנאצים (תיקון – כפל קצבה)

*הצעת חוק לתיקון פקודת המשטרה (חובת ענידת תגים והזדהות)

*הצעת חוק לתיקון פקודת מסי העירייה ומסי הממשלה (פטור מארנונה למסגרות שיקום לנכי נפש)

הצעות חוק שאושרו בקריאה טרומית

*הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון – העברת האשפוז הסעודי לאחריות קופות החולים)

*הצעת חוק תגמולים לנשים השוהות במקלטים לנשים מוכות (מענק הסתגלות)

*הצעת חוק קביעת הזמן (מועד סיום שעון הקיץ)

*הצעת חוק חלוקת זכויות פנסיה בין בני זוג

*הצעת חוק הירושה (תיקון- ירושה מכוח אימוץ)

*הצעת חוק הדיור המוגן

*הצעת חוק חניה לנכים (תיקון-הודעת תשלום קנס בשל חניה במקום אסור)

*הצעת חוק סיוע ועידוד יצור מזון לחולי צליאק

*הצעת חוק מניעת זיהום קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

*הצעת חוק הגנת הסביבה (מרשם לאומי לשחרור כימיקלים לסביבה ולהעברתם)

*הצעת חוק הגנת הסביבה (שימוש חוזר במי דלוחין-שימוש מושכל במשאבי הטבע)

*הצעת חוק החברות (תיקון-הסדר נושים בפיקוח בית המשפט)

*הצעת חוק בינוי ופינוי של אזורי שיקום (כפר שלם)

ובשורה תחתונה:

הסיעה הגישה 153 שאילתות, 337 הצעות דחופות לסדר ודיונים מהירים והניחה כ-590 הצעות חוק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה חי בסרט בגירה, זה המשפט הכי מיותר שכתבת מאז שאתה חבר בפורום "נראה לי תכלס בשטח, מעבר לזריקת אבנים ספורדית פה ושם, הסדר באיו"ש הוא כמעט מופתי ולא בזכות שום כוחות בטחון אלא בזכות זה שכל הפלגים הפלסטינים נטשו את ההתנגדות הלוחמת."

יום אחד קם אדם ואמר שיט טוב נו בואו נכנע וזהו המוקאוומה מתה, אז זהו שלא מדי יום שישי בכל חוטבא נושא הדרשך את דרשת יום השישי ולא אחת מטיף להמשך ההתנגדות ויצירת הרעיון היצירתי הבא. אין פיגועים בגלל אנשים מהשירות, שפועלים יום ולילה, כן כן בשעות שאתה ישן בהן, ומסכלים פיגועים, ואני לא אפרט יותר מזה.

הגיע הזמן שייתנו את הקרדיט המגיע, השקט ה"יחסי" הושג באמצעות מערכת הביטחון, מבחינתי כל עוד נמשכות זריקות האבנים ה"ספורדיות" , מעשי הטרור, זריקות הבקת"בים שהתקשורת מעלימה כי נוח לה, ומראה את הצד הפלסטינאי בהפגנות בבילעין ונעלין אז המצב חמור ואתה לא יודע עד כמה.

לפני שלושה שבועות נרצח אזרח ישראלי בצומת תפוח, אז קל מאוד לשכוח.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצביע גאה למרצ, ולצערם אני ציוני לא פחות מהם. גם אני רוצה את טובת המדינה, ובגלל שאני רואה את זה בצורה אחרת אני כנראה גיס חמישי, עוכר ישראל, לא בן אדם, שונא יהודים, מחבק ערבים וכו'.

יבגניפ ונהג לילה, פרשו מהוויכוח. הסיכוי לשכנע אנשים עם אופי מיליטנטי שמאמינים שכל הערבים רוצחים (ושאין כאלה שמעוניינים לחיות בשקט ולגדל את הילדים) שהפתרון יכול להיות לא אלים שקול לאפס. המצב שבו אנחנו נמצאים כרגע, זה המצב שבו נהיה גם בעוד 30 שנה רק שאז כבר לא יהיה עם מי לדבר ומדינת היהודים היקרה לכולנו תהיה בסכנת הכחדה.

כל זמן שהדיון נשאר מכובד אין ליי בעייה להמשיך. אני לא פוסל דיעה של אף אחד ותמיד מוכן לשמוע. להגיד שהצד השני לא רוצה להשתכנע זה קל מאוד כי גם הצד השני אומר אותו הדבר עליך ושניכם צודרים. מטאת הדיון היא להבין אחד את השני ולאו דווקא להסכים.

עמוס, אתה מדבר על קבוצות שונות שחיות איתנו. אתה בעד לספח את השטחים ולתת לתושביהם אזרחות ישראלית על כל המשתמע מכך?

