Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה באמת מגיני רוח עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, כנראה שבאמת מגני רוח סיניים לא מקוריים עושים רעש רוח, אבל מבחינת האפקט הם עושים את אותו האפקט לטעמי.

הדבקה עדיפה על מסילה, הרי בסופו של דבר כשמגן רוח מודבק עם דבק 3M והאיזור נוקה, המגן רוח יכול להחזיק יותר משנה שנתיים, זה נראה לי זמן סביר. לא לשכוח שאם מגן רוח נופל, לא חייב לזרוק, אפשר להדביק אותו שוב ואז עוד פעם יחזיק לכמה שנים. מיותר לציין שזה לא עושה נזק מתמשך בשום דבר, רק כמובן צריך להיזהר אם רוצים להוציא את זה לבד כי הדבק ממש חזק.

שנית, לגבי התוספות שהבחור כאן ציין, יש אנשים(אני בתוכם)שאולי לפי הרכב תחשוב שהם ערסים, אבל אני אישית יודע שאני לא ממש כזה, ויותר מזה אני אגיד לך:אם הרכב "מתובלן" בתוספות של ערסים אבל כל פעם שאני רואה אותו אני מחייך חיוך אוטומטי ולא חיוך מזוייף, זה שווה את התגובות של "ערס,מגוחך,מושפע".

זה נכון שבדרך כלל רכבים שמתובלנים ככה לא בדיוק ינהגו כמו קשישים, אבל לא להכליל.

מסכים איתך שיותר מדי תוספות זה עובר את גבול הטעם הטוב, כמו הרבה ניקלים, אבל אם אתה (או אני) נעול על משהו לגמרי שהוא יפה, אתה לא יכול "לרדת" עליי כי על טעם וריח...אין להתווכח(או יש).

+1

כבעלים של הרכב שבתמונה, אני לא מסכים שמישהו ישפוט לי את הטעם שלי, יש אומרים יפה ויש אומרים לא יפה, אבל אם אני אוהב את זה אז :brickwall:דפוק ראש בקיר ולא תוכל לשכנע אותי שזה לא יפה.

ומגיני רוח שיש לי אכן בהדבקה, אבל כנראה הם שכבו דיי הרבה זמן במחסן והדבק שלהם לא החזיק יותר מחודש, תמורת 3 דולר קניתי דבק של 3M והדבקתי מחדש, כעת יושב כמו אבן, ואכן אני מעשן ברכב (רק סיגריה אלקטרונית) והעשן יוצא מהחריץ של החלון, ושום רוח או גשם לא נכנסים פנימה, וגם זה מאוד עוזר לשמור על השמשה הקדמית מופשרת בחורף, ואין לי שום רעש מרוח בכל מהירות נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מדובר במשהו שתרומתו מובהקת, ללא ספק היינו רואים זאת כציוד תקני או כאופציה בהיצע התוספות המקוריות.

זה לא המצב (?!)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי,

מגני רוח, ניקלים למיניהם, מדבקות באנגלית של שם הנהג או של NO FEAR על השמשה, ו"סופית" לאגזוז זה אותה אסכולת "שיפורים" - אנשים חושבים שזה יפה. זה מיועד לאנשים שרוצים להפוך את האוטו שלהם ליפה יותר אבל לא באמת יודעים איך עושים את זה במקצועיות.

אם יצא לך, תן מבט פעם על המכוניות הרציניות בארץ, של מועדונים כדוגמת VAG או אלפא, מעטות ביותר המכוניות שעונדות את השטויות הללו.

מגני רוח לא הכרחי בעליל! לא תשמע לעולם אדם אומר - "וואי אני חייב כבר לקנות מגני רוח, אי אפשר לנסוע ככה יותר".

כשאתה אומר שאנשים "חושבים" שזה יפה, אתה מוזמן לדבר בשם עצמך.

כמה שנמאס מאנשים בפורום שמחליטים לגבי משהו שהוא "ערסי", "שיבור" או כל דבר אחר ואומרים שהבעלים חי בסרט לגבי היופי שבדבר.

אני בעלים גאה של רכב שמכוסה בניקלים מזעזעים, מגני רוח עבריניים ועוד שיבורים שכאלו ואני חושב שהרכב שלי יפה יותר מ90% מההיילקסים המקבילים על הכביש. אתה תגיד לי אחרת ? אם אתה חושב שזה מכוער, תגיד שזה "לדעתך מכוער". אל תגיד לי ש"אני חושב" שזה יפה. אתה לא תשפוט את הטעם שלי כשגוי.

מעבר ליופי שבמגני רוח (לדעתי), הם באמת עוזרים מאוד בגשם. גם אצלי, אני יכול לפתוח בכיף 3\4 חלון בגשם בלי להירטב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שאנשים "חושבים" שזה יפה, אתה מוזמן לדבר בשם עצמך.

כמה שנמאס מאנשים בפורום שמחליטים לגבי משהו שהוא "ערסי", "שיבור" או כל דבר אחר ואומרים שהבעלים חי בסרט לגבי היופי שבדבר.

אני בעלים גאה של רכב שמכוסה בניקלים מזעזעים, מגני רוח עבריניים ועוד שיבורים שכאלו ואני חושב שהרכב שלי יפה יותר מ90% מההיילקסים המקבילים על הכביש. אתה תגיד לי אחרת ? אם אתה חושב שזה מכוער, תגיד שזה "לדעתך מכוער". אל תגיד לי ש"אני חושב" שזה יפה. אתה לא תשפוט את הטעם שלי כשגוי.

