Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז גם למתנחלים תאפשר להישאר במדינה הפלסטינית החדשה?

יש להם אזרחות פלסטינית?

אם התשובה שלילית, לא יאפשרו להם.

אם לפלסטיני יש אזרחות ישראלית, אין סיבה להזיז אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כפי שאמרתי בדף הקודם, יש במגזרים הערביים אנשים מדהימים שמוכנים למות למען המדינה עם לב רחב וכיף לשמוע על מקרים כאלה.

שוב לרוב אנחנו מכירים את סגנון ההודעות של חברי הפורום הותיקים וגם אם מישהו צועק ערבי, לפעמים צריך לדעת שהכוונה זה לפלגים הרעים של המגזר, כאלה שלא בדיוק שמחים בקיומך.

אני בטוח שהערבים שאין להם אזרחות ישראלית מקנאים באחיהם שחיים טוב ובצורה מערבית עם תשתיות ושירותים ברמות גבוהות (ביחס לעולם שלישי :-D )

כל יום אני נוסע בקו 16 בת"א, רואה אלפי סודנים עם אייפונים לבושים לא פחות טוב מישראלים, משתמשים בתחבורה ציבורית באזור עם רב קו, לפעמים אופניים. אפריקה הקטנה ממש בלב תל אביב. ככה כרטיס חופשי קיבלו לנהל אורח חיים מודרני על חשבון משלם המיסים. האם רובם ככולם פליטים שנתנו להם מקלט או שמה מסתננים שחיפשו חיים טובים יותר בארצנו הקטנטונת שחיילנו הייקרים איבדו את חייהם למען כל גרגר חול שקיים כאן.

מקווה שהממשלה תטפל במגפה הזו וכמה שיותר מהר, ובאמת שליבי עם הסודנים ואולי אני נשמע כמו ההוא מהמשטר החשוך בגרמניה אבל למה דווקא הם? מה מיוחד בסודנים? בוא נפתח את הדלת לעוד מסתננים שמחפשים להנות מהמיסים שלנו.

מי שמרחם עליהם שיפתח להם את הדלת, תשלחו לי הודעה פרטית עם הכתובת ואחלק היום בקו 16 ובגינת לוינסקי הם נורא ישמחו שיש לכם לב רחב.

GADKI לגבי ערביי ישראל לדעתי יתנו להם את זכות הבחירה, מי שיש לו היום תעודה כחולה ללא הגבלות (נדמה לי שלא לכולם יש את זכות ההצבעה בבחירות) יקבל את הזכות להיכנס פנימה, לדעתי עם תנאים דומים לשל המתנחלים (לא יפתיע אותי אם יהיו סייגים מתוחכמים לזכות הפיצויים, באוצר ימצאו דרך יצירתית לא לתגמל את כולם באופן שווה).

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף שהיה מחוסר הכרה: פצוע מהבנק הובהל אזוק לבית החולים. האיש, המשתייך לעדה הבדואית, היה פצוע קשה כשהובל לבית החולים, אך בכל זאת הוחלט לכבול את ידיו. המשטרה: הייתה הוראה לאזוק את כל הנוכחים בזירה עד לזיהוי ודאי.

http://news.walla.co.il/?w=/10/2643997

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזענות בארץ היא לא דבר חדש...

בYNET כבר קבעו שמדובר בבדואי ברגע שהיה ברור המיקום של האירוע, כנ"ל כל "עדי הראייה" שלא ראו הרבה אבל בבירור ראו שמדובר בערבי.

בקיצור, אני לא מתרגש.

בנימה קצת יותר אישית.

מדובר בטרגדיה אמיתית.

