Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אתה אמיתי עכשיו?

אין לך כוח להתווכח איתי על הגדרות וסמנטיקה?

אתה זה שדיבר על הגדרות וסמנטיקה, ואני אפילו הסכמתי איתך על ההגדרות שלך באופן מיידי. אז את הנושא אתה העלת, ואת הויכוח אני אפילו לא התחלתי.

אני דיברתי על אג'נדה, ועל שיוך אנשים למחנה בשביל לבטל דעה, ועל כל מיני דברים קצת יותר מסובכים מההגדרה של 'וידוא הריגה' ו'הוצאה להורג' - ואז אתה טוען שלא בא לך להתווכח איתי על הדברים אותם העלת בעצמך? קראפ, אני יודע שאתה לא מטריל ודווקא בגלל זה אני לא מצליח להבין מה הולך כאן בכלל.

זה שהוידאו זיעזע אותך זה לגיטימי, לרגע לא טענתי שהוא לא אמור לזעזע. כן טענתי (ועודני טוען) שיש הבדל עצום בין המקרה הזה למקרים אליהם אתה בעצמך הקבלת, ופירטתי למה בהודעה הקודמת. סה טו.

ואם אין לך כוח להתווכח איתי בכלליות, זה גם בסדר. אבל אל תשייך אלי נושאים שלא העלתי מלכתחילה..

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4903

• SlowRide

4771

• פינדר

3788

• m3x7r3m3

2926

את ההבדל בין וידוא הריגה (שגם הוא מושג בעייתי) לבין הוצאה להורג הסברתי.

הם ידעו שהוא בחיים, כי שומעים שם מישהו אומר "הוא חי הכלב" וגם רואים שהוא מזיז את הראש.

אור,

אין לי כח להתווכח איתך על הגדרות וסמנטיקה.

אותי הוידאו הזה זעזע. זה הכל.

אני רק שאלה.

אם הוא היה ממולכד?

אם היתה לו חגורת נפץ ברגליים?

אם הוא היה לוחץ על הכפתור ומרים את כולם באוויר?

זו לא הוצאה להורג. החיילים שלנו לא צמאי דם כמו דאעש.

בני הבכור משרת ביחידת עילית באותה גזרה, ואוי ואבוי לו אם יהיה לו ספק קל שבקלים שהמחבל עלול להרים את הצוות שלו באוויר, והוא לא ירה במחבל.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

החיילים לא נראים לי לחוצים במיוחד מהמחבל.

אני חושב שהם מבינים, שאם הייתה לו חגורת נפץ, לא היה טורח לתקוף עם סכין...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי עכשיו?

אין לך כוח להתווכח איתי על הגדרות וסמנטיקה?

אתה זה שדיבר על הגדרות וסמנטיקה, ואני אפילו הסכמתי איתך על ההגדרות שלך באופן מיידי. אז את הנושא אתה העלת, ואת הויכוח אני אפילו לא התחלתי.

אני דיברתי על אג'נדה, ועל שיוך אנשים למחנה בשביל לבטל דעה, ועל כל מיני דברים קצת יותר מסובכים מההגדרה של 'וידוא הריגה' ו'הוצאה להורג' - ואז אתה טוען שלא בא לך להתווכח איתי על הדברים אותם העלת בעצמך? קראפ, אני יודע שאתה לא מטריל ודווקא בגלל זה אני לא מצליח להבין מה הולך כאן בכלל.

זה שהוידאו זיעזע אותך זה לגיטימי, לרגע לא טענתי שהוא לא אמור לזעזע. כן טענתי (ועודני טוען) שיש הבדל עצום בין המקרה הזה למקרים אליהם אתה בעצמך הקבלת, ופירטתי למה בהודעה הקודמת. סה טו.

ואם אין לך כוח להתווכח איתי בכלליות, זה גם בסדר. אבל אל תשייך אלי נושאים שלא העלתי מלכתחילה..

אור, הלכתי לאיבוד.

לאן שייכתי אותך? איזה דעה שלך ביטלתי?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

החיילים לא נראים לי לחוצים במיוחד מהמחבל.

אני חושב שהם מבינים, שאם הייתה לו חגורת נפץ, לא היה טורח לתקוף עם סכין...

