Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

רק אמירה לגבי להכניס צבא לערים. זו שגיאה מאוד נפוצה של אנשים שלא מבינים איך הצבא נראה מבפנים. חיילים אינם ערוכים להתמודדות כזו, משלל סיבות אותן לא אמנה. יש משטרה ויש משמר גבול. התפקיד של הצבא הוא לנצח מלחמות, לחסל את האויב ולכבוש שטחים. הצבא אינו משטרה ומי שטוב בחיסולים לא בהכרח יהיה טוב בשליטה על אוכלוסיה אזרחית, אם כבר להפך. 

לגבי בן גביר, תשמעו זה פשוט מדהים. עשה קצת רעש, חרבן לכל המדינה את המצב, עכשיו יושב בשקט מתבוסס. לדעתי הדם של הישראלים המתים בידין ובידי עוקביו, כפי שהדם של ילדים פלשתינים הוא בידי החמאס. 

ושוב, הגלגל המדהים הזה איך מיעוט מטומטם מצליח לחרבן לכולם אך המצב. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4430

• פינדר

3492

• m3x7r3m3

2926

הקטע המצחיק עם נתניהו זה שהמתנגדים אליו הם אלה שהפכו אותו לאיזה אל/מכשף/שד עם יכולות על טבעיות. "ביבי גרם לכך וכך בתזמון קוסמי". ממש מנשקי קמיעות ומזוזות.

אנשים לא מבחינים בין *ניצול הזדמנויות ו*מריחת זמן עד להופעת צירופי הזדמנויות.

הוא לא מחולל כלום. או רק מחולל מעט מאוד. האמנות היא ניצול תזמונים + תמרוני התחמקות.

השאר מנגנים על איזה כלי, נושפים ומחצרצים, הוא פשוט מנצח על התזמורת. בלי שרביט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, avargel כתב:

הקונספירציה הזאת בערך ברמה של השב"כ רצח את רבין כדי למנוע ממשלת ימין

* לא הצבעתי מעולם לביבי

תן קרדיט. היא ברמה יותר גבוהה. הכוכבים פשוט הסתדרו בשמיים בצורת ביבי. כן כן אני לא חושב שהוא תיכנן ורצה את כל מה שקורה עכשיו, אבל זה שזה בעקיפין משרת אותו ? ברור שכן, וזה הבסיס לתאוריית קונספירציה טובה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי לא הנדס הכל מאפס. 

השנאה היוקדת של חלק מהערבים ליהודים, היתה שם הרבה לפניו, היא קיימת ותמשיך להתקיים. 

ביבי פשוט השתמש בנתון הזה לטובתו, הוא תמרן את המצב להסלמה.

הגאונות שלו היא ניצול מצבים והזדמנויות.  

להגיד שהכל בגללו? ממש לא. 

הדבר שבאמת אני כועס עליו הוא ההתעלמות הגורפת במשך עשרות שנים מכל הבעיות הזוחלות שעכשיו מתפוצצות לנו בפרצוף.

העלמת עין מנשק במגזר, החלשת המשטרה, העלמת עין מהשתלטות על שטחים, אי תגובה על פצמ"רים בודדים, מינויים פוליטיים ולא מקצועיים וכו'. 

מילא אם אחרי הפוגרומים שקורים פה הממשלה היתה מפשילה שרוולים ומתקנת, אבל פשוט ברור לי שזה לא יקרה. 

השלטון עסוק רק בלשמר את עצמו. 

אחרי כל התמונות שראינו ואף לא מתפטר וגם לא יתפטר? (וברור לי שלא). זאת פשיטת הרגל, זה אובדן האמון הטוטאלי (שלי לפחות). 

באמת ובתמים חושב אם כדאי שהילדים שלי יגדלו פה, כי בעוד שנתיים או 5 או 10 זה יחזור על עצמו רק בעצמה גדולה פי כמה. 

כמו שאני מסתכל ברחמים על משפחות בעוטף ושואל את עצמי איך הם מסוגלים, איך הם לא מפחדים על הילדים שלהם, ברור לי שחברים שלי שחיים בחול מסתכלים עלי ושואלים את עצמם בדיוק אותו דבר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, avargel כתב:

הקונספירציה הזאת בערך ברמה של השב"כ רצח את רבין כדי למנוע ממשלת ימין

* לא הצבעתי מעולם לביבי

שמע, למרות שאני יחסית סמולן בדעות שלי, חלק מהטענות של מפגיני הרל"ב בשנה האחרונה נראו לי מופרכות לחלוטין (סביב הקורונה והסגרים וכו').

