Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 35 דקות, MostlyWicked כתב:

לפוטין יש אחוזי תמיכה גבוהים על פי סוכנויות רוסיות. מי שסוקר את הפלסטינים הם לא הפלסטינים עצמם. יחי ההבדל הקטן.

קודם כל יכול להיות שבאמת 80% מעזתים תומכים בחמאס. וזה לא פלא בזמן המלחמה. אבל בקשר לסקרים - בדיקטטורות אכזריות לפחות חלק מהאנשים יפחדו להגיד את דעתם האמיתית מחשש שזה כן יגיע לשלטונות. דרך אגב לא יודע אם 80%, אבל אני מניח שרוב הרוסים כן תומכים בפוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

אז איך אתה מסביר את זה שגם ביו"ש חמאס זוכה לתמיכה אדירה בסקרים האחרונים? יו"ש כן? ושם חמאס לא שולט ולא צריך לחשוש ממנו אם כבר להפך, כנראה שפלסטיני שאומר שהוא תומך חמאס ביו"ש מסתכן.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, MiniMiz3r כתב:

ולשאלתך, כמובן שיש דברים שאני לא מסכים איתם שאני לא חושב שהם מגוחכים. כשיש דברים שאני לא מסכים איתם וחושב שהם מגוחכים, אני מציין זאת במפורש.

כל הכבוד. כנראה זה חוסר המזל שלי, או שאנחנו עוסקים פה רק בדברים שאתה לא מסכים איתם וחושב שהם מגוחכים ומציין את זה במפורש.

לפני 22 דקות, MiniMiz3r כתב:

אז מה זה "ימין" ומה הופך את הדעה שלי שלטעון שלאוסלו יש קשר לצמיחת ההייטק בישראל זה מגוחך, לימין?

למשל מגננה אוטומטית על מפעל ההתנחלויות עם מאמץ להפגין "אובייקטיביות" (נדמה לי שזה היה ברמה של "אני לא מגן על התנחלויות ולא מביע דיעה. אבל הן חוקיות כי יאיר לפיד אמר"). הגחכה (שים לב: לא דיון, לא ויכוח, לא משהו שחורג מ"חהחה חהחה יבמ היו פה לפניי ולא היינו צפון קוריאה! מגוחך!111") של הטענה שאוסלו תרם לצמיחה כלכלית בישראל, ובפרט לצמיחת ההייטק נראית לי כחלק מזה. ולא מרגיש לי מקרי, משום מה, שאתה ועוד כמה מגיבים קבועים כאן בדרך כלל נמצאים כאן כדי להגן על אותם הרעיונות, להגחיך רעיונות אחרים ובאופן כללי, להביע דיעה די זהה בנושאים שונים ומשונים.

כמובן, אולי הסרקזם שלי לא היה במקום. ואתה מצביע מרצ כבר 30 שנה, אבל במקרה לגמרי חושב שהתנחלויות הן חוקיות וכו'. הכל יכול להיות.

הימור שלי? מצביע לפיד גנרי, שאולי זז לגנץ מתישהו. וכפי שהשרשור הזה יכול להעיד, יש די הרבה מצביעי לפיד שהדיעות שלהם על הערבים לא מאוד שונות מאלו של בן גביר. אז.. למה זה בעצם לא ימין? וגם למה החלטת שימין זה מעליב?

נ.ב. אני לא מסכים עם חצי מההודעות של נהג לילה, פינדר, ספריאל ועוד רבים וטובים. זה לא הופך אותם לימין, כמובן. לא נורא.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

למשל מגננה אוטומטית על מפעל ההתנחלויות עם מאמץ להפגין "אובייקטיביות"

לא הגנתי אף פעם על מפעל ההתנחלויות, רק התנגדתי לתיוג שלך של כל המתנחלים כעבריינים. יכול להיות שבעיניך אין הבדל.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

הגחכה (שים לב: לא דיון, לא ויכוח, לא משהו שחורג מ"חהחה חהחה יבמ היו פה לפניי ולא היינו צפון קוריאה! מגוחך!111") של הטענה שאוסלו תרם לצמיחה כלכלית בישראל, ובפרט לצמיחת ההייטק נראית לי כחלק מזה

נכון. זה באמת מגוחך.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

ולא מרגיש לי מקרי, משום מה, שאתה ועוד כמה מגיבים קבועים כאן בדרך כלל נמצאים כאן כדי להגן על אותם הרעיונות, להגחיך רעיונות אחרים ובאופן כללי, להביע דיעה די זהה בנושאים שונים ומשונים.

אני כמעט אף פעם לא מביע את דעתי או מגן על רעיונות. אני כן נוהג להצביע על טעויות גסות בהבנת המציאות, או על דברים שהם מגוחכים. מה לעשות שבמקרה הזה הטענה המגוחכת היא כזאת שמזוהה עם "השמאל".

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

הימור שלי? מצביע לפיד גנרי, שאולי זז לגנץ מתישהו. וכפי שהשרשור הזה יכול להעיד, יש די הרבה מצביעי לפיד שהדיעות שלהם על הערבים לא מאוד שונות מאלו של בן גביר. אז.. למה זה בעצם לא ימין? וגם למה החלטת שימין זה מעליב?

לא החלטתי שימין זה מעליב, אני רק מנסה להבין למה זה שאני חושב שלקשור בין אוסלו להייטק זה מגוחך איכשהו הופך אותי ל"ימין", אלא אם מבחינתך "ימין" זה כל מי שלא מצביע למר"צ?

נ.ב. אני מכיר מצביעי מר"צ וחד"ש שהדיעות שלהם על ערבים יותר קיצוניות מבן גביר

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, MiniMiz3r כתב:

לא הגנתי אף פעם על מפעל ההתנחלויות, רק התנגדתי לתיוג שלך של כל המתנחלים כעבריינים. יכול להיות שבעיניך אין הבדל.

כן, ורק הסברת שיאיר לפיד "בעצמו" (לול. זה באמת מצחיק אותי. "יאיר לפיד בעצמו") קבע שהן חוקיות. באמת, ככל שאני מנהל איתך את הדיון הזה יותר, אני משתכנע שאתה מצביע מרצ. ידוע שלמצביעי מרצ מאוד חשובה האבחנה בין החוקיות של ההתנחלויות עצמן (שהם לא מביעים עליה דיעה, כי זה נושא מורכב. אך קובעים שאסור להגיד שמדובר במשהו לא חוקי, כי "יאיר לפיד בעצמו אמר") לבין התיוג של מי שבוחר לקח בזה חלק כעבריין. 

נכון. זה באמת מגוחך.

בסדר, ובעייני הדיעות שאתה מפגין על ניהול המלחמה מאז תחילת אוקטובר מגוחכות. אבל השתדלתי לענות לך בנימוס בכל פעם כשהצגת אותן. אבל נראה לי שכבר אמרתי את זה.

אני כמעט אף פעם לא מביע את דעתי או מגן על רעיונות. אני כן נוהג להצביע על טעויות גסות בהבנת המציאות, או על דברים שהם מגוחכים. מה לעשות שבמקרה הזה הטענה המגוחכת היא כזאת שמזוהה עם "השמאל".

תודה, אלוהים, שאתה כאן כדי לפרש לנו את המציואת. צ'יזס הצלוב, מה נסגר עם מגיבי קארספורום אנונימיים שממש בטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת? ואני עוד חשבתי פעם שליאור היה מיוחד.

לא החלטתי שימין זה מעליב, אני רק מנסה להבין למה זה שאני חושב שלקשור בין אוסלו להייטק זה מגוחך איכשהו הופך אותי ל"ימין", אלא אם מבחינתך "ימין" זה כל מי שלא מצביע למר"צ?

אה לא? אז מה היה הרעיון ב"ממממ מאיפה זה נשמע לי מוכר"? והאמת שאני גם לא יודע "מאיפה זה נשמע לך מוכר".

ואני חושב שעניתי לך: משום מה כשאתה נדרש, מתפקיד כאלוהים, לפרש לנו את המציאות ולהצביע על טעויות גסות בהבנתה, אתה עושה את זה - בכל ויכוח שלי יצא לי לקרוא או לקחת בו חלק - תוך הגנה על מה שמוצג מהצד הימני של המפה הפוליטית בישראל. והחירטוטים, סלח לי, אלוהים, כאילו זה לא שקוף מייגעים. לא במקרה היה חשוב לך להצביע ש"יאיר לפיד בעצמו" אמר שהתנחלויות חוקיות. לא במקרה עצם הדיון ברעיון שאוסלו תרם לצמיחה כלכלית נראה לך מגוחך. ויש עוד דוגמאות מהעבר הרחוק יותר. כי, אתה יודע, אנחנו לא מאתמול פה. וזה לא שרק קראתי את הדיעה שלך על אוסלו והגבתי. ונדמה לי שגם את זה כתבתי.