אם תעשה את זה הם מצביעים לכנסת ואחמד טיבי (במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב מוחמד דחלאן) הופך להיות ראש הממשלה, מבטל את חוק השבות, מחוקק חוק שמחזיר את אדמות ארץ ישראל לבעליהן המקוריים מלפני מלחמת העצמאות ואנחנו יכולים לארוז את המזוודות (אלה שבאו מאירופה עוד יש להם לאן לחזור אבל איך אני אחזור לעירק?).

אופציה נוספת היא לספח את השטחים אבל לא תהעניק אזרחות לתושבים אלא לתת להם מעמד של תושב קבע. כך אתה נשאר עם שליש מהאוכלוסייה שלך שהם תושבים שוני זכויות עם הגבלות שונות ומשונות וזה בדיוק מה שקרה בדרום אפריקה. במצב כזה נגיע לבידוד עולמי, לא נקבל סיוע ומכאן הסוף שלנו ידוע מראש (וזה עוד לפני שדיברנו בכלל על הצד המוסרי).

אופציה שלישית היא להיפרד לשלום וכל אחד הולך לדרכו ולאדמתו. כאן יש קו גבול ברור שלא אנחנו ולא הם חוצים ללא פספורט/ויזה. אין לנו פיגועים כי הם פשוט לא פה, יש קו גבול ברור ונוח להגנה ולהם יש את השטח שלהם ושיעשו מה שהם רוצים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי בוחר במרצ, עוד פתי מאמין לכל דבר, לאנשים המשתלחים ומסכנים את צביונה היהודי של מדינת ישראל, וגם את קיומה בפעולותיהם ושאיפותיהם.

אותי לא מעניין שיענו לי בפייסבוק ויבטיחו לי הבטחות מצחיקות וכל מיני הצעות עולב, אותי מעניין להגיע בביטחון הביתה, לדעת שמחבל לא מתפוצץ לי באוטובוס.

הנה עוד אחד שבא וצועק הכיבוש הכיבוש, מה עשית בצבא?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני חו"ח בא להגן על מחבלים, אבל יש מספר דברים שצריך להבין בכדי לדעת שלא ממש בטוח שהמחבלים האלה בכלל קיימים בכמויות שמנסים לספר לנו:

1. משפט אמריקאי ידוע אומר ש"כשבארגז הכלים שלך יש רק פטיש, כל בעיה היא מסמר". אתה הרי לא באמת מאמין שיש כל יום בין 40-ל 130 פיגועים פוטנציאלים אבל כשהלך הרוח של כוחות הבטחון בשטחים (במיוחד השב"כ שהכרתי בזמנו לא מעט פעילי שטח וניתקתי איתם קשר בעקבות התבטאויות שלהם שאוזן אדם לא תסבול) שכל מקומי שלא מתנהג כמו עבד נרצע הוא מחבל בפוטנציה, אז הנה הגעת ל 130 פיגועים בפוטנציה.

2. כל העניין הזה עם השטחים מגלגל מאות מליוני שקלים והוא בעל אינטרס פוליטי ראשון במעלה כך שיש את כל האינטרסים בעולם לנפח את מספר ההתראות.

הרי ברור לך שאין אפשרות למנוע 100% מהפיגועים בצורה מוחלטת, אז מתוך 130 ביום, איפה בדיוק הפיגועים בשטח ישראל?

תכלס בשטח, מעבר לזריקת אבנים ספורדית פה ושם, הסדר באיו"ש הוא כמעט מופתי ולא בזכות שום כוחות בטחון אלא בזכות זה שכל הפלגים הפלסטינים נטשו את ההתנגדות הלוחמת.

אולי אתה לא מבין את ההגדרה למחבל.

מחבל זה לאו דווקא זה שנושא עליו חגורת נפץ במשקל של חצי ממשקל גופו.

מחבל יכול להיות גם עם רוגטקה שעומד וצולף על רכבים שנעים במהירות בכבישים. אירוע אדל ביטון שנלחמת על חייה עד היום, עברו כבר למעלה מחודשיים. ולא חסר אירועים נוספים.

מחבל זה אחד שיכול לדרוס במסווה של תאונת דרכים- אאל"ט יום הזכרון לפני שנה, בן מיעוטים נהג במשאית והוריד חצי רחוב במרכז הארץ.

אז כן גם התארגנות של השבאב מהשכונה לבוא לאחד הכבישים ולזרוק אבנים ובקת"בים זה גם נחשב.

הסדר באיוש מופתי בעיקר בזכות כוחות הבטחון, כמות המעצרים והפעילויות בגזרות "שקטות" יחסית היא רבה. כך שאני זוקף את ההישג ברובו לזכות כוחות הבטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השב"כ עבד בשצף קצף ובכוחות הרבה יותר מתוגברים כשכל שני וחמישי התפוצץ פה אוטובוס ולא מנעו את הפיגועים ב 100% (ולא אפילו קרוב) פשוט כי זה בילתי אפשרי.

מתי היה פיגוע בשטחי ישראל?

מה, פתאום הם כן מצליחים למנוע 100%?

