Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

כי הוא לא מתנצל והוא חזק נגד הערבים!!!!!!!111 מה לא ברור

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

אתה מתבלבל, זה ביבי. בנט לעומת זאת, הוא אח.

וזו בדיוק הבעיה - שהדיון בעתיד המדינה מתדרדר למושגים הנמוכים האלו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנט זה אחחחח שולתתת!!!!!!1

עכשיו ברצינות, אני לא ממש מעורב בנעשה. אשמח אם מישהו ישלח לי קישור לאיזה משהו ממש נוראי שבנט עושה\עשה. לא הצבעתי לו כי שמעתי שהיו דברים מלוכלכים במקמפיין הבחירות שלו, ולא בגלל דעותיו שככל הנראה לא מיושרות עם כולם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל תרגיל 17 הידוע בפוליטיקה זה להבטיח אבל לא להבטיח לקיים. התרגיל הזה חוצה מגזרים. אני באמת רוצה לדעת אילו דברים כ"כ נוראיים הוא עושה. מההיכרות הבסיסית שאני מכיר אותו (דרך התקשורת כמובן) הוא נראה בסדר כזה...פוליטיקאי ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הוא עשה לתודעה הציבורית? הוא מסיט את דעת הקהל לקיצוניות, ללאומניות ונגד קבלת השונה. והכל בצורה חוקית למהדרין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתמקד בבנט כי נראה שעושים עליו פה אמבוש. אם היו הדברים כמו שאתה מציג אותם אז עוד 120 כוכבים היו אמורים לנצנץ פה.

סלואורייד- שוב, אני מבקש הפניה לקישורים\מקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חסרים קיצונים במפלגה שהוא עומד בראשה. לזה אתה צריך הוכחה או קישור?

בנט רוצה שכל מנהל בית ספר יחליט לאיזו תרבות הוא חושף את התלמידים. כלומר שילד דתי לא ידע כלום על דברים שלא קשורים לדת וילד חילוני לא ידע כלום על יהדות. שלא לדבר על בתי ספר ערבים.

המפלגה של בנט מתנגדת לכל מי ששונה ממנה. כמו חד מיניים למשל. המפלגה שלו גם נגד תח"צ בשבת, כי במדינת היהודים אסור לחלל שבת.

לדעתי, אדם שמייצג ציבור מסוים מאד לא צריך לעמוד בראש משרד החינוך ולהכתיב את הערכים המסוימים מאד שלו לדורות הבאים בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יולי אדלשטיין ופירון הכתיבו את הערכים המאוד מסויימים שלהם. ככה זה בפוליטיקה, אם המפלגה שלו זכתה לכמות כזו של מנדטים, כנראה שיש רוב שמזדהים עם הערכים שלו.

בכ"א, התנגדות לנישואי חד-מיניים ותחבורה בשבת לא מעידים על כלום. אחרי הכל, זו מפלגה דתית לאומית. אתה לא באמת מצפה שהם יהיו בעד שינויים כאלה, נכון?

בעריכה: איך שוועדת התרבות התנהלה, זה דווקא מאוד הגיוני שכל מנהל יגדיר אילו הצגות/הופעות/הליכה-על-חבל התלמידים יראו. אם נניח שכל מנהל פועל בצורה תקינה (נניח...) הבנתו הפדגוגית עדיפה בהרבה על חבורה של פקידים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ככה זה בפוליטיקה? shhhiiieeet.

ככה מעצימים את הפילוג בין המחנות בעם. בנט קיבל לא מעט מנדטים בגלל עמדות ימניות בנושאי הביטחון, לא בגלל שהוא מפלגה דתית לאומית.

בתפקיד כזה, מה בא קודם? להיות שר חינוך או להיות דתי לאומי?

אתה באמת חושב שזה בסדר שמנהל חילוני/דתי/ערבי יחשוף את התלמידים שלו אך ורק למה שתואם את האידיאולוגיה שלו?

זה שהוועדה דפוקה, לא קובע שצריכים לסגור אותה וכל אחד יעשה מה בז' שלו.

