Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק סולטיס

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאתה חם על רכב , ונכנס לך הג'וק שום דבר לא מעניין אותך,נעבור גם את עניין הביטוח , שווה כל שקל החיוך שיש לי על הפנים שאני נכנס ומתניע את הרכב .

אם אחרי משפט כזה שומאכר עוד פעם יכתוב פראייר... :lol: תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא 13 אלף לא נשמע כ"כ הרבה בשביל רכב כזה.

ההצעה הכי טובה לביטוח מקיף עבור מיאטה NC שהצלחתי לקבל לפני כשנה וחצי הייתה 14 אלף ש"ח. ואני לא נהג חדש.

זה כי פנית כנראה לחברות הישירות.

רוב החבר'ה במועדון הרודסטרים מבטחים באיזור ה-7K ש"ח (מקיף + חובה) לנהג מעל גיל 24.

לגבי הרכב עצמו, אני לא אכנס לויכוח האם העיסקה הזו כדאית או לא כי זה עניין של בעל הרכב בלבד.

בגדול, אין הרבה אלטרנטיבות בתקציב של איזור ה-100K ש"ח, רודסטר, עד 5 שנים על הכביש ואטומט.

מיאטה הייתה נותנת לך את הטוב בכל העולמות אבל היא מגיעה רק עם גיר ידני (וטוב שכך).

פוזה יש לרכב הזה בכמויות, עד שאתה מגלה שבשביל לסגור/לפתוח את הגג צריך לצאת מהרכב.

נכון שהרכב הזה לא חורך אספלט אבל אני ממליץ לך על קורס נהיגה מתקדמת עם מדריך שמכיר את הרכב כדי שיוכל ללמד אותך לפחות את ה"בייסיק" של רזי ההנעה אחורית. לא בשביל שתוכל לצאת מחר בבוקר לתקוף פניות אלא בכדי שלא תעשה טעויות בנהיגה רגילה שיסתיימו בעץ/עמוד/גדר הפרדה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי פנית כנראה לחברות הישירות.

רוב החבר'ה במועדון הרודסטרים מבטחים באיזור ה-7K ש"ח (מקיף + חובה) לנהג מעל גיל 24.

נראה לך שהחברות הישירות נותנות בכלל הצעה למיאטות?

אני מתחת ל 24 אבל לא נהג חדש.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש היא יפייפיה! מזכיר לי לפני כמה שנים אני הייתי בגילך והתייעצתי פה לגבי a8 וכולם התחילו להיכנס לי לכיס ולעבר ולמה לא עשיתי צבא ולבלבל לי במוח למה לי לא לקנות אחת כזו, אז יש לך רכב מהמם ואל תתרגש מכל מה שיכתבו פה, ולכל הקנאים, כיום אני בן 23 ונוסע על יגואר xf, היה נחמד לבקר פה :) תתחדש ושמור על עצמך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רכב יפה, תתחדש וסע רק בדרכים טובות.

תהייה שעלתה בראשי... אם הדגם הזה הגיע לארץ רק בייבוא אישי, הכיצד זה שראיתי לא מעט רכבים כאלה על הכביש (כמובן באופן יחסי)?

אני מתקשה להאמין שיש כ"כ הרבה נהגים שרכשו את הרכב בייבוא אישי... אגב, כמה חתיכות כאלה יש על כבישי הארץ לדעתכם?

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רכב יפה, תתחדש וסע רק בדרכים טובות.

תהייה שעלתה בראשי... אם הדגם הזה הגיע לארץ רק בייבוא אישי, הכיצד זה שראיתי לא מעט רכבים כאלה על הכביש (כמובן באופן יחסי)?

אני מתקשה להאמין שיש כ"כ הרבה נהגים שרכשו את הרכב בייבוא אישי... אגב, כמה חתיכות כאלה יש על כבישי הארץ לדעתכם?

בדיוק באותה הדרך שייבאו לפה המון chrysler 300c לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מדליק ,גם הבפנים שלו נראה כמו חדר בצימר :wink:.

אגב,זה למה לא העליתי לפה תמונות של הצארג'ר שהיה על הקאוואליר שלי...

כדי לא לשמוע " פראייר,מי עושה דבר כזה לקאוואליר".

מי שראה יודע.

אגב,ברכב ללא מחירון מוגדר- כל סכום הוא הוגן,הכל עניין של עד כמה אתה "חם" על האוטו.

אגב, איך השיוט של הרכב במהירויות בין עירוניות?

בידוד רעשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...