Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, זו תוצאה של מדיניות עקומה שראשיתה במפא"י, שהעבירה נכסים לסחבקים מהוועד. אם כבר מה שחסר כאן זה קפיטליזם אמיתי, ולא שעטנז של קפיטליזם מקרטע וסוציאליזם רצחני. גם אני שמעתי סיפורים, וזה שפעם כולם חיו באותה רמה (למעט הסחבקים מהוועד) לא אומר שהיה יותר טוב.

איפה אתה רואה פה סוציאליזם רצחני?! אתה וזה או שאתה ישן בעמידה? בט"ל זה סוציאליזם רצחני?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדינת ישראל, למרות מה שנוהגים לבלבל בזמן האחרון בתקשורת, רחוקה מאד מלהיות מדינה עם כלכלה קפיטליסטית גרידא.

הביטוח הלאומי, אם כבר, הוא גוף מסואב, שפועל בעיקר למען עצמו. אם יש תשלום אחד שאני בטוח במאת האחוזים שזה זריקת כסף לפח, זה הוראת הקבע שיורדת אליהם כל חודש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למה שיוסי אמר, הנה דוגמה משלי...

לפני זמן מה נשלח לחברתי צ'ק מחברת ביטוח - פיצוי על תאונה. את הסכום היינו אמורים לשלם למוסך.

הצ'ק - אליה לבנק הפועלים כי האוטו שלה. הצ'קים למוסך - נתתי אני.

אמרנו למוסך לחכות מס' ימים לפני משיכת הצ'קים (התעקבו במשיכתם גם כך מספר חודשים בגלל טיפול בזוי באוטו לאחר התאונה שאחריו צעקנו על חברת הביטוח) כדי שנעביר את הסכום לחשבון שלי.

חברתי רשמה צ'ק משלה והפקידה אותו בשבילי בדיסקונט בירושלים. אחרי כמה ימים אני רואה שאני במינוס ענקי, ללא סיבה.

מסתכל באינטרנט - מתברר שפועלים דחה את העברת הכסף בגלל חתימה לא ברורה(?). ז"א יש לי העברה ואז ביטול העברה...

המוסך משך את הצ'ק, הבנק אישר חריגה (70 ש"ח עמלה, בבקשה) ולא הודיע עליה.

נסעתי עצבני לבנק לברר מה קרה (שם גם הסבירו לי מה סיבת ביטול ההעברה) והאם יש עם מי לדבר, כי מדובר בטעות תמימה - ואנו יכולים לבצע העברה בנקאית במקום.

אין עם מי לדבר. החזרים זה מדע בדיוני. 70 ש"ח אשלם בכל מקרה גם על חריגה וגם על עמלת צ'ק חוזר. אני מוזמן לקחת את מזל הנאחס שלי החוצה ולתת להם לטפל במסכן הבא.

מכל הסיפור למדתי מספר דברים.

קודם כל, להתייחס לבנק כמו לילד קטן שאסור להשאירו אפילו דקה ללא השגחה. אל תתנו לו מילימטר אחר של הזדמנות לדחוף לכם עמלה במקרה של "נפילה" כלשהי. תמיד תמיד לחשוב על התרחיש הגרוע ביותר ולהתכונן אליו.

דבר שני, זה מדהים עד כמה הבנק התנהג בצורה אגרסיבית ברגע הראשון שהייתה לו הזדמנות.

זה לא משנה כמה יעטפו את נהלי הבנק בחליפה, עניבה ופקידים. בשורה התחתונה, כשאתה נכנס לבנק, אתה הטרף.

אציין שהמקרה הזה, ה-70 ש"ח הללו, הקפיצו לי משהו בראש שאומר - "זה יותר מעסק בשוק חופשי. יש פה משהו שחוצה את גבול ההגינות". בגלל זה התגובה שלי.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK אתה צודק! אני מסכים איתך בכל מילה. העניין הוא, שהליכוד ניסו להנהיג פה את הגישה הקפיטליסטית. הגישה הזו לא מתאימה לכלכלה כל כך קטנה כמו מדינת ישראל.

