Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 3995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך זה בדיוק יקרה? בנקים מבוטחים נגד דברים כאלו. ואל תשכח, שלרוב מדובר בכסף של אנשים, לא של הבנק עצמו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בבנק שזה אחד מהמקומות הכי מכניסים(כלכלית) וגם מאוד מסוכנים(שוד) מיתקמצנים ולא מחזיקים שומר/מאבטח ?

למה לבן אדם שכל החיים עובד וניקלע לצרות כלכליות ,פאקינג 6000 ש"ח ,למה סוגרים לו את החשבון ולא נותנים לו להוציא ? ולבן אדם אחר שהוא מיליארדר ולקח הלוואות ולא בא לו להחזיר הכל מקצצים 150 מיליון שקל? למה? (לא מצדיק ולו לרגע את הפשע ! זה מעשה שלא יעשה ! ) אבל רק תחשבו שחוב כזה יכול ליהיות לכל אחד מאיתנו בשלב כולשהו בחייו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בריבים כאלו כל חודש עם הבנק.

משלם להם מאות שקלים בחודש בריביות + החוב עצמו.

לא משנה כמה אני עובד וכמה אני מרוויח, זה עדיין לא מספיק.

אז חסמו לי את הוראות הקבע ועכשיו אני צריך לעשות את כולן מחדש, אבל בגלל שאני לא גר קרוב לסניף שלי, זו עוד הוצאה של דלק וזמן.

בגלל שאין לי את הזמן לעשות את זה, כבר קיבלתי טלפונים מאורנג' (זונות), כללית (נבלות) ועוד כמה חברות כי הוראת הקבע לא עברה בגלל שהיו חסרים 13 ש"ח בחשבון, שאותם הבנק לקח ב"עמלת רבעון" ולא הודיע לי לפני זה.

אז על כל הוראת קבע כזו גם לקחו ממני 53 ש"ח, כי מה יותר טוב מאשר לקחת כסף ממישהו שכבר עד הצוואר בחובות?

יש לי כרגע מעט מאוד זמן לשלם לכל החברות שאני חייב להן ולתת אמצעי תשלום (שהבנק לקח ממני כי ביטלו לי את האשראי) לפני שפונים להוצאה לפועל.

כיף!

אני לא בעד מעשי אלימות נגד בנקים אבל אני לגמרי לא מופתע ואני גם בעד להוציא את הכסף שלנו משם.

אחרי החוב הזה, אני עם בנקים סיימתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הם לא יקבלו את זה ממנו.

אז זה ייצא מהכיס שלנו, זה די ברור.

אני לא מצדיק בשום צורה ובשום אופן את המעשה, אבל אני חושב שהמדיניות הכלכלית שמנסים להנהיג בישראל מאז עליית הליכוד לשלטון, שהיא השיטה הקפיטליסטית, אינה מתאימה כלל ועיקר למדינה כמו מדינת ישראל.

מדינת ישראל (לטעמי) בסיסה סוציאל-דמוקרטי ולא קפיטליסטי. השיטה הקפיטליסטית הביאה למצב ש-75% משמשק הישראלי נמצא בידיים של מס' משפחות חזקות.

אמנם אני צעיר, אבל שמעתי מאות אם לא אלפי סיפורים מאמי תחי', אבי, דודות, דודים סבא וסבתא על מה שהיה פה לפני הליכוד. זה די ברור שיעשו מעשים כאלה. זה היה רק עניין של זמן, אבל אני מדגיש שוב - אני לא מצדיק כלל ועיקר את המעשה, ואני מגנה אותו בכל לשון. פשע אינו פתרון לכלום.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי בעד לשנות את שם השרשור ל"יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע" ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק אני בעד!

אכן כמו שנאמר" דיווח על בן 25 המוכר למשטרה נורה בחולון ככל הנראה כחלק מניסיון חיסול (שממה שעולה אנחנו מבינים שלא צלח?).

מגיבור לרוצח. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4382018,00.html

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה ייצא מהכיס שלנו, זה די ברור.

אני לא מצדיק בשום צורה ובשום אופן את המעשה, אבל אני חושב שהמדיניות הכלכלית שמנסים להנהיג בישראל מאז עליית הליכוד לשלטון, שהיא השיטה הקפיטליסטית, אינה מתאימה כלל ועיקר למדינה כמו מדינת ישראל.

מדינת ישראל (לטעמי) בסיסה סוציאל-דמוקרטי ולא קפיטליסטי. השיטה הקפיטליסטית הביאה למצב ש-75% משמשק הישראלי נמצא בידיים של מס' משפחות חזקות.

אמנם אני צעיר, אבל שמעתי מאות אם לא אלפי סיפורים מאמי תחי', אבי, דודות, דודים סבא וסבתא על מה שהיה פה לפני הליכוד. זה די ברור שיעשו מעשים כאלה. זה היה רק עניין של זמן, אבל אני מדגיש שוב - אני לא מצדיק כלל ועיקר את המעשה, ואני מגנה אותו בכל לשון. פשע אינו פתרון לכלום.

לא, זו תוצאה של מדיניות עקומה שראשיתה במפא"י, שהעבירה נכסים לסחבקים מהוועד. אם כבר מה שחסר כאן זה קפיטליזם אמיתי, ולא שעטנז של קפיטליזם מקרטע וסוציאליזם רצחני. גם אני שמעתי סיפורים, וזה שפעם כולם חיו באותה רמה (למעט הסחבקים מהוועד) לא אומר שהיה יותר טוב.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפורים על כך שפעם היה יותר טוב מזכירים לי בדיחה רוסית ידועה:

- סבא, מתי היה יותר טוב, בימים של סטאלין או עכשיו?

- בוודאי שבימים של סטאלין.

- אבל למה?!

- כי בימים של סטאלין עוד עמד לי הז*ן.

זו מהות הכמיהה לעבר, פחות או יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, היום בערוץ 10 בזמן השידורים החיים ניסו להעלות מישהו לראיון טלפוני ופתאום נשמע גיבוב שטויות וניתוק.

השדרן עצמו היה דיי בהלם, אני לרגע חשבתי שאני מדמיין.

עכשיו אני מבין שלא חלמתי...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתם אמריקה? קיבלתם.

[לא אתם אישית כמובן, אלא "אתם" כקהל, כציבור. חוץ מזה, עכשיו קל יותר למחוק למישהו אחר איזה 60 מיליון]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך שיהיה בנק של המדינה שיתחרה בבנקים פרטיים.

בנק שלא חושב על רווח אלא על רווחה ועובד עם רשויות אחרות בשביל לשפר את הכלכלה של הלקוחות שלו.

אפשר לעשות בנק שעובד ביחד עם לשכת התעסוקה וביטוח לאומי ונותן הלוואות קטנות גם לאנשים שלא מוצאים עבודה, רק בהנחה שהם באמת מחפשים.

עשית מאמץ למרות שלא הגיע כסף כרגע? קבל כסף.

לא עשית מאמץ? לא תקבל כלום כי לא מגיע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...