Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם פורסם

גם חתך גם לא הפעיל וינקר וגם מתלונן, כאילו הנהג השני לא בסדר!! כאילו הוא הבעיה!!

וואי זה מטריף את השכל מעצבים, אם לי הייתה מדינה לאנשים כאלה לא היה רישיון!!

אגב לפי האשכול הארוך הזה, זה לא סתם סטיגמה שכל הזמן אני אומר לאישתי שכל הנהגים הגרועים האלה

אפשר לזהות אותם לפי מכות פח מאחורה, וכן הם האשמים!!!

http://il.roadshamer.com/embed/556

לא הצלחתי להטמיע. תלחצו על הלינק

חח ואגב במדינות עולם שלישי מסויימות רק על זה שהוא יצא נכנסים בו בכח או במצב קשה יותר משתמשים ב9 מילימטר

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה פורסם כבר בשרשור האינסופי הזה, אבל זה סרטון שמראה כמה חשוב שתהיה מצלמה בדרכים.

הנהג התוקף הובהל לבסוף לבית החולים וכנראה שאם לא היה תיעוד של המצלמה, רוכב האופנוע היה צריך לתת דין וחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..

...

4. עובר באדום, עוקף בקו לבן כפול. חוקי תנועה זה לחלשים!

...

אין "קו הפרדה כפול". זה קו ההפרדה שהכרת מלימודי התאוריה לפני הרבה שנים, כפי שהוא מופיע בלוח התמרורום החדש (בהתאמה לשינוי שנערך בכל אירופה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה פורסם כבר בשרשור האינסופי הזה, אבל זה סרטון שמראה כמה חשוב שתהיה מצלמה בדרכים.

הנהג התוקף הובהל לבסוף לבית החולים וכנראה שאם לא היה תיעוד של המצלמה, רוכב האופנוע היה צריך לתת דין וחשבון.

אני יכול להעיד בוודאות שאם הוא היה תוקף אותי ככה סביר להניח שהייתי מגיב כמו האופנוען ורק "מנטרל" אותו או מנסה לפחות

אבל ברגע שהוא תקף את חברה שלו (?), באמת שפה לא הייתי מצליח לשמור על קור רוח וזה היה נגמר אחרת מבחינתי.

פשוט אנשים משוגעים על הכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שנהגי העונדות בהמות לא רק בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין "קו הפרדה כפול". זה קו ההפרדה שהכרת מלימודי התאוריה לפני הרבה שנים, כפי שהוא מופיע בלוח התמרורום החדש (בהתאמה לשינוי שנערך בכל אירופה).

ובגלל ש"אין קו הפרדה כפול" המופרע לא ביצע עבירה?

מצידי תקרא לקו הזה מוצארט.

הוא עבריין שאין לו מקום בכביש ציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. משום מה ציינת "קו הפרדה כפול" כאילו מדובר בעבירה חמורה יותר מ"קו הפרדה בודד". וכיון ש"קו הפרדה בודד" כבר לא קיים הרי ש"חצית קו הפרדה" היא הגדרה מספקת. מן הסתם אין בינינו מחלוקת על חומרת העבירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. משום מה ציינת "קו הפרדה כפול" כאילו מדובר בעבירה חמורה יותר מ"קו הפרדה בודד". וכיון ש"קו הפרדה בודד" כבר לא קיים הרי ש"חצית קו הפרדה" היא הגדרה מספקת. מן הסתם אין בינינו מחלוקת על חומרת העבירה.

האמת שציינתי "קו הפרדה כפול" לא בגלל שזה כאילו יותר חמור אלא בגלל שזה מה שיש על הכביש.

אם לא קיים בחוק (לא בדקתי ולא כ"כ מעניין אותי כי אני לא חוצה כזה), אז למדתי משהו חדש היום. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שGOLLUM הולך לצאת ממנו ברגע שהוא נפל על הכביש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ריכוז סרטונים

והפעם רכב שנפתח לו הבגאז' בזמן פרסה על פס לבן.

ילדים חוצים את צומת עלית על אופניים ונוסעים נגד כיוון התנועה.

אדם נכנס לחניון בלי לקחת כרטיס לבקשת השומר בחניון.

ועוד הרבה עוקפי פקק דרך נתיב יציאה או על אי תנועה בין שבעת הכוכבים למחלף הסירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרודשיימר:

נראה שהנהג שצילם נהג במהירות גבוהה בהרבה מהמותר, שלא לדבר על כך שהיה תקוע על השמאלי, ולא התייחס כלל לאיתות של הדובאלו והמשיך לדהור לכיוונו כאילו הכל בסדר. אז כן, הנהג בדובאלו אולי ביצע עבירה של מעבר נתיב באמצע צומת, אבל לא עוקפים רכב שמאותת, בטח לא בצורה שהנהג שצילם עשה את זה. ודרך אגב, הצפצוף היה מיותר לגמרי, הנהג בדובאלו לא שמע את זה (במהירות גבוהה היחיד שישמע את הצפצוף זה רק מי שבעצמו מצפצף). צריך להבהב לנהג עם אור גבוה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...