Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

השאלה לא אם המון יוצאים לעבוד אלה מה חלקם באוכלוסיה.
השאלה כמה מאלה שיוצאים לעבוד עובדים בשחור ולכמה יש תלוש.
השאלה היא מה היחס בין בני ה-18 החדשים לאלה שמחליטים לצאת לעבוד עם תלוש.
השאלה כמה יצליחו לחלוב הפוליטיקאים שלהם כדי לפצות על יוקר המחיה. הנה בן גביר רוצה להוזיל להם את החשמל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4757

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

כפי יכולתו זה בולשיט, כי אם אני יכול להיות פועל שבונה גורדי שחקים או שומר בלובי של בניין ולקבל אותו הדבר כי הצרכים שלי נשארים זהים, אני אעדיף לשבת בלובי של בניין ומישהו אחר יעבוד קשה בשביל אותם צרכים.

זה עדיין אומר שאתה הולך לעבודה.

אגב, מי שהיה עובד קשה היה מקבל יותר. (או באיזורים מסריחים). 

אבל אני לא מגן על העבודה בברית המועצות, או בקיבוצים או וואטאבר. רק אומר שככה או ככה מבחינת השמאל הכלכלי אתה צריך לצאת לעבוד, אם לא, אז תצא לעבוד בכוח.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

השאלה לא אם המון יוצאים לעבוד אלה מה חלקם באוכלוסיה.
השאלה כמה מאלה שיוצאים לעבוד עובדים בשחור ולכמה יש תלוש.
השאלה היא מה היחס בין בני ה-18 החדשים לאלה שמחליטים לצאת לעבוד עם תלוש.
השאלה כמה יצליחו לחלוב הפוליטיקאים שלהם כדי לפצות על יוקר המחיה. הנה בן גביר רוצה להוזיל להם את החשמל.

עוד שאלה היא גם מה השכר שלהם יחסית לכלל העובדים.

אני זוכר נתונים על כך שהם באחוזונים התחתונים של השכר, בין השאר בגלל יותר מדי לימודי קדוש ופחות מדי לימודים רלוונטיים לשוק.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, David32 כתב:

זה עדיין אומר שאתה הולך לעבודה.

אגב, מי שהיה עובד קשה היה מקבל יותר. (או באיזורים מסריחים). 

אבל אני לא מגן על העבודה בברית המועצות, או בקיבוצים או וואטאבר. רק אומר שככה או ככה מבחינת השמאל הכלכלי אתה צריך לצאת לעבוד, אם לא, אז תצא לעבוד בכוח.

ההבדל הוא בזה שהגישה הזאת מעודדת בעקיפין בטלה. 

השלטון תמיד צריך שמישהו יצא לעבוד, בלי עבודה אי אפשר להחזיק מדינה. אבל אם מי שעובד עדיין חי במחסור, למה לעבוד קשה?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, David32 כתב:

וואלה, כשאומרים לך את זה - זה מעצבן.

צודק, ניסיתי לטעון שהעצבים צריכים להיות מתועלים נכון (כלפי ה root cause, לא ה bug). אין מה לבזבז עצבים על מקרים כאלו.

לפני 10 שעות, David32 כתב:

הוא כן. 

[1]כעיקרון רשתות הביטחון האלה, נועדו להיות בדיוק זה - רשתות בטחון.

הן לא נועדו להוות מקור הכנסה במכוון. 

גם מחיר למשתכן לא נועד לתת הנחה לעשירים.

חינוך חינם, בריאות וכו' - נועדו כדי לתת איזשהו בייסליין לכולם, ולתת אפשרות לצמוח ולקחת סיכונים. לא שתנצל את המערכת.

dont hate the player, hate the game? לא מסכים.

[2]כשמישהו בא לנצל בכוונה - אז הייט דה פלייר.

