Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק סולטיס

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 3990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פראיירים לא מתים, מתחלפים. כתבתי כבר? אה כן. מי שקונה רכב כזה ב-130 אלף או מעוניין לקנות במחיר הזה, הוא מחפש פוזה ויש לו כסף "לזרוק" (במרכאות כי כמעט כל רכב שקונים זה זריקת כסף), ולא מבין ברכבים/לא רוצה רכב להנאה (יש חלק ויש חלק כמובן). מבחינת הנאה המיאטה עדיפה, אז מי שרוצה להנות יקנה מיאטה בתקציב הזה.

שורה תחתונה - תהנה מהרכב ותשמור על עצמך וגם על הרכב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שומכאר - כקורא שלא מכיר לא אותך ולא אותו, זה מרגיש כמו קנאה.

כל מי שקונה אוטו לא רגיל הוא סוג של פרייאר כנראה.

לפותח השרשור: תהנה מהאוטו! יש לו יופי מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה כנראה לא קראת את כל מה שכתבתי. במחיר שהוא שילם על הרכב הזה, יש המון חלופות טובות יותר (מבחינת הכל), מה גם שכבר כתבתי כמה הייתי משלם על הרכב הזה לו הייתי קונה, וכמה היא שווה לדעתי ולדעת יד2 (למרות שלא הייתי קונה אחת בחיים).

מגאן RS אוטו לא רגיל, נכון? תקנה אחת ב-140 אלף, שנתון 2011, אתה תהיה פראייר? ממש לא (ויש עוד המון דוגמאות כמובן).

אגב , בוא תגיד לי אתה במה יש לי לקנא? כבר ציינתי את זה, הרכב הזה לא שווה את המחיר שהוא שילם ואפילו לא קרוב. אני לא מחובבי הסולסטיס. מילא היה מביא איזו M ישנה, הייתי ריר 8)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין מחירים לדברים האלה.

זה כמו שאנשים משלמים על פיאט קופה שנת 96 מחירים שהם קונים רכב מתקדם לפחות בעשור

בכל מקרה לפותח האשכול תהנה מהרכב, אני דווקא הייתי מחפש טורבו גיר רגיל D: אבל רק כי אני יודע איך ההרגשה אחרי 6 אטמוספריות שהיו ברשותי, אני לא יורד מהטורבו לעולם!! אלא אם כן זה איזה אמריקאית עם מנוע של טנק.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין מחירים לדברים האלה.

זה כמו שאנשים משלמים על פיאט קופה שנת 96 מחירים שהם קונים רכב מתקדם לפחות בעשור

בכל מקרה לפותח האשכול תהנה מהרכב, אני דווקא הייתי מחפש טורבו גיר רגיל D: אבל רק כי אני יודע איך ההרגשה אחרי 6 אטמוספריות שהיו ברשותי, אני לא יורד מהטורבו לעולם!! אלא אם כן זה איזה אמריקאית עם מנוע של טנק.

אולי הרכב הבא , צריך לחוות ולהדבק בחיידק נראה לי, ד"א אחלה פרוייקט של הפיאט שאפו.

תודה לכולם :)

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שלא הייתי נותן עליו יותר מ-90.

אתה בכלל נוסע על יונדאי ולוסטר (עם הנעה קדמית) שאפילו עשרת אלפים שקלים לא הייתי שם עליה. גם בחינם, הייתי משאיר אותה בחנייה, או שולח אותה לברזל. מה הקטע המפגר הזה של הדלתות? והעיצוב המזעזע של האחורה, נו באמת. על זה אתה נוסע, ואתה עוד פותח את הפה?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד אליך, אני לא מדבר על המראה של הרכב אלא על התמורה שלו. ואתה כנראה היית בעלים של אחת ונפגע לך האגו עם מה שכתבתי כי בטח שילמת על אחת הון תועפות (או שפשוט אתה שונא וולוסטר ומצאת לך איפה לפתוח את הפה שלך).