חובה עלי לומר, כי התופעה של מפא"י לחלק נכסים היא בזויה וגם היא לא אמורה להתקיים כאן.

יוסי, ומי יחזיר את הכסף של ההלוואות הקטנות?

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יחזיר את הכסף. שלא יובן לא נכון, אין לי הרבה רגשות חיוביים כלפי הבנקים בארץ. ההתנהלות שלהם, במקרים רבים, שערורייתית ושערורייתית לא פחות היא החקיקה שמאפשרת את זה.

לא הליכוד, אגב, ולא אף אחד אחר ניסה להנהיג פה שיטה קפיטליסטית. אבל למה להצמד לעובדות, עדיף להמשיך לאכול בתאבון אתה השטויות שמאכילים בתקשורת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מי בעד לשנות את שם השרשור ל"יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע" ?

למה לא פשוט "אזרח קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע"? זה מעניין מאיזה מגזר הוא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK אתה צודק! אני מסכים איתך בכל מילה. העניין הוא, שהליכוד ניסו להנהיג פה את הגישה הקפיטליסטית. הגישה הזו לא מתאימה לכלכלה כל כך קטנה כמו מדינת ישראל.

חובה עלי לומר, כי התופעה של מפא"י לחלק נכסים היא בזויה וגם היא לא אמורה להתקיים כאן.

יוסי, ומי יחזיר את הכסף של ההלוואות הקטנות?

אותו אדם, אחרי שהמדינה תעזור לו ותמצא לו עבודה.

אני לא מדבר על לתת כסף במתנה אלא שהמדינה תעשה חלק מהתפקיד שלה ותיתן פרנסה לאנשים (לא צדקה אלא הזדמנות לעבוד).

למה אפשר כיום להגיע לעבודה רק דרך חברות כוח אדם וחברות השמה?

למה כשהלכתי ללשכת התעסוקה הם אמרו שיש להם רק 7 משרות לאקדמאים באותו חודש?

למה זה הפך לגוף שלא נותן עבודה אלא פשוט נותן כסף לאנשים כי "מגיע לי"?

צריך ליצור גוף ממשלתי שיתווך בין חברות שרוצות עובדים ובין העובדים.

אם היו נותנים לי כיום עבודה מסודרת, תאמין לי שהייתי לוקח אותה.

אבל יותר שווה לי להיות עצמאי כי אף אחד לא נותן לי אפילו את ההזדמנות לעבוד מאז שחזרתי מחו"ל.

היה לי פרוייקט השבוע שהיה אמור להכניס לי המון בחודש הקרוב.

אחרי יומיים התקשרו ואמרו לי שאני מפוטר, לפני שבכלל התחלנו לעבוד.

אני בן אדם אינטליגנטי עם ידע בהמון דברים. אז למה אי אפשר למצוא עבודה נורמלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בריבים כאלו כל חודש עם הבנק.

1. משלם להם מאות שקלים בחודש בריביות + החוב עצמו.

2. לא משנה כמה אני עובד וכמה אני מרוויח, זה עדיין לא מספיק.

3. אז חסמו לי את הוראות הקבע ועכשיו אני צריך לעשות את כולן מחדש, אבל בגלל שאני לא גר קרוב לסניף שלי, זו עוד הוצאה של דלק וזמן.

בגלל שאין לי את הזמן לעשות את זה, כבר קיבלתי טלפונים מאורנג' (זונות), כללית (נבלות) ועוד כמה חברות כי הוראת הקבע לא עברה בגלל שהיו חסרים 13 ש"ח בחשבון, שאותם הבנק לקח ב"עמלת רבעון" ולא הודיע לי לפני זה.

אז על כל הוראת קבע כזו גם לקחו ממני 53 ש"ח, כי מה יותר טוב מאשר לקחת כסף ממישהו שכבר עד הצוואר בחובות?

4. יש לי כרגע מעט מאוד זמן לשלם לכל החברות שאני חייב להן ולתת אמצעי תשלום (שהבנק לקח ממני כי ביטלו לי את האשראי) לפני שפונים להוצאה לפועל.