אני לא רואה את המשחק כ"לשאוב מהמדינה כמה שיותר", משחק הוגן זה לחיות, לתרום את חלקיך, ולקבל את הזכויות שלך. פיטרו אותך ועוד לא מצאת עבודה? ברור שאבטלה. אבל תחפש עבודה / תחליף מקצוע.

אם אתה מחליט שאתה פשוט לא רוצה לעבוד כי ככה, ומצפה שיממנו לך את ההחלטות האלה - לך תקוועד.

לא שונא את ניקו (😘) אבל וואלה אם לניקו יש ימבה כאסף (או להורים שלו לצורך העיניין), לא חושב שמגיע לו הנחות (או לפחות - שזה לא הוגן שהוא מקבל אותן).

[3]אני לא יודע איפה אתה רואה את החינוך נכנס פה לתמונה. 

1. לאדה נבנתה בשביל להזיז אותך ממקום למקום, זה לא אומר שמדובר ברכב טוב. קומוניזם נועד בשביל שלכולם יהיו חיים טובים יותר, זה לא משנה את זה שהשיטה מחורבנת. קיצר אתה מבין לאן זה הולך - רשתות בטחון שנבנות בצורה מטומטמת לא מבצעות את המטרה שלהן, ולהאשים את האזרח במקום את הרגולטור לא יסייע. 

2. האמת שיש בזה משהו, באמת ההשתנה מהמקפצה מעוררת קבס, אולי זו ההתנשאות שלי שגורסת שהוא לאו דווקא אדם רע אלא הדיוט כלכלי (ראה 3).

3. החינוך נכנס לתמונה בכך שאם היו מחנכים אנשים להבין איך כלכלה וחברה עובדים, לחשוב לא רק על השלכות מסדר ראשון אלא גם על השלכות מסדר שני, להתמקד בתמונה הגדולה וכו׳ - *אולי* היה אפשר להגיע לתוצאות טובות יותר. כל עוד אנשים לא באמת מבינים את זה, הם ימשיכו להתעצבן על חרדים במקום על נציגי הציבור שמאפשרים את זה, ימשיכו לעודד תכניות פופוליסטיות מטופשות להחריד כי זה בדיוק הפעם קצת עוזר להם, וכו׳.

לפני 9 שעות, SlowRide כתב:

אבל אין מה להשוות אדם שעובד ומשלם מיסים וזוכה במחיר למשתכן או מקבל סבסוד מהמדינה לטיפול רפואי, לאדם שמנצל במודע את השיטה, לא משלם מיסים וגוזר על עצמו ועל משפחתו חיי בורות ועוני כדי לקבל כמה גרושים מהמיסים של האדם הראשון.

כמובן שאתה צודק ויש פער בין האנשים, הקובלנה שלי היא על השיטה עצמה שבנויה בצורה מטומטמת. פרצה קוראת לגנב.

לפני 9 שעות, David32 כתב:

רק רוצה להזכיר שככה או אחרת, גם בברית המועצות (כמעט) כולם עבדו (או שאני משושלת של מפרנסים של בטלנים?)...

אתה באמת נותן את ברה״מ בתור דוגמא לכלכלה מתפקדת?

לפני 8 שעות, Gosser1860 כתב:

יש סיבה שאתה משתמש במילה פרויקט?

לא השקעתי בזה מחשבה, אני מניח שבתת מודע זה מרגיש כמו משהו אפוי למחצה עם פג תוקף יותר מאשר כמו מדינה נורמלית עם עתיד מובהק. 

אתה לא באמת צריך שאנשים יבינו אלמנטים בסיסיים בכלכלה כדי לתמרץ אוכלוסיה להיות יצרנית.

בינינו, זה סתם תירוץ.

אני לא מאמין שאלעד, או חרדים רבים אחרים, הם אנשים רעים ונצלנים. אני חושב שהם באמת לא מבינים שהם הולכים לרסק את המדינה. רבאק תראה איזה דברים הוא כותב, האנטייטלמנט נשפכת לו מהמקלדת, אני באמת לא חושב שהוא מבין איך העולם עובד.

