Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

השאלה היא מה עדיף במידה ובמקרה אין בסביבה איש סיירת גולני.

לדעתי עדיף אזרח חמוש עם הכשרה בסיסית מאשר כלום. 

זה מתייחס למשפט "בכל מיקרה לא הייתי רוצה מישהו כזה מאחרי גבי או גם לפני בסיטואציה דומה", אבל לא יודע איך לצרף את הקובץ למשפט הנכון. בקשר לקיבוצניק, יש הרבה יותר סיכוים  שעבר שירות צבעי. אולי אפילו ביחידה קרבית. בכל מקרה לא משנה קיבוצניק/מתנחל לא הייתי רוצה מאחרי הגב בן אדם עם כדור בכנה שכל ניסיונו מספר כדורים במטווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4914

• SlowRide

4788

• פינדר

3815

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

אם אתה עומד בינו לבין המחבל גם ככה הסיכוי שלך לא משהו.

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

עדיף נעלי ריצה טובות. רוב הסיכויים שתצטרך רק לרוץ יותר מהר מהאזרח עם ההכשרה הבסיסית

עדיין לא המציאו נעליים שמאפשרות לך לרוץ יותר מהר מכדור.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להיות יותר מהיר מהשני ומספיק רחוק ממנו אחרי שיורים בו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השני עוזר לך בזה שהוא מושך אליו את המחבל כי יש לו נשק ויש לך יותר סיכוי לברוח בזמן. אם לא היה לו נשק, הוא היה בורח כמוך ואז יש לכם אותו סיכוי, תלוי במחבל על מי הוא יחליט לכוון קודם.

ועכשיו חמאס לקח אחריות על הפיגוע בירושלים. למה לא חזרו לכתוש את עזה, וממשיכים לדבר על הפסקת אש, לא ברור.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה נהיה יותר מטומטם יותר ממשפט למשפט. מי צריך חמאס כשיש פה תגובות כאלה אחד כלפי שני. אשכרה לא מבין

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אתה צריך להיות יותר מהיר מהשני ומספיק רחוק ממנו אחרי שיורים בו.

איך הגעת לזה ? פיספסת את השיעורים בתורת הייחסות של איינשטיין ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין זוכר את הנהג אוטובוס שחיסל מחבל בבאר שבע. כמה ביקורת הוא ספג מחברי השרשור. לא ככה עומדים לא ככה יורים... בסוף התוצאה מחבל מחוסל.

גם פרופורציה זה לא שאזרח נלחם מול כח דלתא. רוב המחבלים עם נשק מעפן וכישורים ירודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע למה ישראלים לא מקיימים יחסי מין בציבור? כי אז כל אחד יעצור ויגיד להם איך אמורים לעשות את זה.

• מצחיק 2
  • לא הבנתי... 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרח מחסל מחבלים. מגיע חייל מילואים ויורה בו למרות שהוא מרים ידיים ולא מהווה סכנה. עכשיו הוא נלחם על חייו.

זו התוצאה של מדיניות ה"לחסל מחבלים" שהתחילה עם הצדיק עזריה.

https://x.com/Yossi_eli/status/1730279080510083293?s=20

• מבאס 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מאחל לו החלמה מהירה, שהאירוע יתוחקר ושיפיקו מזה לקחים.

דבר שני, מה שמדהים זה שבשנייה נטשת את הגישה שלך של "אסור לחלק נשק לכל האזרחים" כי הבנת שמי שחיסל זה אזרח ולא כוחות הביטחון, ועברת לאג'נדה של "בן גביר הפאשיסט ואלאור עזריה". ממש רבי נוח אתה.

אם כבר מה שאני מבין מזה זה שצריך לחייב כל אזרח חמוש לשאת כובע זיהוי של "אזרח חמוש". ככה, מסקנה מהירה בקטנה. משם נתקדם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, יובל .מ. כתב:

אם כבר מה שאני מבין מזה זה שצריך לחייב כל אזרח חמוש לשאת כובע זיהוי של "אזרח חמוש". ככה, מסקנה מהירה בקטנה. משם נתקדם.

כובע לא יעזור נגד חוסר מקצועיות ו/או חוסר קור רוח. חייל ראה שיש איזה שהוא אירוע. נכנס לפאניקה. ראה מישהו עם נשק וירה בלי סוף ובלי מחשבה. 

אין מה לעשות, זה המחיר שנשלם ברגע שיסתובבו כאן יותר נשקים. 

אני לא אומר שאני בעד או נגד נשקים, אני רק מציין את הדבר הסביר. יותר נשקים, יותר דו"צ. גם אם הנשקים יהיו רק אצל חירניקים זה לא ישנה המון כי רובם לא שוטרים ולא עוברים בבית הספר ללוחמה בטרור ויש הבדל מהותי בין להילחם במלחמה לבין להילחם בסביבה אזרחית בין אם בזיהוי מטרות, ברירת ירי, התמקמות, ועוד שלל דברים. בקיצור, אין כאן פתרון קסם שקשור ללבוש. הפתרון באמתי הוא המון כוחות משטרה, אבל זה פתרון יקר למדינה. יותר זול לחלק נשקים לאזרחים/חיילים/וואטאבר. אגב, גן להיות ב-32 מטווחים לא הופכים אדם להיות מיומן בניהול סיטואציה כזו. מקסימום בשליטה בנשק. 

בקיצור חבל. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

שבשנייה נטשת את הגישה שלך של "אסור לחלק נשק לכל האזרחים"

על סמך מה הסקת את זה?

