Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התקשורת באורגזמה

יוצאת עדת ראייה מהבית חולים (שהתחבאה מאחורי שולחן ולא ראתה כלום)

וקופצים עליה שתראה את הסמסים ששלחה לבעלה

מראיינים עד ראייה מבולבל כולו , ומתחילים לזרוק תיאוריות

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה כולם מתרגשים, מה אתם חושבים שיהיה באינתיפאדה או במלחמה הבאה?, מי יחסום את כבישים לצפון, יבזוז חנויות וייקח בני ערובה.

אותי זה אישית לא מפתיע, גם לא יפתיע אותי אם הם עשו את השוד עם נשקים שגנובים מחיילי וצה"ל והיו חמושים ומצויידים היטב.

הדבר היחיד שחסר במקומות האלה זה מטוסים וטנקים, כל השאר החל ממיקוש ועד נשק קל ותחמושת כולל מקלעים כבדים אני מאמין שיש להם, פצצות מרגמה בקטרים שונים ודאי וודאי.

נקרא לילד בשמו מדינת ישראל מפחדת מהבדואים ומערביי ישראל והיכולות שלהם, נקודה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגזענים שלום, (הודעה זאת אינה מכוונת כלפי אף אחד ואין מטרתה לפגוע באף חבר פורום יקר באופן אישי. גם אני קצת גזען)

המפכל הודיע כרגע שמדובר בחמוש יהודי יחיד מבאר שבע, שגם ניסה לשים קץ לחייו בסוף האירוע.

בלי קשר לדברי המפכל, ועל פי התקשורת:

כרגע לא בטוח שהמניע היה שוד, ויכול להיות שבכלל נבע מרקע אישי (ישנו דיווח כי יש לחמוש חשבון בנק בסניף זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגזענים שלום, (הודעה זאת אינה מכוונת כלפי אף אחד ואין מטרתה לפגוע באף חבר פורום יקר באופן אישי. גם אני קצת גזען)

המפכל הודיע כרגע שמדובר בשודד יהודי יחיד מבאר שבע, שגם ניסה לשים קץ לחייו בסוף האירוע.

עכשיו יקפצו ויגידו שזה בדואי שהתגייר או שהוא בן דוד של פרס מצד האימא הערביה שלו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ביהודי שלא בא לישדוד אלא לחסל אנשים בבנק ! אני מאוד מקווה שהבנקים הגזלנים והעושקים הכי גדולים שיש יתחילו להשקיע באבטחה איכותית !

פרסום ראשון: היורה הוא שוטר מג"ב לשעבר שיצא למסע נקמה בבנק

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/471/281.html?hp=1&cat=402&loc=2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת באורגזמה

...

מראיינים עד ראייה מבולבל כולו , ומתחילים לזרוק תיאוריות

אינני יודע אם אתה מתכוון לעד שאני שמעתי, אך כמה דקות לפני 14:00 ערוץ ב׳ העלה עד ראיה, רק מפני הכבוד למשפחות הנפגעים אני לא אצטט את אשר הוא סיפר, צריך להיות טיפה כבוד לעד וגם לערוץ הרדיו, צהובון זאת מילה יפה לתיאור העדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפכל הודיע כרגע שמדובר בחמוש יהודי יחיד מבאר שבע, שגם ניסה לשים קץ לחייו בסוף האירוע.

בלי קשר לדברי המפכל, ועל פי התקשורת:

כרגע לא בטוח שהמניע היה שוד, ויכול להיות שבכלל נבע מרקע אישי (ישנו דיווח כי יש לחמוש חשבון בנק בסניף זה)

יש עדויות סותרות, לא ברור מה הסיבה. בהתחלה דיווחו על 2 תושבי רהט, ואמרו שהיה יותר מיורה אחד , שגם כשהוא ירה בעצמו המשיכו לנהל קרב יריות עם שודד נוסף.

כעת מדווחים שהוא יהודי מבאר שבע

בטח עוד כמה דקות נגלה עוד משהו מעניין, כך עובדת היום התקשורת, הכל כדי להעצים את ה"חוויה" :)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה רק מוכיח שהתקשורת לא באמת "סמולנית". היא תפליץ כל דבר שיעורר זעם ותגובה בציבור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה כולם מתרגשים, מה אתם חושבים שיהיה באינתיפאדה או במלחמה הבאה?, מי יחסום את כבישים לצפון, יבזוז חנויות וייקח בני ערובה.