בגדול, אני מאוד אמביוולנטי כלפי המשפט האחרון. מצד אחד, יש בו היגיון עבור האנוכי שבי, הרי החליטו לתת, מי אני שאגיד לא. מצד שני, כחברה, הוא משפט נוראי מאוד. 

יש בעיה אינהרנטית עם סבסוד וריכוזיות ממשלתית מצד אחד, אבל מצד שני זה נחמד לדעת (ואף להשתמש) ברשת ביטחון כשצריך. וזו מילת המפתח, כשצריך.

אלעד מציג בעיה, עבור כל 12 תלושים אזרח בגילו זכאי לכמעט 6 חודשי אבטלה. אם מחר כולם מחליטים לנצל את זה, המדינה פחות או יותר קורסת. אבל המנגנון בנוי על כך שרק חלק משתמשים בזה ובהנחה שהאינטרוולים בין כל שימוש גדולים.

אני מסכים איתך מאוד, אבל שוב - פרצה וגנב.

צריך לבנות מערכות בצורה חכמה יותר, אם אתה כל 12 חודשים מקבל 6 חודשי אבטלה - משהו דפוק מהיסוד. אם נותנים מאות אלפי שקלים בהגרלה לצעירים שיוכלו לקנות דירה להשקעה, אם מסבסדים גופי ׳חינוך׳ שלא מלמדים כלים בסיסיים לתפקוד במדינת עולם 1, אם מעודדים ילודה עודפת גם כשיש כבר 3-4 ילדים, אם 20% מהאוכלוסיה משלמת 90% מסך המסים (....) - משהו לא בנוי כמו שצריך.

ואם אחרי כל זה, אשכרה חושבים שהבעיה היא במשתמש ולא בארכיטקטורה, אז וואלה העם הכי לא פראייר בגלקסיה כנראה לא טוב בR&D

לפני 9 שעות, eladns כתב:

ומוכן פה ליד כולם להתחייב לעבוד עד 67 פנסיה אם תמצא לי עבודה ש:

- יהיה לי וועד שאם רבתי עם הבוס לא יפטרו אותי

- אםהחברה תעשה התייעלות לא יפטרו אותי בגלל משכורת גבוהה

- אם הוצאתי חודש סיק לא יפטרו אותי

3 שנים בשרתון- יום אחד לוקחים את כולם, אין כסף. פתאל קנו אותנו כולם מפוטרים. מי שרוצה להמשיך- יעבוד מחדש הכל מתאפס אין כלום אין קרן כינרת ואין חניה ואין כלום!

הלכתי לדרכי. 

הופ, אוויס. 3 שנים. היו שייכים לדן רכב ותבורה. יום בהיר אחד קרדן קנו אותם. 300 עובדים שהרוויחו מעל 3000 שקל בונוס הביתה. אני בינהם. העסיקו חדשים בתנאים שונים {אחד המנהלים התותח נחטף לאלבר ועשה שם מהפכה. בגלל זה סניפים נסגרו באוויס}

ואז חשמל ישיר. 10 שנים. הופ התהפך הבוס והעיף הביתה.

למה?

למה זה מגיע?

מה עשיתי מה?

לא גנבתי, לא השפלתי לקוחות. הייתי פרודקטיבי.

נתחיל מהסוף - עם כל הצער שבדבר, אם מפטרים אותך סימן שהעסק בצרות, שיש איזושהי פוליטיקה ארגונית שלא לטובתך, או שהתועלת שלך נמוכה מהעלות שלך למעסיק.

אם אתה עובד טוב, אם אתה מייצר ערך - למצוא עבודה אחרת זה אמור להיות די פשוט. מעסיקים משוועים לאנשים טובים.

