Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

חוץ מליאור שמאשים גם את עצמו אצל רוב הימניים השמאל אשם בהכל, גם אם יש להם עצירות זה בגלל השמאל.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4537

• SlowRide

4260

• פינדר

3371

• m3x7r3m3

2926

ובשביל לאזן, תושבי טייבה חוגגים נפילת טיל ב... טייבה.

מרגיש שאני תקוע בגיהנום של מטומטמים.

https://twitter.com/Reporting_12/status/1393533314569576454?s=20

• מצחיק 8

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה די ^ מסכם את המזרח התיכון לדורותיו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפתרון הכי טוב זה רילוקיישן מפה

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בטח, לך על זה…
תתחיל בצרפת ואז לונדון ואז אירלנד בעצם בארופה כולה תרגיש כמו בעזה מבחינת האהדה אליך. אולי למעט צ׳כיה.
אפילו ארהב כבר לא מה שהייתה.

הפתרון היחידי בשביל לצאת ממצבים קשים הוא כמו בגיפ- לשלב טרנספר ולהתקדם לאט ובקצב קבוע
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הולכים למדינה שבה לאף אחד לא יהיה אכפת ממך.

לפני 15 דקות, Boaz Av כתב:

הפתרון היחידי בשביל לצאת ממצבים קשים הוא כמו בגיפ- לשלב טרנספר ולהתקדם לאט ובקצב קבוע

Your point being?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הולכים למדינה שבה לאף אחד לא יהיה אכפת ממך.

Your point being?

זה כבר יש לך בישראל ואפילו בשפת אמך וקרוב לחברים.
כמעט בכל מקום אחר בעולם תרגיש יהודי דחוי.

סדרה מומלצת לפני שאתה אורז מזוודה

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

סדרה מומלצת לפני שאתה אורז מזוודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שהגיע הזמן לברר אם יש אמת בכל הפרסומות של הוצאת דרכון פורטוגלי. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

בהחלט!

רילוקיישן לערבים.

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

חוץ מליאור שמאשים גם את עצמו אצל רוב הימניים השמאל אשם בהכל, גם אם יש להם עצירות זה בגלל השמאל.

ואצל רוב השמאלנים הסיבה הכי נפוצה לבעיות זה שהימנים קוברים את הראש באדמה ומאשימים את השמאל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, MiniMiz3r כתב:

לפי הטור של רון בן ישי נפגעו כמה חוליות אבל ממש לא ההשמדה ההמונית שדו"צ מתאר. 

גם אם יש אמת, זה לא שהחמאס ינדב את המידע הזה.

לפני 19 שעות, פינדר כתב:

גם פה, כנראה הישג גדול של צה''ל. אבל מה תהיה השורה התחתונה כשהמבצע יסתיים?

אה, אתה מדבר על ראייה לטווח ארוך ותכנון מקדים? בישראל?

Sweet Brown / Ain't Nobody Got Time for That | Know Your Meme

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

זה כמו משחק כדורגל. הפעם כנראה ננצח 10:0 במקום 3:1. אבל בסוף המשחק שתי הקבוצות חוזרות הביתה להתאמן לתחרות הבאה, שתתחיל מ0:0.

עצם זה שבמערכות קודמות זה לא קרה, מדובר בתעודת עניות לצה"ל/דרג מדיני/<הכנס אשם רלוונטי>. להשוות בין צה"ל לחמאס זה כמו שאלך להפגנות האלימות בלוד עם ה-nerf gun שלי מהמשרד.

לפני 5 שעות, Pika007 כתב:

בטלויזיה שאין להם בחשמל שיש להם 3 שעות ביום?

תראה, אם אתה רוצה להעביר מסר, להג בתקשורת הישראלית זה לא האמצעי הכי יעיל... כל האוננות הלאומית הזו נועדה בשבילנו, לא בשבילם. אם היו סותמים את הפה, היה נשאר תכסיס מוצלח שאפשר להשתמש בו שוב (ואל תטעה- תוך שנה או משהו כזה חמאס יתקנו את נזקי "המטרו". )

עכשיו אחרי שקשקשו על זה ימים שלמים? לא יקום ולא יהיה.