נשבר לי הלב שאני שומע על התאומים ששואלים איפה אמא.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף שהיה מחוסר הכרה: פצוע מהבנק הובהל אזוק לבית החולים. האיש, המשתייך לעדה הבדואית, היה פצוע קשה כשהובל לבית החולים, אך בכל זאת הוחלט לכבול את ידיו. המשטרה: הייתה הוראה לאזוק את כל הנוכחים בזירה עד לזיהוי ודאי.

http://news.walla.co.il/?w=/10/2643997

זה אולי מקומם, אבל רק בדיעבד. מבחינת הגיון פשוט, ההחלטה לאזוק את כל מי שהיה בארוע ולא זוהה ודאית נכונה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שגם בראיון שפורסם ב"ישראל היום" של הבחור היהודי הצעיר שמישהו פצוע שכב ומת מעליו, גם אותו אזקו, ואף נרשם שהוא חטף מכות.

אז במקרה הנ"ל לא הייתי טוען לגזענות.

אבל עצם העובדה שבחדשות פרסמו תחילה ש"השודדים" תושבי רהט, זאת גזענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר ב"הארץ" יש עכשיו כותרת שלא אזקו את היהודים , במשטרה חשדו גם לפי העדים לאירוע שמדובר במחבלים בהתחלה

מה כזה מפתיע שהיה חשד כזה? אירוע עם נפגעים ואדם שמרסס ללא סיבה מוגדר כאירוע פח"ע (פעילות חבלנית עויינת) עד שיוכח אחרת. מבחינת המשטרה (ועדים שהיו במקום) כנראה חשדו שהבדואי מחבל מתאבד שעלול לרצוח גם כשהוא פצוע.

עם כמה שזה עצוב מהצד, כמה נסיונות של דקירות על רקע לאומני יש על בסיס קבוע?

בוא נפריד שניה את הויכוח בפורום על מה יפה לכתוב ומה לא יפה לכתוב, לעומת ההוראות המאוד ברורות שיש לכוחות הבטחון שלנו באירועים מהסוג הזה.

כשיש אירוע עם בני ערובה זו עבודה אך ורק של הימ"מ , והם מפקדים על הזירה. אלה היו ההוראות, את החשבון וההתייפיפות עושים אח"כ רק אחרי שעשו את המקסימום להבטיח את בטחון האזרחים. לא לוקחים סיכונים במקרים כאלה.

לך אח"כ תסביר לאמא שהבדואי שקיבל 4 כדורים התגלה כמחבל השני ובגלל רשלנות של כוחות הבטחון הספיק לחטוף נשק וכו.

STATUSIM.jpg

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אזרחות פלסטינית?

אם התשובה שלילית, לא יאפשרו להם.

אם לפלסטיני יש אזרחות ישראלית, אין סיבה להזיז אותו.

אתה מכיר מתנחל שיש לו אזרחות פלסטינית?

ובעצם אתה אומר דבר כזה - מדינה אחת פלסטינית ועוד מדינה אחת ליהודים וגם לפלסטינים לפי בחירה, אז איפה פה ה-2 מדינות ל-2 עמים? או שמבחינתך אפשר לעקור רק יהודים מבתיהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך איזושהי הבנה באזרחות או שאתה פשוט זורק דברים לאוויר?

במדינת ישראל יש כ8 מליון איש עם אזרחות ישראלית ולפיכך עם זכויות שוות לכל דבר חלקם יהודים, חלקם ערבים וחלקם אחרים.

בקרב הערבים יש כאלו שמגדירים את עצמם כפלסטינים. למה? כי לפני קום המדינה המשפחות שלהם היו פה והם קיבלו אזרחות, למרות שהם לא מרגישים (ובצדק) כחלק מהעם.

האזרחות נותנת לאדם את השייכות למדינה ואת הזכויות האזרחיות הכי בסיסיות.

מי שיש לו אזרחות לא יכול לאבד אותה אלא אם הוא מורשע כבוגד או במקרים מאוד מיוחדים.

המדינה היא של כל אזרח ערבי בדיוק כמו שהיא של כל אזרח יהודי כי כל האזרחים שווים.

עד פה מובן?

כשתקום מדינה פלסטינית יקום גם מנגנון שנותן אזרחות למי שמתגורר שם כיום. אני משער שהם לא יקבלו הרבה בקשות מיהודים להצטרף למדינה שלהם. אם כן, מותר להם לסרב, כמו כל מדינה אחרת.

