Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

הדיון הזה גם לא, תקרא את הכותרת. ואם כבר, אתה מסיט את הדיון ומתחמק מתשובה. תסביר בבקשה, למה שלא לבצע שתי פעולות - חקירת החייל וחקירת הצלם במקביל?

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפי מה שאתה אומר, צריך להיכנס לכלא לעצירים בטחוניים ולירות בכל מי שהשתתף בפיגוע.

לפי מה שאני אומר, מפגעים כלל אינם צריכים להגיע למעצר. אתה רשאי לחלוק עלי.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אם ניתן להוציא מהם מידע על כוונות לפיגועים עתידיים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם ניתן להוציא מהם מידע על כוונות לפיגועים עתידיים?

נקודה מעניינת, אך אומר זאת מידיעה - בדר"כ המידע המעניין באמת לא מגיע ממפגעי הקצה הנתפסים בשעת המעשה אלא מהצוות ה"טכני" והתכנוני שנתפס בפעילות יזומה.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, אף אחד משום מה לא חושב אפילו לחקור את הצלם, שבוודאות קיבל מידע מוקדם על הפיגוע ולא דיווח ולא מנע, ואת מפעיליו וממניו.

אין מה להוסיף.

בעצם - יש,

מה לגבי הצלם של המחבל שבורח בת"א עד שבא שוטר ויורה בו (פאדי משהו), הוא גם משת"פ?

מה לגבי הצלם של הילד ההוא ברכבת שמדמם, בזמן שהוא צועק עליו בן זונה ושימות, הוא גם משת"פ?

מה לגבי הצלם של המחבל ההוא שבזמן שהוא מנסה לדקור את החלון של הרכב יוצאים אנשי ימ"ר ויורים בו, משת"פ?

ההוא שצילם את הסודני שחוטף ספסל לראש?

מה לגבי המצלמת דרך לנוספורס שקלטה את ההוא עושה פרסה בכביש מהיר ככה סתם משום מקום, האם אפשר להניח שלנוס מישת"פ את הפניית פרסה ההיא?

בכלליות השאלה המרכזית היא איך בנאדם אומר משפט כ"כ נחרץ בלי לחשוב עד כמה אבסורדי הוא נשמע. אפשר לטעון שיש סבירות מסויימת שהצלם משת"פ, למרות שלצלם מחבל שוכב על הרצפה מוקף בחיילים נשמע לי כמו אחד הדברים הכי ברורים מאליהם שיש (כאמור: לצלם אירוע מתחילתו בלי הסבר, זה כבר משהו אחר לחלוטין). 'מעניין' לשמוע איך את כל הנ"ל אתה לא מעמיד לדין וירטואלי וגוזר עליהם תמיכה בטרור (במרכאות, כי אני מניח ששנינו יודעים את התשובה).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אין לי מושג איפה שירתת, אבל אחרי שעה בשטחים אתה מבין שמה שאמרתי לא נאמר סתם. זה שאחרים מצלמים לא שולל את זה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שירתתי בשטחים, לפחות לא ביבשים (חיל הים), ואני לא חושב שאתה אומר דברים סתם - אבל הנחרצות שלך נשמעת סתמית והסברתי גם מדוע.

אני לא טוען שהצלם חף מפשע, או אשם, אני טוען שאין לי מושג - ושה"ראיות" שהן בתכלס הצילום הזה, חלשות בטירוף. אתה הולך לעצור כל אדם שמצלם חלקי אירוע טרור? או רק ערבים? או שמאלנים? (ע"ע הדוגמאות שלי ממקודם) כי אתה לא שופט לפי התוכן, אלא רק לפי הקיימות (existence), וזה קריטריון מטורף לחלוטין.

אם אתה לא מבין את הבעייתיות בגזירת דין על סמך זה שביצעת תיעוד חלקי לאירוע, מה כבר אפשר לומר... בתכלס כלום.

ללכת לאד-הומינם זה סתם מיותר, הנה החייל הזה בתיעוד שירת בשטחים יותר ממני, וניכר שאני מכיר את הוראות הפתיחה באש טוב יותר ממנו. נו ו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחרצות שלי נובעת מכך שבשטחים הצלמים הגיעו לפני הפעילים. תמיד.

לגבי גזר דין - למיטב ידיעתי כתבתי לחקור. חקירת צלם שמגיע לזירה יכולה בסבירות גבוהה לתת מידע אודות אירוע מסכן חיים. אם אתה טוען שכתבתי אחרת זו הסקת מסקנות שלך שנובעת מדעותיי הפוליטיות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני טוען דברים אך ורק על סמך המלל שלך, ואפילו ציטטתי אותו יחד עם הדגשה. כשבנאדם רושם שקרה משהו בוודאות, אני מסיק שהוא טוען שקרה משהו בוודאות - בלי קשר לכמה ימני/שמאלני/צ'רכסי הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין מה לעשות וברגע שבשטחים מופיע צלם זאת הכנה להפס"ד/פיגוע. זה שונה מהדוגמאות שהבאת, שלא היו בשטחים והיו דמגוגיה במיטבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד הדוגמא האחרונה שנועדה להראות עד כמה תזמון הוא לאו דווקא קורלטיבי עם סיבתיות, כל הדוגמאות האחרות היו של מקרי טרור וצילומים אמיתיים לחלוטין, חלקם התבצע ע"י ערבים. בגלל שהם לא בשטחים הם "דמגוגיה במיטבה"? הייתי אמור לנחש שהקריטריון שלך הוא גאוגרפי? ואתה טוען שאני שופט אותך על סמך דעות קדומות? קטעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה גם לא, תקרא את הכותרת. ואם כבר, אתה מסיט את הדיון ומתחמק מתשובה. תסביר בבקשה, למה שלא לבצע שתי פעולות - חקירת החייל וחקירת הצלם במקביל?

ממה אני מתחמק? איפה אמרתי שלא צריך לחקור את הצלם?

מצדי שיחקרו אותו כמה שרוצים.

רק שזה פחות מעניין אותי, אותי מעניין איך חייל (שמייצג את הצבא שלי) מוציא להורג אדם פצוע.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...