התעמולה בהחלט מכוונת כלפי פנימה. ואם להאמין לתכסיס הזה, אזי הוא די חד-פעמי. עיתונאים זרים לא יקפצו על ידיעות של צה"ל בעתיד באותו אופן והאמון שלהם במקורות שלהם בתוך הצבא נפגע. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כרגע בערוץ 11 סקירת הפגנות תמיכה בפלסטינאים מכל רחבי אירופה, אוסטרליה וניו זילנד אפילו.

אם כבר למות אז כאן עם צבא ולא שוב להישחט כנווד בגולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, פינדר כתב:

אבל מה תהיה השורה התחתונה כשהמבצע יסתיים?

כנראה שנשאר עם אותו חמאס, שיזדקק לכמה שנים כדי לשקם את עצמו.

אתה כותב את זה כאילו גילית משהו חדש. 

זו המציאות כבר שנים רבות. 

הם מתחמשים ומשתפרים ואוגרים -> מחפשים תירוץ ומוצאים -> יורים כל מה שיש להם -> אנחנו נכנסים בהם עד כמה שאפשר בלי שיהיה ברור לכולם שהגזמנו -> משיגים הפסקת אש -> רגיעה -> הם התחמשים ומשתפרים ואוגרים -> מחפשים תירוץ ומוצאים....

אם הרשות הפלסטינית תשתלט מחדש על עזה יהיה על מה לדבר (רמת אמינות יאיר נתניהו הולך לעבוד).

אם תושבי עזה יתאגדו ויצאו נגד החמאס יהיה על מה לדבר (רמת אמינות נתניהו מודה בפלילים ומתפתר).

אולי, אולי.. אם נשרוד במעגל הזה עוד כמה עשורים אז הדור הצעיר יהיה קצת יותר מפוקח ופתוח להקשיב לצד השני (משני הצדדים). אולי. 

רמת אמינות? וואלה לא יודע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Boaz Av כתב:

אם כבר למות אז כאן עם צבא ולא שוב להישחט כנווד בגולה.

המשך מדיניות "שב ואל תעשה" של נתניהו + יד חופשית למטורללי הימין הקיצוני תביא בסופו של דבר במישרין לזה שאני ואתה וכולנו כאן "נמות עם צבא". אכתוב זאת במפורש כדי שתבין - שואה שנייה.

אין במעשי נתניהו גרם אחד של מדיניות עקבית וחוכמה יהודית ישנה כיצד לתמרן במיצר הצר והמפותל בין כל הקרוקודילים הרצחניים ששורצים מסביבנו.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, אורח לרגע כתב:

אתה כותב את זה כאילו גילית משהו חדש. 

זו המציאות כבר שנים רבות. 

הם מתחמשים ומשתפרים ואוגרים -> מחפשים תירוץ ומוצאים -> יורים כל מה שיש להם -> אנחנו נכנסים בהם עד כמה שאפשר בלי שיהיה ברור לכולם שהגזמנו -> משיגים הפסקת אש -> רגיעה -> הם התחמשים ומשתפרים ואוגרים -> מחפשים תירוץ ומוצאים....

שכחת פרמטר חשוב,

עזה נהיית יותר ויותר עניה.

הקורונה והסבב הנוכחי יביאו אותה לשפל חדש .

לא ברור מה זה אומר לגבינו....

לפני 10 דקות, קורן בן אשר כתב:

אין במעשי נתניהו גרם אחד של מדיניות עקבית וחוכמה יהודית ישנה כיצד לתמרן במיצר הצר והמפותל בין כל הקרוקודילים הרצחניים ששורצים מסביבנו.

כי אוסלו ולבנון השניה היו תמרונים גאוניים....

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך מדיניות "שב ואל תעשה" של נתניהו + יד חופשית למטורללי הימין הקיצוני תביא בסופו של דבר במישרין לזה שאני ואתה וכולנו כאן "נמות עם צבא". אכתוב זאת במפורש כדי שתבין - שואה שנייה.

אני לא חושב שנתניהו ראוי ובוודאי לא תומך במדיניות המפוחדת שלו שתחליתה היא לדחות את הטיפול ותשלום דמי חסות.

לגבי מי שאתה מכנה מטורלל, אני חייב לציין שהוא עדיף עלי בהרבה מההזויים ממפלגת העבודה שמאלה וטרם סקרנו את המפלגות הערביות תומכות הטרור שאותם בגצ לא פוסל באופן תמוה.

בכל אופן, אם נגזרה עלינו שואה אז כלוחמי המכבים ולא כמושמדים במלחמת העולם השניה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...