Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

הפסים הענייניים הם שבמקום לשפוט את מעשי החייל הפכו את זה לפוליטי. מצד אחד צורחים שזה רצח כאילו שהנפגע הוא לא מחבל ומהצד השני צורחים שהוא גיבור, כשכל מה שהוא עשה זה ירה באדם שוכב. אז הוא לא רוצח, אבל הוא רחוק מלהיות גיבור וגם אם לא על רצח, יש המון על מה להעניש אותו במקרה הזה, החל בחיילות בזיונית וכלה בפעולה בניגוד לפקודות ונהלים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

מצד אחד צורחים שזה רצח כאילו שהנפגע הוא לא מחבל

אי אפשר לרצוח מחבל?

עריכה: להרוג מחבל זה אף פעם לא רצח?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן האינטרס הציבורי מחייב העמדה לדין, והאם העובדות שהתגלו בתחקיר נכונות, להעניש במלוא חומרת הדין.

אנחנו לא חיות אדם, שמחבקות רוצחים תוך כדי יריות באוויר.

ומי שביננו שכן, שיישב בכלוב.

מסכים בגדול עם כל מה שרשמת חוץ מהמשפט האחרון. אין ספק שהחייל טעה כמו שאין לי ספק מצפייה בסרטון שעניין לו את ה*** אם יש למחבל חגורת נפץ או לא. הוא פשוט ראה את חברים שלו פצועים, איבד את זה ,דרך את הנשק ושם למחבל כדור בראש. לא תקין אבל מכאן ועד לקרוא לו רוצח המרחק גדול.

לדעתי טוב יעשה בית המשפט אם יתחשב במצב הנפשי של ילד בן 18 שלפי ההיסטוריה שלו בפיסבוק היה נתון לשטיפות מוח ממחנה ברוך מרזל ולה פמייליה ורואה את חבריו הטובים נדקרים בידי נבלה. הצבא כנראה לא נתן לו מספיק כלים להתמודד עם המצב הזה מה שהוביל אותו לאיבוד עשתונות. הדחה מצה"ל וליווי פסיכולוגי צמוד הם העונש ההולם. לא דקה אחת של כלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נתון לשטיפות מוח ממחנה ברוך מרזל ולה פמייליה

Say what? כאילו אני יכול להגיד שמהיום אני לא אוהד הפועל חיפה אלא בית"ר וללכת לרסס אנשים? הלכתי להכין אקסל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי שאלה נסיבות מקלות שיעזרו לו בבית משפט. השילוב של המוח ה"רך" שלו (אני ימני אוהד ביתר ועדיין חושב שמי שעושה לייק לצל או מאמין אדוק במשנתו של ברוך מרזל או של לה פמיליה הוא אדם עם רמת אינטלגנציה מאד נמוכה) והמראה של חבריו דקורים באורך לא קל הביא לתגובה הטבעית שראינו בסרטון. זה בניגוד לכללים וזה חריג אבל זה לא מסמן התחלה של התפרקות מוסרית ולכן צריך לשפוט את המקרה הזה לגופו כמקרה יחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שזה לא התחלה של התפרקות מוסרית או כל יציאה עיתונאית אחרת, אלא באמת מחדל - אבל אם הוא לא מסוגל להתמודד עם מה שהוא, תרצה או לא תרצה, גויס בשבילו ליחידה קרבית (שבה, אגב, שירתתי בעצמי) - שלא יהיה שם. זה שהוא מעריץ של ברוך מרזל או לה פמיליה זה לא בדיוק נסיבות לקולא. מאידך, אנשים מתעלמים מכך שייעודו של חייל הוא להרוג את האויב. לא לנטרל ובטוח לא לחשוב על הנסיבות הקיומיות שהביאו לאיבה. גם את ההיבט הזה אי אפשר לפתור על גבו של החייל. הוא צריך לקבל עונש על הפאקים שיימצאו לאחר חקירה ומשפט, אם יימצאו. לדעתי יימצאו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ !

קובי ההודעות שלך קצת סותרות.

בכ"א כן, ידע כל חייל שכשהוא מרים את הנשק ומשתמש בו בניגוד מוחלט להוראות המפקדים והצבא בוא הוא משרת, הוא יצטרך לשאת בתוצאות. אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע, כשבפועל זה בדיוק מה שנותן לנו את הלגיטימציה לכנות עצמנו מוסריים ומפריד אותנו מארגונים אחרים בהם אין חוק ועמוד שדרה מוסרי.

בכ"א בואו נראה עכשיו מה הולכים לעשות לבוגי "הסמולני שמעז לצאת כנגד צה"ל", על כך שהעז להעביר ביקורת על בחור במדי זית. כאילו מי הוא חושב שהוא בכלל, שר הבטחון?!

