Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, avargel כתב:

אם הוא אמר אז הוא בטוח יודע.

לא יודע מה הוא יודע. מחכה בקוצר רוח שיתחילו לספר שגם הוא סמולני וזה.

למרות שאולי לא - בכל זאת, בן גביר זה לא ביבי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4614

• SlowRide

4435

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

תשמע אולי הוא לא מתאים.

שנתיים ״חיפשו״ מפכ״ל מושלם, חשבתי שאחרי כל הזמן הזה מצאו טאלנט. מוזר. 

• מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

שנתיים ״חיפשו״ מפכ״ל מושלם, חשבתי שאחרי כל הזמן הזה מצאו טאלנט. מוזר. 

מעניין אם שליטה ביסודות ההוכחה באינדוקציה זה תנאי סף

(סתם, סתם ליאור, לא לכעוס)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

המפכל מצוטט בתקשורת אומר "בן גביר אחראי לאינטיפדה".

המפכל.

לא מנכל בצלם.

...

לבנתיים האליפות של המפכ"ל הזה זה למצוא אשמים, לא הייתי בונה עליו יותר מדאי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה רוצה למצוא אשמים היה מגיש את המכתב שהוא תיכנן להגיש ולא משאיר אותו בכיס.

אולי אחראים הוא יודע למצוא, לא אשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, farkash7 כתב:

חשבתי שאחרי כל הזמן הזה מצאו טאלנט

ככה זה כשאתה מחפש מישהו שיודע להפוך עץ בינארי בראיון במקום אחד שיודע לכתוב קוד בסקייל.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 שעות, m3x7r3m3 כתב:

גאוני, אז אם אין שיטה שעובדת ב-100%, אז ניקח את השיטה שעובדת ב-0.00001%

ניקח את השיטה שעובדת. כי להזניח אותם ולחזק את הנרטיב של המסכנים והנרדפים שהמדינה דפקה אותם בטוח לא עובד בשום צורה.
הבאת 2 דוגמאות למחבלים עם פרופיל יוצא דופן וקבעת מזה שהשיטה לא עובדת. על אותו משקל אני קובע שצמיגים מגומי זה רעיון דפוק שעובד רק ב- 0.00001%  כי היה לי פנצ'ר. פעמיים.

לפני 10 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אין לכל זה קשר, אפילו לא חצי קשר, לפשיעה, זה טרור, ממניע לאומני.

לא. לטרור מאורגן אין קשר לעוני. פה מדובר על טרור יחידני. הערבים האלה שהולכים לשרוף מכוניות לא מקבלים אימון וציוד מאש"ף ולא מתכננים את הפעולות שלהם חוץ מהודעות "יאללה מכות על היאהוד" בטלגרם. אמנם לא בדקתי אבל לא נדמה לי שיש שם חברה מהפקולטה לאווירונאוטיקה בטכניון או מהנדסת מחשבים. כנ"ל היהודים הנחמדים שהצטרפו לחגיגה, אל תצפה למצוא שם כל מיני עילויים שהלכו לזרוק אבנים מתוך שיעמום וחיפוש עצמי כי לימודי הנדסת חשמל קלים ומשעממים מדי בשבילם.
הנה ציטוט מוויקיפדיה שאתה אוהב:

ציטוט

לעומת זאת, טרור יחידני, דוגמת פיגועי דריסה או סכינאות, שונה בהקשר זה, ולעיתים נובע גם מתוך מצוקה כלכלית או אישית אחרת. כלומר, נמצא קשר מובהק בין "איכות" הפיגוע ל"איכות" המבצע – ככל שמבצע הפעולה משכיל יותר ומגיע מרקע אמיד יותר כך הפיגוע יהיה קטלני יותר ויופעל נגד מטרות חשובות יותר

אתה יודע מה, אני באותו ראש איתך. שב"כ צריך לשים מעקבים על שרי אריסון וחבריה דחוף בגלל שככל שאנשים יותר משכילים ועשירים יש יותר סיכוי שהם יהיו טרוריסטים מסוכנים כי -

לפני 11 שעות, m3x7r3m3 כתב:

הטרוריסט המפורסם בעולם היה ממשפחה מיליונרית.

