Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת פלסטיק שנשבר והודבק?

שימו לב! השרשור הזה בן 4033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

היום נשבר לי חלק פלסטיק באוטו וכמו פאזל התחלתי להדביק אותו עם סופר גלו, יצא בסדר גמור, חסרות 2 חתיכות פצפונות שלא קריטיות ואולי אשלים אותם אח"כ.

הפלסטיק בצבע שחור, שייפתי את האיזור המלא בדבק קצת, עדיין הכל נשאר שחור ומעט שריטות וזה חלק, אני רוצה לצבוע את כל הפלסטיק כדי שלא יראו סימני שבירה והדבקה, איך עושים זאת? :roll:

אני לא מחפש המלצות לספריים למניהם כי זה פשוט לא אפשרי, כיוון שהחלק המדובר הוא החלק פלסטיק שמעל ההגה ולכן חשוב שיהיה עמיד בשמש ישירה ושהביצוע יהיה בעזרת מברשת או מכחול עקב סביבת עבודה מוגבלת מאוד.

1puver.jpg

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות שלו נראות טוב אבל אני לא יודע אם זה יסתיר את הסדקים..

אולי פלסטידיפ?

renault clio 2001 1.4 16V- מתה.

seat ibiza 2001 1.6 - נמכרה.

volkswagen passat 2002 2.0- עדיין איתנו =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברשת או מכחול ישאירו סימנים ברורים מאוד יחסית לספרי.

אני מניח שהגימור של הדש הוא לא חלק אלא מחוספס כך שבכל מקרה ישאר זכר לתיקון.

שקול כיסוי דש מבד.

אני אוהב לפתור דברים בצורת DIY אבל כאן מדובר בחלק בעייתי, מצד אחד אי אפשר לעבוד עליו בגלל המיקום, ומצד שני אי אפשר לפרק.

*אפשר לפרק- סיוט! ולא בטוח שייצא בשלום ויחזור בשלום למקומו.

זה בעצם מה שעשיתי ברכבים שהיו לי בעבר (כיסוי בד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצלם את זה כי זה נראה כמו שכבה אחידה כיוון ששמתי דבק סופר גלו על הסדקים שיצר שכבה מעליהם ואז שייפתי, ז"א שהסדקים אינם נראים ממש לעין, אלא שהם מתחת לשכבה של דבק סופר גלו.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאין את זה בארץ, אבל בעולם ממליצים על Plastikote.

תעשה חיפוש ותמצא לא מעט פרוייקטים של צביעת פנים הרכב איתו.

ולא,זה בכלל לא דומה לפלסטידיפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונה כפי שהבטחתי.

33090g5.jpg

לאחר שראית, אתה עדיין ממליץ על החומר הנ"ל? אתה מאמין שהוא יעשה את העבודה טוב?

אני יודע שאתה לא רוצה מדבקת קארבון אבל גבר היא תעשה לך ממש את העבודה.. גם אם תשים ספריי על זה יש מצב שיראו קצת את ההדבקה וזה לא יהיה מושלם כמו המדבקה..

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאתה לא רוצה מדבקת קארבון אבל גבר היא תעשה לך ממש את העבודה.. גם אם תשים ספריי על זה יש מצב שיראו קצת את ההדבקה וזה לא יהיה מושלם כמו המדבקה..

אשקול לקנות מדבקה בכדי לצבוע אותה, לא חשבתי על זה :-o

וואי :shock:

באיזה רכב מדובר? האם לא ניתן להחליף את החלק הזה או שזה מחובר לכל הדאשבורד?

מדובר בפולקסווגן פולו 2001. כשניסיתי להוציא את החלק הוא נשבר עוד קצת :x . הרמתי ידיים הדבקתי הכל ואני מחפש פתרונות צביעה .:cry:

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפולקסווגן פולו 2001. כשניסיתי להוציא את החלק הוא נשבר עוד קצת :x . הרמתי ידיים הדבקתי הכל ואני מחפש פתרונות צביעה .:cry:

אולי בפירוקיות תמצא את החלק במחיר זול יחסית, ותלך אצל מישהוא שיחליף לך אותו. אני אישית אם הרכב היה שלי הייתי מחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתבוננות בתמונות, נראה שהדבקה תתן את הפיתרון הטוב והמהיר ביותר.

רק תסתום קודם את החור שיש שם.

אם אתה לא מעוניין במדבקת קרבון, קח מדבקה שחורה חלקה.

למרות שהחיספוס של הקרבון יכול לטשטש פגמים בהדבקה ובפני השטח שבמילא אינם חלקים.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...