Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בגירה, אני מבין היטב מה רשום שם ואיך נבחרו מילים והנה אמרו את זה אחרי - זו הסטה, התרסה.

לא מוסיף לי גאווה שעיתון של המדינה שלי כותב ככה, ההיפך !

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4466

• פינדר

3516

• m3x7r3m3

2926

בגירה, אני מבין היטב מה רשום שם ואיך נבחרו מילים והנה אמרו את זה אחרי - זו הסטה, התרסה.

לא מוסיף לי גאווה שעיתון של המדינה שלי כותב ככה, ההיפך !

גם לי אין גאווה שמאמר כזה נכתב בעיתון ישראלי. מאמר שמכיל הסטה והתרסה נגד הרמטכ"ל.

נו, ו...? בדמוקרטיה, יש מקום לדעות שסותרות גם את דעתי/ך, כל עוד הן לא מובילות לאלימות כנגד אנשים.

פשוט בדמוקרטיה שלנו, יש אלרגיה חריפה מאוד לביקורת. אתה אומר שחייל שמשתמש בנשק איך שבא לו בניגוד לפקודות ולשכל הישר הוא עבריין? --> אתה בוגד ששונא את צה"ל ואוהב מחבלים.

אשכרה מישהו שמכיר אותי שאל אותי היום למה אני מגן על מחבל, חוסר היכולת להבין דעה שלא מתאימה יוצרת אצל חלק מהאנשים איזה סוג של BLUE SCREEN והם פשוט נתקעים עם ארגומנטים מטופשים ולא רלוונטיים להחריד.

קיצר רמת שיח של גן שושי

במדינה מתוקנת היו סוגרים את השרשור הזה!!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייקינג,

לא מבין על מה אתה מתלונן, זה כמו שתהיה כתבה על פדופילים ואתה תשתומם "איך כותבים את זה על ישראל?".

יש בישראל פדופילים, יש רוצחים, יש אנסים, יש שמאל הזוי ו...כן, יש שם גזענים קיצוניים שרואים בכלב מת, בעל ערך הרבה יותר גבוהה מערבי ועליהם מדבר הכתב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב שאנשים מנסים להראות שהם מעל כולם ורק הם צודקים. אין צורך לתרגם לי את מה שנכתב בהארץ.

פשוט מצחיק שטוענים שההסברה שלנו כלפי חוץ לוקה בחסר. בטח, עם כאלה כתבות אני בכלל מתפלא איך לא קוראים לנו מדינה פרימיטיבית.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, אשמח לדוגמא מהעולם, איפה ראש הממשלה, שר הביטחון, רמטכ'ל יוצאים בהצהרות ישר (כן, ישר כי 3 שעות אחרי האירוע לא יכול בשום פנים ואופן להיחשב לזמן סביר על מנת לבצע תחקיר מלא של האירוע) אחרי אירוע נקודתי ופנים מדינתי.

אצלי לפחות מתקבל הרושם שהרבה פעמים, חשוב לנו להיראות טוב כלפי חוץ יותר מאשר אכפת לנו מעצמנו. אתם באמת חושבים שאירופאי או אמריקאי ממוצע מעניין אותו אירוע נקודתי אצלנו ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך לחשוב שיוצאים בהצהרות רק בשביל יחסי חוץ, מהסיבה שאתה לא מסוגל/מעוניין להבין את ההשלכות של תמיכה בהוצאות להורג מבחינת בטחון פנים, בדגש על טעויות בזיהוי - כפי שכבר קרה בעבר.

אנשים חושבים שבגלל שיש לנו את הצבא המוסרי בעולם, אין טעויות אנוש.

וזה הרי רק שיקול אחד מתוך מכלול בנוגע ללמה יש שיאמרו שאין לתמוך בהוצאות להורג, כן, גם של מחבלים... רק תדמיינו שהיו מוציאים להורג את שליסל - שהיווה בזמן מעצרו הרבה יותר סיכון (המשיך להתפרע), והוא ממש לא פחות מחבל למרות שהוא מעם הנצח הנבחר

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהיו הרבה אנשים נורמטיביים שהיו בוכים אם שליסל לא היה שורד את המעצר.

לגבי הצהרת הבכירים - שוב, מהתקדמות ההליך המשפטי רואים עד כמה זאת הייתה טעות. זה הפך במחי יד את ההליך לפוליטי ואת עבודת התביעה לקשה הרבה יותר, ובמישור בטחון הפנים שאתם כל כך נתלים בו התוצאה הפוכה. מוטב היה לכולם, מכל היבט אפשרי, לו התגובות היו מאופקות בסגנון "נדבר אחרי תום החקירה/משפט".