גם בלי קונספירציות, למרות שבימין דאגו לבנות תאוריה פוליטית שלמה על מעמקי הדיפ סטייט והפרוטוקולים של זקני בגצ - שזו קונספירציה בפני עצמה - נתניהו הוא ראש ממשלה כבר מספיק שנים, כדי שלכל הפחות יהיה אפשר להגיד שיש לו אחריות כלשהי על כל התנאים מסביב - התחזקות החמאס, המאבקים במזרח ירושלים, בדואים בדרום, פשע וכו'. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

אחרי יותר מעשור בשלטון שבו פעל ל:

פילוג ושיסוע של יהודים בערבים, מזרחים באשכנזים, דתיים בחילונים,ימנים ובוגדים

ערעור האמון במערכת המשפט

ערעור האמון במשטרה והחלשה שלה

הכין את הקרקע לשלב הבא. כשהוא כפסע מאיבוד השלטון הוא מכניס אותנו למלחמת אזרחים ומלחמה עם עזה, מלחמה שאחת המטרות שלה היא לסכל קואליציה עם יהודים וערבים.

עם כל יום אנחנו פחות ופחות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

ופחות ופחות מקום שאני רואה בו עתיד לי ולילדיי.

אתה באמת מאמין לחרא שאתה כותב?

שיסוע בין מזרחים לאשכנזים? דיי,אנחנו לא ב1973 אפשר להתקדם...

מערכת המשפט ערערה את עצמה,העונשים המצחיקים שפושעים מקבלים פה הם הגורם לאפס אמון במערכת המשפט.

לא מעניין אותי מנדלבליט או שי ניצן או חיות,העובדה שאם מחר ישדדו אותי הפושע ייצא עם שבועיים עבודות שירות מערער את האמון.

גבר שאנס ילדה בת 11 ולקח להם שבועיים לקרוא למעשה שלו אונס מערער את האמון.

מפה גם מגיעה המוטיבציה של המשטרה,

אתמול הם עצרו עשרות חשודים-תחקרו,תשאלו,הובילו, סיכנו את החיים שלהם בשביל שאחרי פחות מיממה כל המחבלים האלה יסתובבו בחוץ-איזה מוטיבציה יש לשוטרים בשטח להמשיך לעבוד? הם יעמדו מהצד ונגיע לאותה תוצאה.

אתה צריך להבין,אין פה דו קיום,אף פעם לא היה.

הפרטנר שלכם לשלום ודו קיום רוצח יהודים בעכו ולוד ושורף עסקים ורכבים.

זה לא קשור לביבי,או לגנץ או ליאיר לפיד.

מגיל צעיר קיבלתי "חינוך" להיזהר מהם,להתרחק ולא לסמוך על אף אחד.

כשאני עולה לרכבת הקלה כל אחד מסביבי יכול להיות עם סכין,גם ברחוב-תמיד מחפש בודק,המון פעמים שיניתי את המסלול הליכה או נסיעה שלי בגלל החשש הזה-אלה הפרטנרים שלך לממשלה? בהצלחה....

אתה יכול במקום ביבי להאשים את סבתא שלי,הם אשמים במצב באותה מידה.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, hans כתב:

הקטע המצחיק עם נתניהו זה שהמתנגדים אליו הם אלה שהפכו אותו לאיזה אל/מכשף/שד עם יכולות על טבעיות. "ביבי גרם לכך וכך בתזמון קוסמי". ממש מנשקי קמיעות ומזוזות.

אנשים לא מבחינים בין *ניצול הזדמנויות ו*מריחת זמן עד להופעת צירופי הזדמנויות.

הוא לא מחולל כלום. או רק מחולל מעט מאוד. האמנות היא ניצול תזמונים + תמרוני התחמקות.

זה סוג של לחולל.

אישית לא טוען שהוא הלך להביא 100 שקל לכול ערבי מתפרע כדי שיעשה בלאגן בדיוק עכשיו.

אבל היו לו המון הזדמנויות להרגיע את הרוחות - אבל זה לא באינטרס שלו.

• רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Potato כתב:

שיסוע בין מזרחים לאשכנזים? דיי,אנחנו לא ב1973 אפשר להתקדם...

אח שלנו, זה חלק די רשמי בתעמולה של הליכוד, בעזרת יועצים, לקקני חצר ואינטלקטואלים מטעם, שאחת מהם הפכה גם לחברת כנסת עכשיו.

קח

לפני 9 דקות, Potato כתב:

מפה גם מגיעה המוטיבציה של המשטרה,

בגלל זה לא היה מפכל שנתיים, והקודם הואשם בסמולנות?

לפני 10 דקות, Potato כתב:

אתה צריך להבין,אין פה דו קיום,אף פעם לא היה.

אתה צריך להבין: אף אחד כאן לא חושב שאין בעיות. השאלה היא גם באיזו עצימות וגם מה עושים כדי לפתור אותן. 

לפני 12 דקות, Potato כתב:

אתה יכול במקום ביבי להאשים את סבתא שלי,הם אשמים במצב באותה מידה.

לא מכיר את סבתא שלך. נתניהו ראש ממשלה 12 שנה. מה הוא עשה? 

אה אני יודע. הצטלם עם חמוצים (גיחיגיחי) וגידל לו בן לתפארת

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אח שלנו, זה חלק די רשמי בתעמולה של הליכוד, בעזרת יועצים, לקקני חצר ואינטלקטואלים מטעם, שאחת מהם הפכה גם לחברת כנסת עכשיו.

קח

בגלל זה לא היה מפכל שנתיים, והקודם הואשם בסמולנות?