כיף!

אני לא בעד מעשי אלימות נגד בנקים אבל אני לגמרי לא מופתע ואני גם בעד להוציא את הכסף שלנו משם.

אחרי החוב הזה, אני עם בנקים סיימתי!

יוסי,

תסלח לי בבקשה מראש שאני 'נכנס' בך, ומנצל את ההזדמנות בגלל הדברים שכתבת:

1. אם אתה משלם ריבית סימן שאתה במינוס. כלומר מתישהו השתמשת בכסף של הבנק. לא בכסף שהיה שלך, אלא בכסף שהבנק הלוואה לך (ולא משנה כרגע אם זה מינוס או הלוואה). לא רוצה לשלם ריבית - אל תשתמש בכסף של הבנק. אין לך מספיק הכנסות שיכסו את ההוצאות שלך? אל תוציא. אבל אל תוציא כסף שאין לך ואז תבוא בטענות לבנק.

2. ההכנסה שלך צריכה לכסות על ההוצאות שלך. כרגע יש לך גם הוצאות ריבית, וכסף (קרן ההלוואה או המינוס עצמו) שגם אותו אתה צריך להחזיר. לא מסתדר - תכניס עוד או אל תוציא. יש לך טענות על יוקר המחייה כאן, ושכולם מניאקים - סבבה. כולם אשמים חוץ מפרנקוס שמוציא יותר ממה שהוא מכניס.

3. אורנג' זונות (אבל אתה משתמש בשרותי הטלפוניה שלהם) כללית נבלות (אבל כשתהיה חולה אתה תרוץ לרופא ותקנה תרופה מסובסדת בבית המרקחת) הבנק בכלל חרא. מה עדיף? שישאירו את ההרשאות האולו פתוחות וכל החזרה תעלה לך 50+ שקליםאו שיסגרו את כל ההרשאות ויחסכו לך כסף? לדעתי הם היו דווקא מאוד הגונים איתך. אני התחננתי בפני לקוחה שתבטל את ההרשאות שלה לכל מיני מוסדות תרומות והיא לא הסכימה. ממש סירבה. אבל בגלל שהיא מסובכת מעל לראש עם הגבלה ועיקולים, בסוף היא נאותה.

4. לא הבנתי - מי אמור לטפל בעניינים שלך? אתה הרמטכ"ל? אלן דלון? לך תטפל בעניינים שלך ואל תתלונן על כל העולם.

הגישה שלך כל-כך ילדותית. אתה שמח שבבנק לא יגבו את ה 6000 שקלים של הרוצח, הבנק חרא, החברות שאתה נהנה משרותיהן זונות ונבלות, תיכף אתה תכיר את מנגנוני החושך של רשות האכיפה והגביה (הוצל"פ) והם בכלל יהיו השטן בהתגלמותו- ורק כבודו שמוציא יותר ממה שהוא מכניס לא אשם במצבו. כולם אשמים. כולם חוץ ממך.

תתבגר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יחזיר את הכסף. שלא יובן לא נכון, אין לי הרבה רגשות חיוביים כלפי הבנקים בארץ. ההתנהלות שלהם, במקרים רבים, שערורייתית ושערורייתית לא פחות היא החקיקה שמאפשרת את זה.

לא הליכוד, אגב, ולא אף אחד אחר ניסה להנהיג פה שיטה קפיטליסטית. אבל למה להצמד לעובדות, עדיף להמשיך לאכול בתאבון אתה השטויות שמאכילים בתקשורת.

גבי, זה הרי ברור שברגע שמישהו יענה הדיון יתדרדר לדיון פוליטי. למה כתבו יהודי? כי זו עובדה. יכלו לרשום אזרח? יכלו. עשו? לא. למה? כי זה פורום פרטי והמנהלים בו עושים מה בא להם. טוב לכולם? לא תמיד, אבל אם אתה אורח במקום כלשהו, תתנהג כאורח.