העסק אינו נוצר ונועד בשביל המלך שאתה חושב שאתה, העסק הוא אורגניזם שממיר זמן ותפוקה - לכסף. הוא לא חייב לך כלום, כמו שאתה לא חייב לו כלום, אלא יש סינרגיה טובה (בעסקים מתפקדים) בין רצון העסק לאנשים טובים ותפוקתיים, ורצון הפרט להפיק ולהרוויח ע״מ לחיות בכבוד.

אתה ״מוכן להתחייב אם״, שזו אותה גישה שרשמת עליה קודם בעצמך כאילו אתה מלך. אתה לא מלך, אתה סתם אזרח שחושב שהוא מלך, בעיקר בגלל שהמערכת דפוקה ובטעות מאפשרת לך להחזיק בעמדות האלו. במערכת נורמלית, היית עובד או מתוך רצון לייצר, או מתוך רצון לאכול (או גם וגם). במקרה יש לך מספיק אנשים מסביב שמאכילים אותך ולכן אתה לא חייב לעבוד. זו הסיבה שניתן להקביל מישהו כמוך ל״טפיל כלכלי״, לא ע״מ לפגוע חלילה, לא מתוך אנטישמיות מן הסתם, אתה פשוט מוצץ את הדם (כסף במקרה הזה) מתוך מערכת שמוזנת מאנשים אחרים. אני ממש מנסה לחשוב על הקבלה פחות פוגענית אבל לא כ״כ מוצא.

השיטה הזו עובדת מאוד טוב כל עוד היא עובדת, הבעיה שאם יש יותר מדי טפילים מחד, ופחות מדי דם מאידך, ניתן להגיע למצב שההוסט נחלש, גוסס, ולעתים מת. 

יום אחד, לא מחר, לא מחרתיים, לא עוד שנה וכנראה לא עוד שנתיים - אבל יום אחד, השיבר ייסגר. ביום הזה אתה תצטרך למצוא תכנית אופרטיבית לגנרט הכנסה, וזה יהיה tough sell להנחית עבודה סבירה עם היסטוריה של מובטל מקצועי. אני מאחל לך שהיום הזה לא יגיע לעולם ושאתה והמשפחה תהיו בסדר תמיד. תשאל את עצמך בהזדמנות איזו מן דוגמא אתה מציג לילדים, ומה הסיכוי שהיום הזה לא יגיע גם אליהם, כי הנתונים מציגים תמונה מאוד מאוד ברורה מבחינת ההתכנות שהיום הזה יגיע - ואם היתה מספיק השכלה וחינוך היית מבין את זה בעצמך גם בלי שאיזה נפולת כמוני יכתוב את זה בקארספורום.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

אני כותב 90% מהעניים הם פרזיטים ואז קופץ פה בחור אומר תוכיח. הנה חבר הוכחה חיה הוא גם לא מתבייש כמוהו יש מאות אלפים.
אחרי זה קופץ אותו בחור ואומר "שיקרתם שאמרתם שביבי יוביל את המדינה לאבדון".
הנה אור המחיש יפה מאוד למה זה קורה בפועל (כמובן שיש עוד הרבה דברים אחרים שהוא עשה כדי לדרדר אותנו לשם).
יאמר לזכותו של ביבי שגם לפניו שילמו להם ושילמו להם יפה, אבל בוא נזכור שלפיד הכריח את ביבי להקים קואליציה בלעדיהם... "הפתעה"!!! יש מספיק קולות (כרגע) לא צריך אותם בממשלה. לא רק זה גם אפשר להקים ממשלת ימין מרכז ולא איזה משהו הזוי בלעדיהם.
יכלה בהחלט להיות פה נקודת מפנה. נעשו בזמן הזה פעולות כדי לגרום להם לצאת לעבוד. אני חושב שאפילו הן התחילו להניב פרי, אבל ביבי כמו ביבי חושב על התחת שלו.
 "החרדים האלה אני קונה בכסף והם עושי דברי אז כן הם ימשיכו לגדול ולגדול עד שהלכה המדינה אבל אני כבר לא אהיה כאן או כמו שאמרה אישתי היקרה שתישרף המדינה!".
הם מצידם מבינים את זה טוב מאוד, למה הם "בברית" עם ביבי? מצאו חדל אישים שיעשה הכל בשביל הכיסא. כזו פרה לא שוחטים.