או אולי זה בגלל שנסיונות הפיגוע בתחומי ישראל ירדו באלפי אחוזים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדו כתוצאה מהתנהלות יעילה של כוחות צה"ל בשטחים, והנוכחות שלהם, והידיעה שהזרוע הארוכה של השב"כ תגיע לכל מוח המתכנן פעולה שתפגע באורח החיים התקין של מדינת ישראל.

שווה להיות אסירים בטחוניים בישראל, 3 ארוחות ביום ושתי פריסות, טלכרט וכסף לקנטינה, ולימודי תואר על חשבון משלם המיסים.

הנסיונות לא ירדו, הצלחות הסיכול עלו, בגלל שכלולים כאלה ואחרים שלא אוכל לפרט מעל דפים אלה.

אומר לך חד וחלק ששירות הביטחון הכללי וצה"ל עושים עבודה סיזיפית וקשה באיתור התארגנויות ואיסוף מידעים, שעה שעה אודות כוונות כאלה ואחרות ואודות התארגנויות, האמן לי שאין עבודה יותר קשה מזו, של קבלת חלק מהפאזל והשאר השלם בעצמך.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי בוחר במרצ, עוד פתי מאמין לכל דבר, לאנשים המשתלחים ומסכנים את צביונה היהודי של מדינת ישראל, וגם את קיומה בפעולותיהם ושאיפותיהם.

אותי לא מעניין שיענו לי בפייסבוק ויבטיחו לי הבטחות מצחיקות וכל מיני הצעות עולב, אותי מעניין להגיע בביטחון הביתה, לדעת שמחבל לא מתפוצץ לי באוטובוס.

אני הצבעתי מר"ץ לפני זהבה גלאון ואני אסביר לך למה.

הם דואגים לחלשים ולא מעניין אותם לאיזו מפלגה הם הצביעוץ

הם לא מסדרים לעצמם ג'ובים.

הם דואגים לכלל האזרחים ולא רק לבוחריהם.

הם נשארים נאמנים למה שהבטיחו.

אני חושב שהישיבה שלנו בשטחים ללא מטרה מוגדרת היא אסון.

לגבי המחבל, תמשיך לשבת שם והם ימשיכו להתפוצץ. תבנה גדר מערכת כשכל אחד בצד שלו והם יוכלו רק לחלום על להתפוצץ פה. ולשאלתך, אני בצבא הייתי לוחם ושירתתי בלבנון ובשטחים כשבשנה האחרונה הייתי מדריך. אחר כך המשכתי במילואים עוד כמעט 20 שנה כלוחם עד שנפצעתי כשכמעט כל שנה עשינו שירות פעיל בשטחים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מטיל ספק במאמצים ששרות הבטחון עושה, אני גם לא מטיל ספק בהצלחות שלהם, רק שלזקוף את זה שפתאום אין פיגועים רק לזכותם בזמן שגשם נסיונות הפיגועים כמעט ופסק לחלוטין, זה לא רציני.

תגיד, אתה באמת ובתמים חושב שפלסטינאים שכלואים בבתי הכלא (במיוחד המנהליים שמעולם לא ראו שופט) מבסוטים מהסידור הזה כי "יש שלוש ארוחות ביום"? :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתגייס בנובמבר ואני מבטיח לך שתפקידי יידאג לכך באופן ישיר שהתחת שלך ימשיך לחמם את הכסא.

אל תדבר שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, הם לא מתפוצצים הם הפכו מזמן לארגונים סדורים המבצעים פעולות צבאיות המתוכננות מראש כולל דפ"אות, צפי והערכות מודיעין, תשכח מילדי הבקת"בים, היום זה הנחת נמטען בשילוב התקפה מסייעת כשגולת הכותרת היא חטיפת חייל או גרימת אבידה כבדה, כדוגמת השמדת טנק נגמ"ש או רכב רך כמו ג'יפ.

אני מדבר על אדון שי שצעק כיבוש, ואני רוצה לדעת מה אדוני בצה"ל. אגב אנחנו לא יושבים בשטחים, אתה מכיר מוצב של צה"ל בנמצא בתוך לבנון? סוריה? או עיר פלסטינאית אחרת?

שי, קינדר, לך תעשה צבא ואז תבוא ותפנה אליי בכלל. כל עוד לא עשית צבא והיית חלק ממערכת לוחמת אין לך זכות לדבר על פעולות צה"ל. את התחת שלי אני בטוח לא מחמם, אתה אינך מכיר אותי ואת פועלי למען האדמה שאתה דורך עליה, הסייג לחוכמה שתיקה.

בגירה הם לא סובלים בכלא, הנשים שלהם מקבלות קצבה והם מתקיימים כמו בני אדם בניגוד לרפש שהם חיו בו, יש להם את ההזדמנות להשתדרג וללמוד כדי שבעסקה הבאה הם יצאו לחופשי ויחיו חיים כגיבורים וכאנשי מוקוואמה שהם עוקאל.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...