Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ברווז, אולי תיין את שם הצומת והכיוון ממנו הגעת? התאור של "מגדל שהיה פעם חדש" ממש לא ברור.

בכל מקרה - מה שקורה בנתיב המטרונית בדרך ההגנה הוא לא פחות משערוריה, ואכיפה - אין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי מעכשיו, נהג מפגר שאני כמעט בטוח ששיחק בפלאפון כמעט נכנס בי

הכיכר הזו במגדל העמק סכנת נפשות, מי שלא מכיר את הכיכר לא יודע שיש לתת זכות קדימה לאלה שבכיכר. מה גם, זה נראה הכי לא הגיוני לתת זכות קדימה שם. כל פעם שאני פונה בכיכר זו ורואה מכונית מתקרבת מלמעלה או מלמטה אני פוחד שאפול על אחד שלא מכיר את הכיכר ומתעלם מהתמרור שם.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתן זכות קדימה אין הגיון. יש חוק ויש תמרורים. ואם מוצב תמרור שלושת החיצים או משולש על הקודקוד יש לתת זכות קדימה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש הגיון:

הנהג בתוך המעגל לא "יוצא מעורו" - הנהג המשתלב לצומת כן.

מיתון התנועה הנכנסת למעגל, המשתלבת בתנועה משמאלה, שם שדה הראיה לקוי עקב הקרבה לקורת הגג.

כמובן שלחוקי זכות הקדימה יש לציית גם אם לא מבינים את ההגיון שעומד מאחוריהם, אבל שווה לדעת שיש כזה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי. ברור שיש הגיון בחוק וש הגיון בקביעת הסדרים חריגים בשל גיאומטריה של צות זה וכביש אחר. כוונתי היא שנהג לא צריך להפעיל שיקול דעת כאשר יש חוק (או תמרור, שמייצג את החוק במקום מסויים) המסדיר את זכות הקדימה - אלא לציית להם.

ונראה כי ההגיון בעדיפות של התנועה במעגל על פני התנועה הנכנסת הוא הגיון של הזרמת תנועה. דווקא לנהג במעגל שדה ראיה יותר טוב (קורה A ימנית מפריעה לשדה הראיה פחות מהשמאלית) ועל כן מבחינה זו ראוי שהוא זה שייעצור ויתן זכות קדימה לנהג בעל שדה הראיה המצומצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מאותת 30-50 מטר לפני מעגל תנועה, האם הנהג מאחוריי יחשוב שאני מתכוון להכנס במדרכה\לפנות לשום מקום?

איתות נועד להתריע על כוונה למעבר נתיב, או לפניה, כמובן שהמעבר לא מיידי, רק בישראל זה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, אולי תיין את שם הצומת והכיוון ממנו הגעת? התאור של "מגדל שהיה פעם חדש" ממש לא ברור.

בכל מקרה - מה שקורה בנתיב המטרונית בדרך ההגנה הוא לא פחות משערוריה, ואכיפה - אין.

בשמחה.

מאחר ושמות הרחובות והצמתים הם בעיניי מיסתורין אחד גדול, קרי- אין לי מושג מה שמות הרחובות למען השמן, הנה לינק לגוגל מפות. שם בדיוק אני עמדתי. מעניין, אני זוכר שכיום הנת"צ משולב עם נתיב הפנייה- ייתכן שאני לא זוכר נכון? או שפשוט מאז 2011 השתנו כמה דברים בהסדרי הנסיעה בכביש?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצומת דרך הים, המוכר יותר כצומת מקסים.

אני עובר שם מדי פעם אם כי יוצא בד"כ קילומטר דרומה, לכיוון פרויד. אבל הבעיה אותה בעיה: אנשים מצפצפים עם מגבלות הנת"מ ועוקפים מימין - ואין אוכפים - ואז מי שרוצה לפנות ימינה כחוק נתקל בזרם של פיראטים בנתיב האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכיב שלושה ילדים על האופניים. חשבתי שראיתי אנשים שעושים דברים מטופשים/מסוכנים לעצמם ולילדיהם אבל זה באמת יוצא דופן.

[video=youtube_share;G0rnFL31JX4]

Rider.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכיב שלושה ילדים על האופניים. חשבתי שראיתי אנשים שעושים דברים מטופשים/מסוכנים לעצמם ולילדיהם אבל זה באמת יוצא דופן.

[video=youtube_share;G0rnFL31JX4]

[ATTACH=CONFIG]431009[/ATTACH]

מטורף !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני צילמתי -

לאחר תאונת דרכים קשה, בחור בן 20 מחדרה החליט לגנוב את הכבאית שהיתה בזירה.

אגב, תרבות הסלפי לא פסחה גם על תאונות קשות (1:00) :evil:

כתבות ותמונות:

http://www.hnn.co.il/gallery29485.html

http://www.hnn.co.il/gallery29486.html

וסרטון מהזירה ומהמרדף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוג בסלפי פשוט אידיוטים. אנשים כאלה מסוגלים לצלם סלפי עם גופות. מרתיח.

לגבי התאונה, ראיתי את התמונות שלשום. הסרטון נדיר. לפחות בארץ.

הכל צולם ממצלמת קסדה? איכות מעולה.

תכלס בעייתי לעצור משאית בלי לירות לה בגלגלים. יש להם מזל שהוא נכנס לאיזור בנוי ושם הוא כבר הבטיח לעצמו מעצר מהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...