Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שהוא התבלבל כל כך. איתות יכול לבוא גם בשלב הראשון, בלי בעייה, כל עוד דואגים להביט במראות כמו שצריך.

הסדר אצלי הוא : בדיקה במראות, איתות, בדיקה שנייה. בשעות שבהן הכביש יותר ריק, אני מתחיל באיתות ואז בדיקה במראות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא הייתי הכי רציני בעולם, אבל אתה צודק ואין כאן תשובה אחת לכל המצבים.

עדיין ברוב המקרים אני נוהג כמוך, בתוספת השלב השלישי שפירט נדב.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מצלמה לרכב באיכות HD

ב 450 שקל

אבל נראה לכם זה hd ??????:evil:

נראה לי שמתאים יותר לשרשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-CAR-DVR-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

אין בסרטון שלך דביליים ;)

ולעניין, קודם כל זה לא FullHD. הסרטון שאתה מציג הינו 720p. עם זאת, גם ל-720p האיכות נראית ממש לא טובה.

איזו מצלמה זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלא דיברתי על שאר השלבים לא אומר שאני לא מבצע אותם... ועוד כמה שלא כולם מבצעים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבלבלת בסדר. :wink:

למה התבלבלתי?

לפי דעתי האיתות צריך לבוא ראשון כי עוד לפני הכל אתה מסמן לנהגים בכביש מה הכוונות שלך.

אלא אם אתה חי בישראל ואז כשאתה מאותת כולם פתאום מאיצים כדי שלא תיכנס להם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא ביצעת את ההכנות הנדרשות (לוודא שהכביש פנוי למעבר שלך) אין צורך לאותת כאשר יש כלי רכב בקרבתך ש"לא הכנת את השטח" למעבר אליהם.

ההסבר הוא שברגע שאתה מפעיל את האיתות מבלי להסתכל, נהגים עלולים לבצע פעולה כלשהי שהם לא חשבו לבצע אותה קודם לכן.

במיוחד כאשר קיימים נהגים שמאותתים יחד עם סיבוב ההגה, אז נהגים שינסו להקדים תרופה למכה עלולים להסיט את הרכב, בעדינות או בפראות, וע"י כך ליצור בעיה חדשה.

אם הכביש אינו פנוי למעבר שלך, המתן עם האיתות.

כמובן שזה תלוי מצב. אתה צריך להפעיל מחשבה לפני כל דבר.

אם המצב מאפשר זאת, ניתן לאותת תוך כדי המבט במראות וניתן גם לאותת לפני המבט או אחריו, הכל תלוי בסיטואציה ורמת הניסיון של הנהג המבצע את הסטייה.

אתן דוגמה קיצונית מעט:

200 מטרים לפני יציאה בכביש\מחלף, אתה בנתיב הימני ויש נהג משמאלך בנתיב השמאלי וכמה מטרים לפנייך, בוא נגיד 2-3 מטרים.

לפתע אתה רואה שהנהג מאותת ימינה (אתה ישר מדמיין שהוא הולך לחתוך אותך ולצאת ביציאה)

אתה תבצע משהו בנהיגה שלך נכון? אתה לא תמשיך כאילו כלום.

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לי לקרוא את זה.

איך מישהו שסיים בהצלחה את כיתה ד' יכול לנסח טקסט עילג כ"כ?

ואני מתעלם לרגע מהפיסוק שכנראה פוזר ע"י הגרלה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...