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן ביטא היטב את מה שהבכירים היו אמורים להגיד.

אור, לו אני הייתי עכשיו בנעלי החיילים, הייתי מתחיל לחשוב פעמיים ושלוש אם בכלל "כדאי" לי לצאת לסיור ולהמשיך לשרת כי לך תדע מה יוליד היום ובאיזו סיטואציה אוכל למצוא את עצמי. יש סיכוי לא קטן שעכשיו כל הרג מוצדק של מחבל ייבחן ב-7 עיניים ויתכנו מצבים שחיילים שלא חרגו בשיט מהנהלים יואשמו.

לחייל בן 20, זה לא משנה אם אח"כ ייצא זכאי. את שמו כבר הרסו ואת זה אף אחד לא יחזיר לו.

*אין לראות בזה שאני תומך במה שעשה החייל במקרה המדובר. אני פשוט נגד באופן נחרץ מאיך "ששפטו" אותו 5 דק' אחרי האירוע במשפט שדה.

** לתקשורת בארץ אין שום מוסר, שום פטריוטיות, שום מחשבה קדימה. רוב, אם לא כולה מתנהגת כמו *ונה שתמכור את הכל בשביל כותרת.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עיתון הארץ - קשה לי להאמין שיש עוד מדינה בעולם בה עיתון יכול לכתוב ככה על המתרחש במדינה שלו. הזוי, מקומם ומביש.

מדובר במאמר דעה (אגב, גרסה עברית) שלטעמי גם אם לא נעים לקרוא אותו, יש לו בהחלט מקום ולו כדי להתריע שמה חס וחלילה באמת לא נהפוך למדינה פאשיסטית (בנט ושות', בתור דוגמא).

הנה ראיון מושלם של נאוה בוקר מהליכוד, בנוגע לנושא. כל הכבוד לרשף על כך שלא התפוצץ מצחוק באמצע.

בואנה, זה באמת מושלם. שמחתי להוסיף עוד ח"כית לרשימת הטמטום של הכנסת. אגב, בהתחלה התלבטתי אם אכן מדובר בטמטום שכן יכול להיות שזו פשוט אג'נדה (למצוא חן בעיני הציבור, כי המדדים מספרים שחלק משמעותי ממנו חושב שהחייל צריך לקבל צל"ש), אבל אחרי שצפיתי בכל הראיון (ובאמת כל הכבוד לרפי רשף - אני בשלב מסוים לא יכולתי להסתכל עליה מרוב מבוכה) ברור לי - האשה פשוט טיפשה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אין לראות בזה שאני תומך במה שעשה החייל במקרה המדובר. אני פשוט נגד באופן נחרץ מאיך "ששפטו" אותו 5 דק' אחרי האירוע במשפט שדה.

אני חושב שלקחת את זה רחוק מדי. רוב האנשים ורוב גופי התקשורת לא שפטו אותו בצורה כל כך קשה תוך שעות בודדות. הם ציינו מה שניתן לראות בעין בלתי מזוינת וכן רציונלית בסרטון, והוסיפו מידע אחרי שהתגלו עוד עובדות שמשחקות לרעתו.

להפך - אלו האנשים ששפטו אותו יותר מדי לזכות שגרמו לבלגן - הם נתנו לרגשנות, לחוסר ההגיון ולפטריוטיזם שלהם לעוור את עיניהם מלראות את האמת הפשוטה, והקימו קול צעקה מוגזם לכיוון השני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתבכתי חצי שעה - מעניין כמה שגיאות :wink: יש בתרגום שלי.

ההודעה בעברית -

"בעיני רוחו של הניאו-פאשיסט הישראלי, הפלסטינאי, הינו ג'וק.

גם אם שוכב חסר אונים על הרצפה, יש לרוצץ את ראשו עם כפכף או לחורר בירי את ראשו".

מה שנכון לא רק בתאוריה אלא כמו שראינו לאחרונה, נכון גם הלכה למעשה וזה עוד לפני שנידרש ל"ג'וקים מסוממים בבקבוק" מבית היוצר של רפול.

התרגום שלי לאנגלית..

The Palestinian murderers, Come on purpose to Kill Israelis as many that they can

Because they believe Israelis have no right to exist and live, and the purpose To murder them

On the other hand - part of the Israeli civilians Because the murders , treat to Palestinian murderers, like infected cockroaches, Who Harm and kill on them deliberately

And therefore feeling that allowed to killing who Come to Harm and kill them

Even when they lie on the ground, helpless, their heads must be crushed with a slipper, or punctured by a bullet

אייל

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עם מסקנה כזו מהבדיקה הפטולוגית, רצח או לא רצח, יהיה לו קשה מאוד לצאת "בזול" מהארוע הזה.

הפתולוגים קבעו: ירי החייל הרג את המחבל

על פי גורמי חקירה, קיימת הסכמה בין הרופאים הישראלי והפלסטיני שניתחו את גופתו של עבד אל-פתאח שריף, שנורה על-ידי לוחם חטיבת כפיר. הם שללו את הסברה שהמחבל מת מירי הכוח שנטרל אותו במהלך הפיגוע

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4786779,00.html

אור, לו אני הייתי עכשיו בנעלי החיילים, הייתי מתחיל לחשוב פעמיים ושלוש אם בכלל "כדאי" לי לצאת לסיור ולהמשיך לשרת כי לך תדע מה יוליד היום ובאיזו סיטואציה אוכל למצוא את עצמי. יש סיכוי לא קטן שעכשיו כל הרג מוצדק של מחבל ייבחן ב-7 עיניים ויתכנו מצבים שחיילים שלא חרגו בשיט מהנהלים יואשמו.

וייתכן...ויתכן...וייתכן... תכלס, צהל בשטחים כבר שנים והמקרים האלה הם בודדים רק בגלל שבצהל יש משמעת וכל עוד אתה עושה מה שמצופה מחייל ולא חורג מפקודות, לא יקרה כלום. אבל כל חייל צריך להכין את עצמו לזה שאם יחרוג, יש סיכוי שמישהוא מצלם אותו באותו רגע ואתה יודע מה, טוב שכך!

לחייל בן 20, זה לא משנה אם אח"כ ייצא זכאי. את שמו כבר הרסו ואת זה אף אחד לא יחזיר לו.

הוא לא יצא זכאי ואת שמו אף אחד לא הרס, הוא עשה את זה במו ידיו, באמת שלא אשם מי שחשף או צילם את העניין.

הטענות שלך זה בערך כמו טענות נגד חושפי שחיתויות.

אני פשוט נגד באופן נחרץ מאיך "ששפטו" אותו 5 דק' אחרי האירוע במשפט שדה.

זה בגלל שבהתייחס לפקודות צהל (עזוב רגע מוסר ושטויות כאלה), החייל עבר בצורה חריפה ודרסטית על כל פקודה אפשרית.

אפילו כדור טועה ולא כדור מכוון-הרג.

מאיפה שאני בא בצה"ל (ואני בטוח שהרבה מאוד פה יסכימו איתי אם שרתו שרות קרבי פעיל) רק על עצם שחרור הכדור הוא היה נכנס כמו גדול ל 21 יום בפנים!

למה מי אתה שתדרוך ותשחרר פה כדור סתם ככה?

** לתקשורת בארץ אין שום מוסר, שום פטריוטיות, שום מחשבה קדימה. רוב, אם לא כולה מתנהגת כמו *ונה שתמכור את הכל בשביל כותרת.

מעצם הגדרתה, תקשורת לא צריכה מוסר, בטח לא פטריוטיות ומחשבה קדימה.

אבל אם קלטתי את הראש, אתה רוצה תקשורת מוסרית ופטריוטית סטייל התקשורת בטורקיה ורוסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת בטח ובטח לא חייבת כלום במקרה הזה. הבכירים, מסיבות אותן פירטתי קודם, טעו (לדעתי כמובן) טעות גסה, שהבעירה עוד יותר את המצב הלוהט ממילא, הפכה את העניין לפוליטי במהותו והעלתה את התביעה הצבאית על אילן גבוה מדי. כל מי שהיה פה חצי טירונות בקרבי יכול לראות מהסרטון שהחייל הזה ביזיון, אלא שעכשיו זה הפך למשפט פוליטי. בראבו לצמרת שלנו. בראבו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורת של ההנהגה במקום, השמעת המילה רצח (גם אם בסוף יהיה מורשע ברצח, מה שלא נראה) הייתה טיפשית ומיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן ביטא היטב את מה שהבכירים היו אמורים להגיד.

.

סליחה, אבל זה פשוט בולשיט.

העובדות הן שאף חייל עוד לא הואשם בהריגה של מחבל שהסתער עליו.

גם במקרה הזה, בגופה היו 6 קליעים, עוד לפני שהחייל הוציא אותו להורג. אף אחד לא העלה שמץ של טענה כלפי החיילים שירו, בזמן שהמחבל היווה סיכון לחייהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...