Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

שמעתי לפני כחודש את הפרק עם עופר שלח.

חבל מאוד שהוא לא הצליח להחזיק מעמד בפוליטיקה.

שלח כנראה האדם אשר הכי הרבה התחברתי אליו בפוליטיקה הישראלית, ever. אין לי שום קשר או עניין לספורט, הוא פשוט ענייני רציני ובבירור הגיע משליחות. אני מבין לחלוטין למה הוא לא שרד את הבוץ הזה, ומתבאס על כך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4893

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 שעות, David32 כתב:

Pvv? כי אני לא מבין מספיק עדיין אבל נראה שבבחירות לאיחוד ה'מפלגה' הכי גדולה שקיבלה קולות לא ימין קיצון.

אם לגבי הבחירות המקומיות, לא יודע. יש פה קצת בלאגן...

הצבעתי? אני בינתיים בעל אזרחות ישראלית בלבד, עד כמה שזה מבאס פה כמה אנשים. יש לי זכות להצביע רק למנהלת המים.

חשבתי שאתה בעל אזרחות אירופאית. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Meh

הדיעה שלי על לפיד לא השתנתה בעשור שהוא בפוליטיקה. הוא לא חכם (הייתי מתערב בכיף שבמבחני אייקיו הוא ממוצע. מאוד). הכריזמה שלו מתאימה לקהל יעד ספציפי ואנשים שבוכים מהתרגשות מכל משפט שיכיל את המילים "פלאפל, שואה, ישראל". הוא עצלן על, ולכן אין לו תעודת בגרות ולכן לרוב הוא לא בכנסת וכזכור לי שובר שיאים בנושא. והוא, יחד עם ילדז, זה הדבר הכי קרוב לאצולת דם ומוצא שיש לנו. ואחרי שפור דה לולז קראתי גם את "זרות" של אישתו, אני יכול להגיד שאני שונא גם אותה, והספר שלה - שלא נכתב בואקום, ואני עדין ברמיזה שלי - יןצא באופן גס ואלים נגד אורים ודוידים שמהגרים מפה, כי אין כמו בארץ, כי יש כאן פלאפל וחיילי צהל.

האם כל זה משנה היום? לא. כי הייתי מעדיף שהחתול של השכנה יהיה ראש ממשלה ולא ביבי. ובכל זאת, הסיכוי שאצביע ללפיד הוא די אפסי. כמעט כמו זה שאצביע ליכוד.

מגיע לנו יןתר טוב מזה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 5
  • מצחיק 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה, אחרי ההצבעה ובהתחשב בזה שממשלת הטבח לא תעזוב מעצמה עד הבחירות, אני חושב שדי ברור לאן עתיד המדינה הולך. אם לא יהיה שינוי מהותי כמו שלילת זכות הצבעה וכל זכות כספית אחרת ממי שבוחר לא לשרת בצורה כלשהי, אוציא את הילדים לחו"ל לפני שיגיעו לגיל גיוס. כנראה שנצפה מרחוק במתנדנדי כולל נטבחים על ידי נוחבות 2035.

לא אזיל דמעה.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההישג הזה הגיע כנראה כי יש מישהו שעבר על הויזה הקנדית שנפתחה בעקבות המלחמה ואחד מהמשפחה מכיר את מירי רגב כי היא צריכה מצביעים..

לפחות זה צעד כלשהוא בהכרה של הרישיון נהיגה המחורבן שיש לישראל רק כי הוא צריך להיות מיוחד ולא לפי הסטנדרט האירופאי או האמריקאי.

IMG_20240611_060722_349.thumb.jpg.138ded15b0bafb135132bc4027b49598.jpg

מעניין מה קורה עם ההכרה ברישיון באיטליה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כל אלה שאמרו שהם לא יכולים להצביע בעד חוק כזה? חבורה של אפסים שמה שמעניין אותם זה הכסא.

הבעיה הדולה - העם הזה מטומטם וימשיך לשלוח את ילדיו לצבא ויש את ישראל הראשונה שתהיה פטורה מכך וגם תקבל כסף על זה שהם משתמטים.

עוד אבן דרך שהמדינה הזאת הולכת לאבדון. והכל בשם הכסא ואצבע בעין לנושאים בנטל.

Screenshot_20240611_072631_ynet.jpg

אז הוא צדק. נתנו לנו לחשוב על 4 החטופים שחולצו והופ.... השחילו חוק השתמטות .

Screenshot_20240611_073738_Chrome.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, asix כתב:

הבעיה הגדולה - העם הזה מטומטם וימשיך לשלוח את ילדיו לצבא

מי אמר?

ממשלת האשפה הזו מביאה אותנו למצב של עד כאן.

אמר כבר מישהו שלא ישלח את ילדיו אלא יוציא אותם מהארץ. הוא לא היחיד. כמה חילונים או מסורתיים ליברלים יהיו מוכנים להתגייס בשביל להגן על מדינת הלכה עניה ומפגרת שמבטלת את הפרדת הרשויות ורוצה שלטון לפי ההלכה, רק שהלכה למעשה החרדים ההלכתיים פטורים משירות באותו צבא?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה תופתע וזה יעבור כאילו לא קרה כלום ומי שנשא בנטל ימשיך לנשוא בנטל.

