Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, gadik6 כתב:

כשביבי יפנה את הכיסא שלו, יהיו הרבה מאוד אנשים (גם בשרשור הזה) שלא ימצאו מה לעשות עם עצמם בבוקר שלמחרת.

סלח לי, אבל פחחחחחחחחחח

אני מכיר נגיד.. לא יודע.. 3 אנשים גג שהלכו להפגין נגד ביבי והם באמת רל"ב קיצוניים יחסית. 

אף אחד מהם לא בדיוק התפטר מהעבודה שלו כדי לעסוק רק בזה. 

למקרה ומישהו שכח, ביבי הוא לא פוטין/קים ג'ונג, זה לא מופע של בן אדם אחד שבו הוא מחליט לבד מה קורה ואיפה.

אין אף בן אדם שמשפיע יותר ממנו על הנעשה בישראל מזה יותר מעשור. במפלגה שלו הוא לחלוטין מופע של בן אדם אחד.

עכשיו בחזרה למאורעות 2021 - אנשים מתחילים להתפכח מהאשליה של דו-קיום

היחידים שמציעים משהו שחורג מפורמט כלשהו של דו קיום אלו אנשים כמו ליאור, שדבקים ברעיון של הטרנספר. גם הימין הפחות קיצוני, כולל ליכודניקים ומנתחלים, טורח להציג אג'נדה כלשהי בה הערבים משולבים לכל הפחות בכלכלה כאן (גם בישראל וגם בשטחים). דו קיום הוא לא אשליה. הוא המציאות. עם כל המגבלות הברורות, שאפשר להתווכח עליהן מכאן ועד ראש השנה. 

ונראה שכולם כבר מסכימים על כך שהמדינה פשוט בוחרת שלא להתעמת עם המתפרעים מהמגזר

על זה כנראה שכולנו מסכימים

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

קרדיט: יחזקאל רוזנבלום

היכי דמי בועה פונדמנטליסטית?

מראיינת בגלי צה"ל: אדוני השוטר, מה המצב כרגע?
שוטר: עצרנו כבר את רוב הפורעים הוונדאליסטים, שעקרו תמרורים, רמזורים וגדרות, ושרפו מכוניות.
מראיינת: כמה מתוכם יהודים?
שוטר: 85% ערבים ו-15% יהודים.
מראיינת: זה לא מראה על אכיפה בררנית?

אמיתי. לפני כמה דקות.

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המצחיקים, אכיפה בררנית.

אני יש לי דוגמה ל'דיווח בררני',  מה'נפילה' ברמלה אתמול.

הכתבים בארוץ 13  דיווחו על נפילה ברמלה, שם פרצה שריפה. מקום הנפילה 350 מטר בקו אווירי מהבית שלי.

במציאות, מישהו (סביר להניח ערבים) הצית ערימה של צינורות פלסטיק ששימרו אתר בניה צמוד.

עולה בי תהייה, כמה מהדיווחים בתקשורת שלנו נכונים. כי אתמול, כל המדווחים (ערוץ 13) דברו כ''כ בלהיטות על משהו שהוא לא נכון.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

קרדיט: יחזקאל רוזנבלום

היכי דמי בועה פונדמנטליסטית?

מראיינת בגלי צה"ל: אדוני השוטר, מה המצב כרגע?
שוטר: עצרנו כבר את רוב הפורעים הוונדאליסטים, שעקרו תמרורים, רמזורים וגדרות, ושרפו מכוניות.
מראיינת: כמה מתוכם יהודים?
שוטר: 85% ערבים ו-15% יהודים.
מראיינת: זה לא מראה על אכיפה בררנית?

אמיתי. לפני כמה דקות.

כתבים מנותקים שלא היו מעולם בסכנת חיים או פגשו ערבי שלא בא לשפץ להם תבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, korola כתב:

מצחיק לקרוא את מה שאתה כותב,  בעיקר כי הצבא שלנו עיקר המשימה שלו זה שליטה על אוכלוסייה אזרחית.

כאילו יש לנו מספיק גדודים וחיילים בצבא שכל מה שהם עשו 3 שנים זה שליטה על אוכלוסייה אזרחית.

ובכלל במצב שלנו בכלל לא צריך לבצע משימות שיטור, כל מה שצריך זה להכניס כמה עשרות אלפי חיילים לערים המעורבות.

ובלילות לחלק אותם למחלקות שפשוט יצאו לסיורים בערים, אפשר גם להחליף להם את הערים כל כמה ימים.

הם לא צריכים לעשות שום דבר חוץ ולטייל בלילה בעיר..  ברור שכמו כל חייל שלנו שמסתובב בארץ שלנו , יש לו הוראות פתיחה באש

ואם מישהו תוקף אותו או הוא מרגיש סכנת חיים , שיעשו את מה שהם יודעים לעשות (ואני לא מדבר על לברוח). 

זה פשוט לא הוגן לתת למשטרה להתמודד עם לחימה, אם כבר אז זה הפוך לחלוטין , רוב השוטרים אמורים לעשות עבודות שיטור.

פתאום מכניסים אותם ללחימה בשטח בנוי. 

הצבא שלנו מתעסק בשליטה באוכלוסיה אזרחית בלית ברירה.

הצבא היה שמח לא לעשות את זה. זה פוגע בכשירות שלו ובביצועים שלו. הוא צריך להעסיק חטיבות במשימות שיטור במקום באימון למלחמה.