זה אומר שזו תהיה מדינה פלסטינית.

אז מה זה אומר על המדינה שלנו?

זה אומר שכל ישראלי יישאר ישראלי, אלא אם הוא ירצה לוותר על האזרחות שלו.

זה אומר שלמרות שלפלסטינים יש מדינה משלהם, כל פלסטיני שכבר יש לו אזרחות ישראלית יישאר עם האזרחות שלו.

כן, אפשר שתהיה יותר מאזרחות אחת. לי באופן אישי יש שתיים, כמו לחלק לא קטן מהאוכלוסיה בארץ.

אנחנו מדברים פה על מדינת ישראל לישראלים, לא מדינת ישראל ליהודים.

ברגע שאתה מציע לקחת בכוח את האזרחות מאנשים, אנחנו מפסיקים להיות דמוקרטיה והופכים למדינה פאשיסטית.

אולי יהיה הסכם שבו אדם יכול להחליט, ואז אם הוא מקבל אזרחות פלסטינית הוא מותר על האזרחות הישראלית, אבל זה תלוי כבר בהסכמים בין המדינות.

יותר ברור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה בדיוק מה שאני אומר, אתה מציע לטהר את המדינה הפלסטינית (כשתקום) מיהודים, אבל במדינה שלנו להשאיר הכל כמו שהוא, ואז עוד 50 שנה שוב נגיע לסיפור הזה, והפעם הם ירצו מדינה פלסטינית 2. ואז הילדים שלך יכתבו בפורום על כמה שזה חשוב להגיע להסכם ולתת להם עוד מדינה משלהם, וכל הלאה עד שנמצא את עצמנו בים.

ממש מזכיר את ערביי ישראל - מצד אחד מזדהים עם המדינה הפלסטינית, מניפים דגלי פלסטין ונלחמים למען הקמתה, אבל ברגע האמת כמה מהם יוותרו על החיים הטובים בישראל, עם תעודת הזהות הכחולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות.

זה לא עניין של "לטהר" אף מדינה.

יש הבדל בין מה שאתה רוצה, ומה שאפשר לעשות בפועל.

למה שליהודי יהיה עניין באזרחות פלסטינית? אתה תלך לגור שם?

אתה מכיר איזשהו מתנחל שירצה לגור שם?

אם אתה רוצה לגור שם, אתה יכול לעשות בקשה לאזרחות, בדיוק כמו כל אדם מכל מקום בעולם.

ואתה לא יכול להגיד ש"עוד 50 שנה זה יהיה אותו דבר" כי זה רק אומר שאתה לא באמת מבין את מה שקורה פה ומה שהם רוצים.

ברגע שאנחנו לא צריכים להתמודד עם הבולשיט של הפלסטינים, המדינה צומחת.

ברגע שזה קורה, החיים של כולנו (יהודים וערבים עם אזרחות ישראלית) משתפרים.

כשזה קורה, הערבים שרוצים להתקדם בחיים ולהפסיק לחיות בתוך הכפרים שלהם יכולים לצאת משם ולהשתלב בצורה בריאה יותר בתוך החברה, שזה בעצם מה שאנחנו רוצים, אנשים שהם חלק מהחברה הישראלית ולא סיכון בטחוני או גוף עוין.

תאמין לי שהילדים של ערבים שחיים בסביבה של יהודים, לא יהיו גזענים ושונאי ישראל כמו בני הדודים שלהם שנשארו בכפר. מבחינתי הם לא מפריעים בכלום כי הם אנשים מודרנים יותר שיצאו מהמחשבה החמולתית של הכפר כיום.

באופן אידיאלי גם המצב של המדינה הפלסטינית ישתפר ותהיה פחות עוינות.

ברגע שהעוינות נעלמת נוכל לעשות איתם שלום כלכלי ותהיה לנו המדינה שאנחנו רוצים גם בלי הסכסוך המפגר הזה.

חוץ מזה, תגיד שאתה מת להגיד לערבי-ישראלי "אם אתה רוצה לחיות כמו פלסטיני, עכשיו יש לכם מדינה. לך לשם!" :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אזקו גם נשים באירוע?

האם אזקו גם נערים(אם היו באירוע)?

ודבר אחרון- מקריאה מאוד כללית אודות הבחור שירה (כמובן כל המידע שקראנו הוא מהעיתונות ומהאינטרנט) מדובר במלח הארץ.

מה גרם לו למעשה כה קיצוני? ייאוש?

האם ניתן היה לסייע לו? האם המדינה עושה די? האם אנחנו לא ערבים יותר זה לזה? היכן הזולתיות שהיתה כאן?

אין זו בושה לומר שכואב גם על הבחור.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ביהודי שלא בא לישדוד אלא לחסל אנשים בבנק ! אני מאוד מקווה שהבנקים הגזלנים והעושקים הכי גדולים שיש יתחילו להשקיע באבטחה איכותית !

פרסום ראשון: היורה הוא שוטר מג"ב לשעבר שיצא למסע נקמה בבנק

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/471/281.html?hp=1&cat=402&loc=2

ומאיפה נראה לך יגיע הכסף של האבטחה האיכותית?

זה לא משנה כמה יעטפו את נהלי הבנק בחליפה, עניבה ופקידים. בשורה התחתונה, כשאתה נכנס לבנק, אתה הטרף.

אציין שהמקרה הזה, ה-70 ש"ח הללו, הקפיצו לי משהו בראש שאומר - "זה יותר מעסק בשוק חופשי. יש פה משהו שחוצה את גבול ההגינות". בגלל זה התגובה שלי.

לגמרי. דוגמא שלי ממש מעכשיו: העברתי סכום כסף די גדול מהבנק שלי בארץ לחשבון שלי בחו"ל. בררתי עלויות ההעברה בארץ (אחוז מסוים מהסכום - כלומר מאות שקלים במקרה שלי). בררתי עלויות ההכנסה לחשבון בחו"ל (5.75 יורו, יענו פחות מ-30 שקל). שאלתי: יש עוד עלויות? קיבלתי תשובה: לא. X יורו עזבו את החשבון בארץ, X פחות 33 יורו הגיעו לחשבון בחו"ל. מדוע ולמה? אה, כן, זה הבנק המעביר... בנק הביניים, שלקח את העמלה שלו.

סליחה? לא יכולתם להגיד לי את זה קודם? לא, כי אנחנו לא יכולים לדעת אם הוא יקח וכמה הוא יקח.

האם אזקו גם נשים באירוע?

האם אזקו גם נערים(אם היו באירוע)?

ודבר אחרון- מקריאה מאוד כללית אודות הבחור שירה (כמובן כל המידע שקראנו הוא מהעיתונות ומהאינטרנט) מדובר במלח הארץ.

מה גרם לו למעשה כה קיצוני? ייאוש?

האם ניתן היה לסייע לו? האם המדינה עושה די? האם אנחנו לא ערבים יותר זה לזה? היכן הזולתיות שהיתה כאן?

אין זו בושה לומר שכואב גם על הבחור.

ירון

לא ייאוש. טירוף. הבנאדם היה משוגע. דוד שלי נרצח לפני 20 שנה ע"י משוגע דומה שקיבל רישיון לנשק. פחד אלוהים.

בלי קשר, לי הפריעו שני דברים בסיקור:

1. כל ה"השם ישמור", "אמרתי שמע ישראל" וכדומה, כולל איזכורים בעיתונות בסגנון "משה כהן התפלל לאלוהים, התפילה התקבלה והוא ניצל".

2. בכל גופי התקשורת: "חנה ניצלה רק כי ביקשה מתקווה ללכת במקומה לסניף", "משה נהרג רק כי יצא לצהריים מוקדם מהרגיל" וכן הלאה... מה זאת ההתעסקות הזאת בכוכבים ומזלות, לעזאזל?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...