Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

או שפשוט תוודא שאתה קונה פיקאסו עם המק"ט החדש.

המוסך לדעתי מצא את נקודת המילוט שלו והלך איתה. לא שונה מהרבה סיפורים אחרים פה בפורום. באותה מידה יכל להגיד הרכב לא באחריות ויש תקלה.

לא ירדתי לאחרונה בנחל חצצון אבל בהחלט יתכן שחניתי ליד מדרכה גבוהה. בכל מקרה,אני לא זוכר תאונה . להפך , אם היתה תאונה זה היה אפילו עוזר לי.

תחתית המיכל תקינה . המיכל אטום . סנפירי הפלסטיק אינם אלא קישוט.

אני מוכן לתת את המיכל לבדיקת יבואן שנייה שיבדוק באמת מה קרה לו.

מה שחבל פה זה הניסיון להשחיל ללקוח חלקים שהוא לא צריך.

אבל גם זה דיי מקובל בתחום : במקום להחליף כיסוי מראה מחליפים את כל המראה עם המנוע שלה.

מוכר . לא?!

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך הפולני אגב? אמר מילים חמות על ישראל? אנחנו בקבוצה של הקליאו קונים ממנו לא מעט. מאמין שביחס לחנות חלפים אנחנו כן קהל משמעותי בעבורו.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי (ומניסיון)הוא שולח המון לישראל.

עדיף אולי לכולנו להתאגד מולו ולהתנהל מול איש קשר יחיד כך נקבל מחירים טובים יותר (קניות קבוצתיות - משלוחים נפרדים).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוני אלמוני עם חיבה לאירופאית וצפרתיות בפרט אומר לעצמו "בא לי רכב צרפתי, אני צריך רכב דיזל משהו זול יאללה קקטוס ידני, מה כבר יכול להתקלקל שם, דיזל וידני ואפילו שעון סלד אין"... לאחר זמן מה נפתח שרשור שרומז שאולי יש בעיה באיזה מיכל אוריאה גם בקקטוס והיבואן פה דורש עליו 10K שקלים, ולא למי שלא הבין K זה לא 10 זה 1000. WTF? נפלו שם על הראש?

מתחיל ללכת לבית כנסת ולתהפלל לאלוהי האוריאה ושוקל להביא מיכל מפולין ולאחסן אותו במחסן.

הצרפתים האלה ימח שמם לא יכולים לבנות אוטו אחד בלי שטות, והיבואן הזה לא יכול שלא לקרוע את הלקוח על השטות של הצרפתים. אחרי זה מנסים להבין למה כולם קונים טויוטה.

גם אם שפשוף חניה גרם לזה צריך לתכנן רכב כך ששפשו חניה לא שוה לנזק של 10K שקלים. זה פשוט הזוי.

כל הכבוד לך פותח השרור. בוז גדול למוסך הזה. בוז גדול ליבואן על מחיר החלק.

בנאדם קונה חלק בפולין מretailer ומשלם מע"מ, משלם כרטיס טיסה וטס לשם ספיישל ועדיין יוצא עם עודף של כמה אלפים. בושה וחרפה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכל, שאפו גדול לך. לא ידעתי שמותר אפילו לעשות את זה, לטוס לקנות חלק, כי חשבתי שיש על זה מיסים?

מהתגובות אני מבין שטעיתי? שאין מה לדאוג, ואם מוצאים טיסה זולה, וזה מסתדר עם הלוז, אז אפשר לטוס

לקנות, ולא לדאוג מהחזרה אם יעצרו לביקורת, או ממש לא וכן צריך לדאוג? ואם צריך לדאוג, אז מה כבר יקרה?

משלמים כמה אחוזים? או יש קנס כי ניסית להתחכם? כי לא ראיתי לזה התייחסות בתגובות, וטוב לדעת בכדי לא לקבל השחלה אח"כ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר החלק לפני הנחה/השתתפות ומע"מ הוא 6.5K, בטופס יש עוד תוספות. נכון שזה יקר, אבל זה בדרך כלל מחיר של יבואן ללקוח הפרטי.

להבנתי מפותח השרשור זאת רק סדרה ראשונה של המשאבה עם הבעיה. כנראה היא לא הייתה ברמה (מבחינת כמות) שהיצרן חשב שצריך להוציא תיקון מראש.

יש פה כמה ש(קצת )נסחפו... גם הפאשלות של המוסך המורשה הפרטי הם לא ממש של היבואן.

כבר נתקלנו בטויוטות והונדות ויונדאים ועוד עם בעיות סדרתיות שפשוט הושתקו למרות שהיו בהמונים. אז השאלה שלי אחרי תקלה בטויוטה ישראלים גם אומרים "חבל שלא קניתי טויוטה"?

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר החלק לפני הנחה/השתתפות ומע"מ הוא 6.5K, בטופס יש עוד תוספות.

נכון שזה יקר, אבל זה בדרך כלל מחיר של יבואן, ללקוח הפרטי.

,,,

יש פה כמה ש(קצת )נסחפו... ,,?

ומה אנחנו - אנו הלקוחות הפרטיים.

למה מראש לתמחר מחיר הזוי.

וההבדל - טויוטה כאשר היו תקלות במנועי הקורולות, התחשבה ונתנה שירות ומחיר סביר יותר.

נכון יש עוד יבואנים הזויים - זה לא אומר, כי אנו אמורים לקבל את ההתנהלות הזו.

ולדעתי הדיונים בפורום - גם שוללים אותם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול של יבואן טויוטה בכל הפגמים של 16 השנים האחרונות הוא לא פחות מאשר ראוי לשבח.

מנועי בוצה? הוחלפו לרבים.

תקלת ממיר/מחשב - טופל בכל רכב ששמעתי עליו, כולל מחוץ לאחריות, כולל ברכבים שעונו בליסינג.

גיר רובוטי - הוחלפו באחריות למכלולים משופרים.

וכו'

נראה למישהו סביר שבקקטוסולר שעולה 60 ומשהו אלף יגבו מעל 10 אלפים על בקבוק פלסטיק? לי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הכל, שאפו גדול לך. לא ידעתי שמותר אפילו לעשות את זה, לטוס לקנות חלק, כי חשבתי שיש על זה מיסים?

מהתגובות אני מבין שטעיתי? שאין מה לדאוג, ואם מוצאים טיסה זולה, וזה מסתדר עם הלוז, אז אפשר לטוס

אם אתה בעלים של קקטוס כדאי להתאמן על נסיעה לפולין לפני הקניה האמיתית.

קשה באימונים קל בקרב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר קל כבר להתאגד 10 בעלי קקטוס ולהביא חלק אחד לארץ שיאוחסן אצל אחד החברים. כל אחד ישלם 200-300 שקל ביטוח חד פעמי ובמקרה של תקלה ה"השתתפות עצמית" תהיה נמוכה בהרבה מהעלות אצל היבואן...

הסיכוי ששני קקטוסים מתוך ה-10 יחטפו את זה באותו הזמן כנראה נמוך.

היום זה אפילו מאוד פשוט, פותחים פייבוקס או ווטאבר כל אחד מעביר את עלות הביטוח. מישהו צריך את החלק? פשוט מעביר את ההפרש ומזמינים חדש...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני חושש שיש תקלה במשאבות אוריאה בדגמי Picasso הראשונים עם מערכת SCR."

מכל הסיפור לא הבנתי איך הגעת לזה שזאת בעיה סדרתית,כי לפי הכתוב הבנתי שזאת השערה בלבד.

יכול להיות שיש אכן תקלה,אבל זה בעיה לבסס את זה על מקרה אחד,תקן אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...