ההודעות שלי לא סותרות - אולי הבהרה

אין אף אחד מעל החוק

מי שפשע - ישלם מחיר

פעולה בניגוד לפקודות - פשע

הכעס - שפטו אותו בלי לחכות לתחקירים מלאים עם עדויות מכולם.

והיה אפשר לקחת אותו למשפט בצורה נכונה ואחראית, וכמובן לשפוט אותו עם עונש אם יצא אשם

אבל כל זה בצורה בלי ההתלהמות של כל הפוליטיקאים במדינת ישראל והעיתונות

חוק יש אחד

ולגבי כל אלה שצועקים סיסמאות, מכנים אנשים בסטיגמות של "סמ.." או פוגעים בכבוד רמטכל למשל - דבר פסול מעיקרו.

כל אחד יכול להעביר ביקורת אך כאן היתה מעל ומעבר התנפלות על אדם שחרצו את גורלו מיד שהסרטון פורסם ברבים.

לטעמי היה אפשר שהצבא יוציא פרסומת שיש חקירה כמו בכל אירוע, יחקור ויתן תשובות שמיצה את על המידע שיכל לקבל

ואז להשית עונש אם מצא לנכון.

כאן לא היתה התנהלות ראוייה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, הדעה שלנו דומה ב99 אחוז. אני כן חושב שיש לתת משקל לעובדה שה"חייל" הוא בעצם ילד ב18 שראה את חברים שלו מקבלים סכין לצוואר ולכן לא מגיע לו כלא. שר הביטוחון ורוה"ב צריכים להתייחס לאותו חייל כאל בן משפחה קרוב ואהוב שעשה מעשה שגוי. הדחה מצה"ל ואולי עבודות שירות כדי להעביר את המסר שזו לא דרכו של צה"ל אבל כלא? לא מת פה סוחר סמים או גנב רכב, מת שאהיד שיצא מהבית שלו במטרה לקחת חיים של יהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא ילד בן 18, הוא חייל שמגן עלי ועליך. חייל שנשבע לצה"ל, לא לתאריך הלידה שלו ולא לדעתו הפוליטית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החייל הזה עשו לו משפט שדה בלי בדיקה בהתחלה - זה ביזיוני

זה דווקא נשמע לי "עין תחת עין" שהקיצוניים אוהבים, אחרי הכל, משפט שדה זה גם מה שהוא ביצע...

לפי מד"א לא נעשתה בדיקת חבלן (לכן הוא גם היה עם בגדים)

מד"א? אתה רוצה להביר גם את דבריו של רב טפסר אלמוזלינו?

בדיקת חגורת נפץ בוצעה במקום טרם הגעת החייל לזירה ע"י אחד הקצינים כראוי עפ"י הנוהל.

לפי מזכ"ל שלום עכשיו - התחקיר של מדא מוטה :shock: ולכן לא צריך לקבלו - בנימה הזו גם הצילום של צלם בצלם מוטה כי הוא נגד החילים.

אז זרוק לפח כל עדות שהועלתה אי פעם בעולם בכל דיון ובכל אולם בית משפט, כי תמיד הצד המעיד עושה את זה נגד אחד מהצדדים בדיון/משפט.

יש כאן דעות לכאן ולכאן אבל לחייל מגיעה זכות של שווה.

מסכים שמגיעה לו זכות שווה.

למה אתה אומר את זה? מישהוא זרק אותו לכלא והודיע שלא יהיה משפט והוא יבלה שם עד סוף חייו?

ואני כן תומך וקורא לכל מי ששירת בתור חייל לתמוך בו שיתן את דברו ולמשפט הוגן ולא ההוקעה שלו ע"י בעלי אינטרסים וקבוצות.

ראש הממשלה, שר הבטחון, הרמטכ"ל והפצ"ר, אלא בעלי אינטרסים וקובוצות???

לא לשכוח - הנורה הינו מחבל בזוי שבא לפגוע באזרחים,

ואללה, אם היה יורה בכלב משוטט כל הארץ הייתה נרעשת אז בן אדם ???(ותחסוך לי את התגובה המופרכת של "מחבל זה לא בן אדם).

החייל קודם עבר על חוקים פרוצידורלים אבל מעבר לזה, עבר גם על חוק מוסר בסיסי.

יהיה לנו כאוס בדמות חיילים שיתקשרו לעו"ד לפני שיורים :roll:. זה מצב מטורף לגמרי. יותר מידי הצטדקות נכנסה לכאן וזה לא בסדר.

לדעתך!

כל העולם מבצע דברים (יש מספיק סרטונים של אמרקאים רוסים צרפתים ומי לא) בלי עלייהום על חייל שלהם וכאן - השמים נופלים.

אתה פשוט טועה, גם צבא ארה"ב, צרפת וצבא רוסיה מכניסים לא מעט חיילים לכלא על התנהגות לא נאותה מול אוכלוסיה מקומית.