עשו כתבה לא מזמן בערוץ 13, הכתבת הסתובבה בבתי קפה באזור המרכז וראו צעירים, גילאי 25-35 פלוס מינוס שפשוט אומרים שהם לא עובדים כרגע כי לא בא להם, והם לא מתכננים לעבוד. כמובן שהם נעזרים בהורים כי הכסף שלהם נגמר.

אז מה, כל אנשי המרכז פרזיטים? וניקח הימור שהם מצביעי גוש השינוי, אז כל האנשים שמצביעים ללפיד לא עובדים?

חוץ מזה, החרדין משתלבים יותר ויותר בשוק העבודה גם אם זה בשכר נמוך יותר, אבל יש השתלבות.

ואם יגידו ללפיד שהם מוכנים לשבת איתו - הוא ישלח את היד עמוק לכיס שלך, שלי ושל יבגני בשביל להביא להם מה שירצו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מה שמאפשר לחרדי הממוצע לא לעבוד זה שילוב של אישה עובדת, חיים בצמצום ותרומות לישיבה. מהמדינה הסכום היחיד שאברך מקבל יותר מאחרים זה 765 שקלים לחודש. הכספים הגדולים שהמדינה משלמת הולכים לעסקנים ולמנגנון.

מה שמובטלים כרוניים וידידנו אלעד לא מבינים זה שמקצבאות ומהחלפת מקום עבודה כל שנה לא רק שלא מתקדמים אלא שגם לא צוברים זכויות סוציאליות (נשארים בימי הבראה וחופש מינימליים).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא צריך ימי חופשה אם הוא מובטל כל כמה חודשים?

הבעיה היא שאי אפשר לקנות ככה דירה,ולשכור דירה בגיל פנסיה מקצבת זקנה זה בלתי אפשרי.

אף אחד לא אמר שלי או לך תהיה פנסיה,אבל אנחנו חוסכים בתקווה.

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

עשו כתבה לא מזמן בערוץ 13, הכתבת הסתובבה בבתי קפה באזור המרכז וראו צעירים, גילאי 25-35 פלוס מינוס שפשוט אומרים שהם לא עובדים כרגע כי לא בא להם, והם לא מתכננים לעבוד. כמובן שהם נעזרים בהורים כי הכסף שלהם נגמר.

אז מה, כל אנשי המרכז פרזיטים? וניקח הימור שהם מצביעי גוש השינוי, אז כל האנשים שמצביעים ללפיד לא עובדים.

אם אבא מעביר לי 15000 שקל לחשבון כל חודש ואני גר בתל אביב ויושב בבתי קפה כל היום אני לא טפיל ולא פרזיט.

חיי על כסף שלא אני הרווחתי,אבל מישהו הרוויח ושילם עליו מסים.

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

אתה באמת נותן את ברה״מ בתור דוגמא לכלכלה מתפקדת?

לא הייתי נותן את ברהמ כדוגמא לכלכלה מתפקדת, אבל היא כן מראה שיש כל מיני דברים שגורמים לאנשים לעבוד ולנסות להצליח בתחומם (וזו גם דוגמא חלקית - היו פערי שכר ותנאים גם בברה"מ). ויש המון בעיות מובנות בישראל, אבל נראה לי שספציפית ניצול כזה של דמי אבטלה כמו שאלעד מתאר כאן זה משהו נדיר. אחוז המובטלים בארץ די נמוך. ובכלליות אתה מדבר על כמה נושאים שונים. אני לא בעד מחיר למשתכן, לדוגמא. אבל זה אפילו לא קרוב ללהיות בעיה מהותית כאן כמו היחסים כאן בין ארבעת השבטים שחיים כאן.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

אז מה, כל אנשי המרכז פרזיטים? וניקח הימור שהם מצביעי גוש השינוי, אז כל האנשים שמצביעים ללפיד לא עובדים?