מעבר ליופי שבמגני רוח (לדעתי), הם באמת עוזרים מאוד בגשם. גם אצלי, אני יכול לפתוח בכיף 3\4 חלון בגשם בלי להירטב.

alon123456 הבנאדם פתח את המונולוג שלו במילה "בעיניי"... האם זה לא מה שבעצם ביקשת?

כמו כן לא מצאתי בדבריו ביטויים שאתה השתמשת בהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע הם מייצרים דאון פורס על כל גלגל בנפרד.

ז"א המגן רוח הקידמי הימיני מייצר דאון פורס לגלגל הקידמי הימני וכן האלה.

מאז ששמתי מגני רוח הרכב הרבה יותר יציב !

חשבתי על קוילאוברים,אך אחרי מגני הרוח הבנתי שזה שיפור טוב הרבה יותר.

דא,את הכסף השקעתי בסופית אגזוז מגניבה,אנטנת כריש וצמיגים יד שנייה.

מקווה שעזרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alon123456,

אני נזהר מאוד בדבריי, כדי שאנשים כמוך לא ישר יעופו עליי, לכן אני מביע עמדה.

היית כל כך מרוכז בלחשוב על איך להיכנס בי, שלא שמת לב באמת, כמו שshayy אמר, שפתחתי את דברי ב"בעיניי". יש עוד דרכים להביע עמדה או דעה, לא חייבים להגיד כל הזמן "לדעתי", אפשר לאמר לפעמים "בעיניי", "אני גורס כי" וכו'.

SaragoS, אין ספק שלקחת את הציניות למקום קיצוני ואחר, אני איתך.

אגב, אני מחזק מאוד את דעתו של shayy, אם הייתה לזה השפעה משמעותית, היצרנים כבר היו דוחפים לנו את זה מזמן. כפי שאמרתי מקודם, לדעתי (...הנה בשבילכם אמרתי) לא באמת הכרחי. זה שזה על הדרך מגן מפני הגשם קצת כי זה יוצא הצידה מהחלון זה על הכיפאק, אבל לא לזה זה נועד. זה אמור להגן מהרוח והוא לא עושה את זה הכי טוב.

אושריקו, אני שמח שאתה מחייך כשאתה רואה את הרכב שלך, זה באמת שווה כל שקל אם זה עושה לך טוב על הנשמה. אבל תבינו שבחו"ל, באנגליה לדוגמא, לא משפרים שם בפיצ'פקס קטנים כאלה כמו פה (ברור שגם שם יש כמה שמשפרים כמו פה אבל הרב משפרים בחלקים רציניים). כאן בישראל האפטרמרקט רק התחיל להגיע ולהתפתח, כיוון שבארץ הכל הרבה יותר יקר וכל נושא הספורט המוטורי בכלל עוד בחיתוליו ועוד כל מיני סיבות. לאדם מקביל אלייך באנגליה (סתם אני נותן דוגמא) יהיה אוטו מונמך עם בולמים+קפיצים חלופיים, וצנרת פליטה מלאה (ולא כמו כאן סופית לאגזוז וקפיצים חלופיים על בולמים מקוריים...שוב זה סתם דוגמא לא יודע אם כך באמת המצב).

ניסיתי להעביר כאן נקודה, מקווה שהבנת.

There is no replacement for displacement, אבל עדיין מעדיף לגדוש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מצד שני, בתאילנד לדוגמא התוספות הקטנות האלו נמצאות כמעט על כל רכב.

בנוסף גם על היילקסים ישנים וגם על רכבי הסעות.

כמעט כל רכב הסעות שלישי שם (טויוטה הייס וכו') הוא עם פגושי פיברגלס וחצאיות.

כניראה שזה גם עניין של תרבות.

לכל אחד יש קוו מסויים, אני למשל לא אוהב ניקלים על הרכבים, אפילו לא את אלו שמגיעים כך מהחברה.

אצלי ברכב (לאנד קרוזר) צבעתי גם את המעטפת של הכיסוי גלגל שמגיעה במקור מנרוסטה (בצע ניקל), בצבע פלסטיק-דיפ שחור.

וכך גם את הידיות של הרכב.

בהיילקס הקודמת, גם שם התרכזתי בשני צבעים, האוטו כולו כחול וכל השאר שחור (פגושים, מדרגות וכו')

בשלושת הסטים של הצמיגים של BF שהחלפתי בהיילקס לא רציתי את הכיתוב הלבן בחוץ, אני אישית לא אוהב את זה למרות ש 90% כן אוהבים את הכיתוב כלפי חוץ (בטח שזה כיתוב של BF).

בקיצור זה לגמרי עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...כניראה שזה גם עניין של תרבות.

...

בקיצור זה לגמרי גם עניין של טעם...

100%. מסכים

(באדום תוספת שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לסבול קצת ולא לשים מגיני רוח, לא שאני רוצה לפגוע במישהו אבל לפי דעתי זה ממש מכוער. למרות שזה כן יכול לעזור אם אתה מעשן בכביש מהיר ורוצה קצת לפתוח חלון שיצא העשן בלי לקבל תסרוקת מאימא טבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...