Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

רומן אני מבין שלא ראית את הסרטון המלא(?) רואים שם בבירור שהוא חי. לא יודע לעוד כמה זמן, אבל חי.

ראיתי את הסרטון המלא ואני באמת לא בטוח. כולם מדברים על תזוזה, אני לא משוכנע. באמת שלא. זה לא משנה דבר, אגב, מבחינת התייחסותי למעשי החייל.

מה עכשיו אמור לקרות? אני מניח שאתה מדבר על צו איסור פרסום (כי זה הכלי היחיד שאתה יכול להשתמש בו), אבל בסרטון כזה על בסיס מה מבקשים את הצו? אני בכלל לא בטוח שאפשר, מבחינה חוקית.

מה הקשר צאפ? פשוט שבכירינו יתבטאו באיפוק ולא כפי שהם התבטאו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

מבחינת חלק מאוד גדול מהציבור בישראל זה (או שום דבר שהחיילים עושים לערבים) לא נתפס בכלל כעבירה...

אומר שוב, מי שחושב שאין כאן שום עבירה הוא ציבור קטן מאוד של רויזיוניסטים הזויים ששיכים ללה פמיליה, חיילי הצל ושאר ארגוני הימין הקיצוני.

יש ציבור הרבה יותר גדול שמבין שיש כאן עבירה אבל מזדעק על ההאשמה ברצח ואליו אין לי כל טענות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני סבור שלהגיד חלק גדול מהימין זה XYZ זה בסדר, אבל חלק גדול מהשמאל זה ABC זה לא :wink:

בפועל גם אלה וגם אלה בעיקר קשקשני פייסבוק.

מה שמדהים, זה איך מתייחסים לאנשים שעשו לייק לעמוד של ראפר לשעבר שמצא נישה לחזור לתודעה כארגון ימין קיצוני.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שבדקתי קצת מעבר לכתבות YNET וכו' דעתי השתנתה.

...

אך אי אפשר לשפוט חייל בסיטואציה כזו.

1. לא כ"כ הבנתי מה השתנה בדעה שלך.

2. אי אפשר לשפוט חייל בסיטואציה כזו? אתה מבין שאתה נותן לגיטמציה לחיילים לעשות מה שבז*ן שלהם במקרים כאלו?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

בדיוק כמו שמתיחסים לחשוד ברצח שחיפש בעבר באיזה אתר פורנו על קשירות (ושלא תהיה אי הבנה, בשני המקרים מיוחס לשטות שכזו משקל יתר מוגזם).

אם אני זוכר נכון, זה אפילו היה חלק מחומר הראיות.

ואגב, אני חושב שארץ נהדרת עושים עבודה הכי נכונה בהתיחסות לאליאסי, בערך כמו (להבדיל אלף אלפי הבדלות) צרלי צפלין/ מל ברוקס בהתייחסם להיטלר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני סבור שלהגיד חלק גדול מהימין זה XYZ זה בסדר, אבל חלק גדול מהשמאל זה ABC זה לא

גם הסברתי כבר למה. גם במקרה הספציפי הזה רואים את זה. נפתלי בנט הוא לא קשקשן פייסבוק, והוא מייצג 10~ מנדטים בכנסת.

זה ממש לא מיעוט בסדר גודל שבו תומכי "בצלם" הם מיעוט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה ארץ נהדרת. האמת לא יוצא לי לראות טלויזיה בכלל חוץ מספורט כבר לא מעט זמן.

לגבי אליאסי - הוא מצא נישה לחזור לתודעה. לא יודע מי יועץ ה-PR שלו, אבל הוא לא פחות מגאון. תראו איך הוא הפך, בכלום זמן, מראפר כושל למנהיג פוליטי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו...נו... מי ישמע מנהיג פוליטי...

בכל מקרה, להנאתך:

https://www.youtube.com/watch?v=a8CDJ1a6Zac

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למקרה שאני לא מובן - אני לא חושב שהוא מנהיג פוליטי. אני מצדיע למערך היח"צ שלו, כי משום-מה יש לא מעט אנשים שרואים בו ככזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כ"כ הבנתי מה השתנה בדעה שלך.

2. אי אפשר לשפוט חייל בסיטואציה כזו? אתה מבין שאתה נותן לגיטמציה לחיילים לעשות מה שבז*ן שלהם במקרים כאלו?

1. דעתי השתנתה בכך שלטעמי ובסיטואציה שהייתה, החייל, ככל הנראה, לא היה אמור לירות.

ככל שהדברים מתבהרים, כך הבנתי ממי שהיה שם, הירי היה מיותר.

