Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אמרתי את זה.

אמרתי שאם יש כאלו בקבוצות מסוימות שיש להם בעיות הסתגלות, אני מבין את זה.

זה משהו שצריך לפתור ברמה החינוכית והקהילתית.

את העבריינים עצמם צריך להוציא מהחברה בכוח אבל גם לעשות הסברה ללמה זה קורה.

ולא יודע אם שמת לב אבל גם כתבתי שבתוך המערכת החינוכית שלהם עובדים קשה בשביל לפתור את כל הבעיות האלו. הם רוצים להתקדם אבל המדינה לא ממש עוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

milanista23 בזכות אנשים כמוך יהיה פה עתיד.

יבגניפ אתה עובד בהיי טק עד כמה שזכור לי ופרנקוס את סיפור חייך כל חברי הפורום מכירים יותר טוב מאשר הביוגרפיה של יצחק רבין אז אני מתקשה להבין איפה אתם יכולים להרגיש את האיום התמידי, את הסכנה, את הרס הפסטורליות החוזר ושב הזה.

סנדלרים ילכו יחפים לנצח כאשר זה רק דיבורים.

במילה אחת: בולשיט.

אתה לא מכיר אותי, לא את הרקע שלי (חוץ מזה שאתה יכול לנחש שאני מברהמ במקור), לא איפה עבדתי לפני ההייטק, לא עם מי אני עובד היום ולא מה ההורים או קרובי משפחה אחרים שלי עושים. אתה לא יודע מה עיצב את הדעות שלי בהמלך השנים. אתה לא יודע עלי כלום. אבל יש לך סטראוטיפ של שמאלני בראש וצריך להתאים אותי אליו.

milanista אני לא חושב שאתה כזה ימני, מסיבה מאוד פשוטה: אתה מוכן לחזור לקווי 67 במתכונת כלשהי. ביבי ובנט לא. פעם חשבתי כמוך וחשבתי שרק הרעים בצד השני מונעים את השלום. אחר כך גיליתי שיש רעים משני צדדים. בכל מקרה, אין טעם לחזור על כל ההתכתבות הזו, אבל בשורה התחתונה מנהיגי הימין ממש אבל ממש לא רוצים לחזור לקווי 67 או לשום קו אחר.

קייסר, מדהים שהרכיבה של הסוציאליסטים מפריע לך, אבל זה שליברמן כתב שזה פיגוע ומאות אנשי ימין כתבו סטטוסים נגד ערבים בפייסבוק, כי הניחו שזה ערבים - זה בסדר. לכתוב שזה פיגוע, כדי לחמם עוד קצת את האספסוף הישראלי, ולפני שיודעים את העובדות - זה לא לרכב על גבם של המתים באירוע כזה?

לציניות, מסתבר, אין גבולות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה.

אמרתי שאם יש כאלו בקבוצות מסוימות שיש להם בעיות הסתגלות, אני מבין את זה.

זה משהו שצריך לפתור ברמה החינוכית והקהילתית.

את העבריינים עצמם צריך להוציא מהחברה בכוח אבל גם לעשות הסברה ללמה זה קורה.

ולא יודע אם שמת לב אבל גם כתבתי שבתוך המערכת החינוכית שלהם עובדים קשה בשביל לפתור את כל הבעיות האלו. הם רוצים להתקדם אבל המדינה לא ממש עוזרת.

im just busting your balls :lol:

עכשיו נזכרתי בכתבה שראיתי על המצב בדרום.

איך אפשר להישאר אדיש...

יבגניפ, לא אמרתי שאני מכיר אותך. יתרה מכך, לא אמרתי שטרחתי לקרוא את ההודעות שלכם קודם לכן. הבחור מעלי שציין אותכם תומך בתגובות מפונפנות כאלו שמוציאים את כולם טוב (או בעברית, שמאל) ועשיתי 1+1. לדעתך יצא לי לא נכון ? :lol:

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה יוצא לך נכון לא הייתי כותב שזה בולשיט, לא?

מה בדיוק היה אמור לצאת נכון? זה שאני עובד בייהטק? כן, זה משהו שכתבתי כאן. לגבי כל השאר? לא, לא יצא לך נכון.

בחיים גם לא כתבתי פה או בשום מקום אף הודעה שמוציאה את כולם בסדר. אם כבר אז אולי הפוך

למדנו היום שיעור על סטראוטיפים ולמה הם לא (תמיד) עובדים, לא? לפעמים כדאי לקרוא, להבין, להכיר, ללמוד. לא רק לנחש. זה תקף לא רק לגבי הודעות בפורום, אלא הדרך בה אנחנו מגבשים את הדעות שלנו בכלל.