איך אמרו אתמול ערבים מלוד? נגמר הדו קיום, אין יותר.

ועל זה אמר הרב רוני If you listen to fools - the mob rules.

אני רק אומר - את השיטה הזו ניסו בעשורים האחרונים בכל מיני מקומות, מישראל ועד ארה"ב כולל אירופה בדרך. התוצאה היא פיגועים, פיגועים, ועוד קצת פיגועים

כמה פיגועים של ערבים ישראלים היו בתקופה האחרונה לפני ש"מישהו" החליט לשבור את כל הכלים ולשלהב את האספסוף?
חוץ מזה שהשיטה מיושמת בצורה מאד עקומה, או לא מיושמת בכלל. אין שום מקל, בקושי קיסם שיניים. בכפרים הערביים יש פשיעה קשה, נשק חם מסתובב חופשי, הרבה עניים, הרבה עובדים בשחור, אין משטרה, אין כלום. בשנים האחרונות כן עושים מאמצים לשפר להם את התנאים,לפחות ממה שאני מכיר מתחום העיסוק שלי, אבל זה בא מאוחר מדי אחרי הזנחה ארוכה שעכשיו מתפוצצת לנו בפנים.

אז היום הם מקבלים בעיקר את הגזר, והתוכנית שלך היא לתת להם עוד קצת גזר, ואולי, איכשהו, מתישהו, גם קצת מקל.

גאוני. איך לא חשבו על זה?

זה אתה אמרת, לא אני.
אני אומר שצריך מקל באותה רמת אפקטיביות של הגזר אם לא יותר. אתה נלחם בעוני, אתה מפחית את הפשיעה, יש יותר אזרחים שמשלמים מיסים, יש פחות נשק ברחובות, יש לך פחות טרור יחידני. בטרור מאורגן נלחמים בצורה אחרת. אבל איזה אינטרס יש למדינה לשמור שמגזר מסויים ישאר עני וטיפש? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנט ידע שהמפלגה שלו גמורה ANYWAY, לא משנה מה יעשה. מה שנשאר זה להציל לפחות את עצמו ואת השקדיה שלו מהספינה השוקעת. במצב כזה, לא הייתה לו ברירה אלא לחזלש את כל הסיפור, לא לפני שהוא מסדר לעצמו ולשקדיה שלו שריון בליכוד למקרה של בחירות. ובזאת הסתיימה תפקידה של מפלגת ימינה המיותרת וגם היא תיעלם כמו המפלגה של כחלון שגם היא קיבלה כמה שריונים לליכוד והתפוגגה.  מה נגיד... כדורגל משחקים 90 דק ובסוף הביב מנצח

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yd b-4 כתב:

סבבה. אם אחרי הימים האחרונים יש לך יותר מן המשותף עם הערבי הממוצע שיערב לך.

בעיניי-

או שאתה עיוור.

או שאתה לא חכם. 

ומה שהכי נראה לי שפשוט קשה לך להודות.

אבל זה בסדר גדולים ומשכילים ממני ואולי גם ממך (מרצים בבצלאל) הוציאו מכתב התנצלות והבהנה לסטונדטים הערבים והמסכנים.

אז אולי אני העיוור.

מעניין בכל שנותיי כחרדי לא הייתי עד לסיטואציה כזו. (זה לא אומר שזה לא קרה פשוט בלי פרטים נוספים זה נשמע נדיר מאוד)

אם כבר אני הותקפתי הרבה יותר מפעמיים במיוחד בילדות בגלל שאני חרדי.דאבל אני לא חושב שזה מייצג משהו. אני לא מרגיש מאוים ליד חילונים.

לסקרנות איפה זה היה ולמה נטפלו אליך?