תבדוק...

לכבול אותו באזיקים? מה קרה?

ברצינות, למה לא? מה קרה? הוא קדוש? בגלל שהוא חיל?

איזה שטויות!!! באמת.

אם היה דופק סטירה למפקד שלו, לא היה יושב בכלא? לא היה מובל באזיקים?

די כבר עם הקשקוש הזה של "חילי צהל הקדושים והמדהימים".

שיעשו לו בירור שלא מוטה (לא ניראה לי אפשרי כבר), אבל שחיטה כזו? לזה אסור לנו להסכים

אסור לנו להסכים? יאללה? צא לרחובות, תפגין.

גם לי מותר פעם להיות בצד שעושה צחוק מאלה שיוצאים להפגין ולהאשים שמרזל וה KKK ממנים להם את ההפגנות...

בינתים, רק בשביל להדגים כמה אלה שחושבים ש"החייל גיבור וצריך לשחרר אותו" הם מיעוט קטן והזוי, להפגנות האלה מגיעים 10-12 אנשים.

ולכן ההתקוממות הגבוהה שיש כי כאן אנו כבר יוצאים נגד כל אדם ששירת את המדינה שלנו

חלק הארי של האנשים שתומכים בחייל יוצאים כנגד ההאשמה ברצח (שאולי מוצדקת, אולי לא, אני לא משפטן וניתן לבית המשפט לעשות את שלו) ואיתם אין לי שום בעיה.

אלא שאומרים שהוא "גיבור ישראל" הם מיעוט הזוי וקיצוני שמשתייכים לפלגים רויזיוניסטים ומופרעים.

כשיחסלו את הפלגים האלה הם מצידי מוזמנים לקרוא לזה "הסזון II ".

הפסים הענייניים הם שבמקום לשפוט את מעשי החייל הפכו את זה לפוליטי. מצד אחד צורחים שזה רצח כאילו שהנפגע הוא לא מחבל

וזה הופך את זה לפחות רצח?

מסכים עם כמעט כל מה שכתבת, רק צריך להבין, אם הוא מחבל אז זה בילתי אפשרי שזה יהיה רצח?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו נהלנו דיון ענייני, מנומק ומנומס, לגופו של עניין.

עכשיו באת לנו עם סיסמאות וכינויי גנאי, שלא קשורים לכלום.

לא מקובל.

בבקשה לחזור לפסים עניניים.

מקבל, אבל איפה בדיוק היו פה סיסמאות וכינויי גנאי? הבנאדם שיקר לקהל הבוחרים שלו. הבטיח א ובפועל מתנהל אחרת ממה שציפו ממנו (גם אם עלייך זה מקובל) ואיפה פה הססמא? הבטיח יד קשה מול הטרור אבל בכל פעם שבאמת צריך יד קשה הוא מתקפל כמו אולר שווצרי. זה מבחינתי כבש שמתחפש לזאב. אין פה שום ססמאות יש משל יש אנלוגיה אבל ממש לא ססמא.

ולבחור ששאל מי ייתן לו בעיטה, אני צאוד מקווה שמתפקדי הליכוד. זהו עכשיו אפשר להמשיך [emoji4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כמעט כל מה שכתבת, רק צריך להבין, אם הוא מחבל אז זה בילתי אפשרי שזה יהיה רצח?

לא. הנסיבות של המקרה הזה גורמות לכך שאני לא רואה אפשרות שזה יוגדר כרצח. הריגה - ואלה, אולי. רצח? לא רואה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל, אבל איפה בדיוק היו פה סיסמאות וכינויי גנאי?

לקרוא למישהו "פראייר" זה כינוי גנאי.

הבנאדם שיקר לקהל הבוחרים שלו. הבטיח א ובפועל מתנהל אחרת ממה שציפו ממנו

גם יצחק רבין.

גם אריאל שרון.

חוצמיזה, כל מה, שוב, שכתבת, זה סיסמאות.

בדיון ענייני רצוי להציג עובדות.

[לא, "שקרן" זו לא עובדה וגם לא "התקפל". זו דעה.]

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק הארי של האנשים שתומכים בחייל יוצאים כנגד ההאשמה ברצח (שאולי מוצדקת, אולי לא, אני לא משפטן וניתן לבית המשפט לעשות את שלו) ואיתם אין לי שום בעיה.

אלא שאומרים שהוא "גיבור ישראל" הם מיעוט הזוי וקיצוני שמשתייכים לפלגים רויזיוניסטים ומופרעים. (אכן אנשים הזויים לגמרי)

כשיחסלו את הפלגים האלה הם מצידי מוזמנים לקרוא לזה "הסזון II ".

מסכים מאד עם הדברים,

ולגבי בית משפט - כתבתי הצבא היה יכול לעשות זאת בצורת חקירה שקטה ולפרסם ממצאים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...