2. לגבי שפיטת החייל, אף אחד לא נותן לגיטימציה לחיילים לפתוח באש סתם כך.

אינני יודע היכן היית בצה"ל, אך כשאתה נמצא בסיטואציות מסוימות, במיוחד בסיטואציות של קרב וגם לאחריו, כל אחד מגיב אחרת.

שוב, אינני מצדיק שום מעשה רצח, ואם היה כזה, החייל צריך להיבעט ישר לכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר שוב, מי שחושב שאין כאן שום עבירה הוא ציבור קטן מאוד של רויזיוניסטים הזויים ששיכים ללה פמיליה, חיילי הצל ושאר ארגוני הימין הקיצוני.

יש ציבור הרבה יותר גדול שמבין שיש כאן עבירה אבל מזדעק על ההאשמה ברצח ואליו אין לי כל טענות.

איך קישרת בין רוויזיוניסטים ל-לה פמיליה, יא שפטל שמאלני...?!

רוויזיוניסטים תומכים בשלטון החוק וזכויות הפרט יותר מכל סמולני, ומנהיג כמו בגין היה הראשון לגנות ירי בפצוע!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים, זה איך מתייחסים לאנשים שעשו לייק לעמוד של ראפר לשעבר שמצא נישה לחזור לתודעה כארגון ימין קיצוני.

קודם כל, אני עשיתי לו לייק רק כדי לדעת מה הוא כותב :mm_blush:

אבל לעניין:

אף אחד לא עשה לו לייק בגלל שהוא ראפר כזה טוב.

עשו לו לייק ומצודדים בו כי הוא גזען וימני קיצוני.

כשאני כבר מגיב אצלו בעמוד למשהו שהוא כותב ולתגובות (בשביל הצחוקים וכדי לעצבן אותם), יש יש קריאות של בוגד, סמולן, עוכר ישראל ועוד כמה כינויים ששוללים את הקיום שלי כאדם, כיהודי וכאזרח.

אלו שעושים לו לייק הם בדיוק הבהמות שיידקרו ערבי (או דרוזי) רק כי הוא דובר ערבית ואז יאשימו את כל העולם באפליה.

זה הרפש של הרפש.

אני מצטער אבל זו האמת.

לא תמצא שם את מלח הארץ. רק ילדים גזענים שיום אחד ייתגייסו ויירו באנשים בניגוד לפקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב חוזרים להיתממות.

גדיק6, העולם לא מתחלק לברוך מרזל והצל הגברים והתומכים בחופש הביטוי, וסמולנים פוסט ציוניים, שמפעילים משטרת מחשבות.

אבל הדיון העקרוני בכלל לא נמצא במקום הנכון.

יש כאן בשרשור, ובמדינה בכלל, שני סוגי אנשים: כאלו שהמעשה מפריע להם, וכאלו שלא. כל השאר זה משחקי מילים סביב.

ראית אותי אומר את זה? הכוונה שלי שזה שהוא עשה לייק לצל או לברוך מרזל ממש לא אומר שהוא רוצח בפוטנציה, כמו שמנסים לצייר אותו בתקשורת. אגב, אין ספק שהם קיצוניים (אפילו מאוד), אבל "להחזיק" מהם זה עדיין לא פשע שצריך לדווח עליו בחדשות כדי לנסות ליצור רושם מסויים או להטות את דעת הקהל.

ולי המעשה מפריע (לא כי חבל לי על המחבל, אלא כי זאת לא התנהלות תקינה/מוסרית), אבל גם מפריע לי לא פחות כל הלינץ' התקשורתי שהוא עובר, והכינוי 'רוצח', מעניין לאיזו קבוצה אני משתייך.

ההפך.

הוא צריך לצאת עם הצהרה עקרונית כמה שיותר מהר, ובטח לא לחכות לגזר הדין.

יש פה שיקולים ממלכתיים של העברת מסר, לצבא ולגורמי חוץ.

מספיק לשר הביטחון להסתמך על התחקיר הצה"לי בשביל זה.

איך אפשר לצאת מפרופורציה, שחייל בצבא שלי רוצח פצוע בדם קר, בניגוד לפקודות?

אתה מבין את ההשלכות של זה על תדמית הצבא והמדינה?

למה בפוטנציה?

זה הפך אותו לרוצח בפועל...

אבל אהבתי את החלק המודגש.

כלומר, מה שציפית מהקצינים שהיו במקום הירי במחבל הפצוע הוא לדפוק כדור לחובש בראש, כדי למנוע את האירוע

תרשה לי להטיל ספק בכך שהיה כבר תחקיר מעמיק שהגיע לראשי המדינה/מערכת הבטחון עוד לפני שהם יצאו בהצהרות.

