Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, edward כתב:

אז אתה הולך על הפן האישי

גבר, צברתי מספיק שעות בויכוחים עם חובבי קונספירציות בשביל לדעת מתי חבל על הזמן שלי.

התחלנו כשהבאת טענה על הונג קונג. לקח לי דקה של גוגל להראות שאתה טועה. ישר עברת לטענה הבאה. שיטה ידועה של קונספירטורים.

אחר כך, אם היה לי ספק, הוכחת את זה סופית, בטענה ששרון ביצע את ההתנתקות, כי הפרקליטות סחטה אותו.

עכשיו אתה מביא מסמך מתקופת המנדט. כיאה לקונספירטור, אתה בוחר להאמין למה שמתיישב עם המסקנה שלך ולדחות את מה שלא. המספרים שהבריטים מציגים מתאימים לך אז הם עובדה. אבל החלוקה שלהם לגידול טבעי והגירה לא מתאימה לך, אז פתאום הבריטים סתומים. או שאולי הם שינו את הנתונים כי חיות סחטה אותם?

בקיצור, תמכור את ההזיות שלך למישהו אחר. נראה שיש פה מספיק קונים.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4757

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 שעות, avargel כתב:

אני מסכים שהרפורמה "מטפלת" בכמה נושאים בו זמנית, וזה נראה לא טוב.

אבל אני גם חושב שמה שצריך פיין טיונינג זאת הרפורמה עצמה. לא מה שאמור באמת להתבצע ביחסי הכוחות בין הרשויות.

אם באמת היו באים פה עם D9, תאמין לי שיכלו ללכת הרבה יותר רחוק.

בסוף, הרפורמה המוצעת היא איפשהו באמצע. וצר לי על הדה-לגיטימציה התקשורתית שבאמת סחפה מאות אלפים שרובם המכריע לא מבין בזה דבר וחצי דבר, ורוב אלה שכן מבינים - מונעים מפוזיציה מאוד ברורה.

דמות שקל לי אישית להתחבר אליה בימים אלה הץזה פרופ' יובל אלבשן. והוא לא חשוד בביביזם או בימניות יתירה. אבל יותר חשוב - הוא פשוט יודע על מה הוא מדבר.

באמצע? תן לי עוד מדינה דמוקרטית אחת בעולם שלרוב חלש בפרלמנט יש את היכולת הטכנית והלוגיסטית לעשות ככל העולה על רוחו בלי שום הגבלה. לא קיימת חיה כזו בשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שאין לו

לא את הכח למנות שר שתמכו בו קרוב לחתי מיליון בוחרים

לא לקבוע מדיניות הגירה (3 פעמים נפסל חוק המסתננים)

לא להסדיר חוק לשילוב בני ישיבות בצבא (4 פעמים נפסל חוק טל)

לא קבוע תוואי של גדר הפרדה מסביב לישוב עויין (בג"ץ בית סוריק)

לא לחוקק חוק המסדיר את החובות של המשק החקלאי לבנקים (בג"ץ בנק המזרחי)

לא להחליט מה המבחנים לקבלת אבטחת הכנסה (בג"ץ חסאן)

אפילו לא את הכוח לקבוע לכמה זמן מותר לפרקליטות הצבאית לעצור חייל לפני שרואה שופט (בג"ץ צמח)

לקבוע שאפשר להעביר תקציב דו שנתי במקום חד שנתי (בג"ץ נתן התראת בטלות, בג"ץ שפיר)

ועוד ועוד

אנחנו המדינה עם הכי הרבה כח לבית המשפט, שניים רק להודו ולבנגלדש, דומים ליוון. לא בדיוק החברותא הכי טובה להיות בה.

*אחדד: ברמה האישית אני יכול להסכים אם 90% מפסיקות בג"ץ בנושאים הנ''ל

אבל אני חושב שהיה אסור לו בכלל לדון בהם

הנושאים הללו בלתי שפיטים

הם פוליטיים מובהקים, והזירה היא כנסת נבחרת

אני שואל אותך

אתה רוצה דמוקרטיה או אריסטוקרטיה?

עריכה אחרונה על ידי avargel
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת שאנחנו המדינה ען הפרלמנט הכי לא מקצועי שלא טורח להקשיב כשיועץ משפטי אומר לו תזמע, החוק שאתה רוצה להעביר סותר את א, ב, וג' ותחליטו אם אתם משנים אותם או מתקנים את החוק שלכם.

מפה פרלמנט מקצועי מקשיב, בודק, מתקן מה שצריך ומגיש חוק תקין אבל לא הבבונים שלנו.

אצלנו זה מה מבין הדפוק הזה ומי הם שיגידו לנו מה לעשות. בגץ לא נותן לעבוד אז נפרק אותו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד דיון מעגלי. כול כך ימין, שמצא את עצמו בשיא השמאל.

אני כבר שומע ברקע את ההמנון של ברית המועצות.

• אהבתי 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ברית המועצות.
כאילו לא ברור למה הדתיים מתים לרפורמה. יוכלו לקחת לנו האנשים העובדים כסף בלי שום מגבלה. יוכלו להמשיך לשלוח אותנו לצבא למות ובמקביל להתרבות בלי הכרה. יוכלו להמשיך לגנוב ולהתמנות לשרים.
החרדל"ים כנ"ל מתים לרפורמה כדי לקיים את חזון ארץ ישראל השלמה (בערבים) שלהם.
מצאו להם חדל אישים, נאשם מושחת שיעשה הכל בשביל להימלט מדין. על הדרך יהרוס את המדינה.