אחחח, רטוריקת הדיון האהובה עלי. "קודם כל אני צודק ואתה טועה, עכשיו בוא תגיד מה שיש לך להגיד"

יש לך שמץ כמה ערבים חיים בישראל? יש לך שמץ מה היה קורה אם באמת כל אחד ואחד מהערבים החילונים הממוצעים היו יוצאים לרחובות כרגע? לא, נראה שאין לך שמץ. אז מבזק חדשות:

הערבי החילוני הממוצע בחיפה יושב כרגע בבית. בדיוק כמוני וכמוך. וככל שהוא פחות דתי, יש סיכוי גדול יותר שהוא יושב בבית.

אלו שפוקדים את הרחובות כרגע הם בכלל לא קומץ, והם מספיק כדי להראות שאשליות דו קיום הן דבר נחמד רק שצריך גם לגבות אותו בעמודי תמך אם רוצים שיתקיים, אבל מפה ועד ל "ממוצע" המרחק הוא לא פסע ולא 2.

הסנדל שלי מוסרת שמאוד מעניין אותה המכתב בבצלאל או מה שזה לא יהיה, אותי קצת פחות. וברצינות, למה בכלל טרחת לכתוב את זה? למה נראה לך שזה רלוונטי בכלל?

ברור שאתה לא מרגיש מאוים "ליד חילונים", זו לא קבוצה ואין לה מאפיינים מגדירים. זה בערך כמו להגיד "אני לא מרגיש מאוים ע"י האנושות בכללותה"

נטפלו אליך בילדותך? באסה. רק שאני לא יודע כמה זה רלוונטי. אצלך זה כי היית חרדי, אצלי זה כי הייתי שמנמן, אצל השכן למטה? כנראה סיבה אחרת. אדגיש שאני לא מחפש תחרות מי יותר מסכן ולא חושב שזה עד כדי כך רלוונטי, העליתי את הנקודה כי שאלת אותי ספציפית.

"לא היית עד"- אני מאחל לך שכל חייך לא תהיה, ושהסביבה בה אתה חי תהיה מלאה רק אנשים נעימים. בתמונה הגדולה זה לא ככה.

אין לי מושג מה זה יעזור לך לדעת, אבל בבקשה- ציר ז'בוטינסקי בין ר"ג לבני ברק (לא יודע איפה עובר הגבול), נחלת ציון בירושלים. למה? תשאל אותם, לא אותי.

אגב, אלו רק המקרים של אלימות פיזית. אם אתה מחפש היטפלות, יש לי שלל כאלו, כמו מגדל העמק או נווה שאנן בחיפה.

מעולם לא הלכתי לפזז במאה שערים עם שורט, אם תהית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה ללא אזעקה בראשון... האם אנחנו כבר בשלב "שקט יענה בשקט"?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יותר מעשור בשלטון שבו פעל ל:

פילוג ושיסוע של יהודים בערבים, מזרחים באשכנזים, דתיים בחילונים,ימנים ובוגדים

ערעור האמון במערכת המשפט

ערעור האמון במשטרה והחלשה שלה

הכין את הקרקע לשלב הבא. כשהוא כפסע מאיבוד השלטון הוא מכניס אותנו למלחמת אזרחים ומלחמה עם עזה, מלחמה שאחת המטרות שלה היא לסכל קואליציה עם יהודים וערבים.

עם כל יום אנחנו פחות ופחות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

ופחות ופחות מקום שאני רואה בו עתיד לי ולילדיי.

• מבאס 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכתבתי לפני כמה עמודים פה שביבי דואג שהשטח יבער כדי לסכל ממשלה עם הערבים אמרו לי שאני מדמיין.

אני עדיין לא בטוח שהוא באמת האחראי למצב, כלומר הוא האחראי למצב של המשטרה נניח אבל אני מדבר על המצב באופן כללי.

מה שבטוח שזה בא בטיימינג מושלם…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונספירציה הזאת בערך ברמה של השב"כ רצח את רבין כדי למנוע ממשלת ימין

* לא הצבעתי מעולם לביבי

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים