Jump to content

יניב_ה

 • פרסום הודעות

  886
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות יניב_ה

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תל-אביב
 1. שי-לי גם כן מוסך של היבואן מה שאומר מחירים דומים.. מזה אני מנסה להימנע
 2. צריך לעשות טיפול לאוטו ומתחיל להיות כבד לי המחיר של מרכז השירות (750 ש"ח לטיפול קטן - שמן ופילטר). יש גם איזה תקלה בטעינה של המצבר אז אני מחפש מישהו טוב ואמין שלא ישחת במחיר. עדיפות למוסך ברמת גן - בני ברק. תודה מראש.
 3. תודה. מצאתי. בכל מקרה, אחרי בדיקה מסתבר שהפיוז תקין. מישהו אולי יכול לתת לי כיוון בדיקה אחר במקרה שהמדחס לא נכנס לפעולה ? (המאוורר עובד. רק המדחס לא נדלק)
 4. מחפש רשימת פיוזים של הרכב הנ"ל. שנת 2005. לצערי בגוגל אפשר למצוא בעיקר תמונות אקראיות ורשימות שלא ממש מתחברות. אם מישהו יכול לצרף צילום מספר רכב או משהו כזה שניתן באמת לקשר פיוז לכל מערכת, אשמח מאד. אם לא, גם מיקום פיוז של מדחס המזגן יעזור. תודה מראש, יניב.
 5. קח בחשבון שלפעמים חברות/סוכני ביטוח נמנעים לתת הנחות שהם יכולים לתת מכיוון שמדובר בנהג חדש/צעיר. לפעמים באמת עדיף לשלם קצת יותר (לעומת מקום שמוכן לתת לך הנחה נוספת) ולקבל שירות טוב יותר ואמין כדי שחס וחלילה אם תצטרך את הביטוח, יהיה מי שיטפל בך כמו שצריך ולא יתנער מאחריות. גם אם בסופו של דבר אתה מקבל את הכסף שמגיע לך אחרי תאונה, לפעמים התלאות שאתה עובר בדרך לא שוות את זה.
 6. במשפט אחד - אתה רוצה בוודאות הורדה מהכביש. אם נתעלם מענייני טעם שלדעתי 10K זה לא יפה (בלשון המעטה), זה גם לא חוקי וגם בולט ברמה שזה יצעק לכל ניידת משטרה לעצור אותך. אה. וכנראה שגם תסנוור את כל מי שיסע בסביבתך.. פרט שולי.
 7. משמעות החיווט שבו תשתמש היא שולית ביותר. הזרם נמוך מאד והחוט קצר. לא מפלי מתחים ולא חשש לעומס יתר. מעניין אותי אם בדקת את עניין המשדר-מקלט הזה מכיון שלרוב המערכות הזולות האלה נותנות תמורה נמוכה מאד וסביר להניח שאפילו בטווח ה3 מ' האלה בתוך האוטו תקבל תמונה בינונית ומטה. בכל מקרה, כפי שתיארת, החיבורים אמורים להיות בסדר כל עוד תעשה אותם בצורה טובה ואיכותית שלא תגרום לקצרים ו/או נתקים במערכת.
 8. במהלך הפירוק גיליתי שיש בורג כוכב בגודל 12 מ"מ במרכז ההגה. אני מקווה שאני בפורום הנכון כי אני בעצם מחפש מישהו שיכול לעזור בפירוק הבורג הזה. לצערי לא הצלחתי למצוא חנות שמוכרת כזה ביט כוכב. אם מישהו יכול לסייע בעניין בהלוואה של כזה ביט לכמה שעות או מכירה שלו במחיר הגיוני, אני אשמח להעזר בו. אני מתל אביב אז עדיפות למישהו קרוב. תודה מראש, יניב.
 9. גם אני אף פעם לא הבנתי למה לקנות רכב חדש (אלא אם כן זה רכב מיוחד או יוקרתי ויש לך כסף מיותר).. בתקציב של 70K (או כל מספר אחר שתבחרו) תקבל תמורה טובה יותר לכסף שלך עם אוטו 2-3 שנים על הכביש, עם מנוע נוח יותר, מאובזר יותר, לרוב גם עם יותר אביזרי בטיחות, ונכון להיום גם חסכוני במידה דומה. אז נכון שהוא כבר בלי אחריות, ונכון שלא תוכל להוריד את הניילונים מהמושבים, אבל לא חסר רכבים אמינים ואיכותיים היום ששנתיים ו40-50 אלף ק"מ לא ממש מזיזים להם.
 10. נסה את http://www.mustop.co.il או http://www.ushops.co.il אני מניח שדרכם (למרות עלויות המשלוח הגבוהות מהרגיל) עדיין תצא בזול יחסית לייצור מיוחד.
 11. קודם כל, אתה מתכוון לערבוב של לכה וטרפנטין. טינר חריף מדי וישבש לך את התוכניות. אני מניח שאתה רוצה לעשות את זה כדי לשפר את שכבת הלכה הקיימת. דבר שני זה אפשרי. התוצאה אפילו יכולה להראות טוב (אם תעשה את זה נכון). הבעיה היא שאתה גורם לשכבת ציפוי באיכות ירודה מאד יחסית ללכה שאינה מהולה. גם אם תיקח את השכבה הזאת כשכבת הגנה אתה בבעיה מאחר ויש סיכוי סביר מאד שתוך זמן קצר תקבל קילופים שכנראה יהיו הרבה יותר גרועים מהלכה המקורית. תיקון לכה פגומה צריך להתבצע בריסוס לכה נקיה ולא מהולה במדלל, ובמידת הצורך בתוספת צבע חדש מתחתיה..
 12. בלי להכנס לחישובי סטטיסטיקה והסתברויות.. ובלי לחלוק על אף ניסיון של חברי הפורום ובכללם שלך. נייר שיוף 2500 משאיר משטח חלק מאד וה"שריטות" שלו נעלמות מאד מהר באמצעות פוליש שמתאים להסרת השריטות האלה, דהיינו פוליש עדין. סימני השיוף אצלי נעלמו לחלוטין מבלי להשאיר זכר גם לא במבט מקרוב. וזאת כפי שציינתי בעבודה ידנית. תמיד עדיף עבודה עם מכונה אבל גם בלעדיה, התוצאות דומות רק בזמן ממושך יותר ולאור השטח הגדול שיש לביצוע, כנראה גם עם יד כואבת יותר.
 13. אם אתה באזור תל אביב אני אשמח להוכיח לך על האוטו שלי שלא ניתן לראות את סימני הליטוש. אגב מדובר אצלי על צבע שחור. צבע שלדעתי הכי פחות סלחן בנוגע לשריטות ושפשופים.
 14. שלייף בסיכוך מים. שיוף עדין מאד ללא הפעלת לחץ. מדי פעם נגב את האזור על מנת שתוכל לראות את תוצאת השיוף. כשתראה שהמשטח חלק (משטח לבן ללא נקודות) תעבור לפוליש. הייתי משתמש רק בפוליש העדין. אם התוצאה לא מספיק טובה, תעשה עוד פוליש גס יותר ואחריו שוב עדין.
×
×
 • תוכן חדש...