לא,  גם כי אתה מדבר על אנשים שחיים על חשבון ההורים שלהם וגם כי שניים וחצי אנשים שראית בכתבה לא מייצגים את כל אנשי המרכז. יש נתנונים סטטיסטיים שכבר הבאתי פה בהקשר הזה.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

חוץ מזה, החרדין משתלבים יותר ויותר בשוק העבודה גם אם זה בשכר נמוך יותר, אבל יש השתלבות.

אני חושב שהמגמה הזו נעצרה כבר לפני כמה שנים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, eladns כתב:

אני בן 40

ומוכן פה ליד כולם להתחייב לעבוד עד 67 פנסיה אם תמצא לי עבודה ש:

- יהיה לי וועד שאם רבתי עם הבוס לא יפטרו אותי

- אםהחברה תעשה התייעלות לא יפטרו אותי בגלל משכורת גבוהה

- אם הוצאתי חודש סיק לא יפטרו אותי

3 שנים בשרתון- יום אחד לוקחים את כולם, אין כסף. פתאל קנו אותנו כולם מפוטרים. מי שרוצה להמשיך- יעבוד מחדש הכל מתאפס אין כלום אין קרן כינרת ואין חניה ואין כלום!

הלכתי לדרכי. 

הופ, אוויס. 3 שנים. היו שייכים לדן רכב ותבורה. יום בהיר אחד קרדן קנו אותם. 300 עובדים שהרוויחו מעל 3000 שקל בונוס הביתה. אני בינהם. העסיקו חדשים בתנאים שונים {אחד המנהלים התותח נחטף לאלבר ועשה שם מהפכה. בגלל זה סניפים נסגרו באוויס}

ואז חשמל ישיר. 10 שנים. הופ התהפך הבוס והעיף הביתה.

למה?

למה זה מגיע?

מה עשיתי מה?

לא גנבתי, לא השפלתי לקוחות. הייתי פרודקטיבי.

אז מה אתה רוצה מחיי?

איך אתה מצפה שאחיה?

מצד אחד אתה מתגאה שאתה מסתפק במועט, ומעדיף להיות ראש קטן ולא לעבוד קשה, מצד שני מתפלא למה קל לפטר אותך או להחליף בminimum wage drone אחר.

תביא ערך משמעותי למעסיק, ותקבל כבוד/שכר/בטחון תעסוקתי גם בלי ועד.

תמשיך לתת מינימום, אל תתפלא שקל להחליף אותך.

יחס לעובד זה בסופו של דבר פונקציה של כמה קשה להחליף את אותו עובד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

יחס לעובד זה בסופו של דבר פונקציה של כמה קשה להחליף את אותו עובד.

פה לא מסכים.

יחס לעובד זה חלק מתרבות ארגונית.

אתה יכול להיות העובד הכי חסר כישורים ושהכינקל להחליף אותו ועדיין זכאי שיתיחסו אליך בכבוד. אפשר לדרוש ממך ואפשר להחליף אותך אבל יש צורה לעשות את זה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

פה לא מסכים.

יחס לעובד זה חלק מתרבות ארגונית.

אתה יכול להיות העובד הכי חסר כישורים ושהכינקל להחליף אותו ועדיין זכאי שיתיחסו אליך בכבוד. אפשר לדרוש ממך ואפשר להחליף אותך אבל יש צורה לעשות את זה.

אתה זכאי לכבוד בסיסי, זה נכון.

אבל אותה התרבות האירגונית לא מגיעה מתוך טוב לב של המעסיק. היא מגיעה מהעובדה שלהחליף עובד מקצועי זה יקר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...