וRK בוא תסביר לי למה מאז שהליכוד עלה לשלטון יותר ויותר הטבות נעלמו? הטבה שמבוגר נוסע חינם באוטובוס, פנקס אדום (לא היה לי, אבל היה לאמי), קצבאות שקוצצו עם השנים ועוד ועוד. למה כל זה היה רק מאז הליכוד?

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי טיפוסים כמוך מסוכנים לעתידה של מדינת ישראל פי אלף מכל חמאסניק...

"שמור אותי מאוהביי, עם שונאיי אסתדר בעצמי".

למה כי אני עושה הכללות לגבי ערבים בCARSFORUM?

אגב בדקתי כרגע לפי הדיווחים בשעות הצהריים על חשד שאלה תושבי רהט הגיע מחדשות ערוץ 2, רק לאחר מכן אני וAGENT כתבנו את ההודעה

אבל כרגיל לצעוק גזענים גזענים כוחות השמאל יודעים יותר טוב מכל אחד אחר.

לגבי אישית , אין לי מה להסתיר ולהתבייש. אני נמצא בקונפליקט כמו רבים מאיתנו. מצד אחד אנחנו רוצים להיראות כלפי חוץ הומניים ולא עושים הבדלות, מצד שני במציאות הישראלית לפעמים זה בלתי אפשרי. אז לרוב מדברים על זה בהומור, גם הערבים כלפינו ולהיפך.

יש הבדלי תרבויות מאוד גדולים בין היהודים חילונים לתרבויות ערב , בין אם אלה מוסלמים,נוצרים,דרוזים ומגזרים נוספים בדואים,צ'רקסים וכו.

יש לי הרבה חברים מכל המגזרים שצויינו, אם זה חבר'ה ששירתו איתי בצבא, אם אלה מהמשרד בעבודה , אם מחוג האוהדים של מילאן. אנחנו יושבים ביחד, בבית אחד של השני , נמצאים באירועים ביחד.

אין מה להגיד ואלה אנשים מדהימים עם לב פתוח שאלה לפחות שגם שירתו פה בצבא מוכנים למות בשביל המדינה.

אבל מה לעשות שסבלנו במשך שנים מפגיע של מחבלים עם סייענים ערבים ישראלים שגרמו לעם ישראל להיות חשדן (שלצערי הופך אוטומטית לגזען בעיניכם) יש לנו בארץ גם מספר ישובים ששונאים את היהודים שנאת מוות ורק חושבים על דבר אחד, איך להתרחב ואיך לקחת לך את המקום ביום מהימים. מהסוג הזה שאם תהיה פה מלחמה והאחוז הזה יצטרך לבחור באיזה צד הוא, משום מה אני חושב שהוא יבחר להצטרף לאחים המקוריים שלהם. (שוב אני לא מדבר על אלה שנאמנים למדינה ושירתו פה בצבא או כאלה שמבוססים כלכלית ולא ירצו לסכן את המשרה שלהם ואת הבית שלהם בשביל אינטיפאדה זמנית)

בקשר לסכסוך עם הפלשתינאים, סלח לי אבל לפני שנרד לרזולוציה של הומניות וגזענות או לא גזענות , אני אגן קודם כל על המדינה ושטחיה, ורק לאחר מכן אתפנה לחלק כבוד עם הערכים על פיהם חונכתי.

האם זה אומר שאני פוסל להתחתן עם ערביה,אתיופית או תאילנדית? תתפלא אבל לא פוסל. קודם כל מסתכל על האדם.

בשירות הצבאי שלי היתי במשמר הגבול בשנות ה2000 כששרון נכנס להר הבית, ונחשפתי להרבה אירועים לא כולם הוציאו את כוחות הבטחון באור חיובי בלשון המעטה. אבל למדתי הרבה על אופי האוכלוסיה הערבית ,רובם רוצים לחיות טוב והבית שלהם פתוח לכל יהודי אבל שוב כשזה מגיע לנושאים עדינים מאוד קשה לגשר על הפערים התרבותיים.

