Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

זה האי תנועה של מחלף פולג בדרך לוויינגייט. אם היה לי שקל בכל פעם שהייתי רואה רכב חוצה אותו כבר הייתי מיליונר.

באמת, בחיים לא ראיתי אי תנועה כל כך מבוטל ע"י נהגים, ממש מתייחסים אליו כאל קו מקוטע לכל דבר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצומת דרך יד לבנים (לשעבר דרך נוה שאנן) ורחוב הגיבורים (לא נחל הגיבורים) בחליסה. הזוית בין הכבישים בכיוון זה יחסית חדה, ולכן הרמזור עלול להטעות. בכל זאת, מנהג של העיריה הייתי מצפה להכיר את הדרך. זה לא תייר מנורווגיה אלא מי שנוסע בכבישי העיר מדי יום.

בתמונה זה אולי לא נראה ככה, אבל לדעתי במציאות הרמזורים בצומת הנ"ל די ברורים. יש לו מזל שמכוניות אחרות לא חצו את הצומת בדיוק כשהוא חצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אש מהאגזוז ;)

הוא היה כבר די רחוק, ככה שכמעט ולא שמים לב לזה, אבל במציאות ראו את זה די טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי מושג מה הרכב עצמו האמת.

נעזרתי בחבריהפורום אספנות, תאשים אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב אופנוע מחליט לעקוף למרות שיש רכב שבא מולו. תקשיבו לבלימת החירום.

http://comroads.com/video/-3999

רוכב אופנוע בן זונה חבל לא פגעת בו..

מסכן את כל מי שלידו כי כולם מפחדים לתת לו קטנה ולשלוח אותו לאלוהים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באזור, מכיוון שזה עדיין במרכז ויש הרבה שטחים פתוחים חברה עם טרקטורונים ואופנועים נוהגים להמשיך להשתולל על הכביש כאילו הם עדיין בשטח. לא מעט תאונות התרחשו באזור למרות התנועה הדלילה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון המצורף אין דבילים או עבירות תנועה חמורות, אך בכל זאת חשבתי שתמצאו אותו די משעשע, במיוחד מי שמכיר את הכיכר הנ"ל בבורסה ברמת גן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בסוף הסרטון יש עבירות תנועה (התפרצות של מכוניות למעבר הולכי הרגל), אבל העבריין האמיתי הוא המהנדס שבנה מעבר חציה לרוחב כל הכביש בלי מקום עצירה, ואולי היה מקום להוסיף רמזור על מנת להזרים את התנועה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון המצורף אין דבילים או עבירות תנועה חמורות, אך בכל זאת חשבתי שתמצאו אותו די משעשע, במיוחד מי שמכיר את הכיכר הנ"ל בבורסה ברמת גן:

איזה קטע, אני בד"כ חוצה את המעבר הזה בשעה הזו, אבל אני לא מופיע בסרטון.

למי שלא מכיר את הכיכר הזו, המעבר הוא ביציאה מתחנת הרכבת ולכן בכל פעם שמגיעה רכבת עמוסה, בשעות הבוקר, האנשים שיוצאים מהתחנה חוצים את הכיכר במשך דקות ארוכות.

צריך שם רמזור, או לפחות שוטר בשעות העומס.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...