פשוט נראה שחלוקת נשק היא עובדה מוגמרת, לפחות לעדכן את הוראות הפתיחה באש, שיהיה ברור שלא יורים על מי שלא מהווה איום מיידי לך או לאחרים.

קח בחשבון שבעוד שנה שנתיים יהיו בזירה כזו עוד כמה אזרחים חמושים.

לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

כובע זיהוי של "אזרח חמוש

ומי ימנע ממחבלים לחבוש כובע כזה?

עריכה אחרונה על ידי פינדר

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

על סמך מה הסקת את זה?

פשוט נראה שחלוקת נשק היא עובדה מוגמרת, לפחות לעדכן את הוראות הפתיחה באש, שיהיה ברור שלא יורים על מי שלא מהווה איום מיידי לך או לאחרים.

קח בחשבון שבעוד שנה שנתיים יהיו בזירה כזו עוד כמה אזרחים חמושים.

ומי ימנע ממחבלים לחבוש כובע כזה?

מה שמנע מהם ללבוש היום מדי צה"ל. הם מחבלים, ברוך השם לרובם אין יותר מדי מחשבה וצורת לחימה מסודרת. רובם יורים אללה באב אללה ומה שיהיה יהיה.

לפני 16 דקות, ניקו פ. כתב:

כובע לא יעזור נגד חוסר מקצועיות ו/או חוסר קור רוח. חייל ראה שיש איזה שהוא אירוע. נכנס לפאניקה. ראה מישהו עם נשק וירה בלי סוף ובלי מחשבה. 

אין מה לעשות, זה המחיר שנשלם ברגע שיסתובבו כאן יותר נשקים. 

אני לא אומר שאני בעד או נגד נשקים, אני רק מציין את הדבר הסביר. יותר נשקים, יותר דו"צ. גם אם הנשקים יהיו רק אצל חירניקים זה לא ישנה המון כי רובם לא שוטרים ולא עוברים בבית הספר ללוחמה בטרור ויש הבדל מהותי בין להילחם במלחמה לבין להילחם בסביבה אזרחית בין אם בזיהוי מטרות, ברירת ירי, התמקמות, ועוד שלל דברים. בקיצור, אין כאן פתרון קסם שקשור ללבוש. הפתרון באמתי הוא המון כוחות משטרה, אבל זה פתרון יקר למדינה. יותר זול לחלק נשקים לאזרחים/חיילים/וואטאבר. אגב, גן להיות ב-32 מטווחים לא הופכים אדם להיות מיומן בניהול סיטואציה כזו. מקסימום בשליטה בנשק. 

בקיצור חבל. 

קח עוד מסקנה מהירה - הקמת גוף רזה יחסית עם סמכויות על כל גופי הביטחון - שב"כ, מוסד, משטרה, וצה"ל. כולם עוברים הרצאה מסודרת ורענונים, אימונים במתאר רלוונטי, על התנהלות עם נשק במרחב הציבורי, סימונים והכרת כוחות ידידותיים. מה זה כובע זיהוי, מתי פותחים באש ומתי רק דופקים קת לראש.

מאבטחים אזרחיים עוברים את זה כל חצי שנה ברזל, בגלל זה זה עדיין יושב לי בראש מאוד חזק. תכניס את זה לכל מי שחמוש, החל מטירונים בצה"ל שיוצאים עם הנשק אחרי חודשיים ועד ללוחם ימ"מ מעוטר לפני פרישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

מה שמנע מהם ללבוש היום מדי צה"ל. הם מחבלים, ברוך השם לרובם אין יותר מדי מחשבה וצורת לחימה מסודרת. רובם יורים אללה באב אללה ומה שיהיה יהיה.

הגישה המתנשאת הזו היא בדיוק מה שהפיל אותנו לפני חודשיים.

אגב לבסיס של הבן שלי חדר מחבל לבוש מדי צהל. זה גרם לבלבול ואיפשר לו לרצוח חייל ולפצוע 2 חיילים ואזרחית.

--

עדכון: עכשיו אני מבין שהחייל שירה באזרח הוא מנערי הגבעות. הגיוני מאוד. עצוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע.

מישהו יצטרך לעשות UNDO במשך עשורים אחרי החורבן שממשלת נתניהו בנגביר סמוטריץ תשאיר אחריה.

המילואימניק הזה בא לרצוח מחבל. נכון זה ביטוי מוזר, אבל הוא היה בטוח שהאיש שמרים ידיים אחרי שהאירוע נגמר, הוא מחבל - ולכן ירה בו. ירה במטרה להרוג.

עכשיו תחשוב מה יקרה אם איזה דפוק חמוש עם רשיון אזרחי שעבר ראיון על ידי מתנדבת שנת שירות של בנגביר והלך לגור בשטחים כדי להביא להתיישבות יהודית על בסיס עליונות יחשוב שאתה, @יובל .מ., הוא בעצם מחבל. 

לדעתי כחלק מהשיקום תגיע התערבות של בג"ץ לאיסוף הנשקים שפוזרו בטימטום בסבב הנוכחי.

לפני 25 דקות, יובל .מ. כתב:

מה שמנע מהם ללבוש היום מדי צה"ל.

איזה שטויות הם לובשים מדי צה"ל שנים כבר.

אני אחדש לך גם, הם ניסו מתווה פיגוע עם רכבים מוסווים לג'יפים צה"ליים. עם צ'קלקות צהובות והכל.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...