אני מבין את התסכול של השמאל שרוצים שהממשלה תקדם פה תהליכים לשיוויון תעסוקתי ולקרב בין האוכלוסיות

אבל אני בטוח שהסיבה העיקרית שהמדינה לא פועלת לכיוון הזה זה הפחד מהעתיד ברמה הדמוגרפית ואם עכשיו קשה ליהודים להסתדר מבחינה כלכלית מה יקרה כאן כשהאוכלוסיה הערבית תכפיל את עצמה ותשתלב במשרות הבחירות במשק.

אנחנו מודאגים גם מהכלכלה כי אף אחד לא יבוא לעזור לנו כשיהיה כאן משבר.

כשזה יגיע לפתח של ביתך ואתה תהיה המיעוט ויהיה כאן מצב של או אתה או השכן מבאקה אל גרביה וילדיו, השד ה"גזען" יתעורר משנתו. ואני מודה שזה מבאס להיות בצד הנפגע, גם אני היתי שם כשאנטישמיות פגעה במשפחה שלי בברה"מ ובגללה עלינו ארצה. אבל כעת בגיל בוגר יותר אני רואה את הדברים אחרת, היהודים חיפשו להם מדינה משלהם, מצאו מדינה קטנה, רוצים להתפתח בה והם נמצאים בקונפליקט תמידי עם אוכלוסיה ערבית שנמצאת מסביב ורוצה לנגוס בעוגה.

איזה צביון יהיה למדינה כשיהיה כאן רוב ערבי? כמה שמכוער להגדיר את זה כך אבל זו החשיבה כרגע גם בדרגים הגבוהים והיא לגיטימית. אף יהודי לא רוצה שלמערכת החינוך יכנסו שעות לימוד קוראן , שחלק גדול מהתקציב יופנה לפיתוח מסגדים ותיווצר פה פלטפורמה שתקל על סוריה/לבנון ואיראן להכין את הסקאדים כדי לסיים את העבודה וליצור רצף טריטוריאלי. לא צריך הרבה שזה יקרה, רק להחליש קצת את המודיעין,מערכות ההגנה ואת חיל האוויר.

לדעתי בעתיד ימצאו פה איזה פתרון להגביל ילודה כדי שלא יווצר רוב ערבי ולא ניחנק פה בשטח של חצי מטר, אחרת המדינה באמת תהיה בסכנה קיומית.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם לרגע מכן יהודי לא יהודי.

כל מיני ארגוני שמאל/סוציאליזם/״צדק חברתי״ כבר עכשיו חוגגים על הדם. אלו מהם שלא מצדיקים את הרציחות במישרין מתחבאים מאחורי ״אנחנו מביעים צער אבל...״. פה טמונה הסכנה האמיתית מהעניין. גם נמצא צידוק לרצח במסווה עלאק-אידאולוגי, וגם ארגונים שטובת הציבור בישראל היא הדבר האחרון שאכפת להם ממנו, מקבלים רוח גבית. כל מיני טמבלים משועממים שחושבים שצ׳ה היה סוג של צדיק ובטוחים עד כדי אלימות בצדקת דרכם כבר עכשיו גומרים מהאירוע הזה. זו הסכנה האמיתית. אני חושש שהחיה האדומה הרימה את ראשה המכוער, והפעם יהיה קשה יותר להיפטר ממנה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי כי אני עייף מדי. אראה מחר ואגיב על זה.

למה כי אני עושה הכללות לגבי ערבים ...

אבל מה לעשות שסבלנו במשך שנים מפגיע של מחבלים עם סייענים ערבים ישראלים שגרמו לעם ישראל להיות חשדן (שלצערי הופך אוטומטית לגזען בעיניכם) יש לנו בארץ גם מספר ישובים ששונאים את היהודים שנאת מוות ורק חושבים על דבר אחד, איך להתרחב ואיך לקחת לך את המקום ביום מהימים. מהסוג הזה שאם תהיה פה מלחמה והאחוז הזה יצטרך לבחור באיזה צד הוא, משום מה אני חושב שהוא יבחר להצטרף לאחים המקוריים שלהם. (שוב אני לא מדבר על אלה שנאמנים למדינה ושירתו פה בצבא או כאלה שמבוססים כלכלית ולא ירצו לסכן את המשרה שלהם ואת הבית שלהם בשביל אינטיפאדה זמנית)

זה לא כ"כ אכפת אלנשים מסויימים. מבחינתם אתה הכובש ואתה צריך לברוח מכאן כמה שיותר מהר כדי להחזיר את האדמות "לבעליהן החוקיים".