לצערך לא נעלבתי, סך הכל זה עוד רכב שיש לי בחיים, לא התחתנתי איתו. מאוד מבדר אותי אבל שאנשים כאן מתעצבנים מדעות של אחרים, איזה הומור :lol:

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל נוסע על יונדאי ולוסטר (עם הנעה קדמית) שאפילו עשרת אלפים שקלים לא הייתי שם עליה. גם בחינם, הייתי משאיר אותה בחנייה, או שולח אותה לברזל. מה הקטע המפגר הזה של הדלתות? והעיצוב המזעזע של האחורה, נו באמת. על זה אתה נוסע, ואתה עוד פותח את הפה?

צודק. כל ילד היום עם פחית יונדאי תופס מעצמו מבין גדול. מתנשאים כאילו יש להם רכב על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהיית ציני בתגובה שלך, כי אם אתה רואה מישהו שמתנשא כאן, תגיד לי שאדע לזהות אותו. איפה מתנשא או קנאי קשור לעניין הזה שאני חושב שהוא פראייר כי הוא קנה את הרכב הנ"ל במחיר כזה?

איזה תגובות הזויות יש כאן, לא ייאמן. יודעים מה? לא אכפת לי. בזכותו אני יודע שיהיה מי שיקנה את הרכב שלי במחירון +10 אלף. תודה :-)

עריכה:

עכשיו נזכרתי שאתה אותו DTE שאוהב להשמיץ בכל שירשור אפשרי את יונדאי. אוי לבושה שבכלל הגבתי לך.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוליטס? אפילו אין לך מושג איך כותבים את השם נכון. ברור, כי נכנסת להשמיץ את יונדאי :-)

אגב, איפה קראת שיש השוואה שלי בין היונדאי לסולסטיס? כהרגלך, אתה כותב שטויות וכל פעם שיש שירשור על יונדאי כזו או אחרת או שנושא יונדאי עולה, אתה יוצא למתקפה. רק חבל שאין לך כלים להתקפות האלו ואתה נתמך על קש. תהנה 8)

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חרגנו בהרבה מנושא השרשור, כול אחד יעשה בכסף שלו מה שבא לו.

בדיוק כמו שחבר שלי חלם על אודי TT מאז שאני זוכר אותו, הלך ושם 80 אלף שקל על אודי TT 2001, כולם יגידו שהוא דפוק, אבל זה החלום שלו ולזה מה שהוא רצה, נכון, יכול היה לקנות רכב חדש מהחברה באותו כסף, נכון יכול היה לקנות מיאטה חדשה בהרבה, אבל הוא רצה אודי TT, בחירה שלו וזה מה יש וזכותו לעשות בכסף שלו מה שבא לו, זה לא עושה אותו פראייר או כול דבר אחר, אלא בנאדם שהולך אחרי מה שהוא חולם ורוצה, והאמת שאני מעריך אותו על זה, כי הוא עושה את זה בכול דבר בחיים, גם בעבודה.

אז דיי, שחררו וצאו לבנאדם מהחיים ומהכיס.

לפותח השרשור - רכב יפה, תתחדש!. תהנה ממנו, רכב עם גג נפתח זו חוויה יחודית, אני רק מלנהוג בTT כמה פעמים מוכן למכור את הריו החדשה שלי ולקנות רכב כזה, חוויה. (לצערי אני הולך עם המוח ולא עם הלב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו שומכאר באמאשך,אתה מדבר על כך הרבה שטויות בהתלהמות מעצבנת.

ומי אתה שתשפוט על רכבי פוזה? יונדאי וולסטר,פשוט לזרוק את הכסף,למה לא בכסף הזה קנית רכב נהיגה אמיתי יד שנייה והיית חוסך את ירידת הערך והיית נהנה יותר?.

לגבי המחיר של הסולסטיס,אלו המחירים נקודה,פותח השרשור קנה את הרכב ב125 וגם ימכור בעוד שנה לא רחוק משם.

בין אם הרכב שווה את הכסף או לא,ברור שלא,אבל גם משפחתית חדשה ב120K זאת בדיחה מרושעת.

את הבימר שלי קניתי מעל המחירון,אז מה אני פרארייר? כנראה שלא,שלפחות פעם בשבוע אני מוצא פתק על שמשה(רוצה למכור?).

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...