לפני שמתלהמים ומתפרצים לכתוב עוד תגובה על כמה כל הסמולנים לא מכירים את הערבים ולא ראו ערבים בחיים שלהם, תנסה לקרוא מה אותם הסמולנים טוענים. לפעמים זה עוזר לדעת מה הדעות של הבן אדם שאתה יוצא נגדו או מתווכח איתו, לפני שאתה מתחיל את הויכוח. לפעמים, לא תמיד.

האם אתם יכולים להבין גזענות כמו שהאתיופים מרגישים פה בישראל ?

הנה לך עוד דוגמא. אני לא יכול לקבל את הגזענות. בתור מי שחווה אותה על בשרו (כמו כל רוסי שכותב כאן), אני יכלו לספר לך שאני יודע איך זה מרגיש להיות הקורבן שלה. משהו שרוב הישראלים מכיר רק מהסיפורים על אנטישמיות שמספרים לך בערב יום השואה וממור"קים כאלו ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא בנוגע לבדואים בדרום הוא מ-א-ו-ד מורכב ולאו דווקא עם אמת אחת לכאן או לכאן. קטונתי מלסכם ולהסביר את עמדות כל הצדדים אבל בהחלט לא מדובר בתמונת שחור-לבן כפי שיש ניסיון תמיד להציג לפי כל אחד מהצדדים. דבר אחד ברור לכולם - מי שבעיקר אשם זאת המדינה, שהסירה את ידיה ואחריותה מאזור הדרום.

למי שמעוניין להשקיע 20 דקות מזמנו אני ממליץ לראות את התכנית הנ"ל שמציגה יפה את הנושא בקצרה. (התכנית מדברת גם על הצפון שבו יש נסיבות דומות אך מעט שונות)

http://www.youtube.com/watch?v=E8sUz2juAXs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת: בולשיט.

milanista אני לא חושב שאתה כזה ימני, מסיבה מאוד פשוטה: אתה מוכן לחזור לקווי 67 במתכונת כלשהי. ביבי ובנט לא. פעם חשבתי כמוך וחשבתי שרק הרעים בצד השני מונעים את השלום. אחר כך גיליתי שיש רעים משני צדדים. בכל מקרה, אין טעם לחזור על כל ההתכתבות הזו, אבל בשורה התחתונה מנהיגי הימין ממש אבל ממש לא רוצים לחזור לקווי 67 או לשום קו אחר.

הסיבות של ביבי עד כמה שידוע לי הן בטחוניות אסטרטגיות (מרחיק את טווח הטילים ומאפשר פעילות של השב"כ במניעת פעולות טרור בסמוך לאוכלוסיה ישראלית), הפרדנו את עזה וחוטפים יותר טילים מאשר לפני הפינוי.

הפחד הזה קיים ולגיטימי (איזו כלכלה תהיה לישראל כשחוטפים טילים גם מעזה וגם מיו"ש), הסיבה היחידה שארגוני הטרור לוקחים הפסקות בירי זה זמן להתחמש מחדש עד למערכה הבאה. גם כך הם לא רואים ערך לחייהם ולסוביביהם, המטרה שלהם אחת ויחידה וזה לראות אותך נעלם וסובל.

אצל בנט הסיבות יותר ציוניות, הזכות היסטורית דתית ולאומית לשלוט על שטחי ישע

וכמובן הבעיתיות בפינוי מתנחלים מהאזור ואח"כ לפצות אותם במיליארדי שקלים

אני אפשהו באמצע, את הגולן לא להחזיר בשום אופן גם בגלל האיום הסורי, את יהודה ושומרון להחזיר רק במתווה שיאפשר לנו להגן על עצמנו לאחר מכן, תוך פגיעה מינימלית בהתנחלויות. (כמובן לא זכות שיבה ולא נעליים, שהירדנים יקחו אותם גם ככה 60-70% מהירדנים "פלשתינאים")

האיום הדמוגרפי והכלכלי בעתיד יהיה מסוכן מאוד ואני בטוח שיגיעו שם לפתרון.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד הויכוח על הפוליטיקה, השגה נוספת לעניין הכותרת של השרשור. אם אכן כל הבעיה שלו הייתה חוב של 6,000 ש"ח או שהלוואה של 6,000 ש"ח הייתה פותרת לו את הבעיות הכלכליות כמפורסם (שוב, תלוי באמת של הפרסום, זה כלל לא מובן מאליו), קשה יום הוא לא היה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 6000 חריגה אבל הבור היה 30000

אדם ללא עבודה, לא נשוי בגיל 40 ומאוד ממורמר הוביל אותו להחלטה להתאבד. אבל אם כבר להתאבד אז לקחת איתו בדרך כמה מאלה שסירבו לעזור לו בהלוואה נוספת כדי לעבור את התקופה הקשה.