אני גם באמת לא מבין את אנשי המרכז (נו, גנץ או לפיד?) שהתיוג כ"ימניים" מפריע להם. מעבר לחוסר חיבור לדת, בעיקר אצל המצביעים ל"יאיר לפיד בעצמו", מה הופך אותכם ללא ימניים? חלק מהמגיבים כאן שאומרים שהצביעו ללפיד או גנץ מדברים במוחנים של טרנספר או רצח עם. זה לא רעיונות ימניים? 

נ.ב. אני מכיר מצביעי מר"צ וחד"ש שהדיעות שלהם על ערבים יותר קיצוניות מבן גביר

אה, אז הצבעת חד"ש? 

סלח לי, אני לוקח ממך הפסקה של כמה ימים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, farkash7 כתב:

אז איך אתה מסביר את זה שגם ביו"ש חמאס זוכה לתמיכה אדירה בסקרים האחרונים? יו"ש כן? ושם חמאס לא שולט ולא צריך לחשוש ממנו אם כבר להפך, כנראה שפלסטיני שאומר שהוא תומך חמאס ביו"ש מסתכן.

התחלתי מ"קודם כל יכול להיות שבאמת 80% מעזתים תומכים בחמאס".

ואם כבר אתה מאמין לסקרים, מה דעתך על:

כשנשאלו אם הם תומכים בפתרון המבוסס על מדינה פלסטינית לצד מדינה ישראלית, מה שמכונה פתרון שתי המדינות, 62% מהעזתים השיבו שהם תומכים בכך, זאת לעומת 35% בסקר שנערך בדצמבר.

נראה לי קצת יותר מאשר אצלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, mikyl כתב:

התחלתי מ"קודם כל יכול להיות שבאמת 80% מעזתים תומכים בחמאס".

ואם כבר אתה מאמין לסקרים, מה דעתך על:

כשנשאלו אם הם תומכים בפתרון המבוסס על מדינה פלסטינית לצד מדינה ישראלית, מה שמכונה פתרון שתי המדינות, 62% מהעזתים השיבו שהם תומכים בכך, זאת לעומת 35% בסקר שנערך בדצמבר.

נראה לי קצת יותר מאשר אצלינו.

נו, תראה איזה יופי.

ככל שאתה מרביץ להם יותר ומפיל יותר חימוש הם פחות מאמינים שיוכלו להרוג את כל היהודים.

שלח לביידן.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

ו, תראה איזה יופי.

ככל שאתה מרביץ להם יותר ומפיל יותר חימוש הם פחות מאמינים שיוכלו להרוג את כל היהודים.

הגיוני

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

שלח לביידן

מניח שיש לו מקורות משלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סומך על כלי תקשורת שמתקצרים סקרים.

ניגשתי לאתר של הסוקר שמוזכר בידיעה.

בסקר האחרון, מתוך העזתים שמודים שהם צפו בסרטוני החמאס, רק 17% מאמינים שבוצעו שם זוועות.

תקראו את זה שוב. הם ראו את הסרטונים ועדיין לא חושבים שמה שבוצע שם זה זוועות.

האם 7.10 היה מוצדק?

יש עלייה מהסקר הקודם בקרב העזתים - 71% במרץ לעומת 57% בדצמבר.

יש המון נתונים בסקר, בינתיים נראה שהעזתיים קצת משקרים כשהם אומרים שהם תומכים בשתי מדינות.

https://www.pcpsr.org/en/node/973

• אהבתי 3

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתכלס מה זה מעניין מה הם רוצים או חושבים? גם הלבנונים שיש להם קצת יותר חופש ביטוי בטח לא רוצים את נסראלה והשהידים שלו ובכל זאת כולם יודעים מה הולך שם.

מה שצריך לעניין זה המעשים. 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט של מישהו שכנראה הרבה פה מכירים:

https://www.facebook.com/share/TcHmJL7cMoFa5iu7/?mibextid=oFDknk

גם היום מסכסכים בינינו.

לפני שעתיים, mikyl כתב:

מניח שיש לו מקורות משלו.

רק שכנראה המקורות שלו הם חברים בארגונים אנטי ישראלים/תומכי חמאס. בעיה.

הוא בטח מאמין שראשידה טליב היא פעילת שלום או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא רואה שום סיבה לא להאמין לחמאס. אמנם הם אנסים רוצחים כורתי ראשים, אבל אפילו הם לא יירדו לרמה הנמוכה של להגיד דברי שקר על ישראל.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנימה באמת אופטימית, היה משמח לראות את המספרים של ההצבעות באירוויזיון. לא יודע כמה בני אדם הצביעו בפועל בכל מדינה, אבל ברוב המדינות שנתפסות כעוינות את ישראל, קיבלנו ניקוד גבוה. כנראה מעיד גם על תהליכים פנימיים שעוברים על אירופה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...