כמות האזרחים שיעזבו או שלא יגייסו את ילדיהם עקב החוק יהיה נמוך לדעתי וזאת הסיבה שנתניהו קידם את הנושא כי הוא יודע שפוליטית זה לא יפגע בו.

וכן, זה בגלל שהעם מטומטם. העם התרגל לריח של השתן מה 120 חברי כנסת שביום קיץ חם הוא שמח שיורד קצת גשם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, MadCat_LE כתב:

כנראה שנצפה מרחוק במתנדנדי כולל נטבחים על ידי נוחבות 2035.

לא אזיל דמעה.

בזה חביבי, מניסיון, אתה טועה.

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, asix כתב:

כמות האזרחים שיעזבו או שלא יגייסו את ילדיהם עקב החוק יהיה נמוך

או שפשוט יורידו פרופיל ויהיו גובניקים.

לדעתי נראה עליה גדולה מאוד בכיוון הזה, לפחות ממה שאני רואה שכבר קורה בסביבה הקרובה שלי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ArikM כתב:

למה ?

1. כי שום אזרח לא צריך לבלות יום אחד בשבי !

סלח לי אבל זו ססמא חלולה ובולשיט אמוציונלי, שלא לומר ילדותי. יש עוד שיקולים חוץ החזרת החטופים, כמו למשל להבטיח שלא יהיו עוד כאלה בעתיד.

לפני 15 שעות, ArikM כתב:

2. כל יום שאתה שם, ללא שום תוכנית ליום של מחר זה עוד חייל/מילואמניק שחוזר פצוע (גוף ו/או נפש) ללא שום סיבה. ותאמין לי כל המשפחה שלו סובלת, וזה לפני שהוא נהיה נטל על הכלכלה.  

3. כל יום שאתה שם, סתם כי אין למדינה תוכנית, אתה מאבד ליגיטמציה עולמית

יש תוכנית, היא נקראת כיבוש רפיח והשמדת גדודי חמאס. תכנית מדינית לא תקרה עד שההכרעה הצבאית תסתיים, כי כל עוד חמאס עדיין שולט בשטח אף אחד לא יוכל להכנס במקומו. צה"ל קוצר הישגים ואנחנו כבר מזמן לא בשלב הדשדוש, אולי כדאי שתקרא חדשות.

לפני 15 שעות, ArikM כתב:

כנראה, בשבילך מלחמה זה משחק מחשב או משהו שמשודר בחדשות

ממש לא. אבל בשבילך כנראה מלחמה זו איזו מותרות שפוליטיקאי החליט לשחק איתה ולא הכרח קיומי. ישראל זו לא ארה"ב ועזה זו לא וייטנאם, תתעורר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, MostlyWicked כתב:

ש תוכנית, היא נקראת כיבוש רפיח והשמדת גדודי חמאס. תכנית מדינית לא תקרה עד שההכרעה הצבאית תסתיים, כי כל עוד חמאס עדיין שולט בשטח אף אחד לא יוכל להכנס במקומו. צה"ל קוצר הישגים ואנחנו כבר מזמן לא בשלב הדשדוש, אולי כדאי שתקרא חדשות.

כמה זמן צריך לקחת כיבוש רפיח לדעתך בהתחשב שעל עזה השתלטנו בימים בודדים?

3 חודשים למשל זה זמן סביר, ארוך מידי או קצר מידי?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, פינדר כתב:

או שפשוט יורידו פרופיל ויהיו גובניקים.

לדעתי נראה עליה גדולה מאוד בכיוון הזה, לפחות ממה שאני רואה שכבר קורה בסביבה הקרובה שלי.

התהליך הזה קורה כבר די הרבה שנים. אני מציע שוב למי שזה מעניין אותו לקרוא ספרים או מחקרים של יגיל לוי, פלוס שלל כתבות על בני נוער שמכוונים את עצמם ל8200 או ממרם, גם דרך קורסי הכנה שעולים לפעמים לא מעט וכו'.

בסופו של דבר, צר לי על הציניות, אבל אם תושבי הפריפריה והמתנחלים בישראל רוצים להיות משרתיהם של החרדים - זכותם.

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

כמה זמן צריך לקחת כיבוש רפיח לדעתך בהתחשב שעל עזה השתלטנו בימים בודדים?

3 חודשים למשל זה זמן סביר, ארוך מידי או קצר מידי?

קצר מדי. יש לך כבר תשובה, 7 חודשים. נאמר לפני כחודש (לא זוכר מי אמר את זה, רק זוכר שזה היה קצין בכיר בצה"ל), אז עוד כ-6 חודשים נותרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

התהליך הזה קורה כבר די הרבה שנים

לדעתי זה תפס תאוצה בשנה האחרונה וימשיך להתגבר.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...