לדעתי זה תקדים לארועים נוספים שיקרו בהמשך . רק שהפעם לא בטוח שמאבטח לא מקצועי יצליח לעצור מישהו שמגיע במטרה להתאבד. הוא הראשון שיחטוף כדור בראש. עד שעובדי הבנק יתעוררו ויבינו מי נגד מי, הוא יכנס לסניף וירסס שם את האחרים.

מהבחינה הזו כל מאבטח פשוט עם נשק או כל קצין בטחון שנקלה לקשיים כלכליים יכול להפוך לחומר נפץ , ולא חסרים ממורמרים בארץ שהחיים לא הטיבו עימם.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפשהו באמצע, את הגולן לא להחזיר בשום אופן גם בגלל האיום הסורי, את יהודה ושומרון להחזיר רק במתווה שיאפשר לנו להגן על עצמנו לאחר מכן, תוך פגיעה מינימלית בהתנחלויות. (כמובן לא זכות שיבה ולא נעליים, שהירדנים יקחו אותם גם ככה 60-70% מהירדנים "פלשתינאים")

האיום הדמוגרפי והכלכלי בעתיד יהיה מסוכן מאוד ואני בטוח שיגיעו שם לפתרון.

הדעות שלי לא מאוד רחוקות משלך.

לצערי חלון הזמן לפתרון של שתי מדינות הולך ומצטמצם (וזה לא שזה פתרון מובטח מלכתחילה, לאור בעיות כמו בעיית הפליטית או ההתנחלויות מהצד השני). העניין הוא שמנהיגי שני הצדדים עושים כל מה שתלוי בהם כדי להרוג את הפתרון הזה סופית: בצד שלנו בונים ללא הפסקה, כדי שאחר כך יהיה בלתי אפשרי לפנות ובצד שלהם אין מנהיג אחד שיש לו את האומץ לקום ולספר לאנשים שלו שהפליטים לא "יחזרו" ליפו או לחיפה או לרמלה (בלי בכלל להכנס לזה שאנחנו כבר דור שלישי אחרי מלחמת העצמאות וחלק די גדול מאותם הפליטים מעולם לא היו כאן).

מה יהיה כאן בסוף? סביר להניח שמתישהו כל העסק יתפוצץ ואז יכריחו אותנו לבנות מדינה דו לאומיות חצי מתפקדת. כמה מאיתנו ישארו לחיות כאן במצב כזה? כנראה שבודדים. באסה לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני (ושי וכל שאר חסידי אומות עולם), אני רק שאלה - נגיד וקורה נס ויש הסכם שלום, ומחליטים להקים 2 מדינות בקווי 67. את המתנחלים כמובן מחזירים לתוך גבולות 67 (או שהם חוזרים ברצון, ומי שחושב שבאמת יש להם אפשרות להישאר במדינה הפלסטינית בלי שישחטו אותם אחרי כמה ימים חי בסרט), אבל מה קורה עם ערביי ישראל? האם גם במקרה זה נבצע טרנספר של כל הערבים למדינה ה"פלסטינית" החדשה?

ואני יודע שאתם לא מקבלי החלטות וכדומה, אבל אני רוצה לשמוע את העמדה שלכם בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הבדואי שכולם האשימו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4382350,00.html

ואנשים תפסיקו עם כל ההכללות האלה

כמו שיש ישראלים יהודים מכל הזנים והדיעות

ככה גם יש ישראלים ערבים מכל הזנים והדיעות

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרח ישראלי הוא אזרח ישראלי.

יש לו זכות להיות פה כמו לכל אחד אחר גם אם הוא ערבי.

למה לעשות להם טרנספר?

אז גם למתנחלים תאפשר להישאר במדינה הפלסטינית החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 6000 חריגה אבל הבור היה 30000

אדם ללא עבודה, לא נשוי בגיל 40 ומאוד ממורמר הוביל אותו להחלטה להתאבד. אבל אם כבר להתאבד אז לקחת איתו בדרך כמה מאלה שסירבו לעזור לו בהלוואה נוספת כדי לעבור את התקופה הקשה.

לדעתי זה תקדים לארועים נוספים שיקרו בהמשך . רק שהפעם לא בטוח שמאבטח לא מקצועי יצליח לעצור מישהו שמגיע במטרה להתאבד. הוא הראשון שיחטוף כדור בראש. עד שעובדי הבנק יתעוררו ויבינו מי נגד מי, הוא יכנס לסניף וירסס שם את האחרים.

מהבחינה הזו כל מאבטח פשוט עם נשק או כל קצין בטחון שנקלה לקשיים כלכליים יכול להפוך לחומר נפץ , ולא חסרים ממורמרים בארץ שהחיים לא הטיבו עימם.

גם 6000 ש"ח לאדם שלא עובד כבר 10 שנים זה המון כסף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...