אני מבין את הצורך בממלכתיות ובצורך להיות הכי צדיק ומוסרי, רק כואב לי שזה בא על חשבון החייל הפשוט. מספיק היה להגיד שהחייל נעצר עד לתום החקירה, לא צריך ישר לרוץ ולהצטדק או להתנצל בפני כל העולם.

לגבי היותו "רוצח"- אם הוא היה הולך ברחוב ויורה למישהו אקראי בראש אז הייתי מסכים איתך שזה רצח, אבל הוא ירה במחבל מספר דקות לאחר הארוע. זה לא מקצועי, לא תקין ועוד כל מיני דברים, אבל זה לא רצח. רוצח בדם קר זה מישהו שבא עם כוונה לרצוח יהודים רק כי הם יהודים (או להיפך לצורך העניין), לא חייל ששמר עליך ושגה.

הכי קל הרי לשפוט מרחוק מישהו שלפני מספר דקות ניסו לחתוך את החברים שלו, אבל אף אחד בינתיים לא יודע מה היה שם בדיוק (ולא, סרטון של בצלם, או כל גוף אחר, זה לא מספיק כדי לקבוע שהוא רוצח).

לגבי החלק המודגש - דיברתי על עדויות של חיילים לשוברים שתיקה, לא על הארוע הספציפי הזה, אבל נשאיר את זה מחוץ לדיון.

כמו שכבר אמרתי, ראש הממשלה+שר הבטחון+הרמטכ"ל+הפצ"ר, כולם קבעו שמדובר ברצח, אז מה נדבקת לחבר מרץ?

נתן לך תירוץ להתנגח בשמאל?

למה לא תכתוב אותו דבר על ביבי? למה ביבי לא הרתיח אותך?

תראה לי איפה הם קבעו שמדובר ברצח? כי לא זכור לי שמישהו מהם קרא לחייל רוצח (אולי הייתה הודעה של הפרקליטות הצבאית כביכול על כוונה להאשים ברצח, רק שהם התנערו ממנה לאחר מכן כזכור לי). תקן אותי אם אני טועה.

וכתבתי כזכור לי שיעלון הרתיח אותי, רק שלא זכור לי שהוא קרא לחייל רוצח (או משהו קרוב). לא שמעתי את עיסאווי הצבוע הזה מזדעזע כשכספי ציבור הלכו להצגות על מחבלים או ביקורים של חברי כנסת ערביים אצל משפחות מחבלים, אבל כשרוצים לארגן עצרת תמיכה בחייל צה"ל, אז פתאום יש לו בעיה עם "רוצחים".

גדי לא יודע מה איתך אחי אני ספרתי כבר לפחות שלושה בוגדים אנטיציוניים מאז ההודעה שלך נראה לי ששווה לשלוח לינק לשרשור הזה לאריות של הצל שיבואו להכניס בחבר'ה קצת ערכים ציונות ואהבת המולדת.

מצחיק. אז אנני מבין ששלחת כבר לינק של השרשור לאו"ם כדי שיחקרו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קישרת בין רוויזיוניסטים ל-לה פמיליה, יא שפטל שמאלני...?!

רוויזיוניסטים תומכים בשלטון החוק וזכויות הפרט יותר מכל סמולני, ומנהיג כמו בגין היה הראשון לגנות ירי בפצוע!

בגין אולי כן, אבל שמיר ביצע את זה במו ידיו הלכה למעשה.

וגם בגין, שבמיטב מסורת פולניה, אולי היהבעל חוש צדק מפותח בעפ אבל במעשים, אלוהים ישמור. החל מלהביא אוניית נשק שהוא ולא בן גוריון (ראש הממשלה של מדינת ישראל באותו רגע) יקבע איך ולמי יחולק הנשק במהלך מלחמת השחרור, דרך החזרת סיני (שלי בטח אין בעיה עם זה אבל לו אמורה להיות) ועד " אני בדיכאון אז אני נעול בשרותים, בינתיים שר הבטחון המגלומן שלי יטבל אלפי מוסלמים, נוצרים ויהודים". באמת שאין לי סימפטיה לאיש הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשאני כבר מגיב אצלו בעמוד למשהו שהוא כותב ולתגובות (בשביל הצחוקים וכדי לעצבן אותם), יש יש קריאות של בוגד, סמולן, עוכר ישראל ועוד כמה כינויים ששוללים את הקיום שלי כאדם, כיהודי וכאזרח.

איך עוד לא חסמו אותך שם?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...