אותי זה אישית לא מפתיע, גם לא יפתיע אותי אם הם עשו את השוד עם נשקים שגנובים מחיילי וצה"ל והיו חמושים ומצויידים היטב.

הדבר היחיד שחסר במקומות האלה זה מטוסים וטנקים, כל השאר החל ממיקוש ועד נשק קל ותחמושת כולל מקלעים כבדים אני מאמין שיש להם, פצצות מרגמה בקטרים שונים ודאי וודאי.

נקרא לילד בשמו מדינת ישראל מפחדת מהבדואים ומערביי ישראל והיכולות שלהם, נקודה.

הסוכן עמוס,

מדובר ביהודי בן 40 מבאר שבע.

שר החוץ המיועד שלנו (או שהוא כבר בתפקיד?), אביגדור ליברמן, כבר הפסיק להכריז שמדובר בפיגוע לכל דבר - כנראה שהוא גם חשב שמדובר בערבי - מי עוד יורה באנשים בישראל, לא?

נקרא לילד בשמו: מדינת ישראל מלאה בגזענים ובמי ששמח לגזור קופון פוליטי אפילו ממקרה כ"כ מזעזע. בא לי להקיא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ערבי זה לא גזע

פשוט מדי פעם יש פה פיגועים שבד"כ מתבצעים ע"י יהודים שמתפוצצים על נשים וילדים באוטובוסים ועוד יהודים מהישובים הסמוכים שיורים גרדים על תושבי הדרום, אז באמת שאני לא מבין את הגזענים האלה שחשבו בהתאם לדיווחים בתקשורת שיהודי החליט לרסס אזרחים חפים מפשע. לא מבין איך הגזענים האלה לא מתביישים. בא לי להקיא :wink:

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול תושב אשדוד הרג את אחיו תוך ויכוח.

היום שוטר מגב לשעבר נשלח ל14 שנות מאסר, לאחר שהרג את מי שטען שהטריד את אישתו.

אתמול פורסם תחקיר על רצח של נער בן 17, אם אני לא טועה מנתניה (או מלוד).

ביום שישי נהג שככל הנראה היה תחת השפעת אלכוהול גרם לכך ששני אדם נשרפו ברכב שלהם.

היוט יהודי נכנס לבנק וריסס לכל עבר.

לפני כמה ימים איש בן 60 הותקף על ידי צעיר, לאחר שסרב להזיז את הרכב שלו. אם אם אני זוכר נכון זה קרה בחדרה או באחד מהישובים ליד, בקצה השרון.

אלו הם רק המקרים שאני זוכר כרגע, ובאמת שאין לי חשק לפתוח ynet ולחפש כמה יהודים עוד רצחו או פגעו ביהודים אחרים לאחרונה.

מה שאתה וסוכן עמוס כותבים גורם למדינת ישראל להראות כמקום השלו ביותר בעולם, בו אלימות קיימת רק בתצורה של פיגועי טרור או פשע מצידם של ערבים.

בן אדם נורמטיבי מברר עובדות, לפני שהוא רץ לכתוב בפייסבוק על תיאוריות קונספירציה והפחדים של מדינת ישראל.

אם מבחינתך זה מיותר, ואפשר להניח בכל מקרה של רצח או שוד או סתם גילוי אלימות בישראל שמדובר בערבים - כנראה שאתה חי במדינת ישראל אחרת.

גם יהודים הם לא "גזע", אלא אם קוראים לך הרוזן גוביניו. גזענות זה לא מושג שמדבר על שנאת זרים רק על רקע "גזעי" (כמה גזעים כבר באמת יש בעולם?)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, התקשורת שלנו ממש הפכה לאמריקאית - "עזבו שטויות כמו עובדות, יש פה אנשים שצריכים את מנת הפחד שלהם!!!!!11"

הייתי זורק את כל אותם כתבים שקופצים על עדי הראיה בבנק לכלא, אבל זו רק דעתי האישית.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...