גם המשטרה דפוקה, אז נסגור אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בפוליטיקה, אם המפלגה שלו זכתה לכמות כזו של מנדטים, כנראה שיש רוב שמזדהים עם הערכים שלו.

הבעיה היא שהמפלגה של בנט לא זכתה ל"כמות כזאת של מנדטים". היא נכנסה לקואליציה כי עשתה הסכם עם המפלגה שכן קיבלה. באוה מידה יכל להיות לנו שר חינוך מיהדות התורה היום (או לחילופין מישראל ביתנו בבחירות הקודמות), גם אז היית אומר שזה בסדר כי הם קיבלו כמות גדולה של מנדטים?

שר חינוך (וכל שר "חשוב" אחר כמו אוצר/בטחון/בריאות/וכו') צריך להגיע או באמת מהמפלגה שקיבלה הכי הרבה מנדטים או מהמפלגה הכי פחות קיצונית (לימין או לשמאל, לא משנה).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל תרגיל 17 הידוע בפוליטיקה זה להבטיח אבל לא להבטיח לקיים. התרגיל הזה חוצה מגזרים. אני באמת רוצה לדעת אילו דברים כ"כ נוראיים הוא עושה. מההיכרות הבסיסית שאני מכיר אותו (דרך התקשורת כמובן) הוא נראה בסדר כזה...פוליטיקאי ממוצע.

או לא, הוא הרבה יותר מסוכן מזה.

בנט זה בנאדם עם אג'נדה מאוד מדויקת ומאוד ישירה. הוא לא מתנצל ולא מתבלבל. הוא ומפלגתו מציגים מאפיינים פשיסטיים לגמרי בקריאה שלהם לחוסר שיוויון, ללאומנות ולכוחניות. הוא מתרחק מכל ניסיון לפתור את הבעיה עם הערבים. הוא מתרכז בהעצמת המקורבים לו - דתיים ומתנחלים - על חשבון שאר הציבור. הוא רוצה להגיד לכל איש ואישה מה לחשוב, מה ללמוד ואיך להתנהג. והוא עושה את כל זה בחוכמה - בלי שהציבור הנבער מבין מה באמת הוא רוצה ולאן הוא מכוון. אני ממש מפחד מהיום שהאיש הזה יהיה ראש ממשלה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמפלגה של בנט לא זכתה ל"כמות כזאת של מנדטים". היא נכנסה לקואליציה כי עשתה הסכם עם המפלגה שכן קיבלה. באוה מידה יכל להיות לנו שר חינוך מיהדות התורה היום (או לחילופין מישראל ביתנו בבחירות הקודמות), גם אז היית אומר שזה בסדר כי הם קיבלו כמות גדולה של מנדטים?

שר חינוך (וכל שר "חשוב" אחר כמו אוצר/בטחון/בריאות/וכו') צריך להגיע או באמת מהמפלגה שקיבלה הכי הרבה מנדטים או מהמפלגה הכי פחות קיצונית (לימין או לשמאל, לא משנה).

בכלל, בממשלה הזאת נראה שנשבר שיא של שרים שלא צריכים להיות בתפקידם. עזבו את דני דנון שר החלל. בנט שר החינוך? איילת שקד שרת המשפטים? אריה דרעי שר הכלכלה? מירי רגב שרת התרבות? וכמובן שבוודאי שביבי מתפקד נהדר בתור ראש הממשלה, שר התקשורת, שר הבריאות, השר לשיתוף פעולה אזורי ושר החוץ. ברור. הוא מקדיש יום בשבוע לכל אחד מהמשרדים האלו. זה לגמרי מספיק.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל הירש הולך להיות מפכ"ל.

את גל הירש הכרתי באופן אישי בכמה תפקידי פיקוד כשהיה בימי הצנחנים ושלדג.

מדובר בקצין ערכי אבל מאוד מאוד בעייתי - בעיקר ביכולת הפיקוד.

מה הכוונה "בעייתי - בעיקר ביכולת הפיקוד" ?

לא נשמעים לו? יוצא מאיפוס כשצריך לתת פקודות במצבי לחץ? מעצבן את החיילים?

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...