הצבא לא צריך על הראש חיכוך עם אזרחים תושבי ישראל כרגע, בטח שהעימות הזה יכול לגלוש בקלות לעימות בצפון ובשטחים. אתם חושבים שלצהל יש סד״כ בלי סוף? 

בשביל תגבור המשטרה יש את מג״ב. התחילו לגייס אולי באיחור.

בשביל משימות מיוחדות יש את הימ״מ. הייתי מכניס את הימ״מ עם צלפים ורכבים ממוגנים לואדי ערה שישליט שם סדר, הזוי שכביש כמו כביש 65 נחסם. זה כמעט כמו לחסום את כביש החוף. זה מקביל ללהגיד שחמאס כבש ציר מרכזי.

כנל בנגב. הייתי שולח אותם לסייר שם, צוותים מלאים עם כל הציוד וכח המשתמע. יורה ומחסל אם צריך. הם יודעים את העבודה מצויין, אולי טוב מכולם.

בנוסף יש מלא שוטרים שיושבים במשרד. כל מני פקידים/פקידות/חוקרים וכו׳.

הם שוטרים. שיתנו להם אקדח/טייזר ושיוציאו אותם לשטח להסתובב ולהראות נוכחות. במשרד הם גם ככה לא מועילים כרגע.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה נכון לכתוב את זה, אז אני מניח שכאן. אם מה שמפרסמים הוא נכון בנוגע לתוכנית של צה"ל שהוצאה לפועל לפנות בוקר, אז אפשר להגיד שזה בהחלט מעודד לראות יוזמה, תחכום ובסופו של דבר תוצאות מרשימות (אני מניח).

למרות שיש הרבה דברים שעובדים חצי קלאץ' (משטרה, ממשלה וכו'). זה כן עוזר למורל לראות שלפחות מערכת אחת, צה"ל, מתפקדת באופן טוב.

אני לא זוכר דברים דומים בצוק איתן, ורק חלק דומה לעמוד ענן [בשניהם הייתי חייל].

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

age of empires או כל דבר דומה

הרבה יותר רלוונטי מה-CS 1.6/Condition Zero/Source

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Gosser1860 כתב:

אני לא יודע איפה נכון לכתוב את זה, אז אני מניח שכאן. אם מה שמפרסמים הוא נכון בנוגע לתוכנית של צה"ל שהוצאה לפועל לפנות בוקר, אז אפשר להגיד שזה בהחלט מעודד לראות יוזמה, תחכום ובסופו של דבר תוצאות מרשימות (אני מניח).

למרות שיש הרבה דברים שעובדים חצי קלאץ' (משטרה, ממשלה וכו'). זה כן עוזר למורל לראות שלפחות מערכת אחת, צה"ל, מתפקדת באופן טוב.

אני לא זוכר דברים דומים בצוק איתן, ורק חלק דומה לעמוד ענן [בשניהם הייתי חייל].

כוכבי חושב מחוץ לקופסה. עשה את זה גם בחומת מגן והציל כנראה חיים של הרבה חיילים.

בכל מקרה לא צריך להתלהב. צריך להמשיך לשמור על דריכות וצניעות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

בכל מקרה לא צריך להתלהב.

היה יותר נחמד אם התקשורת המיינסטרים היתה יותר מפרגנת. סה"כ לא רע.

לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

צריך להמשיך לשמור על דריכות וצניעות.

מה קוראים אותו goes without saying.

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Gosser1860 כתב:

היה יותר נחמד אם התקשורת המיינסטרים היתה יותר מפרגנת. סה"כ לא רע

למען האמת עדיין לא ברור מה קרה שם ואם יש ממש בדברים של דובר צה"ל, או בשמו העממי "קול הרעם מהקריה". 

לפי הטור של רון בן ישי נפגעו כמה חוליות אבל ממש לא ההשמדה ההמונית שדו"צ מתאר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתפארות המגוחכת ושפשוף ה boner הלאומי של הדרגים בכלי התקשורת כרגע מגוחך. "העלינו מיליון מטוסים והפלנו טריליון פצצות! כל המנהרות של חמאס הלכו פארש@!$!$%!"

חכו שבועיים לפני שיוצאים בהצהרות כאלו. אני לא גנרל ואין לי פלוגות מודיעין, אבל יש לי הרגשה שזה לא באמת המצב.

חוץ מזה, את מה שעושים צריך לעשות. לעשות- ולשתוק. ככל שמדברים יותר, הופכים אמצעי מסוים לפחות ופחות יעיל.

מעל לכל, אשמח לקצת פחות להג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הראיון עם סגן ראש המוסד בידיעות אחרונות לפני כמה חודשים.

הוא אמר שהמוסד הביא כמה השיגים מופלאים, אבל ביבי כשל בלנצל אותם לתוצאה הסופית, עצירת הגרעין האיראני.

גם פה, כנראה הישג גדול של צה''ל. אבל מה תהיה השורה התחתונה כשהמבצע יסתיים?

כנראה שנשאר עם אותו חמאס, שיזדקק לכמה שנים כדי לשקם את עצמו.

והמחיר כולל מדינה מפוררת, עוד קצת שנאה עולמית כלפינו, אולי עוד חקירה בהאג, אה וגם עוד ממשלה של ביבי.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

כוכבי חושב מחוץ לקופסה. 

הרצי הלוי.*

אבל עושה רושם שגם כוכבי מתפקד היטב. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...