בקשר לסכסוך עם הפלשתינאים, סלח לי אבל לפני שנרד לרזולוציה של הומניות וגזענות או לא גזענות , אני אגן קודם כל על המדינה ושטחיה, ורק לאחר מכן אתפנה לחלק כבוד עם הערכים על פיהם חונכתי.

למה נראה לך שאתה יכול להגן על אדמות שאתה כבשת? הרי אתה הכובש, אז אל תתפלא שמנסים לחסל אותך.

האם זה אומר שאני פוסל להתחתן עם ערביה,אתיופית או תאילנדית? תתפלא אבל לא פוסל. קודם כל מסתכל על האדם.

גם אז יחשבו שאתה חלאת המין האנושי, כי אתה הרי הכובש, זוכר?

בשירות הצבאי שלי היתי במשמר הגבול בשנות ה2000 כששרון נכנס להר הבית, ונחשפתי להרבה אירועים לא כולם הוציאו את כוחות הבטחון באור חיובי בלשון המעטה. אבל למדתי הרבה על אופי האוכלוסיה הערבית ,רובם רוצים לחיות טוב והבית שלהם פתוח לכל יהודי אבל שוב כשזה מגיע לנושאים עדינים מאוד קשה לגשר על הפערים התרבותיים.

עצם זה שהיית במג"ב אתה לא נחשב בעיני אנשים מסויימים למשהו שדומה לאדם.

איזה צביון יהיה למדינה כשיהיה כאן רוב ערבי? כמה שמכוער להגדיר את זה כך אבל זו החשיבה כרגע גם בדרגים הגבוהים והיא לגיטימית. אף יהודי לא רוצה שלמערכת החינוך יכנסו שעות לימוד קוראן , שחלק גדול מהתקציב יופנה לפיתוח מסגדים ותיווצר פה פלטפורמה שתקל על סוריה/לבנון ואיראן להכין את הסקאדים כדי לסיים את העבודה וליצור רצף טריטוריאלי. לא צריך הרבה שזה יקרה, רק להחליש קצת את המודיעין,מערכות ההגנה ואת חיל האוויר.

חבר, אתה שוכח דבר אחד. אתה ה כ ו ב ש!!

לדעתי בעתיד ימצאו פה איזה פתרון להגביל ילודה כדי שלא יווצר רוב ערבי ולא ניחנק פה בשטח של חצי מטר, אחרת המדינה באמת תהיה בסכנה קיומית.

כמובן שהכל בציניות, ואני חושב בדיוק ההיפך.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב טענה מעניינית ששמעתי בחדשות זה שכמה צעקה מכיוון הנהלת הבנקים שיש הסטה תקשורתית מאוד גדולה כלפי הבנקים בארץ (מעניין למה:roll: ) והפיגוע הזה העלה את מדד הפחד לרמות גבוהות.

אומנם הבן אדם סבל מבעיות נפשיות, אבל התקשורת באמת מובילה איזשהו קאמפיין מתמשך שמציג את המשכורות והרווחים השמנים של הבנקים, את העמלות הגבוהות שלא נהוגות בעולם וקשה שלא לדבר על ריכוזיות כשמזכירים היום את המערכת הבנקאית שנהנת מאוד מהשיטה (האזרח הקטן בסופו של דבר לא משלם לבנקים אלפי שקלים בשנה על עמלות, אבל אם סוכמים את כולם יחד נוצר כאן מצב של חזירות והממשלה צריכה למצוא דרכים לנתב את הרווחים האלה לפחות לטובת שירותים שיועילו לאזרח , אם זה תחבורה,בריאות ועוד).

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...