שאננות זה אסון.

כל עוד המחבל לא הופשט מבגדיו, במיוחד שהוא עם בגדים ארוכים, הוא מהווה איום על הכוח. חד משמעית.

אם היתה לו סכין, הוא לא יכל להפעיל את החגורה לאחר מכן? אולי הוא ממולכד?

היו מקרים כאלו בחומת מגן, שמחבלים תקפו בסכינים את הכוח והם היו בנוסף גם ממולכדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית כן.

אם היו "נופלים" על החייל הזה, אני כמפקד, הייתי נלחם למענו בכל כוחי, ואף שם את הדרגות על השולחן.

דבר זה גם קרה לי פעם אחת ששמתי את הדרגות על השולחן בפני המח"ט עבור אחד מחיילי, בהקשר אחר.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים שרי ממשלת ישראל עושים לנו נזקים בזירה הבין לאומית. קודם כץ, עכשיו אקוניס.

ככה זה כשראש הממשלה מפרק את משרד החוץ ומקיף עצמו בחבורה של אנשים שלא מסוגלים לחשוב מעבר לקצה אפם.

ישראל כ"ץ זו מכה שלא להאמין. כמה דביל אפשר להיות עם השמחה לאיד הזו על הבלגים. קשה להבין מה עובר לאנשים בראש כשהם פותחים את הפה.

אני אפילו לא בטוח שאם היה לנו שר חוץ כ"ץ היה טורח לסתום. נראה שהוא פשוט לא יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה היה שם, חבל להיות עצוב.

הייתי נותן לו כדור בראש בלי להסס.

אם יש ספק אין ספק.

מספיק להיות תמימים.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שדפק ספסל בראש של המחבל בתחנה המרכזית אחרי שהוא כבר נוטרל ע"י אדם אחר

יש רציונל מאחורי ה"לא מוציאים להורג אדם שנוטרל", והרציונל הוא לא "אנחנו שמאלנים תבוסתניים בכיינים", גם אם סמוטריץ' ושות' ממש ממש ממש טוענים אחרת...

ואני לא מדבר על המקרה הספציפי הזה, אלא על הוצאות להורג / וידוא הריגה כללי. יש הוראות פתיחה באש ברורות, ויש סיבות שעומדות מאחוריהן, גם אם לעתים נוח להתעלם ולשכוח כי אנחנו עצבניים רצח (ליטרלי)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול מאוד בין שני המקרים.

באחד חשד למחבל, בשני מחבל ודאי.

ויש הבדל בין לדפוק ספסל בראש רק מעצבים לבין נשק חם בכדי למנוע ממחבל לקום/לפוצץ חגורת נפץ וכו.

בנוסף בבאר שבע כבר היו כוחות ביטחון במקום וכל הלינצ'(שאני ממש לא מסכים איתו) נעשה שהכוחות היו שם.

אני לא יודע מה הם הוראות הפתיחה באש כיום אך שאני הייתי בצבא זה היה ירי על מנת.

לכן אני לא מבין למה לא להרוג מההתחלה ולמנוע כאלו סיפורים.

היום באזרחות אני נושא נשק ואין לי ספק איך אנהג אם אתקל במקרה כזה.

ירי על מנת, לא משאיר ספק לדבר.

בנוסף אני לא רואה איך המקרה הזה שונה מהמקרה של השוטר המתנדב שלפני כמה שבועות ירה במחבל ביפו כאשר הוא היה על הרצפה ועדיין זז.

במח"ש כנראה הבינו נכון את הסיטואציה אך על צה"ל יש יותר מדי אירגונים בוגדניים שלא נותנים לו לעשות את העבודה שלו.

בוא נלך על הדוגמא הקלאסית, אם זה היה קורה בארה"ב, מה היה קורה לאותו מחבל?

כל שוטר ברדיוס של קילומטר היה מרוקן על המחבל הזה עשר מחסניות.

ואין פה שום עניין של גזענות או משפטי שדה, אני בעד לעשות את זה לכל אחד מבלי התחשבות בגזע דת ומין.

קודם לנטרל לחלוטין את האיום.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...