Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק סולטיס

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן עשרים וכבר עם סולסטיס נוצצת...יפה יפה! (ימותו הקנאים).

בגילך נהגתי בעיקר על נגמשי"ים וטנקים....

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שתפס את עיני הוא שבגיל 20 הספקת להחליף את כל הרכבים הבאים, שזה אומר פחות מחצי שנה לרכב (ואם ניקח בחשבון שלוקח זמן למכור ולקנות, אז לא החזקת יותר מחודש-חודשיים עם רכב כלשהו עד שפזלת לרכב הבא). לא מבין אותך, אך בכל מקרה מקווה שתהנה מהרכב הזה (עד לרכב הבא בקרוב בימינו) שהוא באמת מיוחד ויפה מהמקובל בכבישי ארצנו.

2007 White Pontiac Solstice

Mazda 3 Hatchback 2.0 2007 black - sold

Hyundai Veloster premuim 2012 black - sold

Mazda 6 premium 2.5 2008 bordeaux - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי זה ק"מ

וגם המד קמש מראה לי MPH בגדול וKMH בקטן באמצע.

אם הוא מראה מייל בגדול אז רוב הסיכויים שמה שאתה רואה זה מיילים ולא ק"מ. למרות שיש דגמים שבהם אפשר לשנות מKM לMI את המד הדיגיטלי, רק תוודא.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מראה מייל בגדול אז רוב הסיכויים שמה שאתה רואה זה מיילים ולא ק"מ. למרות שיש דגמים שבהם אפשר לשנות מKM לMI את המד הדיגיטלי, רק תוודא.

רשום לי קילומטרים , וגם בבדיקה הוא בדק ווידה שזה אכן קילומטרים ולא מיילים.

תודה :)

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתפס את עיני הוא שבגיל 20 הספקת להחליף את כל הרכבים הבאים, שזה אומר פחות מחצי שנה לרכב (ואם ניקח בחשבון שלוקח זמן למכור ולקנות, אז לא החזקת יותר מחודש-חודשיים עם רכב כלשהו עד שפזלת לרכב הבא). לא מבין אותך, אך בכל מקרה מקווה שתהנה מהרכב הזה (עד לרכב הבא בקרוב בימינו) שהוא באמת מיוחד ויפה מהמקובל בכבישי ארצנו.

2007 White Pontiac Solstice

Mazda 3 Hatchback 2.0 2007 black - sold

Hyundai Veloster premuim 2012 black - sold

Mazda 6 premium 2.5 2008 bordeaux - sold

כן בעיה רצינית אצלי החוסר עקביות ורצינות עם רכבים,מקווה שהרכב הזה יחזיק אותי כמו שצריך , המאזדה הייתה הרכב השנוא עליי ביותר ושבוע אחרי הקנייה כבר חשבתי על מכירה,בנתיים יש חיוך על הפנים שאני נכנס לרכב זה שווה הכול , נקווה שזה ימשיך .

וסליחה על הדאבל.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב צבעים יפה :-)

עצה קטנה: בפורום מועדון הרודסטרים תמצא כמה וכמה בעלי סולסטיסים שיוכלו לייעץ לך בסוגיות תחזוקה.

חפש אותם בגוגל.

תתחדש וסע בדרכים טובות,

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

רק שים לב שאני לא בטוח שיש ערובה שאתה אכן יד ראשונה, משום שלמיטב זכרוני כל רכב שמיובא לארץ נרשם כיד I עם כניסתו לארץ. לא שזה מעניין במיוחד - אם הרכב עבר בדיקה - אבל רק שתדע.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

רק שים לב שאני לא בטוח שיש ערובה שאתה אכן יד ראשונה, משום שלמיטב זכרוני כל רכב שמיובא לארץ נרשם כיד I עם כניסתו לארץ. לא שזה מעניין במיוחד - אם הרכב עבר בדיקה - אבל רק שתדע.

אני יד שנייה , הרכב נקנה מיד ראשונה . יכול להיות הסברתי את עצמי לא נכון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הפונטיאק.

רכב יפה מאוד.:-)

נ.ב הרכב שלך כבר למכירה? ראיתי מודעה ביד2 עם רכב בדיוק כמו שלך.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הפונטיאק.

רכב יפה מאוד.:-)

נ.ב הרכב שלך כבר למכירה? ראיתי מודעה ביד2 עם רכב בדיוק כמו שלך.

הסתלבטות של החברים שהחליטו לפרסם מעכשיו כי במילא לטענתם היא תמכר תוך כמה חודשים , לא להתייחס זה לא באמת למכירה ולא אקטואלי.

ולחתונה - לא לא הייתי שם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יד שנייה , הרכב נקנה מיד ראשונה . יכול להיות הסברתי את עצמי לא נכון .

הוא התכוון שהרכב יכל להיות יד 10 באמריקה.

כשהוא יובא לארץ, הוא נרשם כיד ראשונה, ויהי מה.

לכן אתה שניה.

אבל בפועל יכול להיות 12.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2 ליטר טורבו יותר נדירות ורובן עם גיר רגיל.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...