אתה צריך להבין: אף אחד כאן לא חושב שאין בעיות. השאלה היא גם באיזו עצימות וגם מה עושים כדי לפתור אותן. 

לא מכיר את סבתא שלך. נתניהו ראש ממשלה 12 שנה. מה הוא עשה? 

אה אני יודע. הצטלם עם חמוצים (גיחיגיחי) וגידל לו בן לתפארת

וכל מה שרשמת לא רלוונטי.

אי אפשר להאשים את ביבי בזה שה"דו קיום" התפוצץ בפנים.

התמיכה הנרחבת של ערביי עכו,לוד ורמלה בפעולות החמאס והחלשה של המדינה בזמן עימות לא קשורה לביבי.

שחרר את הבן אדם,הבנתי שאתה לא מת עליו...הוא לא רלוונטי כרגע 

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

רק אמירה לגבי להכניס צבא לערים. זו שגיאה מאוד נפוצה של אנשים שלא מבינים איך הצבא נראה מבפנים. חיילים אינם ערוכים להתמודדות כזו, משלל סיבות אותן לא אמנה. יש משטרה ויש משמר גבול. התפקיד של הצבא הוא לנצח מלחמות, לחסל את האויב ולכבוש שטחים. הצבא אינו משטרה ומי שטוב בחיסולים לא בהכרח יהיה טוב בשליטה על אוכלוסיה אזרחית, אם כבר להפך. 

לגבי בן גביר, תשמעו זה פשוט מדהים. עשה קצת רעש, חרבן לכל המדינה את המצב, עכשיו יושב בשקט מתבוסס. לדעתי הדם של הישראלים המתים בידין ובידי עוקביו, כפי שהדם של ילדים פלשתינים הוא בידי החמאס. 

ושוב, הגלגל המדהים הזה איך מיעוט מטומטם מצליח לחרבן לכולם אך המצב. 

מצחיק לקרוא את מה שאתה כותב,  בעיקר כי הצבא שלנו עיקר המשימה שלו זה שליטה על אוכלוסייה אזרחית.

כאילו יש לנו מספיק גדודים וחיילים בצבא שכל מה שהם עשו 3 שנים זה שליטה על אוכלוסייה אזרחית.

ובכלל במצב שלנו בכלל לא צריך לבצע משימות שיטור, כל מה שצריך זה להכניס כמה עשרות אלפי חיילים לערים המעורבות.

ובלילות לחלק אותם למחלקות שפשוט יצאו לסיורים בערים, אפשר גם להחליף להם את הערים כל כמה ימים.

הם לא צריכים לעשות שום דבר חוץ ולטייל בלילה בעיר..  ברור שכמו כל חייל שלנו שמסתובב בארץ שלנו , יש לו הוראות פתיחה באש

ואם מישהו תוקף אותו או הוא מרגיש סכנת חיים , שיעשו את מה שהם יודעים לעשות (ואני לא מדבר על לברוח). 

זה פשוט לא הוגן לתת למשטרה להתמודד עם לחימה, אם כבר אז זה הפוך לחלוטין , רוב השוטרים אמורים לעשות עבודות שיטור.

פתאום מכניסים אותם ללחימה בשטח בנוי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Potato כתב:

אי אפשר להאשים את ביבי בזה שה"דו קיום" התפוצץ בפנים.

התמיכה הנרחבת של ערביי עכו,לוד ורמלה בפעולות החמאס והחלשה של המדינה בזמן עימות לא קשורה לביבי.

שחרר את הבן אדם,הבנתי שאתה לא מת עליו...הוא לא רלוונטי כרגע 

תשמע, אם לא הייתי יודע שאתה מטריל בכוונה....

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, David32 כתב:

זה סוג של לחולל.

אישית לא טוען שהוא הלך להביא 100 שקל לכול ערבי מתפרע כדי שיעשה בלאגן בדיוק עכשיו.

לא, זה לא לחולל. זה לנצל הזדמנות. יש הבדל והוא חשוב.

הנקודה שלי פשוטה: אם המטרה היא להחליף את ראש הממשלה, הנראטיב הזה של "הוא מחולל" לא תורם לאף אחד. אל"ף כי זה לא נכון ובי"ת כי זה בדיוק מה שמוביל למשיכת כתפיים / הרמת ידיים / אדישות / אחוזי הצבעה נמוכים. מעין וריאנט של נבואה שמגשימה את עצמה.

תאר לך באיזה עולם דימיוני מקביל שבו קם איזה שהוא מועמד פוליטי, לא משנה מאיזה צד, ומטפל בנושאים הבוערים כגון משילות/ביטחון/חרדים/ערבים בלי להזכיר את המילה ביבי. בלי איזכור, בלי דיבור, בלי כלום. בלי לעומתיות, בלי שינוי שלטון כמטרה.

אבל לא. כולם תקועים ב"רק לא הוא" ו"הוא גורם לכל דבר" ו"הוא אחראי ישיר לכל התהליכים שמתחוללים בחברה הישראלית". זה לא מקדם את הטיפול בשום בעיה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...