Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

אם כבר התעורר השרשור, אז רכישה אחרונה - Christopher Ward C11 MSL Auto, גרסת PVD/Vintage Lume. /QUOTE]

[ATTACH=CONFIG]428528[/ATTACH]

שעון מדהים !!

מאיפה קנית? כמה עלה, אם אפשר לשאול?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מביא פה שעון בומבסטי, רק אני מביא פה 'כרישון', האמת אני שנים עם קסיו, פשוט אוהב אותם אבל תחילת החודש היה מבצעים ענקיים על המותג SHARK אז אמרתי למה לא..אפשר פעם ב לעשות החלפות.

SH105-2.jpg

שעון לא כל כך סטנדרטי (אולי יותר מדי סטנדרטי) אבל גם לא רע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo, שעון מגניב ביותר! תן עליו קצת פרטים: מנגנון, סוג מתכת, קוטר וכו'.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להיות חוצפן ולשאול כמה הוא עלה לבת הזוג שלך ?

השעון ממש יפה והאמת שהייתי רוצה לרכוש אחד. אני חובב אוקלי מושבע :)

~500$ למיטב זכרונה

וגם אני חובב אוקלי מושבע, זה המותג היחיד שיש לי אליו סוגשל 'הערצה עיוורת'. לא יודע להסביר למה ומדוע (במיוחד שאני נגד הערצות עיוורות מכל סוג, זה כאמור המותג היחיד שהצליח לחדור לי לראש ככה)

יש לי איפשהו עוד שעון כזה, ללא רצועת מתכת (עם רצועת אובונטניום שנקרעה), בצבע כסף-אדום. אחפש אותו ואעלה תמונה.

oryo, שעון מגניב ביותר! תן עליו קצת פרטים: מנגנון, סוג מתכת, קוטר וכו'.

תודה רבה :)

אני ממש לא מבין בשעונים, כך שמידע שאני יכול לתת הוא רק כזה שאני שואב מד"ר גוגל.

This is the Oakley Blade. These watches use the same pure sapphire crystals used in most high-end watches and they are enhanced with an anti-reflective coating. Oakley says it takes more than 16 million pounds of force to hammer high-grade stainless steel into submission. A 300-ton hydraulic ram blasts an ingot 27 times to create the blade design.The stainless steel bracelet is made to fit many wrist sizes without the wide gapping of conventional links. Possibly the coolest feature on these watches is the curved blade shaped hands that are signature Oakley. The movement is a five jewel Swiss quartz and is powered by a 74-month battery

כאמור אני לא מבין בשיט בשעונים, אבל עבור הטעם הספציפי שלי, מעולם לא ראיתי שעון יפה יותר (ללא קשר למחיר), וגם לא ראיתי שעון דומה לו. אבל זה כאמור ממש ממש סובייקטיבי, אולי למישהו אחר הוא ייראה גנרי.

זה הפריט היחיד שיש לי שלא הייתי משדרג לאף דבר אחר...

אעלה עוד תמונות מחר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר התעורר השרשור, אז רכישה אחרונה - Christopher Ward C11 MSL Auto, גרסת PVD/Vintage Lume. /QUOTE]

[ATTACH=CONFIG]428528[/ATTACH]

שעון מדהים !!

מאיפה קנית? כמה עלה, אם אפשר לשאול?

אני רכשתי שעון כזה ישירות מהיצרן

תמצא שם בדיוק את המחיר ועלות המשלוח לארץ, אל תשכח להוסיף מע"מ כחוק.

השעון שלי נמצא אצלי כבר 4.5 שנים, לקחתי אותו לשען שמבין עניין והוא אמר שהמנגנון איכותי, באתר עצמו תמצא מידע על המנגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את השעון במבצע של כריס וורד בחצי מחיר, כרגע הדגם הזה לא נמכר יותר, ועקרונית רק באתר היצרן נמכרים וורדים חדשים. עלה משהו כמו 230 פאונד בערך. יש לוורד עוד הרבה שעונים מצוינים, הם מעלים מחירים באחרונה אבל עדיין נחשבים תמורה מעולה לכסף, בפרט הדייברים שלהם.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפריט היחיד שיש לי שלא הייתי משדרג לאף דבר אחר...

מקווה שהאישה לא קוראת פה

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לעשות את זה לבד.

תפרק את הרצועה, תנקה את כל הג'יפה עם קיסם + מטלית לחה. ולאחר מכן תנקה את חלקי המתכת במטלית מיוחדת לתכשיטים, אתה תופתע כמה ליכלוך היא מורידה.

לגבי הרצועה, תזמין מחו"ל, מבחר עצום של צבעים, עיצובים ומחירים. בארץ זה בטוח יעלה לך יותר.

יש המצלה לאתר לקנות ממנו רצועה? איך אני אדע איזה רצועה מתאימה? בעקרון אני מעדיף להישאר עם אותה רצועת עור רק אחת חדשה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מביא פה שעון בומבסטי, רק אני מביא פה 'כרישון', האמת אני שנים עם קסיו, פשוט אוהב אותם אבל תחילת החודש היה מבצעים ענקיים על המותג SHARK אז אמרתי למה לא..אפשר פעם ב לעשות החלפות.

[ATTACH=CONFIG]428639[/ATTACH]

שעון לא כל כך סטנדרטי (אולי יותר מדי סטנדרטי) אבל גם לא רע בכלל.

אהבתי.

איפה ניתן לרכוש אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוכר ספציפי בעליאקספרס שהוא יבואן רשמי שלהם: SHARK Analog Digital LED Stainless Full Steel Black Red Date Day Alarm Men's Sports Outdoor Quartz Wrist Military Watch / SH105

http://www.aliexpress.com/item/SHARK-Analog-Digital-LED-Stainless-Full-Steel-Black-Red-Date-Day-Alarm-Men-s-Sports-Outdoor/818717050.html

בתחילת החודש היה להם מבצע ל24 שעות כל החנות בחצי מחיר, אז שווה לחכות לעוד משהו כזה.

השעון מרגיש מאסיבי אבל לא כבד מדי, בנוי טוב.

כמו כל מותג גם להם יש הרבה זיופים, עדיף לשלם עוד קצת אבל לקבל מוצר איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המצלה לאתר לקנות ממנו רצועה? איך אני אדע איזה רצועה מתאימה? בעקרון אני מעדיף להישאר עם אותה רצועת עור רק אחת חדשה.

איביי, אני קונה כל כמה שנים אז אין לי מוכר מועדף/ מומלץ, פשוט ללכת לפי כמות רכישות ופידבקים.

הדבר הכי חשוב זה רוחב הרצועה בחיבור שלה לשעון, הרוחב בד"כ נע בין 18-24 מ"מ. תמדוד את הרצועה שלך ותבצע חיפוש ע"פ זה.

תשים לב שאתה לא קונה רצועה שהיא XL מבחינת האורך (קרה לי כבר).

אני קונה רק רצועות עור, יש לך אפשרות לשחק עם צבע תפר, צבע הרצועה, עם חורים של עיגולים (בסגנון הרצועות של tissot), באמת המבחר עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...