הנה כתבנו את זה שוב כדי שמי שלא מבין לאן זה ילך יבין. אתם יכולים לדבר עד מחר כמה בית המשפט מתערב וכמה הכנסת מסכנה. בקונסטלציה הנוכחית האנשים האלה שמובילים את הרפורמה ידאגו לסוף הסיפור כאן. הדמוקרטיה מעניינת אותם כקליפת השום. תמשיכו לטמון את הראש בחול וליילל על אהרון ברק. תמשיכו לטמון את הראש בחול וליילל על "משילות".

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, avargel כתב:

אבל אני חושב שהיה אסור לו בכלל לדון בהם

הנושאים הללו בלתי שפיטים

הם פוליטיים מובהקים, והזירה היא כנסת נבחרת

אני שואל אותך

אתה רוצה דמוקרטיה או אריסטוקרטיה?

אני לא מסכים לגבי זה שהנושאים בלתי שפיטים.

בטח לא בנוגע לדרעי.

בטח לא בנוגע למיקום הגדר. - זה בכלל לא פוליטי, זה ביצועי נטו.

גם המסתננים זה זה עיניין שהוא בעיקרו ביצועי.

מעבר לזה, לא מבין מה רע שאם מישהו מתלונן - שיבואו שופטים וינברו בחוק הקיים/המוצא ויחליטו אם הוא חוקק כמו שצריך או לא. 

אני מסכים פה עם נהג לילה. 

ובכלל אני לא מבין. למה מותר למחוקקים להעביר את מה שבא להם. לאותם האנשים שלא מגיעים לעבודה בכלל, ושכשהם מגיעים הם מתנהגים כמו בהמות במקרה הטוב.

למה צריך להיות מותר להם להעביר הכול בלי ביקורת.

"כי העם" , אבל העם לא נובר בחוקים שמעבירים. רובם - כולל אני - לא יושבים וקוראים חוקים, וגם אם היו - אין להם את הכלים להבין מי מו מה. לעומת אנשים שלמדו משפט וכן יש להם כלים להבין את זה.

למה אני בעבודה שלי עובר מלא ביקורת כדי שהמוצר של *חברה פרטית* יהיה טוב. והרשות המחוקקת אמורה לקשקש משהו שישפיע על כול אזרחי המדינה ואסור לבקר את העבודה שלהם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, David32 כתב:

הנה עוד דיון מעגלי. כול כך ימין, שמצא את עצמו בשיא השמאל.

אני כבר שומע ברקע את ההמנון של ברית המועצות.

screenshot-www.youtube.com-2021_11.29-22_36_42.thumb.png.ff299a46809a6bed1af8d64cc9ee6b1b.png

"ימין"

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 40 דקות, David32 כתב:

למה אני בעבודה שלי עובר מלא ביקורת כדי שהמוצר של *חברה פרטית* יהיה טוב. והרשות המחוקקת אמורה לקשקש משהו שישפיע על כול אזרחי המדינה ואסור לבקר את העבודה שלהם

זה כי אנחנו מצביעים כמו ליצנים לדמויות שמתנהגות כאילו זה תכנית ריאליטי ולא אכפת להן מהעתיד של כולנו. תכלס מגיע לנו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברי הסינים מדובר סה"כ בספינות אוויר אזרחיות המשמשות למטרות מחקר, בעיקר מטאורולוגיות, שיצאו משליטה. 

איך אמרו הקומדיסטור?  בדיחה-חה-חה

• מצחיק 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהעיתונות הישראלית (בחדרי חרדים):

ציטוט

לבלונים יש כמה יתרונות על פני לוויינים המקיפים את כדור הארץ בדפוסים קבועים, אומרים גורמים אמריקאים, הם טסים קרוב יותר לכדור הארץ ונסחפים עם דפוסי רוח, שאינם צפויים לצבאות ולסוכנויות ביון כמו המסלולים הקבועים של לוויינים, והם יכולים להתחמק ממכ"ם. הם יכולים גם לרחף מעל אזורים בזמן שלוויינים נמצאים בדרך כלל בתנועה מתמדת. מצלמות פשוטות על בלונים יכולות לייצר תמונות ברורות יותר מאלו של לוויינים במסלול, וציוד מעקב אחר יכול לקלוט אותות שאינן מגיעות לגובה של לוויינים.

הבלונים עשויים לסייע במילוי פערים ברשת הלוויינים של סין המוקדשים למודיעין ומעקב. איסוף בלונים עשוי לכלול נתונים על תנאי אטמוספירה וגם תקשורת שלא ניתן היה ללקט מהחלל החיצון, אמר ג'ון קלבר, קצין מודיעין בכיר לשעבר בסוכנות הביון המרכזית, שכיום הוא עמית בכיר במרכז סין העולמי של האוקיינוס האטלנטי.

מעניין כמה זמן הבלונים האלו אוספים מידע - שבועות?  שנים?  עשורים?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, tzahico כתב:

שבועות?

טוענים (NYTIMES) שלקח לבלון לעבור מעל ארה"ב 7 ימים, המרחק בין סין לארה"ב הוא לא כזה מרחק מטורף. אז נראה לי שמדובר על שבועיים. מנקודה לנקודה.

בת'כלס 3-4 ימים עד שהוא מגיע למים טריטוריאליים של ארה"ב מסין, לפי הערכה שלי בכל מה שקרה עד כה. 3-4 בלונים מיורטים במהלך הימים האחרונים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...